61
vélemények, tanácsok, ötletek a 600-as sport kategóriával kapcsolatban
  • pszihopata
    #61
    :)


  • batairoland
    #60
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném. Motort szeretnék vásárolni, Kawasaki zx6r típusban gondolkozom. 2000-es évjárattól. Mire érdemes figyelni egy motor vásárlásánál, nincs ebben nagy tapasztalatom.
  • Énvagyokazapád
    #59
    :)
  • Phoenix007
    #58
    Nekem a Movistar kicsit papagáj, a fekete-ezüst elegánsabb! ;) ezittaz...
  • Énvagyokazapád
    #57
    egyet értünk, muti a tiéd :]
  • Phoenix007
    #56
    Aha! Na csak gyakorolj, aztán 600RR-re fel! :) Nagyon hálás kis masina, csak ajánlani tudom ;) Mindamellett a létező legszebb motor, de gondolom, ebben egyetértünk, bár én egy kicsit visszafogottabb színvilággal preferálom :)
  • Énvagyokazapád
    #55
    ez a jövő zenéje :)
    mostani:
  • Phoenix007
    #54
    Ilyened van, vagy ez van betervezve? :)
  • F1re
    #53
    te mivel allatkodsz ?
  • pszihopata
    #52
    Tipikus köcsög mentalitás!

    Ha én nem tudok haladni más se menjen mi?

  • solo
    #51
    Ejj picsába: D
    Veszek egy mitot bele egy aprilia rs motort: DD XD
    kezdésnek 34 ló kicsit erős lenne: O
  • Énvagyokazapád
    #50
    én maradok a hondánál szerintem :)
  • solo
    #49
    Lehet kezdem is rá gyűjteni a pÍzt: D
  • Akos 001
    #48
    pályamotor...
  • solo
    #47
    De annak baszott kenyék a futóműve, nagyon sportos, és kikészÍti az ember csuklóját hosszűtávon: S
  • Akos 001
    #46
    gixxer évek óta veri mind...ez nem kérdéses
  • BECKHAM7
    #45
    ez a legszebb CBR fényezés!
  • Énvagyokazapád
    #44
    nemsoká itt is be fogják vezetni a kreszbe remélem.
  • Pepsi Twist
    #43
    hát volt már rá példa hogy a motoros elbambult és ledudálták :D mert ott állt az út közepén lehetetlen helyzetbe... és azért nem jó hogy középen előre megy mert az ugyan olyan mintha én ott kocsival 2 kerékre állnék és szépen végig egyensúlyoznék... meg asszem a kresz is titlja (vagy mifene) ja meg leviszed a tükröm -.-
  • Énvagyokazapád
    #42
    mi bajod azzal ha előre megyek a lámpánál? mire te egyesbe váltasz, vagy elindulsz, én már ott sem vagyok.
  • Énvagyokazapád
    #41

  • Pepsi Twist
    #40
    jah kimaradt hogy azokkal nincs semmi bajom aki komolyan veszi és nem baromkodik...
  • Pepsi Twist
    #39
    nekem semmi bajom a motorosokkal, mivel nekem is van 1 motorom... de én úgy közlekedek vele mintha 1 autó lenne... akkora lenne mint 1 autó... tehát nem megyek előre vele a pirosnál meg nem megyek az út közepén felezővonalon a kamion meg az autó között... hanem rendesen motorozok vele és nem állatkodok... én mással állatkodok :D de az sokkal jobb mint 1 motor XD
  • Énvagyokazapád
    #38
    ahhoz képest hogy drága, az összes 600as sport egy árba van :D
  • solo
    #37
    De nagyon komoly kis vas...


    600 as gixert megnemvennék, mert drága, meg annyira még nemtudok, nem is fogok, majd csak később, meg nemvagyok oda érte, hogy 200 km utánn fájdalomcsillapÍtó kelljen a csuklóim szétrázkódása miatt: S
  • Énvagyokazapád
    #36
    nagyon drágák hozzá az alkatrészek... :(
  • Énvagyokazapád
    #35
    ok, arrébb lehet állni kicsit.
  • Pepsi Twist
    #34
    hol érdekelsz? :D
  • Pepsi Twist
    #33
    hát be is baszna ha kamionnal lenne ez...
  • ChuckyHUN
    #32
    Hallod te fasz, már ne is haragudj... Miről okádsz? te vagánykodsz állandóan,hogy versenyzel meg iccagecula, azt még a motorosokat oktatod? Hagyjuk már az álszentséget... Amúgyis MI A FASZT KÉPZELSZ KI VAGY TE?
  • solo
    #31
    Sztem a ventio jával volt, nem kamionnal.
  • solo
    #30
    Igazából!!!
    Mutter is motoros/elütöd meghalsz!/ barátja is, és akárhányszor megyünk, lehúzódunk a jön a mtoros, és mind megköszöni, csak egy kis odafigyelés kéne....
  • Énvagyokazapád
    #29
    mit kamuzol, húzzál haza öreg, kamionból kinyúlsz hogy leüsd a motorost? és nem húzta ám el a fejét, vagy ment volna el, áááá.... ő ott maradt hogy te keménykedj neki, hagyjad már magad légyszives.
  • Pepsi Twist
    #28
    ha teljesen normálisan jönnél mögöttem 70el és szabályosan előznél akkor minden további nélkül boldog lennék a motorosokkal az úton...
  • Pepsi Twist
    #27
    na ez a gondolkodás mód miatt löklek a kamion alá...
  • Pepsi Twist
    #26
    haggyámá azzal a fossal...

    figyi... ha felkenlek a kamionra a rendőr nekem fog igazat adni sőt a bíróság is te miért mentél a felezővonalon 90el 50es táblánál? ennyire 1xrű...

    amúgy fél éve kb 1 motoros (jó nagy motor volt, gixxer votl asszem) beszorult közém meg 1 X5ös BMW közé levitte a tükröm meg a kocsim is össze baszta... letekertem az ablakot kinyúltam felnyitottam a sisakján a plexit bevertem 2-t és visszacsuktam...
  • solo
    #25
    Vááá, jövöre már nekem is lehet a1 korlátos jogsim ^^.
  • Énvagyokazapád
    #24
    amig te az euro truck simulatorodba tolod a kamionnal, és paintbe lefested, addig mi tényleg motorozunk...
  • Miskolc88
    #23
    hahahhahhaaa
  • ChuckyHUN
    #22
    Ja meg egy jó nagy büdös paraszt vasgy ha így vélekedsz...