640


Platformok: PS3/X360/PC

Fansite
  • Pio
    #320
    Hát ha hazateleportáltad a hiveot és mégse tudsz zöldeket idézni az szerintem egy elég csúnya bug lehet, nem nagyon írta más, hogy ilyesmi történt volna vele :(
  • Pio
    #319
    Akkor állj a gombra amikor a kék minionos váza a középső rész felett van a két szippantós között. Így lejjebb esik, nem kapják el.
  • Imperat
    #318
    Hello! A zöld minionok hive-ját kellet megszereznem, meg is szereztem és kiirottam az öt sentinel tornyot és a minionok levitték a hiv-ot a teleporton és mégsem jelent meg, hogy megvolna a hive. Visszamentem a toronyba, és megint a pályára és se spawning pit se hive se zöld minionok. Valaki találkozott már ezzel a prolémával esetleg? Nem tudja valaki, hogy mit lehetne csinálni?
  • Kongy
    #317


    KÉPÉRT IDE KATT!!!!
  • Kongy
    #316
    Na, most aztán télleg elakadtam, méghozzá itt:



    Namost, itt ráállok arra a kőre, és leesnek a vázákból a kék minionok, e kinyírja őket a 2 "porszívós" törp. :S Nem találtam hozzájuk vezető utat. Hogy öljem le őket?
  • SaGa Jr
    #315
    Sehogy, mert nem az a feladat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vannak a fal mentén fa kapuk. Na állj oda az egyik elé a kíséreteddel, aztán mikor feléd dob a jeti egy bombát, spuri onnan. A kapu berobban, te bemész rajta, fel a tribünre, legyilkolsz akit akarsz, a lényeg, hogy a két oszlopot a páholy feléd eső részén van, azt le kell zúzni a minionokkal. Ha ez kész, vissza az arénába, odaállni a másik ajtó elé, és az előbbit megismételni. Aztán videó, majd dönthetsz arról, hogy kinyírod csóri jetit vagy "megszelidíted".
  • tttttom
    #314
    Valaki segítene, hogy kell megölni azt a buzi yetit az arénában???
  • Rage47
    #313
    egyik haverom azt mondta, hogy neki megy a multi reloadeddel. valaki tapasztalt még ilyet?
  • Micsu
    #312
    csak nem ráfanyalodtál a pcre? :D
  • felegyi
    #311
    Ez kicsit frusztrált módszer :)! A lényeg az hogy csak zöld minionok kellenek, nem kell otthagyni őket a sarkokon, elég ha körüljárjuk vagy csak szimplán odaküldjük őket... na amint mondtam ha zöld minionokkal támadod a pókot ami a hátán fekszik, azok felugranak rá és elkezdik abálni a belét, és így sokkal hamarabb kinyuvad... jah igen, nagyban segít ebbe egy fegyver, azt hiszem az uccsó ami zölden világít és egy baszottnagy csontból faragott buzogány. 1-2 ütés és borul az ellenfél!
  • Speedstick
    #310
    289-290?? pls :P
  • keepernext
    #309
    Valaki tudna segíteni?
    Lenn vagyok valami tündéreknél.
    Kapok 10 redet.
    Átportál minionba,minionokkal megyek de azok csak lecsusznak,tovább nem lehet velük menni.
  • Klemice
    #308
    ha újrarakom a windows-t akkor ugye simán bemásolom a my games/ overlod II mappát majd a dokumentumokba és kész
  • Haversrác
    #307
    Szasztok,hogyan lehet barna szörnyekhez Life force-ot gyüjteni? Nordbergben van egy kis terület ahol a fókák állandóan újraszületnek, már 3 órája gyilkolom őket, DE csak zöld és piros life forcot ejtenek el, ezekből meg már 200db-ot szereztem. Barna szörnyeket nem tudok spawn-olni mert senki sem hullajt el hozzá való life force-ot. HELP!
  • JackSparrow88
    #306
    Elakadtam annál a résznél, amikor még az egyik havas résznél van egy portál vagy mi és attól nem messze illetve amarébb is kicsit a falusiak dobálnak ilyen tüzes geciket. Próbálom az ALT-al amit ki is ír, de nem történik semmi. (nyomva tartom majd elengedem a tüzes fal előtt a falusira) A minionokat meg nem tom átküldeni mivel megégnek és piros színű tűzre immunis fajtákat meg még nemtok csinálni...
  • keepernext
    #305
    Valaki tudna segíteni?
    Lenn vagyok valami tündéreknél.
    Kapok 10 redet odaérek hogy átmegyek minionba de azok csak lecsusznak,tovább nem lehet velük menni.
    Már 2 órája :)
  • Klemice
    #304
    megcsináltam :)
  • Pio
    #303
    Én találtam ki ezt a "f*szságot", mert azt hittem nyitni kell vele valami záró vackokat, ezek szerint nem. Nem végigjátszás vagy mások leírása alapján dolgoztam, hanem önállóan találtam ki a taktikát.

    Akinek nehéz azt megcsinálni, amit én írtam le az nincs tisztában a játék kezelésével. Mind a négy pontra le kell b*szni 1-1 guard flaget úgy, hogy leteszed aztán visszahívod 2-3 kivételével az összes miniont róla, aztán mész a következő sarokra és ott ugyan ezt megismétled.
    Amúgy szerintem még egyszerűbb, mint állandóan körbeszaladgálni, mert ezt egyszer megcsinálod a harc elején nagyjából fél perc alatt és kezicsókolom, onnantól már csak középen kell állni és várni, hogy lehessen csapni a nagyot.

    De persze az, hogy több módszer van csak jó, ha valaki mondjuk nem tudja kezelni a guard flageket annak is van most már alternatíva, csak ne f*szásgozzuk le a másik taktikáját... szerintem... :)
  • Sir Quno Jedi
    #302
    Pedig ha bedekkol egy sarokba és nem enged oda, akkor robbanó virággal arrébb kell csalni és rálépni a lépőkőre, majd a többire is (gyorsan).
  • Klemice
    #301
    na én ott tartok hogy az élete fele lement hiába kapcsolom be a vizet odamegy a sarokba és kikapcsolja, ha miniokon vannak ott megöli őket, hiába csalom el robbanós virággal semmi
  • balee4
    #300
    Köszi, tényleg egyszerű volt..., megkaptam a pókokat, mekkora a falon futnak vele a minionok.:D
  • balee4
    #299
    Ok megvan, sikerült, vmi bug lehetett mert sehogy sem akarta lejönni a falról.
  • Klemice
    #298
    spider queen életének fele levéve csak megeszi a sarokba rakott minionokat wáh...
  • Sir Quno Jedi
    #297
    Nem kell a minionokat sehol sem tartani, simán körbe kell menni és minden lépőköre rálépni (vagy ráküldeni a minionokat). Ha elég gyors vagy, középen újra aktív lesz a lépőkő. Valaki kitalálta ezt a faszságot, hogy minden kövön állnia kell 1xrre valakinek, azóta mindenki ezzel szopik (én is beszoptam), pedig nem! Tök 1xű a spider queen-es harc, sérülés és minion veszteség nélkül meg lehet úszni lazán (pedig én hót béna vagyok).
  • Lobsterman
    #296
    Nem kell őket ott tartani. Elég ha gyorsan körbeszaladtatod őket a teremben a 4 kövön.
  • balee4
    #295
    A spider queen-es küldiben hogyan tudom a 4 sarok-kőlapra küldeni és ott tartani a minionokat? Visszaolvastam amit írtatok a küldiről, de erről nem volt szó.
  • Kongy
    #294
    Elírás, bocsi. :S Spider xD na, igen az megvan de béna vagyok, és nemtom jol odavezetni a minionokat mindig elcseszem. :S Most meg már kiléptem és az egész pályát kezdhetem elölröl. Miért nincs 1 rohadt checkpoint a spider queen halálakor??? Van vkinek mentése a spider queen utánra esetleg, amit át tudna küldeni? :S Nem nagyon szeretném ezt az egész részt újrajátszani.
  • keepernext
    #293
    Valaki tudna segíteni?
    Lenn vagyok valami tündéreknél.
    Kapok 10 redet odaérek hogy átmegyek minionba de azok csak lecsusznak,tovább nem lehet velük menni.
  • Seth
    #292
    Sniper Queen ?? XD most már ki tudod nyitni az északon található rácsos kaput a pókok segítségével,két oldalt vannak ilyen kapcsolók,mint a liftes résznél
  • Kongy
    #291
    Most öltem meg a sniper queent de utána hova menjek? a felvono felvisz, de nincs továbbvezetö út.
  • Speedstick
    #290
    Jah és ha ez számít valamit, tömörített verziót szedtem le, rámentem h Fájlok kibontása és betettem egy mappába. Aztán azt beraktam Deamon Tools-ba és itt tartok. Vagy kell hozzá valami speckó progi?
  • Speedstick
    #289
    Sziasztok!
    Letöltöttem torrenttel a gamet, de amikor meg próbálom elindítani, azt írja ki, hogy nem Win32 alkalmazás. Ilyenkor mi a teendő?
    Előre is köszi.
  • balee4
    #288
    talán még 9-et is, nekem maximálisan bejön a game, nem éreztem eddig egy kicsit sem nehéznek, a zöld minionos rész sem volt vészes.
  • tttttom
    #287
    Valaki segítene nekem???

    Annál a pályánál járok ahol a birodalom kikötőjében kezdek azt a buzi katapultot hogy tom kicselezni, mert sehogy se sikerül...Valaki adna egy jó tippet?Mert elegem van hogy majdnem idáig 100 db miniot elvesztettem amiért6 azt a geci légiót szétzuztam a katapultnál+még a katipult is bezuzott vagy 80-90 miniont oszt mindig meghalok...Nagyon idegesítő :@ már vagy 8-dik alkalommal probálkoztam de mindig eghaltam... valaki segítene?Előre is thx.
  • Kopiati
    #286
    Az egy rohadt izgalmas küldi.... én imádtam...
  • Kopiati
    #285
    A Gametrailersen 7 fölött kapott, de nálam simán 9, vagy 8 nehéz benne elakadni de azért 1-szer a póknál kénytelen voltam megnézni hogy mi a halál van...egy picit egyébként érezni rajta, hogy a stúdió kicsit több teret kapott a fejlesztésben... de egy-két dizájnert elküldenék pszichológushoz...ennyi groteszk karaktert... azok a tündérek amik a minionokat el tudják bűvölni...hát elég undik :)
  • Kongy
    #284
    Na, rájöttem, azok a "porszívós" törpék öltek meg mindig. :) Hátulrol kell öket letámadni.
  • Kongy
    #283
    Hát én kész vagyok. Annál a résznél vok amikor a zöld minionokkal kell megszerezni a Hive-ot. és megyek egy ideig aztán visszaugrik az Overlordra és kezdhetem elölröl! Nincs rá elég idő, vagy most mi van??
  • Rage47
    #282
    Aki ebben elakad, az nem tudom hogy vitte volna végig az 1-t:D Az sokkal nehezebb volt, itt még nem is sikerült elakadnom.:O Viszont az 1. pár részét csak végigjátszással tudtam megcsinálni.
  • Dante93
    #281
    Annál a résznél ahol van az a kék trunymót és meg kell találni a kék minionokat ott merre kell menni, mert már mindenfele körbenéztem de nincs kiút?