2888


Batman: Arkham Asylum
  • grebber
    #749
    Na a sok hogy inditsam el milyen firmware kell baromságok mellett akad olyan is aki a gameről is irt és szinte csak jóket irnak a konzolosok:

    "kitoltam.Évjátéka.Ez nem vitás.Mindentekintetben szinte hibátlan."

    "Én is kitoltam, Év játéka eddig... Wolverine mellett végre lehet bízni a képregény adaptált játékokban! Megerősödött a hitem bennük most már! Egy új korszak kezdődött!!!! 10/10 jóindulattal persze, mert mint tudjuk, tökéletes játék nem létezik."

    "irdatlan nagy game"

    "Év Játéka 2009. vita nincs.
    én várom a 2-őt. (tuti kell hogy legyen, az újságok is agyonértékelték és még jókor jelent meg a játék, nincs nagyon konkurencia) "

    "Hát nem tudom emberek,de ez valam irdatlan nagy játék.Nálam évjátéka pedig eddig a resident evil 5 volt.Minden értékelése 90%+,valami zseniális.Ezt hívják asszem VIDEÓJÁTÉKNAK.
    Amúgy eddig 8órát toltam és 25%. Nem lesz egy rövid darab."
  • Prince23
    #748

    részletek
  • arty
    #747
    elképzeltem, hogy az eddigi VGAidat is kintről vetted .... biiiiiztosan :) (gariztatás powa)
  • HeadHunter86
    #746
    Spike Batman Special a GT-n 21 percben!
  • Fehercsoki
    #745
    Kinnt úgyis annyival olcsóbb,hogy megéri a postaköltséggel együtt is.(persze nem mindenhol olcsóbb)
  • drbob
    #744
    érint ez minket is, csak nem itthon kell megvenni, hanem megrendeled kintről :D
  • Shep
    #743
    Nem adhatsz rá 100%-ot azt már adtak egyszer az 576-ban :)
  • Fehercsoki
    #742
    Ez a viszonylag nagy sziget mennyire nagy?Mihez tudnád hasonlítani a méreteit?
  • arty
    #741
    pontatlanok, félreforditanak, féligazságokat emelnek csak át az eredeti cikkekből

    lásd #683, teljesen irreleváns infoként közölték, hiszen a magyar játékosokat NEM érinti, ők mégis tényként közölték ...

  • wedge31
    #740
    Irtál már olyan véleményt ami nem egyezett a tesztekel ? nem kötekedés kép de én nem nagyon emlékszem olyanra...
  • Rage47
    #739
    köszi
    na ez korrekt volt
  • Prince23
    #738
    Nah látom már az ipon is írt tesztet, én is elmondom a szokásos, rövid véleményemet, ahol spoiler van, azt ne olvassátok. A játék eszméletlen, istenem erre ezt szokták mondani, hogy ha nagyon jó, és mellesleg nagyon ütős is. Ez businessileg biztos remekelni fog. A sztori eléggé jó, a játékélmény és a hangulat maximumon, fokozni már nem lehetne, max. csillaggal. A befejezés mondjuk jobb mint a Wolfensteinél:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy arénában zajlott le Arkhamban, Titan-Joker ellen, mondjuk nagyon egyszerű volt
    . ja és a creditset majd nézzétek végig!!!! mert közel sincs vége:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Madárijesztő megúszta, szó szerint.


    Grafika: 10/10
    Hangok, szinkron: 10/10
    Hangulat: 10/10
    Játékélmény: 10/10
    Küldetések. 10/10
    A lapátra még rátesz egy viszonylag nagy bejárható sziget, meglehetősen szabad játékmenettel.
  • saxicola
    #737
    Elképesztő. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz a játék.
  • zzeN
    #736
    Launch Trailer
    Brady Games Strategy Feed Riddler Trophies Revealed
  • Rage47
    #735
    hehe, ez jó :)
    jöjjön már!!:D
  • grebber
    #734
    Ipon teszt 97%!!!!!!!!

    Kontra: Hibát keresve sem talál az ember!
  • HeadHunter86
    #733
    Jaja, én is azt mondom. Mondjuk más a 2 játék, de ennek az AP-nak még a mozgása is darabos.
  • Prince23
    #732
    Pediga játékélény jónak tűnik, így a Mass effect után
  • DarkSector
    #731
    inkább az új spliner cell conviction
  • HeadHunter86
    #730
    Kezd nagyon OFF topic lenni a dolog. Annyira nem is néz ki jónak az Alpha Protocol.
  • Prince23
    #729
    De lehet Alpha protocol nem magyar verzió lesz, arra nekem is fáj a fogam.
  • Shep
    #728
    Hát a MW2-n én is gondolkodtam, de mikor megláttam ,hogy 13 vagy hány ezer, na mondom ok, akkor Alpha Protocol.
  • HeadHunter86
    #727
    Idén tényleg nem sok jó játék volt. Régieket játszom újra. Most pl. Bioshock, na meg az örök kedvenc Team Fortress 2, Mirror's Edge 5x-re :D
    Bionic Commando-val játszottam, meg a Prototy-pal, mind2 kalap kaki.

    Mini Ninjas, AC2 (Első rész nem tetszett, monoton), Batman AA, Bioshock 2, Splinter Cell Conviction, Mass Effect 2. Ezeket nagyon várom. Szerintem mind 90%+-ban lesznek a külföldi oldalak átlaga alapján.
  • Hellsing47
    #726
    árcsökkenésre szerintem várhatsz legalább 9-10 hónapot, jövő nyár elejéig
  • Prince23
    #725
    Egyébként nálam most a Modern Warfare 2 a tuti vétel, bármennyiért meg fogom venni (max 13k), amikor megjelenik a boltok polcain PC-re.
    már előre félek, hogy úgy fogok járni mint az Empire Total warral. azt is február-március óta vadásztam, azt mire meglett nálunk, lett belőle május idusa
  • Prince23
    #724
    Ha kellően támogatják DLC áradattal, és lemegy az ára 6900-re akkor igen. Nagy wolvi és betmen rajongó vagyok egyébként is.
  • Shep
    #723
    És a te polcodra fel fog sétálni ez a Batman gyerek? :)
  • Prince23
    #722
    Én nem a gso, vagy pgo ítéletét nézem, amikor játszom, hanem a hivatalos kiadott videó - és képanyagokat. és az már eldönti, hogy próba lesz e vagy se. Meg tk. cikkeket is olvasok, hogy miről is szól maga a gém.
    Már mondom előre... Batman ütni fog 2009-ben a játékos társadalomban! Ez tuti. Első helyen fog nyítni eladásokban, min. 2.
    Ha wolverine több hétig dobogós lett (egész májsuban), akkor batmantől ez garantált lesz. Ezt itt aláírom hivatalosan, vegyétek úgy hogy lekezeltem mindenkivel : Accept....
  • DarkSector
    #721
    érdekes van amikor más álltal lehordott játékkal kibaszottul elvagyok...
    ne vedd mindig készpénznek amiket írnak...

    jah és vannak 90% vagy a felettiek, amikhez hozzá sem nyúlok, mert nem jön be...
  • grebber
    #720
    Ne hazudozz !!!!! Akkor idén nem játszottál szinte semmivel??
    Nem sok game van idén 90% fölött (pc-ról beszélek)
  • drbob
    #719
    hehe...akkor most nyugodtan keresgélj elő pár 70-80 körüli játékot is, próbáld ki, állítom meglepődnél, vannak köztük ötletes, jópofa darab is, ami remek mulatság...

    az igényesség és a mások véleményébe vakon bízás meg nem egymás szinonímái

    bocs, OFF off
  • drbob
    #718
    ez a boxfüggés nekem még nem tűnt fel, a többi konzolról is firkálnak általában, meg a fő profil a pc maradt...

    igen, a játékeladások így működnek, tudod, időzónák, shipping, miegymás által van pár óra csúszás...és ha valamiből európában vesznek 100k-t, a föld túlsó felén meg hat órával később még 900k körül, akkor ilyenek megtörténnek...

    a közösség átlagéletkora nem minősíti elsősorban az újságot, max a levrovot kihagyod, és olvasod a lényegi részt (mindig is leszartam mit firkálnak oda mások, nem a jópofizó levelek érdekelnek egy újságban)

    néha ami nekünk egy szar játék, mások megőrülnek érte (plusz a fiatalabb korosztállyal is foglalkoznak)

    persze nem áll szándékomba védeni egyetlen újságot sem - régen 576 meg PC-X pörgött nálam, aztán a PC-X-ből lett a GS, akkor azt olvasgattam, most meg már nem olvasgatok iyleneket, levadászom netről ami érdekel, megnézek pár review-t, aztán ha tetszik akkor próba, és ha üt, vásárlok - szóval inkább a saját tapasztalatomra hagyatkozok ilyenekben mint egy vadidegen csávó véleményére akinek ki kellett tolnia lapzárta előtt valami gammát, és mondjuk kitorzult tőle mert várja a nője, enni akar, mozizni, és amúgy sem nagyon akart volna ma éppen ilyen játékkal nyomulni...

    szóval lehet újságokat szembesíteni egymással, de tök felesleges...a végén úgyis a saját véleményetekre hagyatkoztok, nem?
  • HeadHunter86
    #717
    Én igényes vagyok. Amire az újságok 90% alatt adnak, nagy ritkán játszom csak vele.

    Mellesleg régen vettem pár Gs számot 2-3 max. De nem jött be.
  • grebber
    #716
    Hát ez nézőpont kérdése.

    1. Erre nem tudok mit mondani leszarom a konzolt.
    2. Ezt nem is figyeltem.
    Az meg hogy milyen game-ekre ki hány pontot azt megint leszarom mivel van olyan game amire valaki 20%-ot adott mégis simán el lehet vele lenni.
    Közösség az nem érint nagyon nem igen írogatok csak 1-2szer hírekhez.

    No de off vége ez nem sg-sek vs gs fórum
  • kuci06
    #715
    + baromira pontatlanok... rengeteg hír esetén fordult már elő, hogy full mást írtak a honlapjukon, mint ami az eredeti hírben volt...
  • zzeN
    #714
    1. MS fizeti őket---> box a király, más hír nincs is.
    2. Volt többször is amikor egy hírben azt írták h xy-ból elfogyott 100 k, másnap meg már 1 milliót írtak.
    A szar játékokra is több pontot adnak mint a többi oldal. A közösség átlag életkora van vagy 15, kurva anyázni tudnak mást se:)
  • grebber
    #713
    Én nekem nincs gondom velük.Nem tudom miért szarozza őket mindenki.Én olvasok pár magyar online gameportalt (Harwired,Gamekapocs,Cybergen,Gamechannel,Gamestar,Gamepod) és fedik egymást szal ugyanazt nem igen olvasod.
    De ha valaki leírja miért szar a gamestar akkor megszakértem!
  • arty
    #712
    ... eddig se kellett volna gs-el hülyítenetek magatokat ...
  • Rage47
    #711
    Én is pont így érzek :D
  • Prince23
    #710
    Hát ha a kiberkás Wolfi 92-őt kapott a GS-től, akkor ne hogy már a Batman min. 95-öt ne érjen, mert leköpöm szembe őket:P
    és többet nem fogom olvasni GSO-t.
    :P