1894
  • Stefling
    #1534
    Nincs.
  • xblades
    #1533
    Hali volt valakinek problémája a játékkal Win 7 alatt?
  • nagykispeter
    #1532
    Azt honnan lehet tudni hogy milyen mellékküldetést kell még megcsinálni?
    Sehol nem találom a küldetés közbe ,csak mikor megcsinálom a fő küldetéseket és vége,akkor látom a lista végén hogy kevesebb a pontszám és szürke a mezeje amit nem csináltam meg!
  • nagykispeter
    #1531

    Igen tényleg nem működnek a régi mentések.Én újra kezdtem a kampányt is,megéri.
    Így meg főleg!
    Köszönet a magyarításért,várjuk a kieget!!!!!
  • 4850 hd
    #1530
    tényleg köszi a fáradságot sasa5671 nem semmi munka lehetet megcsinálni imádom a stratégiai játékokat de ami a legfontosabb angolul nem tudok egyáltalán és e-nélkül a magyarosítás nélkül elakadtam volna az elején még egyszer thxxxxxxxxxxxxxxxx bye all
  • perko
    #1529
    Köszi a fáradságodat.
    Nagyon jól állsz a Veníce-vel is.
    Reméljük hamarosan elérhetővé teszed azt is.
  • sasa5671
    #1528
    Letölthető az új Anno 1404 alapjáték fordítás a honlapomról, amivel már lehet eredményeket elérni, medálokat szerezni.
    Néhányan jelezték, hogy ezzel a változattal nem működik a régi játékmentésük.
    Tehát csak akkor cseréljétek le a régi változatot erre, ha nem bánjátok, hogy esetleg nem működik a korábbi mentésetek.
  • barnalacika
    #1527
    Szia
    Megtaláltad a megoldást?
  • Starlark
    #1526
    Barnalacika: Köszi a tippet.
    Akkor mégse bennem a hiba hogy nem találtam ilyesmit.

    Kicsit hiányolom a játékból ezeket a statisztikai kijelzőket.
  • barnalacika
    #1525
    Tehát az adott termelő egységeket, egyszerre kezelheted.
    Megjelenik felttük az a villám jel, és na így számolom össze,hogy mennyien vannak,illetve hogy hol vannak elhelyezve.
  • barnalacika
    #1524
    Szia
    HA nyomva tartod a shift gombot, akkor egyszerre tudod azt a bizonyos egységet leállítani,illetve újra indítani.
    Én így szoktam rákeresni,mert én se találtam olyan gombot hogy megnézzem miből mennyi van letéve.
    Volt egy olyan magyar játékom ahol az egységek,épületek, emberek, száma megnézhető volt.Knight of Merchant(valószinú nem jól írtam a címét,elnézést)
  • Stefling
    #1523
    Nem tudok róla, hogy lenne.
  • Starlark
    #1522
    Van vhol a játékban olyan lehetőség ahol látnám hogy egy adott szigeten milyen termelő egységből hány van letéve?
    Egy bizonyos mennyiség felett elég nehéz már összeszámolni :)
  • barnalacika
    #1521
    Presztis pontok.
    3.oldal:
    1286,1287,1288,1289-s hozzászólásban találsz választ a kérdésesre.
    Melyik részt játszod?Folyamatossal kezdtél te is,vagy a kampány móddal?
  • nagykispeter
    #1520
    Én várom a game modding nélküli magyarítást + a kieget.
  • Stefling
    #1519
    Úgy, hogy viszel árut a többieknek, többek közt így is, de küldetésekért is kaphatsz. :)
  • 4850 hd
    #1518
    hello all ki tudja megmondani hogy lehet tekintély szerezni
  • barnalacika
    #1517
    Na,de csönd van.
  • Kilop
    #1516
    Kösz:D
  • Starlark
    #1515
    Kilop: F1, azzal lehet a pofás poscard view beállítású screenshotokat is csinálni.
  • Kilop
    #1514
    És melyik az a billentyű,amelyikkel kb templom magasságba helyezi a kamerát,és lehet haladni vele.Az 1701-ben a Scroll Lock volt de itt nem működik
  • Kilop
    #1513
    Kampánynál hétvégén eljutottam a 4. pályáig,annak mindjárt vége.Télleg lehet belőle tanulni,de sokat már énis tudtam:P
  • Starlark
    #1512
    Kilop: Először tényleg csináld meg a kampányt legalább az 5.-ig és az elector scenariot. Azokból sokat lehet tanulni a kezdetekről.
  • barnalacika
    #1511
    Gondolom,feltételezem, hogy a kezdéskor meghatároztad magadnak:
    az ellenfeleket,a szigetek nagyságát,időjárást, és hogy mit akarsz elérni a győzelem érdekében.
  • barnalacika
    #1510
    A kalózokat meg vagy elsüllyeszted a kiírt mennyiségű hajóját,vagy a kiírt számban teljesíted a kívánságait.
    Menj a diplomáciai menüben,ott láthatod kivel milyen viszonyban vagy,stb.
  • barnalacika
    #1509
    Ajánlok valamit.
    Érdemes végigvinni a kampány módot,mert az egy nagy tutoriál.
    Érdemes ide is ellátogatni,kinek, mit, mból,mennyiért:
    Rajongói oldal.
    Érdemes ebben a fórumban is visszafele olvasni,szinte mindenre van válasz.
    Ha a címert, a presztis pontokra érted,(vagy megbecsülési pontokra).
    Arra is van válasz,nem is egy.
    És még sok sok kérdésre van felelet,csak meg kell keresni.
    De ajánlom a kampány mód végigvitelét.
  • Kilop
    #1508
    :D
    Végre lett 950 nemesem,és így már lehet nekik szöremkabátot késziteni:D
    Szal ha lessz több nemesem,akkor megjelenik egy olyan épitési lehetőség hogy szőlőprés ugye?
    Egyébként a kalózrejtekhelyet fel tudom valahogy számolni,mert mindig követel 14000 aranyat:(
    De inkább ujjat kezdek mert elcsesztem az épitkezést:D
    Ja és hogy tudok vásárolni magamnak címert?
  • Starlark
    #1507
    Kilop: Akkor több nemes kell. Mivel sok kihagyás után /meghalt a gépem/ pár napja játszom újra pontosan nem tudom mekkora létszámtól igénylik, pedig tegnap fejeztem be az electort :)
  • Kilop
    #1506
    folyamatos játékban játszok
  • Kilop
    #1505
    Hello!
    Szal nekem a nemeseknél az 1. építhető dolog a marhafarm+hentesház ahol húst csinál.Aztán tudok még orvost,Székesegyházt,hadigépműhelyt,sövényt...stb.De nem látom a nemeseknél az ital szükségleténél uj dolgokat:pl:van almabor+sör,de ninc solyan hely ahol lenne bor.csak az élelmiszernél van 1 uj,az a hús amihez marha+só kell.A nemesek a patriciusok után jönnek ugye,mert nálam ugy van.De mégse tudok olyan szigettekkel mit kezdeni ahol van medvebarlang,szőlő,méz... Mert a nemeseim nem igénylik.Építési lehetőségeknél sincs olyan,hogy présház...
  • Starlark
    #1504
    Sziasztok!

    Vmelyikőtök próbálta már a kiegben lévő multiplayert?

    Kilop: A szőlő a nemeseknek már kell, az az első plusz amit építhetsz nekik. De ahhoz hogy bor legyen belőle kell hordó és présház is.
    A cukornád, mandula, kávé az envoy-oknak kell.
  • barnalacika
    #1503
    Azon dolgozik a magyarítás készítője, hogy lehessen elérni eredményeket a magyarítás után is.
    Mert a magyarítást úgy értelmezi a játék mint egy crekkelés.és ezért letiltja a bónuszok elérhetőségét.
  • barnalacika
    #1502
    Szia
    Hol játszol?
    Kampány módot, viszed?
    Akkor melyik pályán vagy?
    Ha folyamatos játékot, vagy küldetéseket játszol?
    Kávét, selymet, szőnyeget a keleti oldalon fogsz tudni termelni, ha van, olyan szigeted ahol ezeket lehet termelni, illetve ha elérsz egy bizonyos lakossági számot, van elegendő nomádod, illetve követeid.
    A másik oldalon, ha van elegendő paraszt, majd polgár, utána nemes, majd jönnek a főnemesek, ezek elegendő számban élnek a városodban, akkor fogsz tudni a kasztok szintjeinek megfelelő termékeket gyártani.
    Pl. a parasztnak kell hal, meg almabor.
    Ha már vannak városlakóid, akkor azoknak kell már a vászonruha.
    Meg kel nekik a keleti oldalon termelhető fűszer.

    Ha már vannak "Patríciunusok, akkor azoknak már kell kenyér és sör is, meg bőrmellény.
    Kenyeret pl. olyan helyen tudsz termelni, amely sziget neve alatt ott, van a "Búza" ikonja, vagy a komlóé, a sörhöz.
    Bőrmellényt folyón tudsz készíteni, tehát egy olyan sziget kell hozzá, amin kanyarog a folyó.
    Vagy ha már vannak „Nobelmanok”, ezeknek már kell pl. a szőlő, meg sok egyéb, akkor kell keresni egy olyan szigetet ahol a szőlő jele ott,
  • Kilop
    #1501
    Ja,és hogy hogyan tudom feloldani azt hogy legyen címerem meg bónusz épuleteim?
  • Kilop
    #1500
    Már vannak nemeseim.de vannak olyan termények mint pl:cukornád,szőlő,mandula,kávé.stb... És ezekkel mit cisnáljak?Mivel nem látom a nemeseknél az épitési lehetőséget.:S
  • Stefling
    #1499
    Rendben köszönöm. :) A venice is fent van egyébként.
  • sasa5671
    #1498
    Nem kell újratelepíteni. Privátban megírom az útmutatást.
    Sőt az sem baj, ha már fent van a Venice.
  • Stefling
    #1497
    Én szívesen tesztelek. Újra kell telepíteni hozzá a játékot? Mert nekem már fent van a magyarosítás végülis, valamint új játékot kell hozzá kezdeni, vagy jó a jelenleg mentett állás is?
  • sasa5671
    #1496
    Nem tudom, hány embert zavart a "game modding..." szöveggel jelzett tiltás a játékban, de most úgy látszik, megoldódik a probléma.
    Tesztelőket keresek, akik játék közben is megvizsgálnák, hogy jól működik-e az új honosított fájl. (Csak az alapjátékhoz használható egyelőre.)
  • barnalacika
    #1495
    Hogy érted?