173
Másnaposnak tökre szar lenni
  • Christiansen
    #133
    kijózanodva még nem is, inkább csak túl a holtponton..
    rákoncertrálok egy pepperónis pizzára és csillapodik a probléma,
    aztán el-elmúlik
    utálok hányni, a legvégső esetben erőltetném rá magam
    akkor másnap tényleg nem megy le semmi kaja, fetrengés
    meg gyengeség, végére 3 kiló fogyással.
  • hunbasser
    #132
    is. van,hogy itatnak,az a szar.olyankor van,hogy 3-4 percenként verjük be a feleseket :S amúgy az egész estét ivásnak jobban híve vagyok én is,óránként egy feles meg egy sör,sztem bőven jó és ha elkezdesz inni 6-kor és iszol 3-ig,az 9 feles + 9 sör,és attól már azért be lehet állni még úgy is,hogy csak óránként iszol,de mégis szép kényelmesen megy a dolog,senki nem siettet és még jól is érzed magad.

    egyébként tényleg nem szabad lefeküdni full bebaszva. sőt,azt vettem észre,ha már kijózanodva fekszek le,akkor másnap nincs másnaposság (Y) az az igazság,hogy amikor már kicsit is érzed,hogy lehet,hogy hányni kell,akkor már nehéz nem arra gondolni,hogy be fogsz hányni. amúgy ha leszarná az ember,akkor tuti,hogy nem lenne hányás,de amikor már rágondolok,akkor megindul a dolog és akkor már csak percek kérdése. amúgy nem szeretek szenvedni,ha olyan helyen vagyok,ahol senki nem lát,akkor inkább kidobom :D és akkor tudom,hogy tutira nem lesz gond
  • Christiansen
    #131
    leszabályzás -> túl hirtelen iszol szerintem.
    szép kényelmesen kéne, persze ezt nehéz ha folyton koccintás van.


    én még azt utálom, amikor összevissza ivás után este nem tudod, hogy
    mi lesz ebből..nem szabad lefeküdni, ha durván forog a világ, mert arra ébredsz hogy megfordulóban van a bélműködés.. ilyenkor azt szoktam,
    hogy mászkálok-támolygok kicsit, ablak+friss levegő, és finom kajákra
    gondolás. vannak akik ilyenkor inkább kimennek a vécére és egyből
    megindul a reflex..én inkább kivédekeztem mindig, pár böff és elmúlt.
    bár már régen volt ilyen
  • hunbasser
    #130
    hát ha sok bort iszol,akkor bizony jöhet a körhintás bácsi,aztán zsupsz :D hát igen,jól mondod egyébként,az sem egészséges,ha sokat iszol,bár a sörben az a "jó" (meg nem jó is:D) hogy egyből kihugyozod. én speciel megiszok egy üveg sört,rá 10-15 percre már menni kell wc-re,újabb üveg sör -> 10-15 perc múlva megint könnyeztetem a kígyót :D
  • Christiansen
    #129
    igen, nehéz ellenállni az össze-vissza ivásnak

    én amúgy a heineken/staropramen + becher kombót imádom


    igazából pl. sört akkor kéne inni, amíg szomjas az ember,
    mert az nem egészséges hogy egy este megiszol 3-4 l folyadékot,
    miközbe máskor ezt 3 nap alatt iszod meg.
    persze most túlzok, de sajnos ez igaz,
    ahogy az is, hogy pl. minőségi borból (de akkor mást semmit,
    csak hozzá valami sajtot pl.) is megihatsz iszonyat sokat
    és nem leszel rosszul, hamarabb becsukódik a szemed és elalszol
    mielőtt kettéhánynád a környéket.
  • hunbasser
    #128
    nekem meg az a bajom,hogy ha már elkezdek inni,akkor leszarom hogy mit iszok :S :D olyan is volt már,hogy 10 fajta piát szipkáztam befelé egy este alatt.amúgy nagy igazság,hogy még sört sem szabad keverni.

    a szénsavas meg nekem kifejezetten jó,főleg azért is,mert nekem eléggé savas a gyomrom,ezért van az,hogy nem tudok úgy berúgni,hogy világomat se tudjam,mert előbb dobom ki a taccsot,mint hogy annyira beigyak. leszabályoz a gyomrom basszameg :SSSSS :DDD szóval a szénsavastól meg böfögni kell és a felesleges levegők kijönnek :) és ha böfögni kell,akkor már utána tudom,hogy nem hányás fog feljönni,szóval böfögni jóóó (Y) :) ezért is szeretek inkább csak sörözni,ha csak sörözök és nem rövidezek,akkor meg abszolút nem kell tartanom ilyenektől hogy hányás,stb mert az nagyon jó megböfögtet ráadásul a gyomrom se lesz szarul.
  • MR ME
    #127
    ez így van, nem szabad össze vsisza inni (még sörből sem) és akkor a másnap elviselhetőbb

    egy két dologra éni rájöttem, pl h jagert vagy whiskeyt más röviddel keverni nagyon nem okos dolog, főleg egymással nem :|
  • Christiansen
    #126
    a böfögés tényleg jó érzés, csak most döntsd el, hogy
    másnap is akarsz néhányat hányni még, vagy elég volt :P


    + azóta bölcsebb:DD:D:_D lettem kicsivel:
    csakis minőségi, 1-2 fajta (ez is számít!) sör + 1 fajta minőségi rövid (mondjuk 2 dl) és elpusztíthatatlan vagy, ha nem éhgyomorra ment.
    gyakran hugyozás és így egész este szinten vagy tartva, az alvás is iszonyat jól esik, mint akit fejbelőttek, másnap meg kis lustizás
    de semmi rosszullét.
  • MR ME
    #125
    tényleg szar :(
  • poppe
    #124
    a pro-k kéz nélkül szopnak
  • hunbasser
    #123
    szopás közben is tudsz írni? :OO
  • trogerzsiger
    #122
    jajjj szopom a faszt, fáj a fejem :CCC szédülök :CCC picsába és még tanulnom is kell :CCC
  • hunbasser
    #121
    annak legalább jó íze van...:D
  • GanXstaZoleeWrk
    #120
    Azért te se nyomod gyengén a 40 fokos vodka, whisky nem kell, de a 60as rum az jöhet? :D
  • kulabácsi
    #119
    idevele :D
  • poppe
    #118
    asszony kapott céges karácsonyon nemtom hány éves kajszi pálinkát, de nem meri haza hozni :DDD
  • kulabácsi
    #117
    Másnaposnak tökre szar lenni
  • hunbasser
    #116
    van gyomrod :D vodkát tisztán meg se iszom,whiskyt nemszeressük rumból meg csak portorico 60° :D
  • RAZOR27
    #115
    xD ez tetszik
    igazából nekem a fő favorit a vodka meg a whisky meg esetenként rum(Roarr :D).
  • hunbasser
    #114
    magyarán likőrök meg ilyen gyengébb piák,amik édesebbnél édesebbek meg úgy illatoznak,mint a körömlakk :D
  • hunbasser
    #113
    körömlakkot értsd a női piákra :)
  • RAZOR27
    #112
    xD még nemittam körömlakkot :D
  • hunbasser
    #111
    ez mindenkivel így van :) ez teljesen normális,lehet,hogy körömlakkokat iszol,de ha többfélét,akkor nagyon be tud ütni egy kevés is.
  • RAZOR27
    #110
    Nem tudom hogy vagytok vele, de én ha egész este szinte csak ugyanazt iszom (tegyükfel bekevert vodka) akkor lehetetlen berúgatni.De ha mondjuk bármi keverés van, vagy akár 2féle (nagyban eltérő) pia van akkor kB. harmad idő alatt megárt :D
  • kulabácsi
    #109
    nemtom én mindig sört + rövidet iszom, és ritkán jön ki, de az tény h ha sok rövidet iszol és utána 1 sört akkor az kellemetlenűl az agyadba viszi és nagy az esély belebeszélni a fehér kagylóba :D
  • hunbasser
    #108
    hát,szerintem ha nem ittál volna sört,akkor is kijöt volna a cucc :Ddddddd de nem értem,miért kell kihányni a sok ezer ft-ot? :c
  • GanXstaZoleeWrk
    #107
    sör+rövid gyilkos így van. Viszont bor+rövid már jó főlleg ha bor is hígitva van valamivel, szóda kóla pl.
  • TVelvet
    #106
    Én fél üveg abszint-ot kevertem !egy! üveg buzasörrel, tuti K.O. széjjel hánysz mindent. :)
  • TVelvet
    #105
    ne keverd a rövidet sörrel, és már is nemlesz gond. :)))
  • trogerzsiger
    #104
    az tényleg az :C
  • kulabácsi
    #103
    egs :D
  • SötétBarom
    #102
    Épp hánytam -.- Jó szar volt. :c
  • Pistike 007
    #101
  • John Cena
    #100
    TÉK!
  • John Cena
    #99
    és
  • Mr_no_NaMe
    #98
    Erre nekem ilyen mónikásan rá kell reagálnom mert ez nálam is így volt.
    Nem ettem kb egész nap semmit, szédülés, geciszar állapot tökre mintha 40 fokos lázam lett volna csak nem volt...beleharaptam a pizzába, elnyammogtam 2-3 falatot és kb az egész rosszullét 5 perc alatt elmúlt.
    Utána rá egy fél liter víz ha már úgy is jobban vagy, algopirin betol és gó olimpiát nézni ^^
  • Gando
    #97
    aminek hatása vagy az hogy elégeti az alkoholt a szervezet mozgásközben vagy részegek lesznek az izmaidXD amugy részegen futni vicces dolog XD és fájdalmas is XD
  • Gando
    #96
    nah még 1xer zsírban nem oldódik XD
  • Gando
    #95
    a zsír az télleg nem oldódik de az izom az más---> gyomorból véráramba onnan tüdőbe a tüdőben elkeveredik az oxigénnel és az izmoknak szükségük van az oxigénre
  • OrioN the S
    #94
    masnapossagra sort kell inni!