252
Fogmosás :o)
  • immovable
    #212
    akkor usgyi hamut szórni a fejedre és utánna képt
  • Hajnalcat
    #211
    És itt helyben, nyíltan is szeretnék bocsánatot kérni Haynitól. Azt hiszem, nagyon megbántottam, pedig nem az volt a célom.
  • Hajnalcat
    #210
    *Hayni pontosabban

    Még a végén összekevernek vele. :)
  • Sugam
    #209
    uramég ugyanez nálam is a párositás :D
  • Aquir
    #208
    nekem régebbóta olyan elektromos fogkefém van, bár kicsinek találom a fej méretét. Újabban már van ilyesféle is :P
    Amúgy Elmex fogkrémet használok.

  • szjuca
    #207
    Jah, próbáld meg. Akiket szájsebészhez viszek ilyen problémával azoknak szokta a doki javasolni, biztos nem hülyeség.
    Létezik rá egy rosszabb megoldás is, amikor körülmetszi a doki az ínyt a fog körül.
  • bardocz
    #206
    Én ma még nem mostam,ha nem számolom a tegnap hajnal 1 órait:D Majd lefekvés előtt:) Addig még ehetek:D
  • rooney8
    #205
    Hali!

    Én régebben csak napi 1x, de mióta voltam egy táborba (még nyár elején) ott reggel + este is mostam és már rászoktam itthon is :D
    Egyébként holnap mek fogdokihoz, és leszedi a fogkövemet elől a metszőfogam alján van egy elég nagy adag, már az ínyemet is "lenyomta". Ezen kívül jók a fogaim.. Nincs 1se tömve és nem is vészesen sárga... Jó, nem csillog villog, hanem oylan szokásos :)
  • tigeroo
    #204
    aha
  • n3whous3
    #202
    Ja, ez ilyen betegség.
  • Sugam
    #201
    énis ismerek ilyent de nemjöttem még rá mibaja van, lehet vami gyomor bigyója van azt azért áramlik a szharszag :D
  • tigeroo
    #200
    ...ték...!
  • tigeroo
    #199
    hopp...várd ki a végét...
  • tigeroo
    #198
    lehet hogy most hajni változtatott a gondolkodásán és a jövőben napi 5x fog fogat mosni:)

    énis pl. ha nem nyitom meg a topicot, akkor valszeg almázás után mosnék fogat ma este is...

    meg lehet hogy neki nincs kellemetlen szájszaga, szerencsés (meg az ő magánügye). ismerek olyat aki mindig mossa a fogát + rágózik de kb. olyan mintha rohadna a bele amikor beszél
  • Sugam
    #197
    igenis főnök úr!
  • tigeroo
    #196
    nah jo most hagyjátok abba. nem óvoda ez!
  • F1re
    #195
    :D:D:D:D
  • Hajnalcat
    #194
    :DDD
  • n3whous3
    #193
    AS:A:SDAD:S
  • Sugam
    #192
    nemmintha érdekelne az egész nyavajgása. de látom már mindenki nyúzza gondoltam emgadom a kegyelem döfést :D
  • Hirk
    #191
    Már nem meri azt mondani hogy nem :p
  • F1re
    #190
    de ugye furdeni szoktál naponta ?
  • Hirk
    #189
    Na milyen stílus ez?
  • Sugam
    #188
    majd kirohad a pofád :D
  • Hirk
    #187
  • Hajnalcat
    #186
    reménytelen....
  • Hayni
    #185
    (nem érti meg hogy semmi baj a lehelletemmel xD de sebaj. okos enged Hajnalka szenved. :) nem vitázom, mindenki úgy tisztálkodik ahogyan azt szeretné :) nem vitázom :) de légyszi felejtsd el a velem való példálózást.Ksözönöm.Puszi. jah nem mert fújdeundi?nem mosok minden nap 3x fogat :DDDDDDDD )
  • n3whous3
    #184
    :-||||
  • Hajnalcat
    #183
    te dolgod :))
  • Hayni
    #182
    (ezzel mit magyaráztam ki :D?? csak mondta hogy akkor még nem roncsolta semmi a fogakat :DD mondtam rá hogy az enyémet most sem :)
  • Hajnalcat
    #181
    Akkor még nem igazán foglalkoztak az emberek a tisztasággal, így nem vették észre egymás büdös lehelletét.
    Azért is van a "nyugdíjas" buszokon olyan bűz. A sok vénember megszokta már a fürdés nélküli állapotot és azt hiszik, hogy a mai modern ember el bírja azt a szagot viselni, ami nekik örök életükben természetes volt. Persze nem veszik észre, hogy bűzlenek...
    Az egészséges fog genetikai dolog. Én például sokat mosok fogat, mégis sok tömött fogam van, genetikai pech. :| Valakinek szerencséje van ez ügyben. De én elsősorban a bűzös lehelletről beszélek. Ha Hayni tovább gyakorolja ezt a fogmosástalan állapotot, akkor a háta mögött mindenki összesúg (hamár most meg nem teszik), hogy ejj, de büdös ennek a szája, fúj, stb....eltávolodnak tőle. Ez az ő kárára vállik, deha őt nem érdekli, hogy mindenki undorítónak tartja ezt a dolgot, az is az ő baja. :))
  • F1re
    #180
    de ted hozza hogy olyan budos volt a szája mint 1 rokalyuk :D
  • Hirk
    #179
    persze... már nem magyarázod ki magad
  • Hayni
    #178
    ( gyűlölöm a csokit, az édességet,az összeset,tejszinhabot, tejtermékeket,kólát,csipős cuccost, tökre mint egy spec diétás :) szal az enyém sincs semmi ilyennek kitéve. :)
  • tigeroo
    #177
    akkor még nem volt se kóla se semmi ilyen káros bizbasz
  • SötétBarom
    #176
    Öregapám életében nem mosott fogat, mégis amikor meghalt 70 éves korában, megvolt neki az összes, makulátlan állapotban...

    Ez hogy lehet?
  • Tinman #175


    Blend-a-med Complete Night

    Kb. 5 éve használom csak reggel, mert éjszaka sokat nassolok, reggel meg nem szeretek enni d.u. 1-ig, így szépen akkor hat.
    Valamiért biztos jól működik, mert nagyon fehér és erős fogaim vannak. Évente letámadom a fogdokit, aki kiröhögi a fogkrémem és hümmögve konstatálja, hogy tökéletesek a fogaim.

    Azért ő ajánlj egy jobbat... LÁL -.-

    Ja, fogkeféből mindig váltogatok, de mindig valami nagy márka manuális fogkeféjét veszem, szigorúan medium erősségtől felfelé.

    Fogselymet is használok, hetente 2-3 alkalommal, hol Oral-B (nem túl jó mert elég vastag), holt Sensodyne-t /perfect, bejött/.
  • F1re
    #174
    van hogy a sarga fog nem az apolatlansag miatt van de az ellen is lehet tenni ott van a fogfehéritőőőő !!
  • F1re
    #173
    am csak ugy mondom férfi szemmel hogy én ahogy kinyitja 1 csaj a száját 1bol fogait nezem es annal undoritobb nincs ha egy lanynak latni hogy apolatlanok a fogai
  • moralosan
    #172
    Én is azt hittem, hogy az ínyed marja, eléggé úgy fogalmaztál :].