252
Fogmosás :o)
  • tigeroo
    #51
    ezért jo cigizni :l
  • Narxis
    #50
    Nem a fogaitokkal van a baj hanem azzal amit esztek, ma már alap, hogy a gyümölcsöket is több liter méreggel öntik nyakon.
  • redbull0304
    #49
    Nem jó a túl gyakori fogmosás se! Mert a száj természetes pH-ja így nem tud beállni, így nem lesz védelmük a fogaknak! :)
  • solo
    #48
    AmÍg nincs csajom elég napi 1 szer, és utánnacsak rágúzni, ha majd lesz csajom akkor értelemszerűen többször :>
  • n3whous3
    #47
    Én 2x mosok. Nem nagyon fehérek a fogaim, de jók, ez a lényeg. Vagyis... Volt már szuvasodás meg talán van is :CCCCCccc De az orvos legutóbb is elküldött vele, hogy semmi az... Nemtom miért nem lehet tökéletesen ép fogam, ha már rendszeresen meg ALAPOSAN (min 3 perc) mosom.
  • ba32107
    #46
    Ez komoly, hogy itt mindenki napi 1x most fogat?

    Én minimum három, annál kevesebbszer soha (reggeli, ebéd, vacsora után), és ha napközben eszem valami fogrombolóbb kaját (csoki, süti, stb) akkor az után is megmosom. Mit ad isten, ennek ellenére is van kb 10 tömött fogam, egy gyökérkezelt, jelenleg is nagyon érzékeny az egyik, és nem is túl fehérek. Picsába a genetikával
  • tugyiti
    #45
  • n3whous3
    #44
    Ezek szerint atz te nem tudod, hogy a gyümölcsökben, különösen az almában pl. olyan savak vannak, hogy utána 1-1,5 óráig nem szabadna fogat mosni, mert megpuhítja a zománcot és a mosással szétkoptatod...
  • Hirk
    #43
    mossá fogat
  • solo
    #42
    Jó, ok, fáradt is vagyok meg ideges is, most kapcsoltam.XD
  • tigeroo
    #41
    szóvicc :D
  • Máté94
    #40
    eZT FEJTSd KI:D
  • solo
    #39
    Mesélj.
  • Benny04
    #38
    Mossunk fogat Amodenttel, az én fogam attól ment el.
  • solo
    #37
    De az nemgizda: d
    Nekem van 225bw, meg felé akarok egy 106 centis full hd-t: D Azon könnyebb lesz belőni szega,arma vagy zso fejét cs be: D
    Csak kell gyűjtenem a pénzt nagyon, mert azért nem vesz meg mindent mutter: S
  • Máté94
    #36
    Nekem 2 in 1 van:D
    Samsung 2032MW:D
  • solo
    #35
    Viccelődjön csak, majd meg adom neki a rendelőnk számát..Oda mehet: D
    Lesz új tv-m.XD
  • tigeroo
    #34
    fog témában sztem ne viccelődjünk

    lásd : #14
  • solo
    #33
    Az lelépett...Már nyugdÍjas :)
  • solo
    #32
    Elmész fogorvoshoz, mondod, hogy az az fehér ge.i-s uv-s fehérÍtést akarod, az a legjobb:) Csak nemocsóért van :)
  • bardocz
    #31
    Höh,én is ilyennel mosok fogat.
  • tigeroo
    #30
    na és mivan a fogtündérrel?:D
  • tigeroo
    #29
    aham oks:)

    nekem nem vészes a színe. ha hugysárga lesz majd kezdek aggódni
  • solo
    #28
    Amcsi, minőségi :)
  • tigeroo
    #27
    párszor pofánütlek, a "hulladékot" pedig centrifugába lököd
  • solo
    #26
    Lóf@szt fehérÍt....Ahoz egy sav vagy mi kell, hogy kiszedje a fogból azt a cumót....
  • Máté94
    #25
    Árak
  • Legend Killer
    #24
    blendahmed :D
  • tigeroo
    #23
    fú fasza muter ismerőse csinálja.
    majd rátérek erre akkor ;)
  • Pistike 007
    #22
    Mi az a fogmosás?:O
  • solo
    #21
    Örülj neki, a minnél sárgább fog annál erősebb..Szal egy Normál a2 es a3 mas szÍnű fog, ami alapból olyan, nem a kávétól meg minden, sokkal erősebb, mint egy hófehér...

    És ha kifehérÍtteted egy év utánn emgin meg kell csinálni, mert a fogban megint felgyülnek azok a fehérjék, vagy miröl dumált mutter, amitől sárgák lesznek.
  • tigeroo
    #20
    na erre kíváncsi vagyok. tesómék sipolják állandóan hogy vmi "akvafresvájfáking" izét kell a reklámból venni... mert az az 1. alkalomkor is fehérít...
    de nekik nem hiszek, náluk 2 sampon között is külömbség van (száraz/töredezett/félhosszú/göndör/bubi/korpás hajra... nem mindegy mivel mossák meg)
  • Máté94
    #19
    Csak az AMWAY-től rendelhető fogkrém.Kérdezz meg valami ismerőst,hogy nem ismer e valaki és kérj tőlük.
    Szájápolás:)
  • solo
    #18
    Alap :)
    A legjobb, hogy mikor a hugom felbassza az agyam van mit hozzávágni.XD
  • Neoncsoves
    #17
    nem nagyon fog kifehérülni. nekem is nagyon kicsit sárgák a fogaim úgyhogy be kell szereznem fogfehérítőt ;)
  • solo
    #16
    Tecsóban te ilyet nemkapsz..ez csak rendelésre van..weboldalról lehet, de nekünk haver hozza, mert ott dolgozik.
  • Máté94
    #15
    N jó bevallom volt egy lukas fogam de az tejfog volt szóval az kiesett.De mostanában fájnak a fogaim ha valami puhát eszek.Ilyen nyilaló érzés:(
  • solo
    #14
    ehümmm...Csak úgy viszonyÍtás képp..egy porcelánbevonatú fog mindennel darabonkánt ~22 k mutternél mindenféle munkadÍjjal együtt..
    Nemolcsó, szóval mossátok a fogatokat.....:)


    Ehmmm....őőőő....van egy ragasztó, amit fogtömésnél használnak, gyökértöméskor, a lényeg, hogy mililiterje 30 rugó: D
  • tigeroo
    #13
    glister? hm. ha ti mondjátok..ki kell próbálnom:D gondolom gyógyszertárban lehet beszerezni, vagy drogéria nemde? mert hogy a tescoban még nemláttam, az ziher
  • fery02
    #12
    Én napi egyszer mosom. Igaz, nem is teljesen fehérek, de majdnem. Fogsejmet nagyon ajánlják tényleg, de én azt se tudom milyen az, jó nekem a hagyományos fogkefe. jah, fogkeféből nemrég olvastam, hogy nem árt, ha 2-3 hónaponta cseréljük a fogkefénket, de mégjobb, ha elektromos fogkefét használunk, az végzi a leg alaposabb munkát. Fokkrémből meg majdnem mind1, hogy milyet használunk (lehetőleg márkásat azért), a lényeg az, hogy lehetőleg megmaradjuk annál az egy fajtánál, és nem váltogassunk.
    A normális fogmosás időtartam 3-4 percet vesz igénybe (néhány 16 másodperces átlag létezik ugyan), lehetőleg napi 3x, de kinek van arra ideje? :D

    Én is kérdeznék: ha sárgák valakinek a fogai, ha onnantól rendszeresen ápolja rendesen, akkor kitud akár fehérülni?