30
  • blitzy
    #30
    Nem, nem lekicsinylés, mert bár általam nagyra tartott sorozat (nagyon nagyra!!!), mégis elég sok "szappanopera" elemet tartalmaz.
  • winnie
    #29
    egyik sem végtelenített, csak a PÉ-re azt írtad, hogy szappanopera, ami elég nagy lekicsinylés.
  • blitzy
    #28
    Úgy látszik, te sem értesz engem. :) Pont ezért hasonlítottam A palota ékkövéhez, az is egy "befejezett" történetű sorozat... vagy, hoppá, talán ez épp végtelenített??? Ha igen, akkor megkövetlek. Csak pár epizódot láttam, és az alapján jutottam arra, hogy valószínűleg a fináléban majd megszépül, és happy end. De ha ez egy végtelenített sorozat, akkor.... még jobban utálom.
  • winnie
    #27
    nem értelek, blitzy. ha az ugly betty valamire hasonlít, akkor a star trek. azért nem mindegy, hogy egy sorozatból naponta vannak részek, évente 250 és nincs vége (barátok közt, bold and the beautiful), naponta vannak részek (150-250), de van lezárása (esmeralda és a többi délamerikai), illetve hetente vannak részek, évente általában 22 (ugly betty, star trek)

    azért nagy difi, hogy 250 rész vagy 22 van.
  • god25
    #26
    Erre tényleg kíváncsi lennék, hogy ez kit érdekel????? Hány nő olvassa az SG pletyka rovatát???
  • Franky25
    #25
    Láttam jó pár rész, kb 6-8 rész. Nekem nem jön be. És azért vannak ennél sokkal értelmesebb sorozatok.
  • blitzy
    #24
    Oké, én nem akartam nagyon belemennni a műfaji meghatározásokba... de ha nem teljesen ugyanaz, akkor is lehet őket hasonlítani egymással, inkább, mint egy Star Trek sorozattal. :)
  • winnie
    #23
    én nem mondtam rád semmit, csak általánosítottam:) de ettől még meglep, hogy láttad, de nem kérdezem ki:)

    szappanopera? sem ez, sem a palota ékköve nem szappan. azért nem érdemes keverni őket. a szappanopera totálisan más műfaj, mint a sorozat. sőt, a telenovellánál is másabb.
  • blitzy
    #22
    Igen, ennyire nem jött be. Én viszont, ellenben sok alapból "fikázóssal" nem ítélkezem előre,a nélkül, hogy tudnám, miről van szó. pl. láttam már Mónika Show-t, Győzikét is, és az "élmény" alapján utálom. Nem azért, mert másoknak is ez a véleménye!! Inkább azok a "birkák", akik leülnek megnézni egy Big Brother 5874-et. Visszatérve a szappanoperákra: nem ítélem el őket! Vannak jók, pl. a már általam említett A palota ékköve, sőt, bevallom, jópár dél-amerikait is néztem. Mindent lehet mondani rám, de hogy befolyásolható "birka" vagyok, aki a "divatot" követi, azt aztán nem. Elhiszem, hogy neked sem tetszett, és bár elhiszem, hogy másoknak tetszhet, de megérteni őket sosem fogom. Nyugi, nincs "hittérítő" szándékom, nem is akarok ilyesmivel vitába szállni, nem mintha nem lenne kedvem, csak épp tudom, hogy az "agymosottak" úgysem fogadnak el más érveket.
  • Hirk
    #21
    kicsit hasonlít a Hamiltonra
  • winnie
    #20
    "Szerinted kinek tetszett???"

    nagyon, nagyon buta kérdés. nyilván annak a sok embernek, aki nézte, nem?

    ó, a tipikus fórumita gondolkodásmód. ha valaki nem bólogat birkaként, akkor biztos más a véleménye. (itt írtam róla: http://www.sorozatjunkie.hu/2006/09/29/pilot-mustra-ugly-betty-1x01/ - sajnos nem jött be. oké, még láttam a 2. évad fináléját, de az sem volt nyerő.)

    de épp ezért kérdezem, hogy xy-nak sem jött volna be? vagy, ami valószínűbb, a szokásos sg-s, "meg sem nézem és fikázok mindent" hozzáállásra láttunk példát. (ugye te sem akarod azt mondani, hogy a sok f*kázó megnézte a sorozat első részét, hogy hátha rátalál egy újabb nézős sorozatra?)

    de tőled is megkérdezem: ennyire nem jött volna be?
  • blitzy
    #19
    Szerinted kinek tetszett??? Vagy neked talán igen? Hm... ízlések és ficamok.
  • immovable
    #18
    betty betty úgy szeretlek
    majd'meg veszlek
  • winnie
    #17
    Ennyire nem tetszett volna neked ez a sorozat?
  • Franky25
    #16
    Ennyi pénzből inkább valami rendeset
  • pauly
    #15
  • Chocho
    #14
    Egész jó kis sorozat ez, én örülök neki. Ajánlom mindenkinek, aki szeret jókat derülni.
  • NEOreg3
    #13
    ezt boltban kell megvenni!!!!!!!!!!!!!!!!!!44 aki le meri warezolni annak:

    Betty
  • REALista
    #12
    Végre
  • csgj
    #10
    Én ma akartam miatta öngyilkos lenni, gondoltam fellövöm magam tüzijátékkal... De aztán megláttam ezt a csodálatos hírt, és meggondoltam magam. Mindezt az Ugly Betty-nek köszönhetem! Szeretlek Betty! Úgy összeakaszkodnék a fogszabályzóddal!
  • lama king19
    #9
    haha :) lol :) ez jó volt!!!
  • HarryProf
    #8
    a tvshop mikor jön ki dvdn? :(
  • Etinger
    #7
    Végre -> ez azért erős szó ide... nem? :):)
  • Tinman #6
    Kiváló hír! Gyerekkorom óta erről álmodoztam, el sem hiszem, hogy végre beteljesül ez az álmom. Köszönöm eSGé!
  • bertino
    #5
    :DDDDDDDDDDDdd
  • Franky25
    #4
    Az ment délelőttönként?
  • Herczi
    #3
    Végre, erre vártam egész évben. Esténként alig bírtam elaludni, netről nem bírtam letölteni, TV-ben nem adták, már a falat kapartam, olyan ideges voltam. De most már, nézhetem éjjel-nappal. EZ-AZ.
  • blitzy
    #2
    Ez aztán a nagy hír! Ha minden DVD-megjelenésről írnál egy ilyen cikket...pff!
    Egyébként meg - visszatérve a cikkhez - nem igazán erre gyűjtögettem mostanság a pénzt. Az idén egyetlenegy igényes szappanopera ment a tv-ben, mégpedig az M1-en A palota ékköve (Dae Jang-Geum). Egy igényes dél-koreai sorozat, amit ha jól olvastam (máshol, mert ilyesmiről itt pl. nem igazán lehet), akkor újból megismétel a csatorna.
  • Franky25
    #1
    Végre...mindjárt kettőt is veszek...