2888


Batman: Arkham Asylum
  • xxxpaulxxx
    #1029

    Ez volt az igazi Batman és RobinXD
  • Rage47
    #1028
    "Egy csomó dolog ugyan ilyen a konzolos verzióba is. Ami új a gőz az ajtóknál + a csembe is feltörik a talajról."
    #1015
  • AntiHero
    #1027
    hallod tanuljátok már meg értelmezni a mondatot. Nem azt írtam, hogy mi van a konzolos verzióba hanem hogy mi lesz "új" dolog pcs-ben.
  • arty
    #1026
    fizixel is csak pár helyen :PPP
  • Rage47
    #1025
    csempetörés sincs
  • AntiHero
    #1024
    jól van akkor gőz nincs egyátalán, nagyszerű újítás.....
  • gfreak
    #1023
    :DDD emlékszem Tim Burton nyilatkozta még, hogy akkoriban amikor ő csinálta a Batman filmeket, felvetették hogy legyen Robin, de aztán gyorsan sülylesztőbe is került azonnal, mert túlságosan homofób volt a közvélemény akkoriban :DDD

    annak viszont mindenképpen örülök hogy készültek fasza skinek, mert amiben alapból nyomja a játékban, az nem tetszik igazán :D oké hogy ez az "ős" kosztümre emlékeztet egy kicsit, de annyira nem megnyerő...főleg a karján a szárnyas cuccok :DDD
  • buklee
    #1022
    Vagy csak nagyon örült Robinnak:D
  • eightmiles
    #1021
    Honnan veszed, hogy ki volt tömve?
  • gfreak
    #1020
    :DDDD geez tényleg :DDDD meg a kitömött fecskealsó :DDD
  • buklee
    #1019
    De azért klúni jelmeze vitte a pálmát a gumi mellbimbókkalXD
  • gfreak
    #1018
    nonono..azért a legtöbb ember nem azért van oda a filmért mert a Ledger meghalt...viszont tény hogy nagyon fasza Joker volt ;) Harvey Dentet még erőltettem volna, de jó film lett, comicfan szemszögből is ;) Persze hogy nem világraszóló alkotás (mutassatok egy comicfilmet ami kiemelkedő lenne nem képregényfanatikusok számára is), viszont ez az utolsó két Batman film azért helyreállította Batsy renoméját (Val Kilmer meg Clooney nem kimondottan erre a szerepre születtel, az tuti :DD )

    A játék durrant nagyot, jó is, élvezetes, a demót már én is lenyomtam párszor...pénz félretéve, polcon hely előkészítve...rajtam már nem múlik :DDD
  • kirol
    #1017
    A film az tényleg nem volt nagy szám. Az egész amiatt volt, hogy meghalt az a csávó és kész.

    Viszont demo alapján a játék igen is nagyon jó!
  • DarkSector
    #1016
    nézd meg újból. mert gőz egyeltalán nincs konzolon....
  • AntiHero
    #1015
    vicc ez a trailer. Egy csomó dolog ugyan ilyen a konzolos verzióba is. Ami új a gőz az ajtóknál + a csembe is feltörik a talajról. Na emg kicsivel több ujság van szerteszét.

  • xxxpaulxxx
    #1014
    Mindenki itt izéli hogy húúú év játéka lesz... aha... ez volt a filmnél is... kétszer nem mondom, hogy a "kultfilmmé" növekedett Dark Knight miatt lesz ez az év játéka:D
    Nagyon hypeolták azt a filmet... imdb toplistán az 1. volt... pedig sztem nem volt akkora durranás azért...
    De várom én is ezt a játékot, mert kiváncsi vagyok hogy oldják meg az egészet és jók a videók belőle:)
    Nah meg persze remélem, hogy ez nem csak egy Sam Fisher lesz Batman ruciban
  • DarkSector
    #1013
    igen.
  • wedge31
    #1012
    Ugyanolyan távolságról játszol mindkettövel ? mert a konzolos grafra a távolság jótékony hatással van...
  • TDC Geronimo
    #1011
    Ez kicsit nagyobb meg jobban látni :)
  • Rage47
    #1010
    megyek demozni :D
  • DarkSector
    #1009
    nyugi ember így legalább tovább fog tartani.
  • TDC Geronimo
    #1008
    Najó most már jelenjen meg :D
  • DarkSector
    #1007
    pontosítom a véleményemet.
    nekem jobban fest...nem akkorák a textúrák, lehet hogy pc-n már 2500-as flebontásban is tolhatsz egy konzol portot, de mikor játszol pc-n full mindig az az érzésem hogy brutál steril, és ezért kibaszottul kitüremkednek az élek, ezt nehéz így leírni...nem élessebb a kép mint egy brutál pc-n, hanem az össz látvány filmszerübb úgymond...

    de ez mondom csak én látom így...
  • HeadHunter86
    #1006
    PhsyX PC Trailer
  • zzeN
    #1005
    Már 26.-án megjelent mind2 konzolra.
  • eightmiles
    #1004
    Jéé ték :D

    Én azt hittem már mindenre kiadták :O
  • Rage47
    #1003
    megéltük az 1000 hsz-t :]
  • Rage47
    #1002
    na most már mindenki nyomon követheti várva várt játékának PC-s megjelenését a banner tetején :D másodpercre pontosan.
  • minimize
    #1001
    de.
    egyenlőre ma még csak a Box-os verzió.
  • eightmiles
    #1000
    Vazz ez még ki se jött? :O
  • arty
    #999
    A PC demo alapján perfekt a portolás (ill pc-n az erős nvidiás kártyások a fizixel még kis extrát is kapnak). Ráadásul inkompatibilitási anyázás sem ment itt sem és máshol sem, azaz vszeg elég jól sikerült ...

    Ha zavar a 10/10, nézz olyan oldalakat, ahol 100ig megy a rendszer, ott jobban tagolódnak a játékok és a batmannak ott sem kell szégyenkeznie.
  • wedge31
    #998
    Szerntem pont neked nem kell mondanom aki mindkét platformon tolod a játékokat hogy néha orditoan nagy a különbség a konzolos és a pc-és verzio között / általában a konzol javára /

    Én csak ezért vagyok ovatos az agyondicsérgetésel ,várom a pc-és teszteket.
  • DarkSector
    #997
    igazad van soha nem lesz, de az hogy 10/10, az arra vonatkozik, hogy az akkori időben 10/10 és hogy ennyi az aránya a pro és contrának....vagyis 10-es játéknál nincs mibe belekötni.
    ez amúgyis csak a vásárlást elősegítő reklám...a lényeg hogy az ember maga nézze meg, és döntse el. de ezt nem kell mondani, hisz elég a demot megnézni...
  • wedge31
    #996
    A 10 azt jelenti hogy tökéletes hibátlan ,olyan meg nincs.

    Szerintem a konzol tesztek nem érnek semmit amig nem látjuk a pc-és verziot.

  • DarkSector
    #995
    arra gondolhatott, hogy már konzolon eleve 10/10...és pc-n több vagyis kiüti a mércét...12/10.
    remélem jól értelmeztem ....
  • arty
    #994
    tehát akkor az 1-10ig értékelő tesztnél a 9 a maximális pontszám? de akkor miért nem 9-es értékelést használnak? várjcsak, akkor meg 8ig lehetne csak értékelni ...
  • DarkSector
    #993
    huh én?
    nekem nincs időm rá...:D
  • wedge31
    #992
    Remélem nem égetik magukat a 10-el ezt hagyjuk meg a konzolos jól lefizetett portáloknak.
  • Rage47
    #991
    ha megírod, belerakom :D
  • DarkSector
    #990
    nah az időzitő az durva lenne, meg én gondoltam faq-ra is....