2888


Batman: Arkham Asylum
  • grebber
    #1189
    Korántsem megoldás :(
  • Legend Killer
    #1188
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Legend Killer
    #1187
    fail. elfelejtettem már.

    kösz a frissítést :D.
  • Rage47
    #1186
    restart checkpoint és megoldva.
  • kuci06
    #1185
    Adam fucking West
  • gfreak
    #1184
    nem tudod ki az az adam west???? ejj :DDDD

    hát a pockaos, maszkra festett fehér, íves szemöldökű Batman a tévéből :DDDD
  • Hellsing47
    #1183
    family guy-ból a polgármester :D:DSA
  • Legend Killer
    #1182
    :D

    kiatököm azaz edem weszt? :D
  • Legend Killer
    #1181
    Paul Crocker volt az alany, aki a Rocksteady nevében elárulta, hogy egyelőre az emberek reakcióira várnak, csak aztán döntik el, hogy lesz-e második rész

    akkor most mindenki torka szakadtából üvöltsön, h Paul Crocker és csapata meghallja. v írjunk mélt nekik, petíciót :D.
  • gfreak
    #1180
    na..alakul, alakul vagy egy forgó batarang kéne rajta a warez felirattal meg adam west arcképével :DDD
  • Legend Killer
    #1179
    és Batman integessen, hogy ide gyertek és Jokert bedobja a betűkhöz :D.
  • gfreak
    #1178
    ja, GTA4-féléket...box only, a PCsek meg bekaphatják szindróma :(
  • grebber
    #1177
    Batman 2 - a Rocksteady még vár

    A Batman: Arkham Asylum hatalmas sikerére való tekintettel a VG247 emberei megkérdeztek egy illetékest az esetleges folytatásról.

    Paul Crocker volt az alany, aki a Rocksteady nevében elárulta, hogy egyelőre az emberek reakcióira várnak, csak aztán döntik el, hogy lesz-e második rész. A denevérember legújabb kalandja a Guiness Rekordok könyvébe is beírta magát, mint minden idők legjobb Batman játéka. Ezzel szerintem mindenki egyet ért.

    Azt is elmondta, hogy nem beszélhetnek a DLC-ről, sajnos. Valahogy mégsem szomorodtunk el annyira, hiszen az Batman: Arkham Asylum már magában szinte tökéletesre sikeredett, szóval egy letölthető csomag már csak tökéletes plusz egyre emelné, ha nem Fallout 3-féle DLC-ket kapunk, hanem inkább GTA IV-féléket.

    info: Gamestar
  • gfreak
    #1176
    min is játszol? mert ha PC-n, akkor majd akkor mondj ítéletet ha a normális, teljes változattal nyomod, nem ezzel a leaked d2d fossal, amitől már kikészültek páran a wareztopikban ;)
  • grebber
    #1175
    Igen igen sajnos.Én is 20%-nál elakadtam Dr Young irodájába be kell jutni de a szellőzőbe nem húzza fel magát Batman.
    Elég jó kis védelmet hoztak össze :(
  • arty
    #1174
    wareznyomor
  • Broafka
    #1173
    azért nem panaszkodhat ez a játék sem...

    1,az egyik szellőző nyíláshoz nem volt hajlandó odahúzni magát, és csak úgy sikerült bejutnom, hogy vagy 60X próbáltam jól berepülni a lyukon

    2, sikerült magam kihúzni a világból :D Keresztül húztam magam falon, fán, egy temetőn, egy egész intézeten, aztán a végén elengedte, és putty
  • gfreak
    #1172
    meg üvöltözhetne..két üvöltés között meg lifteszenét játszana :DDD
  • arty
    #1171
    esetleg villoghatna is, csak a biztonság kedvéért :)
  • gfreak
    #1170
    :DDDD úgy kéne mint a GTA4 topikban, lerakni a jobb alsó sarokba, kicsit nagyobban...max kitakraja J mellényét :DDD
  • Rage47
    #1169
    úgy tünik itt is qva nagy piros betükkel kell kiírnom :/ pedig az tisztára elrontja a szép bannert
  • tobee
    #1168
    OK! Kösz megvan. Szerintem soha nem találtam volna meg!
  • gfreak
    #1167
    banner, jobb feslő sarok :D
  • tobee
    #1166
    Hol van a warez topik? Ott kapok választ?
  • gfreak
    #1165
    ha végigolvastad a fórumot, észrevehetted hogy van warez topik, oda fáradj át légy oly kedves ;)
  • tobee
    #1164
    Sziasztok!
    Végigolvastam a fórumot és nem találtam erre választ:
    - a játékban mért nem tudok repülni?
    - mért nem tudom elmenteni? vagyis ha kilépek és ujra elinditom a windows live nem engedi, hogy ott folytassam ahol abba hagytam. Meg akartam próbálni ugyis, hogy uj windows live s profile t csinálok de ott kért játék serial-t, de az nincs hozzá?

    Lehet, hogy ezzel is az a baj, mint anno a ghostbuster-el? amég nem jött ki a normális verzió addig szenvedjek vele? agy simán egy Crack re kéne vrni és akkor megoldódik minden?
  • DJ Skyline
    #1163
    bár csak belekóstoltam konzolon (haver tolja, teszteltem nála), de nagyon meggyőző a játék, szerintem mindenképp megéri a pénzét. nagyon durva jelenet volt, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyszer csak a wayne manorban találtuk magunkat, egy baromi hosszú folyosón, és szépen lassan Gotham sikátor lett belőle, mindvégig a szülők és a gyilkos párbeszéde volt hallható. majd Batmanből hirtelen gyerek Bruce lett, és ott állt a halott szülei felett. hát szerintem ez egy olyan jelenet, aminél minden Batman fan szíve megdobban. :D nagyon durva. van egy két unalmasabb jelenet benne, mikor keresni kell hogy na most mit is kell csinálni vagy merre van amerre menni kell. de ez mind addig tartott, amíg rá nem jöttem, hogy van map, ami mellé oda van írva az aktuális feladat. :D
  • grebber
    #1162
    Ja még nem fejeztem be kinem lépek estig :D max alt+tabbal!
  • Seth
    #1161
    36 %-nál van vmi grappling hook-os bug, majd szólj ha azon túlment neked
  • Rage47
    #1160
    pl. főmenüben kiírja, mikor befejezted
  • grebber
    #1159
    Hol tudod megnézni hol tartasz én nem találom seholse :(
  • HeadHunter86
    #1158
    26%-nál járok. Tegnap kb 6 órát játszottam. Nagyon jóóóóó a játék, alig lehet letenni. Megyek is folytatni :P
  • Broafka
    #1157
    hupsz, van warez topik... bocsi
  • Broafka
    #1156
    van már jó crack amúgy (nem olvastam mindent vissza, szal lehet hogy lemaradtam kicsit
  • Legend Killer
    #1155
    ja
  • Prince23
    #1154
    Eredetileg június 8-án jött volna ki egyszerre...
    má nem azért de ezt az nv dolgot egy patchel is megtudhatták volna oldani :P
  • Bulykin
    #1153
    szar amúgy h pont most kell piacra dobni ezt a game-t:S miért nem bírták nyáron:D
    de leszarom, úgyis kipróbálom, legfeljebb lesz pár álmatlan éjszakámxD
  • Legend Killer
    #1152
    menjetek tanulni
  • strebacom
    #1151
    Én se...itt meg szakad az esöööö..
  • Hellsing47
    #1150
    én nem :c