212
Melyek azok a játékok amelyeket szivesen látnál a mostani korszerü grafikával,de a régi pályákkal és történettel.
  • steweee
    #212
    most visszanézegettem a korábbi topicocat 2008-ig, és néhányba írom ugyanezt :_

    gyertek ebbe a topicba, vonjuk össze mert kevesen vagyunk érdeklődők :

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1333386124
  • zoliapu
    #211
    Rallisport Challenge
    NFS Porsche
    Grand Prix Legends
    Battlefield 1942
    CS
  • hol9672
    #210
    Ha még vki olvassa ezt a fórumot : Aces Over Europe és Aces of the Pacific.
  • IMYke2.0.0.0
    #209
    [URL=http://www.john-p.com/textures/DX-IW/index.shtml]A "felújítás" témába tartozik: DeusEx 2 High Res Texture Pack[/URL]
  • SZilaJMaGGoT
    #208
    hát engem 2 évente max 3 játék érdekel... :D Meg egyébként elorientálódtam mmo-k felé, most Anarchy online-hoz várom az új engine-t arra kíváncsi leszek... :D Meg sztem mmo a jövő a játékok terén, meg így távlatokba gondolkodok, mer várom nagyon a world of darkness online-t ami úgylehet, h csak 3-4 év múlva lesz... :D De a jóoldala a dolognak, h addigra valszeg már melózni fogok, szal szüleimnek se kell rinyálni a havidíjért... :D Addig meg tolom a freeket.. XD
  • fery02
    #207
    ...vagy csak már nagyon régi az embernek a gépe. :) Én már azon a szinten vagyok, hogy az új játékokhoz hozzá se szagolok, ezért érdekelt volna most a Tenebrae. Na mind1, akad itt dolog bőven, nem csak játék. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #206
    Nm... Sajna a szabadidő munkáknak ez a hátulütője... :/ Az viszont szomorú, h sok olyan játék is van amiért pénzt kérnek, és rettentő szarul van optimalizálva... jah és ilyen a legtöbb játék manapság...
  • fery02
    #205
    Erre is gondolhattam volna. :) Köszi.
  • SZilaJMaGGoT
    #204
    Ez egy amatőr grafikai engine, nyilván 1 maximum 2-3 ember csinálta szabadidejében, ezért nincs megfelelően optimalizálva, ezért hiába csúnyább mint a doom 3 simán lehet lassúbb...
  • fery02
    #203
    Azért érdekelne, mert elég érdekes sebességgel fut nálam. Míg pl a Doom 3 fut 1280*1024-ba Ultra high-on 30-60 fps-sel, ez a Tenebrae 1024*768-ban new game után 12 fps-sel fogad alap helyzetben. :S
    Gondoltam volna kicsit szétnéznék a hivatalos oldalon, hátha van néhány trükk vagy patch.
  • fery02
    #202
    Ez lenne amúgy a hivatalos oldala? Csak mert kár, hogy nálam egyik menüpontba se akar bejönni semmi se, pedig érdekelne a cucc. :(
  • fery02
    #201
    Igaz, hogy itt a fórumba szerintem egy szó se volt róla, meg én se emléxem, meg a kereső se talál, de viszont a google-ba sok találat van. Köszi szépen! :)
  • Gibor
    #200
    Ne bassz fel agyilag... Quake tenebrae az mi szted? van link is........
  • fery02
    #199
    Csak kép...
  • Gibor
    #198
    Már párszor be lett linkelve...
  • fery02
    #197
    Nem sértődök meg, ha valaki linkel Quake remake-t is. :) Régebben volt említve, hogy több gigányi textúra csomag, néhol ez is szebb, mint a Doom 3, meg ilyesmi.
  • fery02
    #196
    Ezt én elhiszem, de nekem így jelen esetben ez 2008-as játék volt, mivel semmi korábbi emlék, tapasztalat nem volt vele kapcsolatban. Ebben az esetben én csak így tudom értékelni, nem tudom érthető-e. Számomra ez mindig is "bénább" játék marad, mint a Doom, mikor pedig ez teljesen nem így van.
  • IMYke2.0.0.0
    #195
    Ez az útvonal kereső rutin akkori kiforrási időszakának köszönhetjük.
    Elhiheted, hogy akkoriban ennél csak butább M.I.-k voltak a játékokban!
    Carmack-ék pedig mindig más fejlesztők előtt jártak - ebben is...
    Egyébként, pont nekik, és a játékaiknak köszönhetjük, hogy a mai játékokban nem látni már ilyen bénázó ellenfeleket - csak az ultra gyorsan, xarul összedobott techdemoszerű hányadékokban, vagy a kiadói és/vagy rajongói nyomásra tesztelés (optimalizálás) előtt kidobott játékokban...
    Pl.: Lost Planet [PCGuru.hu] -
  • fery02
    #194
    Bizony. De nembaj, marad viszont a Doom, amin felnőttem. Azzal nem szenvedés a játék valamiért. :)
    Amúgy érdekes volt ez a Quake 2. Egyes ellenfeleknek nagyon idióta mozgásuk volt, meg sokszor van olyan, hogy ott állok előtte, vele szembe pár méterre, és nem lát meg. Meg fut felém, és mintha láthatatlan fal lenne köztünk, csak fut előre egy helyben. Nem beszélve arról, hogy sokszor ha meglátnak, nem egyből lőnek, elkezdenek szarakodni, futni körbe körbe, beleakadva mindenbe...Egyszer egyik pályán úgy mentem végig, hogy idejük se volt rám lőni. Doom-ban ilyesmi nem igen van.
  • IMYke2.0.0.0
    #193
    Hiába: kis óvodás voltál, amikor ez a játék igazán tarolt... :)))
  • fery02
    #192
    Teszt napom véget ért. :) Rajongóknak ajánlom ezt a tuningolt Quake 2-őt. Én, mint olyan, akit semmi emlék, élmény se fűz a játékhoz, nem nagyon találtam benne élvezetet még így, szinte Doom 3-as grafikával se. Ellenben nem tapasztaltam fagyásokat, jó ideig elvittem a játékot, fél délutánt rászántam, semmi probléma se volt vele. Csak annyi, hogy már az idő teltével inkább csak szenvedés volt vele a játék, abszolút nincs számomra hangulata. :S
  • IMYke2.0.0.0
    #191
    Igen. Kell.
  • fery02
    #190
    Free download managerrel csak letöltődött elsőre. :P Sose használok többet Firefox-ot nagy fájlok töltésére. Amúgy ha jól sejtem ehhez is kell az alap Quake 2 ugye?
  • fery02
    #189
    Majd szóljon már valaki, aki le tudta tölteni ezt a 356 megás fájlt, mert nekem máshonnan szedve is kb 220 megánál befejezi a Firefox. Most telepítek valami külön letöltő programot.
  • fery02
    #188
    Hát ez nem igaz, már harmadjára kezdem el a letöltést (Berserker@Q2 1.02), és mindig csak részben töltődik le. És mintha ugyanott felyezné be mindíig a letöltést. Megpróbálom máshonnan szedni.
  • IMYke2.0.0.0
    #187
    http://fps.maros.pri.ee/:
    BLOOD
    DARK FORCES
    DOOM 1, 2
    DUKE 3D
    HERETIC
    HEXEN
    QUAKE 2
    SHADOW WARRIOR
    THIEF 3
    WOLFENSTEIN 3D
  • fery02
    #186
    Na, értek mindent, de ma már a textúra pakkok már nem fognak letöltődni, de holnap foglalkozok velük, és hétvégéig megpróbálok írni valamit a játékról. :)
  • fery02
    #185
    Na, kutakodtam kicsit és rájöttem, hogy ez bizony fog még az én gépemen szaggatni ám. :D Itt láthattok részletezést a játékról, screenshotokat, amik eléggé Doom 3-as grafikai színvonalhoz közelítenek.
    Ha jól sejtem, akkor annyi a dolgunk, hogy letöltjük mondjuk innen a setup.exe-t (Berserker@Q2 1.02), majd azokat, amiket legelsőnek írtál (overrides.pk2, textures.pk2), és megcsinálni a 13 lépést.
  • IMYke2.0.0.0
    #184
    Igen, én is meggondolatlanul ajánlottam: ugyanis a linkeket nem néztem meg, hanem azonnal adtam az oldal címét...
    A Total Conversions = Teljes Átalakítások.
    Ebbe a kategóriába - sajnos - a sima, hétköznapi [kisebb, nagyobb] módosítások is beletartoznak.
    A remade-ek és remake-ek nem mindig érhetők tetten.
  • trick daddy
    #183
    Fighting Force
    NBA 2003
    NfS:4 high.s.
    XD
  • fery02
    #182
    :O
    Nagyon szépen köszi ezeket. A Quake 2-őt ha van kedve valakinek valaki letesztelheti, hogy egyáltalán van-e gond a játékkal, fagy-e vagy ilyesmi. Mert ha vannak vele problémák, akkor nem foglalkozok vele.

    Ezen a linken meg (http://www.totalconversions.com/) nem csak ilyen mod-ok vannak játékokhoz? Mert itt ilyen textúra pakkokkal, meg ilyesmivel nem találkoztam. Meg igazából a listában szereplő "Duke Nukem Forever"-t sem értem, meg nálam az oldalon a bal oldali oszlopban sok, itt a listában említett játékok közül nem enged rákattintani egyik 4 menüpontra se (pl Quake 1-2, RtCW, HL, SW)
  • IMYke2.0.0.0
    #181
    Itt található ezekhez konverzió:
    Duke Nukem 3d
    Shadow Warrior
    Max Payne
    Duke Nukem Forever (::)
    Half Life
    Unreal/Unreal Tournament
    Quake
    Quake II
    Quake III
    Return To Castle Wolfenstein
  • IMYke2.0.0.0
    #180
    Egy minőségi gyűjtőoldal:
    http://www.totalconversions.com/
  • IMYke2.0.0.0
    #179
    Quake 2 @ Berserker: KLIKK!
    A legújabb verzió [2008. auguszt 24.]
    - overrides.pk2 (178 MB)
    - textures.pk2 (728 MB)
  • SZilaJMaGGoT
    #178
    Ááááh egyszer tuti ki fog csak nemlesz akkora sláger, és inkább csak rajongók fogják venni, és vagy csalódnak, vagy kevesebb lesz a vártnál... Pont ettől fél a 3DRealms, és ezért húzzák nyúzzák, mert régóta váratják az embereket, és minél többet akarnak kihozni a gémből, mert az idő múlásával az elvárások is nőttek, és a feladatnak egyre nehezebb megfelelni... Legalább Duke Nukem Total Conversiont engedélyezhetnének a rajongóknak, h csináljanak valami gémhez, h addig is lefoglalják magukat... :/
  • Miskolc88
    #177
    Duke Nukem FOREVER...annyira jó játék lesz hogy sosem fog megjelenni...
  • xxxpaulxxx
    #176
    PFFF javíthatatlan!
  • fery02
    #175
    Én már előre várom amúgy a Duke Nukem Forever remake-jét is. :)
  • xxxpaulxxx
    #174
    nem korai ez egy picikét?:D Akkor már lehet ki lesz adva a duke nukem forever isXD
  • fery02
    #173
    ÉN már előre várom amúgy a Crysis 15 éves remake-jét. :)