422
  • Panther
    #302
    Elolvastam és volna egy kérdésem: létezik egyáltalán Lizard engine?

    Mármint a nevén túl, meg hogyí leírják...

    Egy biztos: a Simbin továbbra is a GMOTOR-ra fog építkezni. Legalábbis a cikkből ez tűnik ki.
  • Panther
    #301
    Hát remélem Race X már nem lesz. :))) Esetleg javítások. Igazad van, tényleg olyan EA Sports-féle sorozatgyártóvá kezd válni a SIMBIN. Persze nagy kérdés számomra, hogy konzolra mit hoznak össze. Ezért nem fogok XBOX-ot, meg PS3-at, meg mittudoménmit venni, főleg az engine izgat, persze semmi sem eléképzelhetetlen...
  • Alexease
    #300
    Eppen most aktualis link:)))
  • lac coo
    #299
    Csak hát ki fog szimulátorból újat csinálni ?..
    A kutya se veszi, nem egy népszerű műfaj ....
    Talán egyedül a Simbin zsebében van annyi licensz, hogy megérje belevágniuk a fejlesztésbe, feltéve ha nem olcsóbb venni egy kész motort ....
  • Toya
    #298
    Valóban kellene csinálni valami radikálisan újat, csak éppen a tények nem ebbe az irányba mutatnak.
    Van néhány bevásárolt versenysorozat és ezekből hozzák vissza jelenleg a pénz. Mókás, hogy ez csak engem emlékeztet az EA féle FIFA, NBA, NHL sorozatokra.

    Ne legyen igazam, de nem lepődnék meg egy Race X+1 és egy STCC X+1 láttán sem.
  • lac coo
    #297
    Egy kis mondatot láttam csak ami talán nekem szólt, ha jól értem akkor tényleg elég csak bemásolni a root cuccot a GTRE-be ? :P
  • Panther
    #296
    Szia Aesir! :)))

    Szóval én is fenn voltam jópár public szerveren. Az autók tényleg jók, de a Volvo jóval gyorsabb, mint a többi autó. A BMW-vel nem nagyon tudok lépést tartani a Volvokkal, ráadásul mindenki azzal jön be szerverre, még gyakorolni is.

    Ami a Simbin-t illeti: anno én voltam leginkább ellenük, hogy modder-teamként indultak és nagyon fennhordják az orrukat most, hogy "hivatalos" fejlesztőgárda lettek. Ezt így éreztem akkor. Most is van bennem némi ilyeténképpeni elfogultság, de kicsit másképpen látom a dolgot a jelen helyzetben. Valóban kell csinálni valami újat, de ezt csak radikálisan új alapokon lehet. Az ISi-féle GMOTOR 2.0-ából nem lehet többet kihozni már. Viszont ez sem kevésGondoljunk bele:

    Race07, GTR EVO, STCC és ezeken belül mennyi autó, pálya és kategória, még a GTR2 is benne van konvertként, igaz ezt külsős modder készítette. Olyan ez, mintha méltó elbúcsúztatása lenne az ISI engine-nek. Szerintem ezzel a mennyiséggel még bőven ki lehet hűzni egy ideig, hacxsak azt veszem alapul, hogy a GPL és a NR2003 mennyi ideig húzta és még most is...
  • aesirbaba
    #295
    Hmm, tegnap letöltöttem a root.rar-t, kipróbálni sem volt időm, gondoltam majd ma:) Erre megjelenik végre, meg is vettem, ki is próbáltam. A pályákról nem mondok semmit, jók és szépek - ennyi elég is, viszont az autók kellemes csalódást okoztak. A Honda és a BMW-k már ismerősek voltak, de az újabb autók nagyon tetszenek viselkedésre. Végre olyan kocsikkal találkozni szimben, amik befordulnak a sarkon, nem pedig gigantikus alulkormányzottság van csak.
  • Alexease
    #294
    Added: September 21, 2008 :)
  • MaSzKa
    #293
    http://www.youtube.com/watch?v=CRBRUqo9Y3c&eurl=http://www.virtualr.net/category/stcc-the-game/
  • MaSzKa
    #292
    mercedes miko lesz?
  • GPx8
    #291
    Dinamikus időjárás + továbbfejleszett gumi fizika (felszáradó íveken másként viselkedik a gumi stb.), jobb FFB stb...
  • Willi Betz
    #290
    Nem lenne rossz,ha a DTM-et is megcsinálnák szerintem:)
  • Encore
    #289
    Igazából mit vártok tőlük? Ami lényeges verseny sorozat azt már megcsinálták. A szabályok is nagyjából rendben vannak, most csináljanak még egy Gt legends-et csak szebb grafikával? vagy mi olyan jelentős újításra gondoltok? Nem véddeni akarom a simbin-t csak érdekelne milyen forradalmi fejlesztésre vágytok.
  • Alexease
    #288
    Nem ezt varom, csak ezt kapom;)
    Sajnos ahoz, hogy valami teljesen ujat adjanak, teljesen uj, vagy legalabb valami mas engine kellene. Ebbol mar kihoztak amit lehehett. Erre mar barmit csinalnak, az csak modolasnak tunik;)
  • symbol
    #287
    jaja.
    és tudjátok mi fáj kicsit nekem? az iRacing-nél van egy régi motor, ami ugye bár majdnem mindent tud, de az internetes versenyzés és arra való optimalizáció talán részben megköti még a kezüket.

    Simbin-nél nyugodtan kitalálhatnának forradami dolgokat. Ott van nekik egy új grafikus cucc is, én azt hittem azt PC-re is szánják.
    De nem nagyon. De nem is grafika. nyugodtan meg lehetne csinálni pár soha el nem készitett dolgot... SEMMI újitás nincs is ez a lényeg. Az hogy az STCC-ben meg az EVO-ban már a boxnak is van értelme... hát nem nagy szám...

    én támogatnám őket, de nem teszem. Azt csinálják amihez értenek, pályákat, autókat és festéseket. textúrákat. semmi több.
    tényleg igy kezdték.

    az iRacing ezzel szemben már elvből, a rendszerből kiindulva mondhatnánk forradalminak (tudom nem az, de ilyen szinten az, nem kell a jó pályákat keresni etc.) Ingyé STCC az jó dolog, de ha többet nyújtanának, esetleg évekig dolgoznának valamin (nem csak a grafika) és valami nagyon ütőset alkotnának, könnyen lehet, hogy az iRacing mellett, ellen vevő lennék rá. akár havi szinten. nem teszik.

    nembaj. majd jön egy új moder team, akik lenyomják őket, mint annó ők tették azt ISI (EA F1) játékok fejlesztőivel...

    nekem a hozzáállás nem tetszik. jó pályák ide vagy oda...
  • Toya
    #286
    Nem kötözködni akarok, de szerintem Te sem ezt várod tőlük.
    Valami forradalmit, valami totálisan újat, valami különlegeset várnék tőlük (régebben ez volt a SimBin), de szerintem ezzel amit most csinálnak erkölcsileg mindenképpen veszítenek.

    Elkényelmesedtek egy kicsit, ez olyan EA Sports-os mentalitás.
  • Alexease
    #285
    Ha a RACE07-tol nezem, akkor nem olyan veszes;) Az alap talan ~7000 Ft volt, a GTR:E ~2900 Ft, es most ahoz ingyen az STCC eleg jo:) De igazabol az STCC meg most, magasabb Dollar arfolyamon is jo (~4000 Ft), ha az autokat elfelejtjuk, akkor palyankent 500 Ft, annyit meger;)
  • Toya
    #284
    Off:
    Azért nem semmi ez a SimBin. 3-4 autóval, 4-5 új pályával lazán tudja a játékosok vérét szívni :D
    Évekkel ezelőtt tartottak itt, amikor modokat készítettek és skineltek -csak akkor ezt még ingyen tették.
    Meg kell hagyni nagyon ügyesek :)
  • w77d
    #283
    faszért nem tudták a Merci licenszet is megszerezni.....
  • Willi Betz
    #282
    Minden ugyan az mint RACE07-ben! Csak a versenyszabályok másak.
  • Willi Betz
    #281
    Volvok,Audi meg Merci elvileg,gyakorlatilag meg BMS.
  • w77d
    #280
    tulajdonképpen új az A4 a két Volvo meg a Camaro... fizikában marad a szokásos Race07 fizika nem??
  • Alexease
    #279
    http://game.stcc.se/
  • w77d
    #278
    új kocsik mik vannak benne??
  • Alexease
    #277
    Ki koran kell, STCC-t lel:)
  • pointer4
    #276
    Nahh aki későn kel, az még csak 90% :D
  • w77d
    #275
    kiráály :D
  • Alexease
    #274
    Mar lejott:)
  • Alexease
    #273
    A RCE07 az alapjatek, az alap csomag. Ahoz lehetett kiegesziteskent megvenni a GTR Evolution-t es most az STCC-t. A GTR:E es az STCC fuggetlen egymastol (leszamitva a mostani elorendeleses, vasarlasos kavarast, ajandekot:D).

    Igen, ha meg van az Evo es az STCC akkor a menukben minden palyat es autot latni fogsz.
  • pointer4
    #272
    Alex, neked is csorog lefele ?
    Jáá, lehet ez lesz az űber brutál kombó :D

    Mondjuk inkább úgy, hogy Race07 hez sok sok addon. Csak mint az RF nél, az indítás a lényeg, hogy melyik mod versenyei induljanak el, és miket lásson.
  • w77d
    #271
    sziasztok! Ez a játék tulajdonképpen egy mod a GTR Evo-hoz?? Ha felteszem, akkor az Evo-t indítva ott lesznek az új kocsik és új pályák??
  • Alexease
    #270
    Bar a sok iRacing utan kicsit "mas" vezetesi elmenyre, de azert eleg jo. Foleg igy, hogy szepen felhizlaltak a "RACE engine-t". RACE07+GTR:E+STCC, nem hivatalosan meg GTR2-GT es GTL:)
  • gordon 24
    #269
    Igy van! Ez a magyarázat. Én nem előrendelsébe vettem meg az evot. Igy nekem fizetnem kellett érte.

    Azoknak engedi ingyen akik elörendelésbe vették az evot, mert drágán adták akkor. Igy most ingyen kapod az stcc-t:D

    Szemetek!:D
  • Alexease
    #268
    Epp most olvastam en is, most akartam bemasolni:) Korrekt:) Jo huzas volt elorendelni a GTR:E-t:)
  • Panther
    #267
    Na kérem, kicsit utánajártam, a helyzet az, hogy itt valami hiba volt az árak körül, nemcsak Európában, de az USA-ban is, meg Angliában. Ez érintette azokat is, akik előrendeltéka cuccot, ezért adták ki ezt a közleményt:

    "We apologize for the pricing mix up on GTR. The prices on release today are lower than they were during the pre-purchase. For everyone who pre-purchased GTR and GTR+Race 07, SimBim and Valve would like to offer the next expansion pack in the Race series for free. More new tracks and cars will be out this year. When the next expansion is released, it will be automatically added for free to customers' accounts who pre-purchased GTR or GTR+Race 07. Sorry for the mix-up. "
  • Alexease
    #266
  • Panther
    #265
    Hahaha...itt azt írják, hogy amiért előrendelték a GTR EVO-t, azért megkapták az STCC-t for free, azaz ingyen. Na ez számomra eléggé kérdéses, de valóban indulok a paphoz és meggyónom a dolgot....:))))
  • Panther
    #264
    Másfelől, a megvásárolt játékok listájába csak akkor kerül be, ha már megvetted, gondolom ez logikus lenne. A STALKER: Clear Sky-t is előrendeltem és akkor került be a listába, amikor elérhetővé vált.
  • pointer4
    #263
    Másnak is van hasonló élménye. [URL=http://forum.racesimcentral.com/showthread.php?t=330290]"Since I pre-ordered the GTR Evolution through Steam and as promised I get the STCC for free! Thanks Simbin~"[/URL]
    Jó akkor vagy nagy málőr, és nemsokára eltűnik a listából. Vagy csodatörtént, és papot kell hívni :D

    MOndjuk az igaz, hogy pre-order státuszban vettem a gtr-e-t, de ilyen igéretről amit a csóka emleget, sose halottam.