422
  • sheetoos
    #321
    okok;)
  • MaSzKa
    #322
    mondj 1 árat mennyi pénz szánsz vga-ra és kitaláljuk melyik a jó
    agp v pcie-os kell?
  • MaSzKa
    #323
    amúgy per pillanat ATI HD4830-as a jó vétel 30-35eft körül van
  • Panther
    #324
    Nem versengeni akarok veled baba! :))) Csak az érdekel, hogy két autóval, nevezetesen a Volvo-val és a BMW-vel TE mit mész Göteborgban. Lehet saját setup, örülnék is neki, mert ennyi év szimezés után jól setupolsz. :)))

    Az érdekel, hogy elfelejtettem-e BMW-t vezetni, amit nem hiszek, vagy egyszerűen gyorsabb vagyok a Volvo-val. :))
  • Panther
    #325
    Köszi, én tenap voltam egy francia szerveren, de nem nagyon tudtam kipróbálni az autók gyorsaságát Monzában, mert akkora ökörködések folytak ott. 2:03-at mentem BMW-vel, de valaki 2 percet ment Volvo-val, szóval jelentős volt a különbség. Majd ma még megnézem rendes setuppal, mi a helyzet...
  • aesirbaba
    #326
    BMW E90: 48.9
    Volvo C30: 48.4
    Peugeot 308: 48.4
  • gordon 24
    #327
    Most mentem az s60-al
    egy 47:800 secet..

    Szóval jok ezek az autok!
  • pointer4
    #328
    nem az a lényeg hogy mennyit mész azzal, bmw-volvo viszonyáról van szó, azt is mérd meg :)
  • gordon 24
    #329
    Pont ezért irom..

    Nem kimagaslóan jó a kis volvo és a BMW-sem,.

    Azért irom mit megyek a 60-asal..

    Egyébként a c30-al is nagyából erre fele járok..
  • Panther
    #330
    Akkor a vezetési stílusomnak jobban fekszika Volvo, vagy nem tudom. :)) Én Göteborgban 1.1mp-vel vagyok gyorsabb Volvo C30-al, mint BMW-vel. Más pályákon is ez van, úgyhogy ennyi volt részemről. Kösz, hogy megnéztétek az időket. :)

    Mellesleg, ami néhány public szerveren zajlik a göteborgi pályán, kész nevetség tárgya. Utolsó helyről indulok 22 versenyző közül, nem is mentem kvalit, minek. Az első kanyarban kocsi-hullahegyek fogadnak, egymás hegyén-hátán mindenki, a falban, átesve a korláton, minden volt ott. :))) Ennyire jót nem röhögtem már régen, csak kár, hogy publicon szinte mindig ez van....
  • aesirbaba
    #331
    Én egyértelműen azért vagyok lassabb BMW-vel, mert sokkal instabilabb a visszaváltásokkor kanyarban (pedig becsületesen kikuplungolom gázfröccsel), valamint sokkal alulkormányzottabb is kanyarbejáraton.
    Természetesen nincs clutch help sem, és H-váltó van.
  • Panther
    #332
    Én azt javallanám próbáljátok ki online is a Volvo C30-at. Tegnap este mantorpban egy 40 perces versenyt mentünk, elég fair emberek voltak, nem volt gond.

    1. Majdnem mindenki Volvo C30-al jött. Az első két sorba csak én tudtam beférni a BMW-vel, senki más, csak a Volvo-sok.
    2. Belülről nézve elképesztő a versenyen hogy gyorsulnak ezek az autók és a végsebességük is elég szép. BMW-vel nem tudok mögöttük maradni, még szélárnyékból kivágva sem tudok elég teret kiharcolni magamnak. Igaz, majdnem mindegyiknek elmelegedett a gumija a verseny alatt, de ha rövidebb lett volna a futam, simán levernek.
  • Panther
    #333
    Ma délután ugyanaz. Három pacák vihogva agyoncsépelte a mezőnyt Volvo-val. Hogy érzékeltessem a különbséget:

    Mantorp: a leggyorsabb Volvo-s 1:21.0xx, én negyediknek a rajtrácson, 1:22.3xx Audi A4-el. Lassan kezd ez slágerkocsi lenni, mint anni GTR-ben az F550.
  • aesirbaba
    #334
    Szerintem ugyanaz mint anno az ETCC-ben az Alfa. Gyors nagyon, de rendes versenytávon elhasználja a gumikat, akárhogy is kíméled. Felnéztem pár szerverre én is, az a tapasztalatom, hogy az erő tudatában még csak pontos ívekre sem törekednek a versenyzők és ez később megbosszulja magát. Végig kell menni, lehet keresni más kocsikkal is:)
  • gordon 24
    #335
    Hát jahh:D

    Én meg pont olyan emberke vagyok hogy rohadtul nem érdekel melyik aleggyorsabb.. Amikor volt szó az stcc-ről örültem a volvonak, de mivel nem fogok tucat autóval menni, ezért a c30 kilöve:D Marad az s60..

    Ugyan igy csinálom a VSR Wtcc-ben is.. Mindenki Seat Seat Seat, BMw Bmw bmw.. Én meg Vauxhall, tavaly meg Honda:D Azt szeretem ha max 2 embernek van rajtam kivül hasonló autója:DD
  • GPx8
    #336
    Svéd játékban a svéd túraautóbajnokságban a Volvó a legjobb autó? Hű de furcsa!
  • gordon 24
    #337
    Nem csak azért! A bajnokságban is elég jó.. Igaz most vég elszámolásban nem állt dobogóra, de sok pole pozicio stb volt már.. Nem rossz az:D

    De értem az iróniát:D
  • MaSzKa
    #338
    amúgy waressszal is lehet online játszani
    bocs a kérdésért
  • Panther
    #339
    Ez kérdés volt? Mert ha igen, szerintem a Steam aktivációt nem lehet megkerülni. Offline profillal gondolom megy a dolog, persze, ha valamelyik skandináv országban vettél egy DVD-t az STCC-ből...
  • Panther
    #340
    Amivel én nagyon nem vagyok megelégedve a Simbin-nél, az a levágásért való büntetések osztogatása.

    Néha az az érzésem, hogy a program ad-hoc módon osztogat büntetéseket a gyári pályákon levágásért, sőt stop and go-t máér az első alkalommal. Nyilván ezeket külön-külön is be lehet állítani, sőt azt is, hogy ne osztogasson ilyen büntit (valami más van helyette, nem tudom pontosan mi, a PLR-ben benne van, hogy működik-e nem tudom), de ez még nem érvényteleníti, hogy átgondolatlana dolog.

    Például: Pau jó példa. A magas kerékvető előtti éles bal-jobbkanyarnál képtelenség vágni, mivel akkora a kerékvető, hogy ha valaki át akar ugratni rajta, jó eséllyel a palánkon végzi, vagy annyira lelassul, hogy nem éri meg. Ha teéljesen átmész rajta, semmi. Ha viszont éppen csak érinted, már warningol, sőt stop and go. De, volt olyan esetem, hogy két kerékkel mentem át rajta csak a másik két kerék az úton volt körökön keresztül és semmi, majd egyszer csak jött a figyelmeztetés egyszer, majd stop and go. Kíváncsi lennék, mi alapján számolja egyszer levágásnak, mászor szabályosnak.

    Monzában ugyanez a helyzet, de a legkirívóbb Imolában, ahol az első kanyarokat vasszigorral ellenőrzi, majd a harmadikban akár a füvön is mehetek, hogy teret nyerjek és lendületet a negyedik kanyar bevételére.

    Azt hiszem az LFS-ben ezt a levágás-mizériát jobban oldották meg...
  • 007 Zolee 007
    #341
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem:
    Megvan a GTR Evolution és az STCC - The Game. Mind a kettő tartalmazza a Race 07 alapjátékot, tehát egyik sem expansion. A kérdés az lenne, hogy hogyan tudnám összehozni a két játékot (pl.: ha elindítom az evo-t, akkor a menüben az stcc pályáit és autóit is tudjam választani)???
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Willi Betz
    #342
    Átmásolod az Addon könyvtárból az STCC-t.
  • 007 Zolee 007
    #343
    Köszönöm a segítséget Gabi.
    még egy kérdés: így az új funkciók is belekerülnek a gtr evo-ba, mint például a forced pitstop és a superpole?
  • Willi Betz
    #344
    Nyilván.
  • 007 Zolee 007
    #345
    Kipróbáltam, sajnos nem jött össze. kifagy a menünél.
  • Willi Betz
    #346
    Akkor passz...azt hittem működik.
  • sheetoos
    #347
    Maszka

    Köszi a segítséget megoldódott a probléma új gép:


    Intel Core 2 Quad Q9300 3Gb ram nvidia8800gt nagyon simán megy;)
  • GPx8
    #348
    még jó.
  • Smici1985
    #349
    Szevasztok. Légyszi segítsetek megvettem a játékot a Steamen, de nem tudom hogy hova kell másolni a setupokat, meg pályákat hozzá. Köszi.
  • MaSzKa
    #350
    8800gt????

    én hdx8xx-et ajánlottam
  • sheetoos
    #351
    tudom de azt nem tudtam beszerezni ilyen jó árban, és ezzel sincs gondom de tényleg köszönm:)!Meg lehet oldani h a sisakrostély ne látszódjon f3000nél??
  • lacica
    #352
    sisak
  • Willi Betz
    #353
    Csak egy kép:)
  • N o N a m e
    #354
    Monza? vagy valami svéd pálya?
  • Willi Betz
    #355
    Monza.
  • dodo1014
    #356
    Helló feltetem a játékot és ki írja hogy kéri a cd-t de crackeltem de nem jó valami segítcséget tudtok adni??? Előre is kössz
  • pointer4
    #357
    Innen szedd le.
  • dodo1014
    #358
    fizetőős
  • dodo1014
    #359
    Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    ezt irja ki. Nem akarnék fizetni a játékért.
  • Alexease
    #360
    Miert, olvastad valahol, hogy ingyenes a jatek?!

    Mondjuk, akinek meg volt a RACE07 es hozza GTR:Evo az ingyen kapta:)