2888


Batman: Arkham Asylum
  • Shep
    #829
    Hát, de most miért attól, hogy nem tudsz csak a saját nyelveden, még le lehet élni egy életet boldogan. Az, hogy manapság azt szajkózzák ,hogy nyelvtudás nélkül bunkó vagy, hülyeség. Különben is tanuljanak meg az angolok magyarul :)
  • grebber
    #828
    Ez emberfüggő. Játékok kedvéért nem fogok megtanulni angolul.

    Shep: Hidd el ragadt rám valami de attól még hogy x éve angol játékokkal játszok nem azt jelenti hogy emiatt perfektül értek mindent.
    Érteni értek mondatokat de ez egy játék során csak mondok valamit a 100%-ból 2% amivel kitörölhetem a seggemet.
  • Rage47
    #827
    már írtam neki erről másik topikban, mert feltünt, hogy mindig magyaritást keres mindenhez, de nem akar más nyelven tanulni :D
  • Shep
    #826
    Grebber mindent úgy játszik, hogy egyszer simán angolul semmit nem értve (ennyi év alatt azért ragadhatott volna rá valami :)) aztán meg ha jó a játék még egyszer magyarítással.
  • zzeN
    #825
    Pedig még nem késő megtanulni angolul...illendő lenne vmilyen nyelven beszélni(magyaron kívűl:D).
  • Hellsing47
    #824
    hát jólvan, te tudod :)
  • grebber
    #823
    Mivel angolul nem tudok amugyse sokat ér a történet.Ezért elég sok RPG ki is marad sajnos pedig nagyon jók.
    Ebből a Batmanből is nekem az a történet hogy én Batman azt kapjam el Jokert ennyi semmi több a többit ugyse fogom érteni.
  • arty
    #822
  • Rage47
    #821
    hát szar lehet neked:D
  • Hellsing47
    #820
    akkor mi miatt játszol? hogy gyorsan a végére érj és húzhass még egy vonalat a noteszba?
    ugyanis a csavarok is nagyra közrejátszanak a játékélményhez, hangulathoz
    vagy te unalmas fapofával játszol, leszarod a történet kimenetelét?
  • TDC Geronimo
    #819
    Ez lesz az első ingyenes DLC boxra is nem?
    Ez az exkluzivitás max pár hetes lesz :p
  • grebber
    #818
    Meglepetés ajándékozásnál van bár manapság már abban sincs mivel amit kér ember az van :D
    Nem meglepetések miatt játszok amugyse.
  • Prince23
    #817
    Joker lopakodk! WTF


    PS3 powa
  • Hellsing47
    #816
    veszteni semmit sem vesztesz, csak a meglepetés erejét, ami a végén fogadna
  • grebber
    #815
    Hát filmet máshogy hogy töltenél le név alapján vagy mi???
    Ha filmet szedek az az első elolvasom kommenteket róla meg tartalmát meg nézek trailereket.
    Megnéztem a game végét akkor mi van? Még ugyanúgy nekem kell elvergődni odáig.Veszteni nem vesztek semmit.
  • Hellsing47
    #814
    számomra azonban értetlen, hogy mi jó van abban, hogy tudja az ember mi lesz a játék, film, stb. vége
  • Rage47
    #813
    a szomszédom is úgy szokott megnézni egy filmet, ha elmondom miről szól:D s a vége is érdekli
  • grebber
    #812
    Batman: Arkham Asylum Enters Guinness Book of World Records
  • Hellsing47
    #811
    hát barátom te sem vagy normális ha télleg megnézted a játék legvégét :|
  • zzeN
    #810
    Már leírtad itt:). Csak a köv. részre biztos h kéne 2-3 évet várni:S
  • grebber
    #809
    Megnéztem a végét azta nagyon frankó!!
  • Prince23
    #808
    Ha sikeres lesz, 100000% h lesz, már pedig ez sikerjáték lesz... úgy is fejeződött be, hogy lesz... csak nem mondanám el a végét:)))) de lesz, nyugodtok lehettek, Gotham Cityben fog játszódni, amely már sokkal nagyobb város lesz
  • zzeN
    #807
    Ha lesz!?
  • Prince23
    #806
    Sokkal kisebb a prototpnál.... arra majd megkell várni a második betmen játékot Gotham Cityben.... az ütni fog.
  • zzeN
    #805
    Fel lehet menni kellően magasra is. A "város" itt Arkham belterülete(Arkham east, west...) innen nyílnak épületek(ahol a küldetések vannak), szerintem kisebb mint a Prototype-ban.
  • Fehercsoki
    #804
    Van akkora mint a prototypeos város?(az nem túl nagy)És mik vannak rajta?Mert gondolom nem házak meg ilyenek,pedig jó lenne felhőkarcolókból leugrálni.
  • zzeN
    #803
    Nagyon jól megoldották ezeket a Riddler-es feladványokat:)
  • Prince23
    #802
    Eléggé nagy... csak ugye mihez viszonyítva. ahhoz képest, hogy egy TPS, kurva nagy játéktere van.
  • Shep
    #801
    10 kataszteri hold :)
  • Fehercsoki
    #800
    Ez a szabadon bejárható arkham sziget mekkora?
  • Shep
    #799
    Na mégegyszer
  • Shep
    #798
    De legalább egy ilyen lehetett volna benne :)))))
  • Shep
    #797
    Hát igen, de amúgy lehet venni pár ezer FT-ért nagyon szép figurákat igaz, hogy 8cm köról vannak, de mégis igényesebb lett volna, mint ilyen gagyi bazári cucc.
  • CalebJoe
    #796
    Minimum egy ilyet képzeltem volna el, mondjuk ez önmagában is 105 dollár de legalább minőségi munka.

    vagy ezt
  • romeozor
    #795
    én ma vettem meg, és való igaz hogy a happy meal menühöz jobb minőségű cuccokat kapsz. és csak remélni tudom hogy a karcolások és kopás nyomok a felületen csak az élethűség jegyében vannak rajta. evvan.
  • Shep
    #794
    Batarang, arra a fröccsöntött műanyag szarra gondolsz? Kerülhet vagy 100Ft-ba az egész és még lehet, hogy sokat mondtam.
  • Prince23
    #793
    Ennek a gémnek nagy a szavatossága, így ahogy mondtad, a fizics miatt ugyancsak érdemes.
  • Rage47
    #792
    de te konzolon tolod, most pc-n is végigjátszod?:D
    csak a physX miatt xD
  • Hellsing47
    #791
    ugyanazokat kapod a CE-hez mint konzolon, ne aggódj
  • Prince23
    #790
    és persze physicset. ennyi elég is extrának:)) jó az nekünk. Míg konzolokon bataranget kapnak hozzá a különleges kiadást vásárók számára meg igényes, öletes kézikönyvet és még sorolhatnám... de ti tudjátok... a phisics mint extra az nem elég, az alap PC-n.