2888


Batman: Arkham Asylum
  • csoli31
    #2647
    Mert nem csak a mentést kell kimenteni, hanem még valamit. Ha jól emlékszem (nem vagyok biztos benne) a XLive (Games for Windows Live) mappát (gondolom a profilt tartalmazza) is ki kell menteni, mert az is kell a GfW játékokhoz. De mondom, nem biztos hogy ez lenne az a mappa.
  • temes69
    #2646
    ugyanolyan nevű profilom van mindíg, de így is hiába másolom be a régi mentéseket nem megy. pedig pont megakartam venni a gamet mert nagyon tetszik, de akkor sem tudnám folytatni ott ahol abbahagytam. fene megette...
  • norbi2fraktal
    #2645
    ha nem eredeti akkor csinálj egy profilt, de ugyan olyan névvel mint volt a mentés....

    ha eredeti akkor, login, kicsit játsz, csinál mentést, majd írd felül az elkezdett mentéseddel
  • temes69
    #2644
    nem delete pont az újrakezdést szeretném elkerülni.
  • sectorgasa
    #2643
    Delete!!!
  • temes69
    #2642
    sziasztok!

    újra kellet raknom a windowst. a mentés könyvtáramat kimásoltam. most visszamásoltam erre azt írja hogy corrupt. nah fasza negyvenvalahány %-nál jártam. van valami megoldás? újra nem kezdem az tuti...
  • sectorgasa
    #2641
    Ha még csak a PhysX et lehetne ki/be kapcsolhatni.
    De mint mondottam minden minimumon van és még néha (mikor hirtelen felvillan a reflektor az elején) szaggat.
    És a Local mentést hogyan lehet kiválasztani?
    Mert mikor rányomok hogy nem akarok felreggelni az oldalra akkor azt írja, hogy nem lehet akkor menteni.
  • Narxis
    #2640
    Szerintem nem, más probléma van ott. PhysX-et csak az 1.1-es patch felrakása után kapsz.
  • Narxis
    #2639
    De tudsz, létrehozol egy fiókot és local(helyi) mentést választasz.
  • sectorgasa
    #2638
    Újabb fejlemény.
    Minimumon is szaggat.

    Ennyire szar lenne a konfigom?
  • sectorgasa
    #2637
    Már minden megvan.
    Újra is tettem a gépet és közepes grafnál is szaggat.
    Ez mitől lehet?
    És a mentésről tud valaki valamit mondani?
    Ha nincs netem akkor nem tudok menteni?
  • csoli31
    #2636
    Google a barátunk.Amúgy meg tessék!Remélem ez elég, és nem kell elmagyarázni, hogy mit is kel itt még csinálni, és ki fogod tudni választani a neked megfelelő dolgokat?
  • sectorgasa
    #2635
    Megtaláltam, hogy hol lehet a teljesítményt beállítani. És ekkor egy kiugró ablak közölte, hogy Az NVIDIA(TM) grafikus meghajtóprogramom elavult és kéne egy kis frissités.
    No ezt hogyan kéne csináljam?
    NVIDIA Geforce 8600 GT-m van.
  • sectorgasa
    #2634
    Ja és nem tudok menteni addig amíg nem regisztrálok neten valami Live xbox oldalon. Csak ha mondjuk nincs netem akkor nem is tudok játszani.

    Itt valami nagy tré lehet.
  • sectorgasa
    #2633
    Sziasztok.
    Volna pár kérdésem.
    Remélem tudtok benne segíteni.

    Core 2 duo 2,2ghz 2gb ram Gforce 8600 512mb ddr3 vasam van.

    Még a videók is folyamatosan szaggatnak.
    Olvastam, hogy le és fel tudjátok nyomni a játék teljesítményét.
    Nálam nincs ilyen. A beállításokba csak a hang meg a irányítást tudom változtatni.
    Több fajta verzió játék jött ki?

    Hogyan kell ki és bekapcsolni a PhysX-et?


    Előre is köszönet a segítségetekért!!!
  • Sharks
    #2632
    Hy,

    ott ugrálni kell és fel tudsz mászni, ill. egyes helyeken a csörlőt tudod használni. A csáklya ott nem műkszik, mert leomlik tőle a fal. Kicsit gondolkozz és menni fog...
  • petxx
    #2631
    helló valaki nem tud segíten abba ,h amikor fel kéne másznom egy csatorna rendszerbe nem jelenik meg aaz "F" betű és így nem is tudom magam felhúzni...:(ott járok amikor Batman barlangábol kijöttem és vissza kell menni onnan...ha valaki tud segítsen köszi:)
  • Sharks
    #2630
    Szívesen!
  • robagp
    #2629
    Hello!

    Ismét köszönöm szépen a segítséget: hosszan kellett nyomni a detektív mód gombját. Mindent próbáltam már, csak ezt nem. Át váltottam én detektív módba, de nem nyomtam hosszan.

    Köszönöm szépen a segítséget!
  • Sharks
    #2628
    Hy,

    szintén csak nagyjából tudom elmagyarázni, mert már nem emlékszem pontosan, hogy hívják azt a cuccot, de van nálad egy ilyen nyomozó mód. Mikor követsz vkit nyomok alapján, akkor is azt használod. Na itt is azt kell. A nyomozó módban rá kell közelíteni és utána asszem ki is írja, hogy mit kell nyomni, de még valamit kell, ha ráközelítettél és akkor olvassa fel. Remélem rá fogsz jönni ebből, hogy pontosan hogy kell...
  • robagp
    #2627
    Hello!

    Az miért van, hogy a szellem /nagy bogaras kőtábla/ kőtábláit hiába találom meg nem csinál semmit. Az elsőt mikor megtaláltam felolvasta, és atöbbit azóta nem. Az egyik netes videón láttam, hogy a többit ugyanúgy felolvassa, de nekem nem, és Enigma kihívásaiból se tűnik el, pedig sztem már mind meg találtam :-( csak egyiket se jegyezte :-(

    Készítettem hozzá egy videót, hogy miről beszéltem:
    http://www.youtube.com/watch?v=JrcTaT9ZNyU
    vagy
    http://www.xfire.com/video/2aa0c1/

    Köszi!
  • robagp
    #2626
    Nagyon szépen köszönöm a választ, akkor gyakorolok még :-D
  • Sharks
    #2625
    Már rég játszottam ezzel, de amit csinálsz az jó, csak gyorsabban kell. Gyakorolgasd még, annyi az egész, hogy előre kell gondolkodni, hogy mit fogsz csinálni, tehát, mikor még harcolsz valamelyikkel, neked már azt kell nézni, hogy mi a következő mozdulat, amit csinálni akarsz és a megfelelő időben meg kell nyomni a gombokat úgy, hogy folyamatos legyen a mozgás és ne üssenek meg közben (ha megütnek, akkor újra kezdődik a számlálás és ha nem folyamatosan csinálod, szintén).
  • robagp
    #2624
    Hello!

    Hogyan kell a combo ütéseket csinálni? nekem sose megy fel 8 felé.
    Ez az első játék amivel játszottam, így bocsi a béna kérdésért.
    Légyszi valahogy próbáljátok leírni, mert olvastam, hogy ugráljam át, de akkor mindig megszakad és 1ről kezdi, nem tudom hogy maradjak benne, hogy folyamatosan nőjön.
    Már mindenhogy próbáltam.
    Végig nyomtam a játékot, de szeretném tudni, hogy a nehéz fokozaton is végig vihessem.
    Köszi!
  • zico87
    #2623
    hello most raktam fel a gamet elég szép meg minden de elakadtam a decontimation küldetésnél felmászok a szelőzőbe de a végén ilyen tüzes valami van és nemjutok tovább pls help..:D
  • gfreak
    #2622
    dokumentumokbol rakd el az egesz könyvtárát, az a biztos ;)
  • Schelotto
    #2621
    Sziasztok! Tudja valaki iket kell kimásolni ha újratelepítés után is akarom használni a mentéseket?
  • gfreak
    #2620
    mondhattam volna, igaz...

    meg rá is kereshettél volna ;)

    sőt, el is olvashattad volna a ha nem vetted meg részt is :D
  • Peet199009
    #2619
    Eztis mondhattad volna ahelyett h húzzál a warezba
  • gfreak
    #2618
    mert csak warezproblémaként lett diagnosztizálva (pl F hiánya, nem kapaszkodik fel, nincs lebegés, stbstb)
  • Peet199009
    #2617
    miért mennék a warezba....
  • xido
    #2616
    Sajnálom,hogy a GOTY verzióba mégse tették bele a Joker missziókat a dögök

    " továbbá a PS3 exkluzív játszható Joker karakter elképzelhető, mint a Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition extra adaléka."

    (forrás gamestar)
  • norbi2fraktal
    #2615
    Itt a megoldáselég egyszerű
  • Compongnathus
    #2614
    sziasztok! Tudnátok nekem abba segíteni hogy ha kilépek a játékból akkor nem ott folytatja ahol abbahagytam hanem előről kell kezdenem és ez naon idegesítő!!!!!!!!!!! Mert nem tudom h hogyan lehetne menteni!? Kösz ha segítetek!:)
  • gfreak
    #2613
    miért nem a wareztopikba mész nyavalyogni, ezt nem értem...
  • Peet199009
    #2612
    Kössz srácok a rengeted választ!
  • Compongnathus
    #2611
    Szisztok megtudnátok mondani hogy hogyan lehet elmenteni mikor ki akarok lépni?? Mert előről kezdi.. Hol lehet elmenteni? Kösz
    :)
  • midian
    #2610
    Bocsesz
  • gfreak
    #2609
    az utolsó két hozzászóló nézzen át inkább a wareztopikba
  • midian
    #2608
    Úgy néz ki nálam is véget ért a játék 27% nál .Bemennék valami elhagyatott alagútba ,de az elején amikor kinyílik az ajtó akkor fel kéne húzni magam de nincs F pont azon a pákányon.El van csúszva egész a fal aljába ,ha meg ott megnyomom akkor kihúzza magát az egész képből .