2888


Batman: Arkham Asylum
  • HeadHunter86
    #709
    Demó alapján nem lehet elrontani a PC-s verziót. Irányítást legalábbis nem.
  • grebber
    #708
    Batman: Arkham Asylum - a külföldiek szerint királyság!

    A Batman: Arkham Asylum konzolos példányai már a boltokban, illetve a tesztelők kezében vannak. Nem csalódtunk.

    A Batman: Arkham Asylum-on a kezdetektől fogva láthattuk, hogy bukás semmiképp nem lehet. A tesztpéldányok, illetve a teljes verziók is kiszabadultak a világba, néhány brit és amerikai internetes és nyomtatott médium már tesztelte is. Az eredmények korántsem elszomorítóak.

    Összesen tizenegy értékelés alapján a Metacritic-en található pontszám 92, ami azt jelenti, hogy átlag 92 százalékos értékelést kapott Batman legújabb kalandja. A szeptemberi GameStar-ban elhelyezkedő mélyreható tesztünkben kiderül, mi mennyire tartjuk jó játéknak a Batman: Arkham Asylum-ot. A GameInformer szerint a Batman: Arkham Asylum "az év BioShock-ja". Könyörgünk, kedves Rocksteady, NE rontsátok el a PC verziót. Köszi.

    info: Gamestar
  • kuci06
    #707
    jaja, hogy képzelik, hogy azt Ati-t felemelik az NV szintjére ...

  • HeadHunter86
    #706
    Én sose bírtam. Anno, mikor még olvastam ezeket a Gamer lapokat, csak a PC guru. De már kinőttem belőle.
  • Klemice
    #705
    ati és nvidia kártyák egy szinten? pff :)
  • Rage47
    #704
    manapság elég gyér tényleg
    azóta nem bírom öket, mióta 92 pontot kapott a wolfeinstein :D
  • arty
    #703
    Magyarországra nem nagyon vonatkozik ez az ajánlat, lévén a "sarki számtekbolt" nem vesz majd részt az akcioban ... :)

    Mért kell gémszar-t olvasni, ahol egy hir jó esetben is csak félig igaz?
  • Rage47
    #702
    Hogy lenne már spoiler? Nem is mutattak meg mindent a demoban a játék elejéről, ráadásul 15 percben letudható az egész.
    Szerintem nem kéne erről már vitázni itt, hogy mi a spoiler meg mi nem. Mindenki tudja mi az (1-2 kivétellel ugye)...
  • Fehercsoki
    #701
    Akkor a saját hülyeségeid is biztos nagyon tetszenek neked,mert azért teljesen más 1 demó és az h küldetésekről kérdeznek itt amik már nem a játék elején vannak.
  • Prince23
    #700
    GT review 9/10

    spoileres, de biztos van, aki megnézi.

    Rage:
    tudtommal játszottál a demóval, az akkor nem spoiler?

    Olyan hülyeségeket tudtok mondani olykor, hogy ezen megmosolygok:))
  • Rage47
    #699
    Egyáltalán nem a konzol vs PC-ről van szó. Csak annyi, hogy nekünk 1 hónapot kell várni, és nem szeretnénk, ha lelőnétek itt minden poént, mert pl. én magam akarok mindent felfedezni!
  • offkorzreg
    #698
    el lett mondva már hogy szar a kereső,másképp is rá lehet akadni.megmondtam
  • Prince23
    #697
    Nekem nem adta ki a kereső, csak a Beginst
    de különben is, máshol is ezt látom, nemcsak ebeb a topikba. "Kicsit" le kéne nyugodni a PC vs. konzol bajoknak az sg-n
  • Shep
    #696
    Az a baj ,hogy spoilereztek egy PC topickban akkor amikor nekünk még 1 hónapot várni kell. Ennyi az egész.
  • Shep
    #695
    Akkor ez mi? :)
  • Prince23
    #694
    A konzolos topiknál csak Batman begins van :S
    ez a játék multiplatform (PC, PS3, XBOX360), nem értem mi ez a szelektálás, mintha zsidók meg cigányok lennének azok, akiknek van konzoljuk... olyan megkülönböztető jeleket dobtok hozzájuk...
    Szánalmas!
  • wednes
    #693
    Ebben igazad van, hogy nem kell elkapkodni a váltást. Bőven meg lehet várni, hogy mit hoz ki az Nvidia még akkor is ha sokat fog késni.
  • grebber
    #692
    De nekem kell az hogy szakadjon aminek szakadni kell meg törjön a csempe meg a vakolat.Az más kérdés hogy Physx nélkül is lehetne de ha nem csinálták meg akkor maradt a Physx.
    Pláne ha teljesítményben esetleg egy szinten lesznek az új ati meg nvidia VGA-k nyilvánvaló hogy azt veszem ami "többet" tud.
    Bár ati nyilvánvalóan olcsóbb lesz.Majd meglátom mire váltok még nagyon a jővő zenéje ez a váltás.
  • wednes
    #691
    PhysX miatt én nem választanék VGA-t. Se az AMD-t se az Intelt nem érdekli a dolog, így meg elég esélytelen a jövője. A mostani játékoknál se éri meg azért a pár effektért. És ez a fő baj, hogy csak effektekben mutatkozik meg a PhysX és nem képezi egy játék szerves részét.
  • grebber
    #690
    Elvileg igen remélem nem csúsztatják tovább.Sajnos NV csak valamikor 2010 Q1ben válaszol:( PhysX végett nvidia felé húz a szívem.
    De legalább már most még ebben az évben kiderül mit tudnak majd az új dx11-es Atik teljesítményben és akkor nagy vonalakban le lehet szűrni mire lehet számítani nv fronton is.
    Annak örülnék ha az 5870-es ati vagy mi lesz a neve ütni teljesítményben a GTX 295-öt.
  • wednes
    #689
    Pedig most szeptemberbe jönnek az ATI DX11-es kártyái. Nem csodálom, hogy nem látod a határon, mert már itt van a spájzba. :)
  • Bucser
    #688
    milyen mindjárt jön az új széria? Szerintem a következő generációs kártyák még DX10-esek lesznek és azután jön csak a Dx11.

    Tehát még legalább 2 év. (határba sem látom a DX11-et sem.)
  • grebber
    #687
    Ezt hogy képtelenek fórumozni úgy értettem hogy elég sok konzolos gamenek nincs topik meg ott alig vannak emberek akik beszélnek a gameről!
    Meg pl ott van a kitudja hány meg milyen díjakat nyert Gow 2 kemény 126 kommentel.

  • offkorzreg
    #686
    de van a konzolos részben is már,nézz körül jobban.gtfo
  • vixo
    #685
    "Konzolosok képtelenek a fórumozni kb itt az SG-n."
    Ezt azért kikérném magamnak,én normálisan használtam a spoiler-t!
    És miért lenne baj,ha ide jövök és leírom a tapasztalataimat a játékkal kapcsolatban??? Nem ezért van a fórum?
    Amúgyis,ha jobban körülnéztek ez az egyetlen Batman Arkham Asylum fórum az esgén a játékosok fórumán,a konzolosok fórumán meg nincs ilyen topik,a játékos címszó azt jelenti,h csak PC-sek?
    Most nyisson más is egy hasonló topikot a konzolosok címszó alá?
    Sztem fölösleges lenne,minek kellene 2egyformsa topik? Úgyis PC-re a konzolos verziókat fogják átportolni,mint a legtöbb játéknál.
  • romeozor
    #684
    mint konzol tulaj és sg fórumozó, köszönöm az megszavazott bizalmat, grebber.

    egyébként magunk részéről én is jobb üzletnek tartanám ha DX11-képes kártyák mellé tennék a kupont (persze ettől még lehet, hogy fogják). az most teljesen irreleváns, hogy nincs DX11 játék, és nem is lesz X hónapig. aki most akarna kártyát venni, annak érdemesebb lenne a jövőbe fektetni a pénzét, ami a DX11 és ugye ami már itt feszeng a küszöbön. kétlem hogy drágábban fogják adni az új kártyákat, mint most egy GTX285-öt. elég olcsó húzás, de mint tudjuk az Nvidia kerekeit sem a szeretet forgatja, hanem a végfelhasználó pénztárcája.
  • grebber
    #683
    Bazz remélem a DX11-es VGA mellé is adják majd mert ezekből már nem érdemes venni most hogy jön az új széria:



    Batman: Arkham Asylum jár az Nvidia kártyák mellé

    Aki eddig tanakodott milyen videókártyát vegyen, ne sokáig habozzon. Az Nvidia új akciója keretében egy Batman: Arkham Asylum jár minden vásárlónak.

    A hamarosan induló akció keretében, minden olyan személy, aki GeForce GTX 260, GTX 275, vagy GTX 285 kártyát vásárol, egy kupont is kap ajándékba, melynek segítségével letöltheti a Batman: Arkham Asylum-ot.


    Kedves ajánlat, és aki úgyis videókártya vásárlás előtt áll talán érdemes elgondolkodnia. A Batlman: Arkham Asylum amúgy is támogatja a PhysX-et, ami ugye Nvidia speckó, és bár Carmack szerint hülyeség, ha már van, akkor miért ne használnánk? A Batman: Arkham Asylum szeptember 15-én érkezik, de arról egyelőre nincs infó, hogy az akciós Nvidia kártyák pontosan mikortól lesznek kaphatóak.

    info: Gamestar
  • Rage47
    #682
    hát ha lenne konzolom én sem írnék most ide, tolnám ezerrel a fable2-t meg batmant:D
  • grebber
    #681
    Konzolosok képtelenek a fórumozni kb itt az SG-n.
    Ott nem pörögnek úgy a dolgok mint a pc-s game-eknél.
  • HeadHunter86
    #680
    Srácok ez a PC-s Arkham Sylum topikja, menjetek át konzolba.
    Mi türelmesen várjuk a felturbózótt Batmanünket itt, és senki se kíváncsi a spoileres kommentjeitekre.
  • Rage47
    #679
    most ide fogsz spoilerezni?
  • vixo
    #678
    a bal analóg alatti nyilakkal kell váltogatni ^^
  • offkorzreg
    #677
    látom nemérted.
  • Prince23
    #676
    Egyébként hogy kell váltani ott másodlagost? :D

    mert most nálam a robbanó gél van...
  • JackSparrow88
    #675

  • vixo
    #674
    Tááádáááá:

    Joker DLC for xbox360

    :P
  • offkorzreg
    #673
    nem lex az,maximum lesz
  • vixo
    #672
    Első DLC ingyenes lex!!! Remélem Joker lex az!Kérlek legyen Joker!!!! XD

    DLC info

    DLC info 2
  • vixo
    #671
    Használd a Batrangot a ventilátorok áramellátó dobozának kiütéséhez!
  • Prince23
    #670
    Az intézményben 3 dokit kell kimenekíteni... 2 meg van, de a baloldali nem tudom kimenteni... bekell mászni egy szellőzőbe, és miután kimásztam rögtön eláradt a terem alsó szintje gázzal... detective módban nem tudok semmit se csinálni... a szellőzőket sem tudom beindítani...

    vagy csak vak vagyok?