252
Fogmosás :o)
  • Hirk
    #171
    édesítőszer nem bassza a fogakat igaz?
  • n3whous3
    #170
    keveset kenj akkor rá :-|
  • n3whous3
    #169
    ja értem
  • Sugam
    #168
    ajak probléma, (legalábbis gondolom?:D) énis szőlőzsir dologgal kenem attól mindig jobb, viszont azta zsiros szart a számon meg utálom :D... á kész ördögi kör!
    moralosan újat nemmondtál :]
  • ba32107
    #167
    Szerintem nem az ajka, hanem a szája a probléma (belül)
  • n3whous3
    #166
    nekem is kiszárad vagy hogy mondjam tőle mosás után, de simán csak fogom és bekenem a számat szőlőzsírral ::)
  • moralosan
    #165
    fogorvosnál vótále'

    [nem fájik, fáj]
  • Sugam
    #164
    na beírom ide mi a problémám. minden fogmosás (napi 2x, ritkaságban 3x)
    után a fogkrém iszonyatosan kimarja a számat. a fogkrém, szájviz minden,a létező összes fogkrémet kipróbáltam már, mindegyik kimarja..pár hónapja elmex fogkrémmel mosom, eddig ez marta ki a legkevésbé ,de mindig bekell kenni a számat iylen szájkenőccsel vagy mivel.. különben fájik.. esetleg valaki valami tipp? 1éve van ilyen problémám előtte soha nem volt.
  • tigeroo
    #163
    :DDDDDd

    still funny
  • Rettenthető
    #162
    Lehet rosszul tudom, de a bűzös lehellet eredhet a túlzott fogmosásból is -> ha rendszeresen reggel, délben, este mos valaki fogat, de egyszer az egyik, vagy ne adj kettő kimarad, akkor bizony már jelentkezik (keményen) a bűz.
  • Hayni
    #161
    Hát bármit is írnék, mentegetőzés lenne :)
    Ettől függetlenül, pasiban mindig érdekelnek a fogai, és kizáró ok is ha nem megfelőek :DDD szóval jólmegcsinálom :)
    Amúgy tisztában vagyok vele hogy kellene.
    A fogorvos is mondta hogy ilyen szép fogakat nem kellene a lustaság miatt tönkretenni :///
  • ba32107
    #160
    Tetszik ez a hozzáállás :) Semmi megsértődés, mosolyogva válaszolás.

    Ettől függetlenül igazuk van. Nagyon nem jó, ha napokig nem mosol fogat. Mondjuk nekem volt egy ismerősöm, aki saját bevallása szerint hónapokig nem mosott......hozzá képest tisztaságmániás vagy
  • moralosan
    #159
    AMÚGY napi 2-szer biztos mosok fogat, bizonyos kaják után meg rögtön ha tudok... Colgate 360-am, meg egy Braun elektromosom is van, használom általában mindkettőt, öblítés után pedig szájvizet is szoktam használni...
  • moralosan
    #158
    Viccet tesznek félre általában, nem szót .
  • Hayni
    #157
    nekem igazán mindegy hogy mit hiszel : )
  • Hajnalcat
    #156
    Ez dejó! :))

    Figyeltem, hogy első hozzászólásodban még azt írtad, hogy :
    "Sokan cikinek tartják bevallani hogy nem mosnak fogat xD
    Én is csak ha olyanom van xD vagy olyat ettem."
    -magyarul nagy ritkán mosol fogat. Ebből az derült ki. Majd jött pár szöveg másoktól, hogy gáz, szégyen stb...
    Akkor már következő hozzászólásodban megváltoztattad: "egy héten min egyszer xD"-re
    Majd miután többen is beszóltak, akkor már megváltoztattad ezt a kijelentésedet: "2 naponta mosom.."-ra.

    Csak így tovább, és a végén azt is leírhatod majd, hogy naponta mosol 3-szor fogat. A kezdeti beszólásod után ez nagy haladás lenne. :DD
    Remélem, a való életben is ilyen hamar fogod megváltoztatni a tisztálkodási szokásaidat. A te érdekedben bizakodom benne....

  • N1ggA
    #155
    ne mossál fogat almaevés után, mert leszeded a zománcot! [csúnyán néz]
  • bardocz
    #154
    Mármint hátul rágjak?Na,ezt majd lehet kipróbálom.Szar,mert ugyebár ott egy lyuk van,és mindig a nyelvemmel kell kiszedni a beleragadt kaját.Mondjuk ez megy simán.

    Amúgy nekem a mandulám volt lyukacsos,és elvileg abba beleragadt a kaja,és ott rohadt benne,de mégse volt büdös a szám De kivették,a műtét meg jó móka volt,csak utána szar 1 hétig:D
  • Máté94
    #153
  • szjuca
    #152
    Rágózni kell. Nem kellemes, de rágózás közben az ínyed tolódik lefelé.
  • Hayni
    #151
    Én se veled :) elhiheted :D (hülyeimó XDXD)
  • offkorz
    #150
    hát veled sem csókolóznék

    különben meg:
    napi 2 fogmosás minimum,de általában megvan a 3 nekem.:)
  • F1re
    #149
    sulikor naponta 3x mosok kb amugy csak reggel meg amikor elmegyek ithonrol

    viszont nekem rengeteg dologra erzekeny a fogam nincsen se lyukas se rossz fogam de meg is erzekenyek sajna :)
  • n3whous3
    #148
    #69

    Hidd el tele van csupa rossz dologgal a szád, attól függetlenül, hogy esetleg nem érzed.

    Ja és attól, hogy TE nem érzed, hogy büdös... :)
  • Hayni
    #147
    Nekem egyáltalán nem büdös a szám, ha pedig olyat eszek (hagyma vagy vmi) akkor fogatmosok, meg akkor is ha találkozok valakivel, nah meg reggel ha úgy kelek hogy szar ize van a számnak akkor is az az első szal 2 naponta mosom..
  • ba32107
    #146
    Köszi a tippeket, többiektől is. Eszembe nem jutott volna, hogy a nyelvemet is megmossam, de ma kipróbálom :)
  • n3whous3
    #145
  • Sadist
    #144
    Majd egy premier plán képet a fogsorodról htx. De lehetőleg csak linkben.
  • theone91
    #143
    Bazz. Már ilyen tobig is van....
  • VRSDM
    #142
    néhány érdekesség amit megszavaztattunk már sg-n :)
    Hány fogtömésed van? (résztvevők 143 szavazó)
    1-2 25.35%
    3-5 26.76%
    5-8 6.34%
    Több mint 8 7.04%
    Nem tömetem be, marad lyukasan. 8.45%
    Nincs lyukas fogam :) 26.06%

  • VRSDM
    #141
    nézzetek hülyének én csak reggelente mosok fogat. esténként csak nagyritkán.
    eddig volt 1 lyukas fogam még tejfogból, egyébként hibátlanok szerencsére, szóval ez hogy este is reggel is ... én csak reggelente mosok, és mint látjátok semmi probléma. az egyedüli gond hogy a fogfehérítős fogkérem megkezdik a fog felszínét ugye, és alapból is calciumhiányos a fogam, nemtudok mit csinálni, mindenfaszom tablettát nem tömök magamba, így a hirtelen hideg-meleg / édes hatásra fájnak ...

    amúgymeg minek a téma?! ha már kibeszéltük ezt a szavazósba? :D
  • toretto r34
    #140
    nekem amugy a táplálékkiegészitőkkel van bajom tul sok fogkövet okoznak és nincs rá megoldás 3-4 havonta biztos le kell szedetni azt mondta a doki 2 hónapja szedte le és ahogy járok hozzá rendszeresen azt mondta nagyon gyorsan képzödik
  • tigeroo
    #139
    jah rendben:D

    tegnap estig ezt nem tudtam, már volt értelme megnyitni a topicot
  • n3whous3
    #138
    Én voltam az első, de egyébként sztem itt nem baj, ha 6x elmondjuk az ilyet, mert legalább megjegyzi mindenki ^^
  • Aspyrin
    #137
    Oh, megelőztek.
  • Aspyrin
    #136
    Ügyike vagy, de közvetlenül gyümölcs után sose moss fogat, mert a benne található savak fellazítják a zománcot, amit aztán szépen ledörzsölsz a kefével.
  • toretto r34
    #135
    a szomszédomnak meg le vannak rohadva tövig a fogai, kurva szép látvány
  • toretto r34
    #134
    mosni kell meg vigyázni a fogakra én leszartam egy darabig és most egy magánfogorvosegy valag pénzé rakja rendbe még van 3 lyukas fogam ami majd 40 ropimég azt utána pá inkább mosom 5x akkor is olcsobb
  • tigeroo
    #133
    jaja...meg megszokja az ember azt a kurvajó hűs érzést...meg maga a tudat hogy bennt csillogsz-villogsz
  • Grove4
    #132
    A fateromhoz jöjjetek,hogy legyen konkurencia!:D