422
  • lac coo
    #222
    Amúgy meg nem ide akartam, azt hittem a másikban vagyok ! :DDDD
  • Alexease
    #221
    Ja, beleferne boven az ossszes a RACE topic-ba, ugy is az osszes csak "kiegeszito" (07, GTR:E, STCC):))
  • lac coo
    #220
    Ez mind egy topik (lehetne...) ! :DDDD
  • GPx8
    #219
    Nem. Elvileg valami kézenfekvő dolog, de kipróbáltam vagy 10 variációt és egyik sem jött be.
  • Alexease
    #218
    Ez nem az a topic:)
    Amugy a GTR2 GT pack mar megjelent, linket tettem a topicba.
  • Willi Betz
    #217
    Nem írták oda valami megjegyzésbe vagy nem tudom?
  • GPx8
    #216
    A RaceSimTracker-en fent van root.rar néven, de nem tudom a kicsomagolási jelszót...
  • lac coo
    #215
    Az rohadt sok, ne fáradj, előbb utóbb úgyis lesz ! ;)
  • Willi Betz
    #214
    Haa kell felteszem valahova:D
    Igaz 850mb körül van:)
  • lac coo
    #213
    Carpack nincs még GTRE alá ?
  • Alexease
    #212
    Veszel egyet, tizen versenyre berbeadod (nem itthon:P), es mar vissza is jott az ara;) Azt hiszem, egy DTM-es Merci berleti dija 20-30 milla egy hetvegere (majd Misu vagy valakimond pontosabbat:P), bar abban benne van a szallitas es a szerelo-, mernokcsapat is;)
  • gordon 24
    #211
    Hát azért 100-150 milliot nem hiszem elkültenék rá.. De mondjuk igaz 1 milliárdból miért ne:D
  • gordon 24
    #210
    Hát jah mondjuk ez majdnem biztos:DD
  • Alexease
    #209
    Ha nyernel a lotton, akkor vehetnel ujat is;D
  • Willi Betz
    #208
    OB-n lehet elkenné a száját pár autónak aza C180 DTM:DD
    Vagy az Alfa 155 DTM:D
  • gordon 24
    #207
    Dehogy! Hungaróringre szépen kimenni vele, és körözni. Nem akaorok versenyezni, nem is tudnék. Kibérelni a pályát egy pár órá azt menni rajta.. Több értelme nem lenne, meg hát ezek az autok azért öregek a zöme 10-15 éves sőt több.
    Szóval bajnokságba indulni vele semmi értelme. csak ugy bohockodni.. De hát sajna sose lesz ennyi pénzem..

    De ha nyernék a lotton:DDD
  • Alexease
    #206
    Az komoly cucc, tetszik;)

    Ismerosnek van egy frissebb Abarth-ja, Historic Rally-ra alakitva, rendeznek, szerveznek versenyeket:) Hivtak navigatornak:P Most passzoltam, de talan majd tavasztol. Majd viszek kamerat;D
  • Alexease
    #205
    Ha van felesleges 10-15 millad, akkor OK:))) Es mit csinalnal vele, azzal jarnal a varosba?>:)))
  • pointer4
    #204
    Óóóó van ott egy Abarth :D szóljatok Alexnek, hátha lecsap rá :D
  • Willi Betz
    #203
    Nem semmi:D
  • gordon 24
    #202
    Jaja..

    Egyébként ha valaki akar venni ex BTCC DTM stb autokat nem kell semmi más csak 31-40000euro:D

    Itt a link nézétek meg.. Basszus de komoly lenne venni egy ilyet:D Van köztük mondeo Audi, S60-as volvo stb.. ÁÁÁÁ Mit mennék velük..

    link
  • Willi Betz
    #201
    Valóban nem,de C30-aséra azt lehet mondani,hogy szép. Legalábbis nekem tetszik.
  • gordon 24
    #200
    Hát jahh. Ez a Tavalyi gépezet.. Sajna a c30 festése se ilyen nivos idén.. Az a s60 as ami meg van nem gyári gép. Szóval azért nincs sok sponzor meg ilyesmik rajta.
  • Willi Betz
    #199
    Ettől: 1000X jobb:)
  • solo
    #198
    Baz+ dekomoly ez a festés: O <3 :P
  • Willi Betz
    #197
    Kéne egy ilyen festést csinálni,de halvány gőzöm sincs miként tudnám megrajzolni ezeket a motívumokat a zöldben.


    A mostani S60 festés eléggé trágya:D
  • Willi Betz
    #196
    Enyenlőre csak a festés variálásával lehet megcsinálni.
  • solo
    #195
    Alakulgat, de az első fényszóróval alkossanak valamit, mert nagyon gány: S
  • Willi Betz
    #194
    Fene se tudja...nem passzol a másik kék színhez:DD
  • gordon 24
    #193
    Na ez az:D Ezt néztem tegnap a versenyen is.. Hogy vajon a C30-on miért nincs?:D

    Elvileg ugye egy egy szabványos logó. Mint ahogy a Rajtszámok , meg a rendszám tábla helyén a posten logo stb..

    És mindegyiken fent is van csak a c30-as gyári volvokon nincs:D Azé ennyire nem kéne kivételezni velük mert gyáriak:DD (jó tudom nem azért van, de nem értem)
  • Willi Betz
    #192
    Ugy értem,hogy a Volvo-k közül:)
  • gordon 24
    #191
    Dehogy! Mindegyiken rajta van..Ha a Screenshoptokat nézed mindegyiken ott van.. Csak a c30-on nincs.
  • Willi Betz
    #190
    Egyedül S60-on van ez a MECA matrica
  • Willi Betz
    #189
    Seat Leon se WTCC "szabvány". Más spoilerek vannak rajta.
  • gordon 24
    #188
    Azé még kell dolgozni rajta:D

  • gordon 24
    #187
    Tegnap néztem a futamot, és azon agyaltam, hogy a volvora nem vonatkoznak a kötelező stcc jegyek?:D

    Egyetlen Volvon nincs fent a MECA felirat, csak ez a Green Racing .. Érdekes.

    Egyébként nagyon szép jónak tünik..
  • gordon 24
    #186
    Hmmm.. Ez az!! Alakul! Nagyon fasza!
  • Willi Betz
    #185
    Egyébként már dolgoznak a Mercin:

  • Willi Betz
    #184
    Volvo C30-nak baromi jó lett a festése szerintem.
  • Willi Betz
    #183
    BMS néven van a játékban. Látod?: