2888


Batman: Arkham Asylum
  • ricsa008
    #1069
    és mikorra ? nekem legalább másfél nap mire lejön addigra várható megoldás? ez az uccsó kérdés igérem
  • grebber
    #1068
    1000000% ez hülye kérdés volt!
  • ricsa008
    #1067
    várható hozzá crack?
  • Shep
    #1066
    Na igen, de ha eléri az 1 milkát akkor legalább várható a köv rész is PC-re, az meg, hogy késik pár hetet, őszintén szólva engem nem izgat. A lényeg, hogy megkapjuk.
  • grebber
    #1065
    Itt is látszik a konzolos uralom mégse a Physx végett késik a PC-s 3 hetet mivel már kész van.
    Hanem ezalatt a 3 hét alatt konzolom elmegy majd 1-2 milla az az már jó. PC-re meg ha 1 millát eléri már világsiker kb.
  • balika16
    #1064
    Nem ment az a gond! am elindul és a PhysX-t is be lehet kapcsolni!

    Mentésre is van elvileg egy LIVE-os megoldás de az nem 100% os!
  • ricsa008
    #1063
    milyen gondok !!!???
  • gfreak
    #1062
    az, hogy a játékfejlesztők melyik technológiákat használják ki, nem elsősorban a hw gyártóktól függ..a szopatás az lenne ha PhysX nélkül meg sem moccanna a játék...még mindig jobb hogy ki/be tudod kapcsolni, minthogy prem. on-on lenne, és cseszhetnéd ATI kártyával :D

    most az hogy pár design elem nem jelenik meg PhysX nélkül, még korántsem olyan nagy katasztrófa...különben szerintem semmi nem tartaná vissza az AMD-t hogy megvegyék a tech-et ők is, és akkor talán rendesen kihasználnák és fejlesztenének PhysX-es cuccokat (mert nem árasztottak el minket olyan CUDArul sok játékkal, amivel ki tudtuk használni - bocs a szóviccért :DDD)
  • grebber
    #1061
    Erről beszéltünk.De még vannak vele gondok.
  • icemankimi
    #1060
    kint van pc-re:D 7.96gb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Batman.Arkham.Asylum.READNFO.Direct2Drive-TL
  • balika16
    #1059
    VAlami ilyesmi ahogy kinéz:

  • arty
    #1058
    "ugyan Kandur, ha az ATI-é lenne a PhysX, akkor is ugyanez lenne..."

    nem feltétlenül, nem minden cég egyformán g*ci :) de ha ismersz esetleg olyan játékot, ami ATI-n dx10.1-nek hazudott effekteket tud és cserébe a dx10eseken KOMPLETTEN KIVETTÉK, akkor mégis egyetértek :)
  • balika16
    #1057
    ahha értem! de akkor is fura hogy már kinnt van ezis! Am az a géz vele h nem ment vagy kilép és ablakméretben kell tolni:)
  • gfreak
    #1056
    direct-to-drive...fizetsz, letöltöd, játszol
  • balika16
    #1055
    Tényleg az sokan probálták, csak elvileg nem ment vagy nemtudom! am mi az a d2d?
  • gfreak
    #1054
    ha itt is elkezded a fake torrentek szórását besikítok...nincs még kint PC-re, majd amikor be tudsz sétálni a boltba hogy megvedd, akkor lesz kint :DDD
  • grebber
    #1053
    Elvileg valami d2d-s verzió amiben nincs physX se.
    Szal érdekes akit érdekel itt a 28 és 29. oldalon olvashat erről!
  • gfreak
    #1052
    ugyan Kandur, ha az ATI-é lenne a PhysX, akkor is ugyanez lenne...ha már megvettek egy technológiát, akkor igenis használják csak fel...nekem nvidia karim van, én örülök a PhysX-nek...mindemellett az ATI tulajok is tudnak játszani vele, élvezeti értékéből szinte semmit nem veszít..emlékezz csak mi volt régen a 3dfx only játékokkal..majdnem megrohadtam annyira akartam Turokozni, és csak elég későn lett kártyám hogy tudjak vele játszani...rákényszerítettek hogy vegyél olyan kártyát ha játszani akarsz...itt legalább senki nem kényszerít rá hogy lecseréld az ATI kártyádat, max nem lesz gőz meg csempetörés meg pár apróság, de egy teljes értékű játékot játszhatsz...
  • balika16
    #1051
    Kintvan Pc-re! CSAk valami gáz lehet a mentéssel!
  • Hoz_Hun
    #1050
    HaHa, meg tele van ilyen apróságokkal. Én az egyik íróasztalon találtam egy olyan kis táblát, amire ez volt írva: Nem kell őrültnek lenned, hogy itt dolgozz, de bizonyosan segít...
  • arty
    #1049
    eleve nem normális az az oldal ahol 1-5ig pontoznak játékot ...
  • Rage47
    #1048
    5/4 :)
  • HeadHunter86
    #1047
    Ők biztos nem kaptak ingyen Batman-t. :D
  • Prince23
    #1046
    G4 teszt, ez csak 4 pont :(

    ezek meg vannak kergülve? :)
  • HeadHunter86
    #1045
    Nvidiám van és PhysX nélkül fogom tolni, 1 mert nem igazán bírja, bár mediumon már jól fut PhysX-el, de nekem sokat számít az a plussz FPS, szóval inkább a 60 mint a 20-30. De igazából csak ott esik le ennyire ahol sok ugye a fizika.
    Nem a PhysX miatt lesz jó ez a játék. Kicsit rátesz a hangulatra, de leszarom :D Csak tolhassam már.
  • xxxpaulxxx
    #1044
    DE!
  • DarkSector
    #1043
    vagy ati ps3 mellett, vagy ati x360 és ps3 mellett...:D
  • Hellsing47
    #1042
    ezvan..gondolom ati tulaj vagy box mellett :)
  • DarkSector
    #1041
    igaza van...
  • Rage47
    #1040
    ezért kihagyni?:D
  • vzajcev
    #1039
    Ugyan ez csak egy játék!?
  • Kandurex
    #1038
    Szerintem kihagyom ezt a játékot, nagyon nem szeretem az ilyen megkülönböztetést. A PC nem egységes platform, undorító, ahogy megpróbálja az Nvidia eladni magát.
  • Rage47
    #1037
    NEM
  • xxxpaulxxx
    #1036
    és az ati kártyák ezt szeretni fogják?:D
  • Prince23
    #1035
    13 új PhsX kép a Betmenből.

    Képek eléggé ütnek... a trailert már láttuk, azt nem muszáj megnézni:))
  • Rage47
    #1034
    lol :D:DD
  • zzeN
    #1033
    Sikerült nekem is végigvinni, év játéka top5-ben benne van egyenlőre. Jó hosszúra sikerült+ még ha elkezdi az ember gyűjtögetni a riddler-eket még jó pár órát nyújt a game.
    Legjobb interview tape a gameban szvsz:
    Joker: He's crazy, you know.
    Harley: Who? Batman?
    Joker: No, Santa Claus. OF COURSE BATMAN!!
  • TDC Geronimo
    #1032
    Kipróbáltam demót az új nvidia driverrel amiben elvileg az új physxel hoz egy kis sebességnövekedést a játékba. Hát még mindig volt pár szitu, amikor 30 közelébe esett fps. Remélem mikor kijön PCre lesz hozzá egy normális physx driver.
  • gfreak
    #1031
    jessz!!! Adam West :DDD a festett szemöldökkel a maszkon, meg a kis pocakkal :DDD
  • AntiHero
    #1030
    "Egy csomó dolog ugyan ilyen a konzolos verzióba is. <------pont

    Ami új"<-------ÚJJJJJJ" a gőz az ajtóknál + a csempe is feltörik a talajról."

    De levan szarva ha nemérted.