2888


Batman: Arkham Asylum
  • xxxpaulxxx
    #869
    TyűűűűűOo
    És én még a GTAIV-t is jövő héten kezdem el... mi lesz itt ha beszabadulok ennyi játék közé:D
  • werkfilm
    #868
    csn video review
  • strebacom
    #867
    Nem sok van már hátra a megjelenésik, de a szeptember hoz egy két jó játékot:
    Szeptember....
  • Prince23
    #866
    Elnézést, siettem...

    1. oldal.
  • Prince23
    #865
    Gamer365 9.5/10 :D:D
  • grebber
    #864
    Xbox 360 vs PS3 összehasonlító video
  • Prince23
    #863
    Mondd már meg mi a frász bajod van, hogy behoztama magyarul?? pls... egy választ írjá már.
    Most már kezdel idegesíteni, hogy állandóan rám szállsz. vannak akik nem tudnak angolul pl.
  • Hellsing47
    #862
    #812

    már megsem lepődök -.-
    leszarom hogy ez magyar az meg angol volt
  • Shep
    #861
    Marvel VS Capcom 2, hát azért ez is elárul valamit, egy szar verekedős játék volt eddig ilyen előkelő helyen. (tudom nem szar, az egy az egyik legjobb bunyós játék, de messze nem a legjobb játék, sőt)
  • xxxpaulxxx
    #860
    csak jöjjön már ki:D
  • Prince23
    #859
    Rekord született!!!!
  • HeadHunter86
    #858
    Már bocs, de a Wolverine is TPS :DDDDD
    És kidolgozottságában, hangulatában a Wolvarine egy nagy nulla a Batmanhez képest, kijátszottam, jó volt 1x. Semmi több, Batman több lesz ennél.
  • Hellsing47
    #857
    sikeres lett, nekem is tetszett, ennyi..de ettől még mindig nem ér a batman közelébe sem :)
  • Prince23
    #856
    Figyelj, mondj egy olyan magazint, amely lehúzta azt a gémet... mindegyik dícsérte, hogy mint képregény game kiváló... de amúgy is a pénz bizonyítja a tényeket... hiszen jól fogyott példányszámilag. az okés hogy agyatlan részedről... de ezt bekéne már ismerni neked, hogy sikeres játék lett. az hack and slash, a batman pedig TPS.
  • Prince23
    #855
    STORYTRAILER

    FIGYELEM!!!!
    Csak az nézze meg, aki már végképp nem bír kivárni egy hónapot. Ugyanis a videó a játék kezdését részletezi, amint bevisszük Jokert az elme intézetbe. Full részletes, játékos/TE álatalad írányított, 10 perces trailer!
    Eszméletlen!
    Bár az E3-on asszem mutatták, de ez nagyon részletes
  • Rage47
    #854
    Hagyjad már azt a Wolverine-t, egy agyatlan kaszabolósdi volt:D
  • Prince23
    #853
    Jó kis vélemény... tetszik, amit írtál Batmaneről teljesen egyetértek.
    Eddig minden képregény játék rossz volt, de azért azt ne felejtsük el, hogy a Wolverine az nagyot segített azon, hogy a képregény adaptált játékoknak MOST MÁR igenis van értelműk és sikerük. Wolverine bizonyított már a kasszáknál egyébként is. Batman is fog. Kasszasiker lesz!
  • galmat
    #852
    A helyesírási hibákért elnézést... kicsit fáradt vagyok már, de remélem sikerült spoiler nélkül átadnom szubjektív konzolos élményem a játékról.
  • galmat
    #851
    A PC-eknek nem kell aggódniuk, nyugodtan megéri az árát a játék.
    Itt látható ,hogy a 24 tesztből csak 2 adott 90% alatt.

    Személyes véleményem pedig,hogy a Wolverine-hez hasonlítani egyszerűen badarság, sokkal összetettebb, gondolkodtatóbb, hangulatosabb a Rozsomák kalandjánál.

    A hangulat nagyon durván üt az idei játékok között, egyszerűen zseniális amikor egy szellőzőn át megérkezel egy hatalmas oszlopcsarnokba és Detective Mod-ban végigpásztázod a környéket, felméred a lehetőségeket, hogyan kéne megoldani a helyzetet,ugyanis ha észrevesznek a géppuskás emberek pillanatok alatt végeznek veled, és életerő csak akkor töltődik vissza ha az adott helyszínen mindenkit elintéztél. Az egész elmegyógyintézetnek félelmetes atmoszférája van, szinte tapintani lehet az őrületet, rengeteg apró dologgal érik el ezt, amiket nem lőnék le, legyen felfedezés .
    A videókból nem sok jóra számítottam, mivel nekem a Wolverine alapból túl egyszerű játékmenetű volt, féltem,hogy itt is hack&slash lesz, de abszolút nem ilyen a játék! Puszta kezes harcnak csak akkor van értelme ha fegyvertelen az ellenfél, de akkor hihetetlen látványos ahogyan Batman 6-7 ellenféllel küzd meg, mintha a Sötét Lovag-ot nézném. Amúgy meg inkább a Silent Predator módszer működik, sötétben gubbasztva a terepet felmérve lesből lecsapni az ellenfelekre, aminek módszereiben szintén nincs hiány. Van itt fejjel lefele lógás igazi denevér módjára, repülés gözben fejen talpalás, emberre ráugrás, hátulról csendes kivégzés, szóval nagyon változatos.

    A játékmenet jól el lett találva kis szakaszok vannak, pl termenként új és új kihívások várnak ránk, utána lehet szusszani. Az egész szigeten játszódik a játék, ahol lesznek fordulatok bőven, a lehetőségekhez képest változatos helyekre jutunk majd el a szigeten.
    Ami nagyon feldobja a játékmenetet, azok Batman kütyüjei, amiből sok van és nagyon használható dolgok: kisebb falak berobbantásához robbanógél, Batarang, drótkötél, kódfeltörőgép(zseniális minijátékkal), és még számos más, amik lehetőséget adnak arra,hogy a saját stílusunkban harcoljunk.
    Rengeteg klasszikus ellenféllel találkozunk majd, lesz itt bizony fear-es beütés is, elmebeteg dolgokkal, amik nagyon jól sikerültek, de erről se mondanék többet, nem spoilerezek.

    A grafikáról sokat nem beszélnél, hisz láthattátok a demo-ban, döbbenetes képvilága van a játéknak tűéles textúrákkal, zseniális shader effektekkel, ami negatívum,hogy a rombolhatósággal igencsak hadilábon áll a játék, főleg az UE3-nak köszönhetően, de hát láttunk már nemegyszer zseniális szoftveres fizikát is, de mind1, igazából nálam ezen a ponton kapott negatívot a játék.

    Ejtek pár szót a karakterfejlődésről is, ami nagyon ügyesen lett megoldva, hiszen a verekedések utána XP-t kapunk, na de minnél technikásabban vagy változatosabban küldjük hidegre a rosszfiúkat annál többet. Pont jár még a gyűjthető magnószalagokért, amikből megismerkedhetönk Batman ellenfeleivel, Arham történetével, illetve a Challenge módhoz is gyűjthetünk "kérdőjelikonokat". Ez is arra ösztönöz,hogy minnél jobban fésüljük át a terepet és ne végigrohanjunk a játékon. Az XP-inket pedig elkölthetjük verekedési kombók tanulására,a spéci batman cuccok fejlesztésére, ruhánk errősségének javítására, ezek pedig mind igen hasznosak, így lehet dönteni,hogy inkább pusztakézzel, szemtől-szemben vesszük fel a harcot, hanem inkább amolyan James Bond fílingel indulunk Gotham bűnözői ellen.

    A hangok terén a játék zseniális, az ütések, lövések tökéletesek, ahogyan az aláfestő zene is, Arkham zenei szignáljairól nem is beszélve.
    A szinkron félelmetesen jó, Mark Hamill által megszólaltatott Joker pedig árasztja magából az elmebeteg hangulatot. Batman hangja is tökéletes, egyszerűen nem lehet a hangok terén a játékba kötni.

    Összegezve, félve vártam a játékot, mert a Wolverine nálam max 7/10 játék, de nagyon kellemesen csalódtam. Össszetett, gondolkozásra késztet, magával ragad a hangulatával. Előzetesen magasra tett lécet, nemhogy simán átugrotta, hanem egyenesen az év eddigi legjobb játéka lett, minden idők legzseniálisabb képregényadaptációja, aminek már épp itt volt az ideje.
  • Prince23
    #850
    Meg azért meg kell nézni, hogy kommentek alapján a Wolfenstein hogy áll, aztán a Batman :))))
    Batman megse jelent, de már utoléri wolfi népszerűségét sg-n... holott wolfi topik mikor is nyílt meg?!
    csak mint népszerűségről...
  • Prince23
    #849
    Látszik hogy nem szereted a képregény karaktereket. nálam wolverine és batman alap.
    Batmennel pedig mindenki szinte objektívan egyetért :D
  • wedge31
    #848
    Nem hinném mindig nagyon szubjektiv vagy ,de majd meglátjuk.

    A Wolfensteinel meg játszotam és én nem látam idiotábnak B.J-ét legalábis ha ö az akkor szerintem a böregér duplán az kinézetre mindenképp az.
  • HeadHunter86
    #847
    Én már látom előre hogy ezt 1 év alatt minimum 3x végigjátszom. Mirror's Edge-nél a 6. végigjátszáson vagyok túl. Az utolsó 3 és fél óra volt. Átvezetőket nem léptem át. Batmannél talán nem lesz ilyen gond, itt megvan a játékidő rendesen. + még a challange mód is.
  • Prince23
    #846
    ha játszani fogsz az Arkham Asylummal, akkor rájössz, miről beszélek...
  • wedge31
    #845
    Akkor mi a különbség ?
  • grebber
    #844
    Az megint más hogy sok gamet végigtolom meg hogy érdekel-e egyáltalán.
    Van olyan game végigviszem azt jövök fórumozni hogy ha valaki elakad esetleg segítsek azt amiket írnak részeket hol akadtak el már nem is emlékszem rá annyira nem érdekelt a game!

    A jobbakat persze többször végigviszem.
  • HeadHunter86
    #843
    Bele. Ki ne akart volna már hős lenni? :) Aki elbánik a gonosszal, tuti kütyüi vannak, tudsz repülni, stb. Mindenkiben ott él a gyerek mai napig. Bocs valaki még most is az :D
  • wedge31
    #842
    Na ne viccelj egy börruhába bujt skizo szerencsétlenbe mint batman beletudod élni magad ? a kiskoru Robinhoz füzödö kétes kapcsolatárol már ne is beszéljünk...
  • Shep
    #841
    De a nyelvtudást nem csak itt lehet kamatoztatni, az meg amit mondasz érdekes, mert miden 2. játéknál te nyomod a legújabb híreke, te vagy az első aki a screenshotos topickba benyomja a képeket és te tudsz a legtöbbet a játékokról. (és ezeket nem bántásként írom)
  • grebber
    #840
    Nem lustaság ennyire nem érdekelnek a játékok hogy emiatt elbasszam a szabadidőm ilyenekre!
  • Shep
    #839
    Vald be, hogy lusta vagy, nincs abból semmi én is az vagyok :) sőt ez alapvető emberi tulajdonság, csak vannak akik ügyesen háttérbe tudják szorítani. :)
  • Rage47
    #838
    Suliban sz*rul tanítják sok helyen. De szerintem hagyjuk is a témát.
  • Prince23
    #837
    Wolfenstein 2009 karakterébe nem tudjuk magunkat beleélni, mert annyira idióta, totál Indiana Jones akar lenni, és ebbe bukik bele az egész játék, hogy megsemmísül a wolfi játékban maga a karakter fogalma xD
  • grebber
    #836
    Figyeld ha az iskolában 6 év alatt nem tudtam normálisan megtanulni németül pedig az kötelező volt akkor otthon magamnak úgy hogy értsem jól a beszédeket esélytelen.
    Anélkül is lehet élvezni a game-eket ha szart se értek belőle mert enélkül is bele lehet élni magad a karakter helyébe simán.
  • Shep
    #835
    De ez nem tanulás te, hanem befektetés annak érdekében ,hogy a jövőbeli játékaid során nőjön az élvezeti faktor. Persze a falra hányt borsó is lepereg :D
  • grebber
    #834
    Nem kérdezgetnek ha meg igen megmondom magyarul nem tudom és eljövök.
    Köcsög meló mellett örülök hogy van szabadidőm azt meg nem tanulásra fogom fordítani elhiheted.
  • Rage47
    #833
    én is filmekből meg játékokból tanultam

    emlékszem pl. a Kotor-t is szótáraztam végig. meg a Diablo-t is, ha épp elakadtam.
  • Shep
    #832
    Jó hát te tudod, de szerintem heti 1-2 órát megérne pár héten át. (nyelvtudás nélkül mi lesz veled ha a túristák megkérdezik hol lehet zsíros kenyeret venni? :))
  • grebber
    #831
    De én nem akarok rászánni na én ilyen vagyok elég nekem az a kevés ami van.Bízok a magyarítókban
  • Shep
    #830
    Pedig ha rászánnál egy kis időt heti pár órát, hogy az alapokat elsajátítsd, meg egy minimális szókincset összeszedj, utána a játékok, feliratos filmekkel észrevétlenül tanulnál. Pl. én is azt vettem észre (van nyelvvizsgám), hogy ez előtt pár évvel pl. a Splinter Double Agentben alig értettem pár szót abból amit az átvezetőkben beszéltek (felirat ugye nuku) aztán most mikor újra játszottam tisztán értettem a 80-90%-át és nem azért mert nyelvtanárhoz jártam, hanem a játékoknak és a feliratos filmeknek köszönhetően.