22
  • alpha20
    #22
    http://castlewolfenstein.lapunk.hu/
    http://castlewolfenstein.lapunk.hu/
    http://castlewolfenstein.lapunk.hu/
  • gergely012
    #21
    75KATT87
  • gergely012
    #20



  • bardocz
    #19
    De jó lenne lőni őket náci oldalon :D
  • szvini
    #18
    Mi baj a fényerőddel? Mi lesz akkor ha 100%ra tekered?
    Ugy utálom amikor valaki ilyen fakó monitorral játszik, hogy lásson valamit a játékból, mikor általában pont az acél, hogy sötét van és ne láss annyit :)

    Bár te lehet másra gondolsz.
  • zoritan
    #17
    Tőlem jöhetne a régi grafikával is ha ugyan azt az élményt tudja nyújtani mint anno az RTCW akkor nállam nyert. Az a baj, hogy már más sincs csak a grafika...
  • Fbn Lx
    #16
    számodra hangulat = grafika meg zene? :D
    a játékok minden eleme alapja a hangulatának. kezdve a terep változatosságától/korhűségétől/különlegességétől. A játék innovativitása, a látványvilágnak nem a grafikai minősége, hanem a kellemes eltalálása, és ha az egészből árad valamiféle élet, tehát úgy érzed, mintha a valóságban részt vennél benne, hozzáad a hangulathoz - és ez elsősorban nem a grafikán meg a hangeffekteken múlik. Már az is hangulatelemt, hogy a szereplő egyhelyben áll, vagy rágyújt egy cigire.
  • Myron
    #15
    ránézésre doom3 motor. itt is tekerhetem a fényerőt 100%-ra a monitoron. sztem hányinger az ilyen játék.
  • Chriss745
    #14
    Nem tudom mi a bajotok, nekem kifejezetten tetszenek a képek, pedig én kimondottan szeretem ha egy játéknak jó a grafikája. Kicsit nekem olyan UT3-as fények vannak benne, de szépek a textúrák.
  • KarmaXXL
    #13
    Innováció? Egy Wolfenstein játékban? LOL.
  • Yv@n
    #12
    "Tortenet az nem is kell... "

    Kelleni épp kell, csak az a hangulattal együtt a játékélményt adja.
  • Loverman
    #11
    látom te még nem látod be hogy a Wolfenstein az id B kategóriás budget játéka jó ideje
  • Matyóhímzés
    #10
    "A hangulatot alapjában 2 dolog befolyásolja: grafika és zene."

    Tortenet az nem is kell...
  • Narxis
    #9
  • Emmegki
    #8
    Dögunalmas ez az állandó nácilövölde. Jó lenne már egy játék, amelyben magyarokkal/németekkel/olaszokkal kellene aprítani a szövetségeseket!
  • HöfEE
    #7
    Az RTCW is a hangulat miatt volt fantasztikus játék! Ma napig az egyik kedvencem. Egyébként meg tök jó , hogy ilyen olcsók a vgak de tényleg! CSak 1 gond van nem rég(fél éve) vettem a 8600gt-met és most nem fogok venni egy ati4850-et csak mert jó ára van. Szal inkább kicsit rosszabb grafika de jó játékélmény.
  • Saccard
    #6
    Az előző is szuper volt, ezis jó lesz . Olyanról még csak nem is hallottunk h lecserélték a full grafikus motort, vagy javítottak volna rajta fejlesztés közben ugye ?...
  • rumkola
    #5
    Ez Wolfi nem MOHAA.
    A képek alapján és a készítők ismeretében bbiztosak lehetünk benne, hogy jó lesz és hozza az előd hangulatát. Tökéletes shooter lesz.
  • julius666
    #4
    Te látsz itt erre bíztató jeleket?
    A hangulatot alapjában 2 dolog befolyásolja: grafika és zene.
    A grafikának nem muszáj hozzá szuperjónak lennie (bár nem árt), inkább fontosabb az, h. valóságszaga legyen, illetve a design. A képeket elnézve viszont épp hogy ez a két tényező teljesen hiányzik...
  • sweech
    #3
    "Egy FPS-ben mi más lenne a legfontotsabb mint a grafika?"

    játékélmény? hangulat?
  • saxicola
    #2
    Helló!

    A grafika nekem sem jön be. Egy FPS-ben mi más lenne a legfontotsabb mint a grafika?
    Az előző rész nagy kedvencem, akkor grafikailag felvette a versenyt a konkurens Medal of Honor-ral.
  • Tinman #1
    Elnézve a képeket azt kell mondjam, ha már megjelent volna is késő lenne.
    Egy FPS-nél fontos szempont a grafika is, ha csak nem képesek valami Portal-szerű innovációra, de látszik, hogy nem...

    A képek alapján ez a játék a DX9 lehetőségeinek is csak nagyjából 60%-át használja ki, DX10-es effektekről meg szó sincs. A talajtextúra még csak nem is paralax mapping-el készült, pedig a Time Shift /lassan 1 éve!/ már tudta ezt, a Crysis sokkolóan szép talajtextúriáról nem is beszélve.
    Mondjuk az objektumok se másznak le a képernyőről.

    A mai világban amikor egy iszonyat erős VGA 35.000-be kerül, a Dupla magos procik meg 20k alatt vannak, egy ilyen küllemű játékkal "majd" kijönni !szvsz! biztos kudarc.

    Kizárólag akkor lesz siker, ha valami iszonyat szórakoztató játékélményt sikerül belecsempészni, de ahogy én látom erről szó nincs!

    Nem lesz ez így jó Raven!