2888


Batman: Arkham Asylum
  • Scouser
    #1229
    Hát jah, egy ezrest simán megér. Kijátszom és eladom utána. Vagy megtartom és játszok vele sokat. Mindig ezt csinálom...
  • Broafka
    #1228
    jól teszed, én már megbántam. Eljutok majdnem a végéig, és msot várhatok az eredetire, viszont azt meg nem biztos hogy meg fogom venni, mert, valahogy nincs kedvem még1X eljutni idáig.

    Egyébként ScareCrow "pályái" nagyon hangulatosak :)
  • Scouser
    #1227
    Mekkora lenne, ha az eredeti játék is ilyen lenne és ez nem védelem, hanem bug:)

    Különben elkezdtem letölteni, de úgy döntöttem, hogy inkább kibírok még másfél hetet.
  • Broafka
    #1226
    bocs, egykicsit hosszú lett, de szerintem jó pofa dolgok ezek (az ajtón való átemenetelről már nem is beszélek :) )
  • Broafka
    #1225
    hát gyerekek, ez tényleg jól meg van csinálva, mármint, jól meg van csinálva, hogy vedd meg eredetiben :)

    a warezban vannak érdekes dolgok:

    1, amit már említettem, hogy keresztül húztam magam az egész játékon, az a jó, hogy egy adott helyszínen is működik (mármint zárt térben)

    2, ugye a köteles dolgok azok általános blokkolók, most már én is látom.

    3, nah de ez, ez mindent vitt. Próbálom úgy írni, hogy ne lőjjek le poént. Szal meg kelett szerezni valamit valahol, és vissza vinni azt a valamit a valahová
    nah de, éppen viszem vissza a dolgot, amikor jöttem ki a helyről akkor egy nagy valami az utamat állta, és részben azt kell eltüntetni onnan azzal a valamivel visszafele. megyek vissza, az akadályozó tényező eltűnt. Jobban mondva nem látom, de nem bírok tovább menni. Nah gondolja a játék, hogy most jól megfogott.

    "Meg fogtalak, vedd meg a játékot eredetiben köcsööög"
    Sikerült átverekednem magam a láthatatlan valamin. Kezdett gyanús lenni a dolog, hogy smemilyen ellenfél nincsen a pályán, egyszer csak kinyitok egy ajtót, és mi van ott? nah mi? hát semmi :D
    elkezdtem lefele zuhanni a naaagy semmibe. Igazából arra már rájöttem, hogy tök mnid1 miylen magasról esünk le, Batman barátunk köpenyét használva megmenti magát. Szóval zuhanok... 5 perc után meguntam, de a végtelenségig zuhantam volna. (67%-nál jártam)

    mondhatni élveztem a "demót" :)
  • HeadHunter86
    #1224
    Csak hogy senkit ne érjen meglepetés. A %-os jelölés nem csak a sztory-ra vonatkozik. Függ attól is mennyit nyomozol, hány "?" fényképeztél le, gyűjtöttél be, vagy kattogó fogakat lőttél le .
  • csoli31
    #1223
    A játék maga még meg se jelent, de te már egy patch-et akarsz hozzá?! WTF!!Törődj bele inkább, ha már annyira játszani akartál vele, és nem bírtál várni.
  • Blekk Síp
    #1222
    Új hangkari driver megoldotta a problémát.
  • Dark Messiah
    #1221
    Helló, bocsika nem tudnátok segíteni? érdekes ez a batman.......mikor ugrás után hosszan nyomom a SPACE-t ugye bár szállnia kéne, nekem meg akadozva pattog a levegőbe mint valami elvonás tünetes drogos mi a gyíknyálat csináljak ezzel? nincs vmi patch ami kijavítja ezt a bugot vagy akármi?
  • Broafka
    #1220
    lehet amúgy, mindenesetre ez nem tűnik warez hibának, szerintem amoylan általános bug. Viszont sikerült túljutni, és már a végénél tartok
  • Legend Killer
    #1219
    WWE is reklámozza.
  • Neoncsoves
    #1218
    én demot gamepaddal toltam. laza cucc volt :)
  • Rage47
    #1217
    így sem könnyű már később:D harcok durvák lesznek
  • Neoncsoves
    #1216
    játsszatok gamepaddal úgy nehezebb a játék :)
  • Rage47
    #1215
    na akkor mégis van és mégis igazam van, hogy nem fog tetszeni neki xD
  • vixo
    #1214
    Hogy a viharba ne lenne összefüggés a L4D és a Batman:AA között,igen egyszerű az összefüggés: mind a 2gamma EPIC GAME!!! számomra legalábbis n_n
    Aki más véleményen van az nyugodtan tartsa meg magának és pukkadjon meg :D
  • gfreak
    #1213
    ez az én apukám erősebb dolog nagyon unalmas, ezért még csírájában fojtsd el magadban...

    Joker ábrázolása zseniális, eléggé őrült és darkos, csakúgy mint az eredeti karakter a képregényekből (ne a 70-80as évek tréfamesterére gondolj - akkoriban Batman éppen eléggé szarul szerepelt a gagyi történetek miatt amikeben ufókkal meg meselényekkel hadakozot...)

    és a játék tényleg ennyire jó lett, de ne az értékelésekből indulj ki ha valamivel játszani akarsz könyörgöm, saját véleményed így soha nem lesz semmiről ;)
  • Rage47
    #1212
    nincs összefüggés a L4D és ez között.
  • gregtom6
    #1211
    Ezt miért mondod? Attól, h nem tetszett a L4D, ez miért ne tetszhetne? Szzem én több játékot játszottam már végig, illetve próbáltam ki, mint te bármikor...
  • Shep
    #1210
    Nem, túl van dimenzionálva a jó reklámnak köszönhetően. :)
  • Rage47
    #1209
    nem neked való, elhiheted. úgysem fog tetszeni.
  • gregtom6
    #1208
    Üdv, ennyire jó lett ez a játék? Hát én néztem anno E3-as videókat, nem voltam hanyattesve tőle. Pedig kedvenc karakterem Batman a szuperhősök közül. Csak vhogy a Joker olyan furán néz ki, semmiben se volt így megjelenítve.
    Ha nem lennének jó értékelései, sztem bele se néztem volna, így teszek majd egy próbát.
  • gfreak
    #1207
    elképesztő...és akkor jönnek ezek az okos 'ítéletek' hogy tele van buggal :DDD
  • Shep
    #1206
    Tényleg alacsony az a kerítés (gondolom érted mire mondom :)) Képesek szenvedni, görcsölni vele áááááááá.
  • gfreak
    #1205
    :DDD én is használom...de jelenleg ennyire tudnék konkrét lenni...demot végigvittem, warezzal nem szarakodok :DDD
  • Rage47
    #1204
    jó minden hang
  • Legend Killer
    #1203
    :D... én mindig használom a szpojlert, szal fail ez a beszélgetés, láccik, h hamis :D.
  • gfreak
    #1202
    ugyan már...hiszen mindjárt itt van...

    Spoilerről jut eszembe, nézzél át a wareztopikba :DDD
  • Shep
    #1201
    Hát én is valahogy így képzeltem el. Mindenesetre messze még a megjelenés.
  • gfreak
    #1200
    nem, a demo tökéletes volt ;)
  • gfreak
    #1199
    nem szaporítanánk a szót túlságosan, az biztos:

    gfreak: @Legend Killer: hogy csináltad meg amikor jöttek és ütöttek neked meg fel kellett menned oda de folyamatosan lőttek?

    Legend Killer: @gfreak: levertem mindet, aztán elmentem a sarokhoz, ott grapple, és felhúztam magam oda!

    Shep: ne spoilerezzetek, vagy használjátok a rohadt makrót!

    :DDD
  • Blekk Síp
    #1198
    Hanggal nem volt senkinek sem problémája? éhány párbeszéd egyszerűen kimarad, illetve az intronál is üvölt a zene, beszéd meg nincs.
    A menu-ben fullra van téve minden.
  • Shep
    #1197
    Gyanítom elég rövid társalgás lenne :)
  • gfreak
    #1196
    na akkor most csináljuk azt hogy én kérdezgetek, te meg válaszolgatsz, és Shep meg néha közbeszól hogy spoiler :DDDDD
  • Shep
    #1195
    Ügyes vagy :DDDDDD
  • Legend Killer
    #1194
    :D, nagy élmény :DD.
  • Legend Killer
    #1193
    VÉGIGVITTEM!

    :D
  • gfreak
    #1192


    ezt a pár napot már fél lábon is kibírom, aztán irány a bolt..azaz...várom bent a cégnél mikor jön a futár, átveszem, és csúsztatok...zúzok haza települni és feszülni...miközben a frissen meghámozott doboz és a manual friss papírillata kígyózik az orromba :DDD
  • Shep
    #1191
    Mert verseny van ki írhatja be előbb a topicba, hogy végigvittem, meg tudnak menőzni a haveroknál ,hogy én bezzeg ... Na és persze a türelmetlenség.
  • Bence94
    #1190
    miért nyomorognak páran egy fos warez verzióval ? várjanak egy nromálisra az a minimum...vagy esetleg vegyék meg ha már ennyire játszanának vele.