Anno 1404

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1644
Na, megjött a game!!! 😊))
Ehhez a nagyszerû összetett játékhoz méltatlanul egyszerû még kézikönyvnek sem nevezhetõ szinte csak két lapnyi "kézikönyvvel" 😞((((
#1643
Ránázésre a settlers is ilyen városépítgetõs menedzserõs játéknak néz ki, minusz a hajózás.
#1642
Igen ezt vágom, de engem az érdekelne, hogy miben hasonlít, és miben tér el a két játék egymástól? Mivel még a Settlershez nem nagyon volt szerencsém.
Botond
#1641
Köze nincs settlershez.

És igen, goldban a legújabb patch van.
#1640
Azt olvastam valahol, hogy ehhez hasonló játék a settlers sorozat is. Valaki összetudná nekem hasonlítani kellõ részletességgel a két játékot?
Nagyon megköszönném.<#vigyor3>
#1639
Egyébként a gold tartalmazza a legújabb patch-et?
#1638
SZUPER!
Botond
#1637
Alap+kiegben van annyi, amivel ellehetsz egy évig is, ha nonstop játszol. Meg folyamatos módban is van random bõven.
#1636
Mapokat lehet valahonnan letölteni? Nem nagyon találok.
#1635
Na, most rendeltem meg! Régebben játszottam a demoval, de valamiért nem nagyon tetszett, hát most meg mondom újra kipróbálom, most meg teljen beleszerelmesedtem!!! <#szeret>
#1634
A CDGalaxisban most rendkívüli Anno 1404 Gold csomag akció van április 14-ig. Az akciós ár: 2990 Ft (alapjáték + Venice kiegészítõ).
Érdemes megvenni!
Tuvok
#1633
WattaFuck ! <#guluszem1>

grebber
#1632

Next PC upgrade: 2022

[HUN]ekehatatya
#1631
sziasztok!

akit erdekelne az online jatek, annak a HAMACHI-n keresztul szivesen lenek jatszotarsa😊 a network neve "anno1404" jelszo "anno1404"

varom a jatekra jelentkezoket

#1630
Aki szeretné feltelepíteni az Anno alapjátékhoz a patch 1.3-at és a Venice kiegészítõhöz a patch 2.1-et, most már megteheti. Elkészült a magyarítás frissítése ezekhez a verziókhoz. Letölthetõ az Anno 1404 rajongói oldalról.
MrIncredible
#1629
A visszaolvasás segít. Megkaptam a választ. hazamegyek és megnézem. a plusz küldetések gondolom abban a 6 fõ küldetésben vannak.

MrIncredible
#1628
sziasztok!
most kaptam meg a játékot és megszeretném kérdezni, hogy mirõl tudom meg, hogy a Venice is feltelepült? Milyen játékrészbõl áll az apal játék és milyen küldetésekbõl a Venice? Látom ezt egyáltalán valahol játékkezdéskor?

#1627
most meg csinálom a mellék feladatokat is miután legyõztem a bíborost. Azonban nem tudok kereskedõhajót gyártani mert elértem a maximum létszámot. Hogyan lehet a feleslegessé vált hadihajókat kitörölni???????
#1626
Rendben köszi befejeztem a játékot sikerült végigcsinálni.....És tényleg 10t vasércért cserébe kaptam meg a gyógyírt......Most jöhet a Venice remélem az is ilyen jól sikerült 😊 😊 😊
#1625
ha kampányban vagy, akkor valakitõl megveheted, vagy megkapod egy küldetés után (megint csak a végigjátszást ajánlom)

ha meg scenarioban játszol, akkor az északi szigeteken szokott lenni boszorkány aki herb-et kér cserébe a gyógyírért

How much can you take,before you snap?

#1624
Sziasztok most azzal a problémával találkoztam hogy kitört a városomban a pestis. Elvileg orvossal lehet ez megoldani de honnan szerezzek orvost??????????????????????????????
#1623
Rendben köszi a segítséget felhúztam egy nagyon masszív védelmet ezt már nem tudták bevenni.....:
http://www.kephost.com/images4/2011/1/21/kzz7zha1g8quoqvdxqt2.jpg
nagykispeter
#1622
Én csináltam 2 sor kõfalat délen mire azt áttörték akorra jött a mentés.persze közbe védekezni is kell!

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

#1621
Rendben köszi a segítséget megpróbálom kihúzni a mentõcsónakig ha nem sikerül tényleg keresek egy végigjátszást......
#1620
addig kell kihúzni, amíg jön az orient mentõcsónak és azzal elmenekültök
nem tudom hány perc után van, keress valami végigjátszást

How much can you take,before you snap?

#1619
Nem tudom de most hagytam hogy elfoglalja a Lucius bíboros a váramat és vesztettem nem tudom mit kéne csinálni mert nyerni itt lehetetlen.Akkor viszont valami mást kell hogy tovább engedjen? Valami ötlet?????
#1618
ha jól emlékszem azt a fejezetet nem is lehet megnyerni
csak halogathatod a vereséget

How much can you take,before you snap?

#1617
Nem hiszem el a VI. fejezetben ahol meg kell védeni a várost elakadtam bármit csinálok simán elvernek már semmi ötletem nincs hogy lehet ezt megoldani......Ti hogyan tudtátok megvédeni mit kell csinálnom???????
#1616
Helló!

A segítségetek kellene. Van egy-két gondom. Nem biztos hogy pontosan meg tudom fogalmazni. Az elsõ az hogy végtelen játékban egyszer csak nem tudtam építeni a kikötõbe semmit, de csak abba ahol a nyugati város van. Bárhová máshová még a zsúfoltakba is gond nélkül, és nem hagy kikötõmesteri hivatalt tenni sem.
A másik: kifejlesztettem minden félét (képesség vagy mi), az egyik állítólag +20 t-val növelné a hajó kapacitását ám ez a hajón nem látszik, meg azóta a szállítási útvonalban azt jelzi ki hogy a termékekbõl 125 t ! pakol be.

Ha bárkinek van valamilyen ötlete azt örömmel venném!
#1615
Helló

a kiegbe amikor a kalózokkal kell versenyezni 5-ös pálya az utolsó negyedik versenyt milyen hajóval lehet megnyerni, mert olvastam valahol hogy oriental trading ship, csak az a hajó tudja legyorsulni? a Nyugati meg a zászlóshajó nem?

üdv

Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.

Carlos
#1614
Nem.
1 hétig betegszabi, majd nyaralás. Most sem a párom laptopjáról irok, szóval nem játszottam 2 hete.

Þór vígi þessi rúnar

Botond
#1613
Na végigértél? Benyomások az egész játékról?
nagykispeter
#1612
Ott még kell lenni hajós csatáknak

Asrock Z170 PRO4S, i56600 16GB Kingston DDR4, EVGA GTX970 SSC ACX 2.0 ,

#1611
hi! A 8.fejezetben megépítettem a székesegyházat versenyeznem kellett lucius biborossal melyikõnk építi meg hamarabb,és nincs több feladat a pályán ,nem lép tovább tudna valaki segiteni mi lehet a probléma,vagy ez valami bug lenne?
Botond
#1610
7. talán, de meg fogod ismerni 😊
Carlos
#1609
melyik az ostrom pálya? Csakhogy felkössem a gatyát? (most az 5ik jön majd)

Þór vígi þessi rúnar

Botond
#1608
Magánvélemény az hogy ne, hanem toljad a hadjáratot, nagy élmény az magában is. És az ostrom pályán ne add fel, utána vannak még jó pályák, amiért érdemes átszenvedni magad azon.
Botond
#1607
Hát ahogy érzed, igazándiból acsik nem adnak semmit, csak ilyen pontot, amibõl semmi értelmeset nem lehet venni, csak arcképet, háttérszín, figurát a tabardodhoz és pár épületet aminek funkciója nincs, csak díszítõelem a városban (temetõ pl). Ezeknek akkor lehetne jelentõsége, ha multiznál, ami szerintem kizárt, hogy mûködjön mint ahogy korábban is írtam, mert komolyabb parti szerintem laza 24-100 óráig terjedõ játékidõ lehet.
Carlos
#1606
akkor folytassam a kampányt vagy inkább kezdjem elõröl azt amibõl kimaradt ez a kettõ?

Þór vígi þessi rúnar

Botond
#1605
Biztos van, nézd õket végig 😊

Bár pár acsi meglepetés, szóval nem tudni mik azok csak ha megvannak.
OliApa
#1604
A letöltött mentéseket és scenario-kat (*.sww) ill. (*.rdu) kiterjesztésûek, hova kell bemásolni?
Carlos
#1603
Az baj, ha kimaradt egy kampányban 2 side quest? (van olyan achievment ami azt nézi, hogy megcsináltad-e mind?)

Þór vígi þessi rúnar

Botond
#1602
#1597 😊 És majd még csak most durvul be 😊
Carlos
#1601
Kész a 3-ik pálya is... Jó hosszúra sikerült, ha mindent meg akar csinálni az ember. És ez még csak az easy volt...

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#1600
A profile menüben van egy olyan, hogy unlock code. Ode mit kell irni? Oda kéne a CD kulcsot? Csakmert egyszer sem kérte a játék és már a második pályánál tartok!

p.s.: TÉK!

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#1599
Köszi, feltoltam az alapot és az 1.2-es patchet. Úgyhogy most azzal játszom.

Þór vígi þessi rúnar

Botond
#1598
Ja igen, és az alappal lépj be, különben nem látod a hadjáratot. 😊
Botond
#1597
Úgy van, hogy alapjáték és arra van 1.2-es patch, abban van egy 8 pályás hadjárat (ez elég sok idõ easyn is), aztán van 6 külön scenario, aztán ha felrakod a kieget az még vagy 18 scenario, de hadjárat nincs. Ezen kívül a kieg még egy dolgot tud, abban van a multi lehetõsége. Szóval az szerintem nem must have, mert ilyen 24-48 órás nonstop multik nincsenek szerintem, illetve az alap hadjárat+6 scenario is 100+ óra gameplayben ami elég is megunni a dolgot. De az a 100 óra nagyon élvezetes mire megunod az tuti.
Carlos
#1596
Mégegy kérdésem lenne.
Megvettem a Gold-ot. A venice csinál valamit az alapjátékkal, ad hozzá valami plusszt vagy teljesen "külön" játék? Érdemes feltenni mindkettõt, vagy ha befejeztem az alapot utána tegyem fel és kezdjem el a Venice-t?

Elõre is köszi!

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#1595
A gold verziót kell patch-elni, vagy a kieg (Venice) már tartalmazza a patch-eket?

Þór vígi þessi rúnar