252
Fogmosás :o)
  • Narusco
    #91
    ez olyan mintha egy 1 literes bögrébe beleöntenél 1 liter tejet és 1 liter vizet, ÉS ELFÉRNE BENNE
  • Fbn Lx
    #90
    "a fogorvosnőnek a jó édes kurva anyját,hogy levette korán."

    az én fogorvosnőmnek meg a jó édes kurva anyját, hogy 14 éves koromban betömte 3 fogamat, amiknek semmi bajuk nem volt.
    egészen addig.
  • Narusco
    #89
    nálam látszik... mindig elkezd fehéredni, ha régóta nem mostam fogat már tiszta fehér...
  • Hirk
    #88
    én is mosom a nyelvemet, mennyi szar lejön rőla pedig nem is látszik
  • Fbn Lx
    #87
    de a technikám még nem éppen nevezhető kifinomultnak :D
    minden pontot átmosok, de kábé összevissza, rendszertelenül megdörzsölöm mindenhol, általában 20-30 másodperc alatt letudom, és izomból dörzsölöm, mint az állat :D
    nincs türelmem hozzá.
    a kefék szarrá mennek a fogaimon elég hamar.
  • solo
    #86
    Fu, aznap sok barátnőd volt.
  • Fbn Lx
    #85
    este minden nap mosom, úgy nem tudok lefeküdni, hogy rohad a szám
    egyébként suliidőben reggelente is mosom mindig, nyáriszünetben csak akkor, ha kedvem van.
    ja, meg mielőtt barátnőmmel találkozok xD
    volt olyan nap hogy 4 fogmosás is összejött.
  • Narusco
    #84
    nekem az az árnyaalt pont megérné hogy 2x megmosom.
  • tommyg
    #83
    am naponta 1x mosok fogat colgate 360 fogkefével with signal fogkrémmel
  • NEOreg3
    #82
    az vagyok
  • tommyg
    #81
    büszke lehetsz magadra
  • NEOreg3
    #80
    ritkán mosok fogat, de még lyukas vagy szuvas fogam nem volt, a fogaim színe éppen nem nevezhető fehérnek, de még így is alig marad el árnyalatában anyám fogaitól, aki naponta 2x mos fogat 20-25 éve.
  • Narusco
    #79
    na elmondom az álláspontom...

    átlagos suli nap 2x, reggel és este, de most nyár van, és ugyanaz a szitu mint lejjebb, felkelek délben, akkor még bekapok valamit, kéne fogatmosni, de van hogy ez igy kiesik, de he elmegyek itthonról mindig megmosom. este szoktam, de van hogy "a faszom inkább alszok majd reggel jobban(ugyanis hát túloldalán van a cucc és közben még van lépcső is ami recseg meg riaszto stbstb)"... egy fogmosás kb 4-5 perc is, de a nyelvem kb a fele. ti szoktátok a nyelveteket mosni?
  • Hirk
    #78
    amúgy napi 2-3szor mosok fogat, meg ha megyek valahová. kávézom, cigizem, ahhoz képest alig sárgák a fogaim :) ja és reggeltől estig rágózom minden nap :)
  • bardocz
    #77
    Jah,és általában későn mosok fogat,mert pl ma most fogok harmadszor vacsorázni...Hát igen,nyáriszünet,minek feküdjek le korán:D
  • bardocz
    #76
    Én amikor nem fürdök,még akkor is mosok fogat,mert szar reggel arra ébredni,hogy rohad a szádban a vbk,vagy a sör
  • bardocz
    #75
    Ne magadból indulj ki

    Am én napi egyszer mosok,ha nincsen suli,ha megyek valahova általában megmosom.Volt rendes fogszabályzóm,a fogaim visszaálltak,a fogorvosnőnek a jó édes kurva anyját,hogy levette korán.Szét is baszta a fogaimat,van,hogy felül a fog hátuljába az alsó fog beleér,és ilyenkor a nyelvemmel tolom ki :C Remélem fogorvosnéni azóta megpusztult valami szörnyű betegségben.Amúgy lyuk még csak tejfogamban volt,rendesben nem,nem fehérek a fogaim,de engem nem zavarnak,meg annyira nem is sárgák.
  • macselek #74
    Előfordul, hogy kimarad néha, de alapvetően igyekszem tisztán tartani a fogaim. Nem akarom hogy szétrohadjon az arcom:)
  • macselek #73
    Én mostanában csak esténként, mert a nyáron kicsit átértékelődött a reggel fogalma:D Kb. végig délután keltem, és mivel ilyenkor rohadt éhesen ébredek, a fogmosást elhalasztom a kajálás utánra, de akkora már elfelejtem:) De most már újra a reggel a reggel, és így már napi kétszer.
  • Vegas
    #72
    csak te :x
  • Hayni
    #71
    Tényleg, szavazó topikba lehet meg kellene kérdezni, mert sztem sokan nem mosnak fogat : //
  • Hayni
    #70
    Hehe. Nem azt mondtam hogy sose mosok fogat xD egy héten min egyszer xD
  • n3whous3
    #69
    Lehet nem érződik a dolog, de valahogy belegondolni rossz :-|
  • n3whous3
    #68
    Jótanács: ne híreszteld a kiszemelt pasijaid előtt az ilyeneket
  • n3whous3
    #67
    14-18 között és "csak" 4 szúvas fog.

    Az a helyzet, hogy lesz ez még 24 is pár év alatt. Egyébként meg még mindig nem lenne neked se akár, ha mosnál mindig.
  • n3whous3
    #66
    Hát azért lány létedre...
  • Hayni
    #65
    Nemtom.sokan cikinek tartják bevallani hogy nem mosnak fogat xD
    Én is csak ha olyanom van xD vagy olyat ettem.
    És érdekes hogy eddig mégcsak 4 szuvas fogam volt.És nem sárgák a fogaim.

    Öcsémnek 10 éves koráig 3 fogát húzták és vagy 5öt tömtek...
    pedig ő meg minden reggel mosta : ))
  • Narxis
    #64
    Valóban sokat számít a genetika de én olvastam egy statisztikát ahol azt mutatták be 100-150 évre visszamenőleg, hogy ahogy nőtt az emberiség cukorfogyasztása úgy nőtt a szuvas fogak szám és életkorban is, öregek helyett szépen egyre fiatalabb emberek kaptak szuvas fogat, a 18-19. századig a legelterjedtebb édesítőszer a méz volt, bár a cukrot már ekkor is fogyasztották a gazdagabbak. Cola ugye nem volt, mindenki vizet ivott.
    Csináltak egy olyan tesztet, hogy rövid időre boktak egy pohár colaba egy fogat, mikor kivették a fog elég érdekesen nézett ki. :S
  • Lord Nomak
    #63
    Ja és igen, ez kimaradt aztán flood off, sleep on, én Elmex és Kolynos fogkrémeket használok. Az utóbbit sajnos nem láttam már egy ideje.
  • DJ RX7
    #62
    én is használom, elég jó fogkrém csak most sajnos kifogyott, majd beszélek muterral vegyen még.
  • Lord Nomak
    #61
    Lényegtelen milyen formában próbálják meg belebeszélni az emberekbe a dolgot. Egy kis guglizás után bárki láthatja, hogy a fogkrémnek van a legkevesebb köze az erős fogakhoz és majdhogynem csak a tisztán tartásért felelős. =) A fogkefe az ami tisztít plusz erősíti az ínyt, így elkerülhető az ínysorvadás amiben sok ember szenved.
    Amúgy meg megoszlik a dolog van ahol az ínyen keresztül van ahol meg a zománcon keresztül, teljesen mindegy. A lényeg érthető szerintem, de örülök hogy ez fogott meg téged főként a kommentben. ^^
  • n3whous3
    #60
    Nem feltétlen azt mondják, hogy a zománcon keresztül épül be.
  • Lord Nomak
    #59
    1. Genetikához kötődik a fogak erőssége
    2. Egy normális fogorvos azzal kezdi az okítást, hogy "Mindegy milyen fogkrémmel és fogkefével mosol fogat, ha alaposan megmosod."
    3. A reklámok által keltett marhaságok, hogy beépül a fogzománcon keresztül stb.. faxság mert hogy ha a zománcon keresztül bármi is beépül alapból baj lenne.

    Amúgy ötletnek nem rossz a topic, látható, hogy az emberek egy kisebb százaléka mennyire higénikus ezen a téren.

    Mellékesen én napi háromszor, még is van 5 húzott fogam ami pótolva is lett és kettő tömött. 22 évesen, köszi puszi.
  • n3whous3
    #58
    kávézni néha szoktam, finomsága miatt, de mostanában nem ízlik annyira :-|
  • Rettenthető
    #57
    A fogorvosod nem mondta még, hogy napi 2-nél többször ne moss fogat? Nem egészséges.
  • tigeroo
    #56
    szazl énsem cigizek emiatt:D
    példát mutatok a csajoknak
  • tigeroo
    #55
    utálom mind a kettőt. a kávét elvből. cigi meg...nos, szerintem a világ legundorítóbb dolga az ha egy nő cigizik...! (szerintem)
  • Hirk
    #54
    én meg csinálom mindkettőt és rohadnak a fogaim
  • redbull0304
    #53
    Mondjuk nem cigizek és nem iszok kávét! :)
  • redbull0304
    #52
    Én sok édességet eszek, cukrosakat iszok, nem sok gyümölcsöt eszek és mégis egy lyukas fogam sincs... És még szép fehérek is! :) (Genetika, mindegyik fogász ezt fogja mondani!)