1894
  • kutyu007
    #1654
    Segitségre lenne szükségem az 5. fejezetnél!
    Valahogy az istennek sem akar emelkedni a patríciusok száma olyan létszámra, hogy tudjak bőrmellényt gyártani, pedig mindennel el vannak látva. Szerintetek mi lehet a baj?
  • kutyu007
    #1653
    Most kezdem az V. fejezetet, nagyon szuper a játék!!!! Végre egy igazi game, sok kellemes perccel, nem az az agyatlan kattingatós játék! Mondjuk nagyban hozzájárul a magyarítás is, köszönet érte a fordítóknak!
  • Botond #1652
    Ha össze van kötve a raktáraddal, és a raktárban a cucc, akkor csak a kolostorra klickelsz és megkérdi, hogy odaadod, és ráclick a pipára, és kész is.
  • kutyu007
    #1651
    Sziasztok!
    Egy szigeten belül, hogy tudok árut mozgatni? Nevezetesen egy kolostorba kellene 3t ruhát szállítanom, de kikötő nem tartozik hozzá, így nem tudom, hogy lehetne eljuttatni?
  • Botond #1650
    Anno 1404 engine-en lecserélték a skinek egy részét és ennyi? Hát többre számítottam.
  • Csokis
    #1649
    Kis OFF:

    Anno 2070 gameplay videó!:

  • kutyu007
    #1648
    Már megvan, köszi.
  • kutyu007
    #1647
    Vagy a megvásárolt árut a saját kikötőmbe kirakja? Ja mindezt automatikusan.
  • kutyu007
    #1646
    Sziasztok! Na tudok kereskedelmi útvonalat létrehozni, szépen felveszi az előre beállított árukat a kikötőkben, de hogyan tudom elérni, hogy az előző kikötőben felvett árut el is adja a köv. kikötőben? Nem tudom, hogy lehetne elérni?
  • kutyu007
    #1645
    Lovagokat hogy tudok toborozni?
  • kutyu007
    #1644
    Na, megjött a game!!! :)))
    Ehhez a nagyszerű összetett játékhoz méltatlanul egyszerű még kézikönyvnek sem nevezhető szinte csak két lapnyi "kézikönyvvel" :(((((
  • kutyu007
    #1643
    Ránázésre a settlers is ilyen városépítgetős menedzserős játéknak néz ki, minusz a hajózás.
  • kutyu007
    #1642
    Igen ezt vágom, de engem az érdekelne, hogy miben hasonlít, és miben tér el a két játék egymástól? Mivel még a Settlershez nem nagyon volt szerencsém.
  • Botond #1641
    Köze nincs settlershez.

    És igen, goldban a legújabb patch van.
  • kutyu007
    #1640
    Azt olvastam valahol, hogy ehhez hasonló játék a settlers sorozat is. Valaki összetudná nekem hasonlítani kellő részletességgel a két játékot?
    Nagyon megköszönném.
  • kutyu007
    #1639
    Egyébként a gold tartalmazza a legújabb patch-et?
  • kutyu007
    #1638
    SZUPER!
  • Botond #1637
    Alap+kiegben van annyi, amivel ellehetsz egy évig is, ha nonstop játszol. Meg folyamatos módban is van random bőven.
  • kutyu007
    #1636
    Mapokat lehet valahonnan letölteni? Nem nagyon találok.
  • kutyu007
    #1635
    Na, most rendeltem meg! Régebben játszottam a demoval, de valamiért nem nagyon tetszett, hát most meg mondom újra kipróbálom, most meg teljen beleszerelmesedtem!!!
  • sasa5671
    #1634
    A CDGalaxisban most rendkívüli Anno 1404 Gold csomag akció van április 14-ig. Az akciós ár: 2990 Ft (alapjáték + Venice kiegészítő).
    Érdemes megvenni!
  • Tuvok #1633
    WattaFuck !
  • grebber
    #1632
    OFF:

    Anno 2070 képek!
  • [HUN]ekehatatya
    #1631
    sziasztok!

    akit erdekelne az online jatek, annak a HAMACHI-n keresztul szivesen lenek jatszotarsa:) a network neve "anno1404" jelszo "anno1404"

    varom a jatekra jelentkezoket
  • sasa5671
    #1630
    Aki szeretné feltelepíteni az Anno alapjátékhoz a patch 1.3-at és a Venice kiegészítőhöz a patch 2.1-et, most már megteheti. Elkészült a magyarítás frissítése ezekhez a verziókhoz. Letölthető az Anno 1404 rajongói oldalról.
  • MrIncredible
    #1629
    A visszaolvasás segít. Megkaptam a választ. hazamegyek és megnézem. a plusz küldetések gondolom abban a 6 fő küldetésben vannak.
  • MrIncredible
    #1628
    sziasztok!
    most kaptam meg a játékot és megszeretném kérdezni, hogy miről tudom meg, hogy a Venice is feltelepült? Milyen játékrészből áll az apal játék és milyen küldetésekből a Venice? Látom ezt egyáltalán valahol játékkezdéskor?
  • badamx
    #1627
    most meg csinálom a mellék feladatokat is miután legyőztem a bíborost. Azonban nem tudok kereskedőhajót gyártani mert elértem a maximum létszámot. Hogyan lehet a feleslegessé vált hadihajókat kitörölni???????
  • badamx
    #1626
    Rendben köszi befejeztem a játékot sikerült végigcsinálni.....És tényleg 10t vasércért cserébe kaptam meg a gyógyírt......Most jöhet a Venice remélem az is ilyen jól sikerült :) :) :)
  • sirdond
    #1625
    ha kampányban vagy, akkor valakitől megveheted, vagy megkapod egy küldetés után (megint csak a végigjátszást ajánlom)

    ha meg scenarioban játszol, akkor az északi szigeteken szokott lenni boszorkány aki herb-et kér cserébe a gyógyírért
  • badamx
    #1624
    Sziasztok most azzal a problémával találkoztam hogy kitört a városomban a pestis. Elvileg orvossal lehet ez megoldani de honnan szerezzek orvost??????????????????????????????
  • badamx
    #1623
    Rendben köszi a segítséget felhúztam egy nagyon masszív védelmet ezt már nem tudták bevenni.....:
    http://www.kephost.com/images4/2011/1/21/kzz7zha1g8quoqvdxqt2.jpg
  • nagykispeter
    #1622
    Én csináltam 2 sor kőfalat délen mire azt áttörték akorra jött a mentés.persze közbe védekezni is kell!
  • badamx
    #1621
    Rendben köszi a segítséget megpróbálom kihúzni a mentőcsónakig ha nem sikerül tényleg keresek egy végigjátszást......
  • sirdond
    #1620
    addig kell kihúzni, amíg jön az orient mentőcsónak és azzal elmenekültök
    nem tudom hány perc után van, keress valami végigjátszást
  • badamx
    #1619
    Nem tudom de most hagytam hogy elfoglalja a Lucius bíboros a váramat és vesztettem nem tudom mit kéne csinálni mert nyerni itt lehetetlen.Akkor viszont valami mást kell hogy tovább engedjen? Valami ötlet?????
  • sirdond
    #1618
    ha jól emlékszem azt a fejezetet nem is lehet megnyerni
    csak halogathatod a vereséget
  • badamx
    #1617
    Nem hiszem el a VI. fejezetben ahol meg kell védeni a várost elakadtam bármit csinálok simán elvernek már semmi ötletem nincs hogy lehet ezt megoldani......Ti hogyan tudtátok megvédeni mit kell csinálnom???????
  • Borz12345
    #1616
    Helló!

    A segítségetek kellene. Van egy-két gondom. Nem biztos hogy pontosan meg tudom fogalmazni. Az első az hogy végtelen játékban egyszer csak nem tudtam építeni a kikötőbe semmit, de csak abba ahol a nyugati város van. Bárhová máshová még a zsúfoltakba is gond nélkül, és nem hagy kikötőmesteri hivatalt tenni sem.
    A másik: kifejlesztettem minden félét (képesség vagy mi), az egyik állítólag +20 t-val növelné a hajó kapacitását ám ez a hajón nem látszik, meg azóta a szállítási útvonalban azt jelzi ki hogy a termékekből 125 t ! pakol be.

    Ha bárkinek van valamilyen ötlete azt örömmel venném!
  • Rusy
    #1615
    Helló

    a kiegbe amikor a kalózokkal kell versenyezni 5-ös pálya az utolsó negyedik versenyt milyen hajóval lehet megnyerni, mert olvastam valahol hogy oriental trading ship, csak az a hajó tudja legyorsulni? a Nyugati meg a zászlóshajó nem?

    üdv