2888


Batman: Arkham Asylum
  • HardStyleZ
    #1269
    Én Scarecrow nál akadtam el amikor fel kellesz lőni magad az óratoronyba, de itt nem engedi.. szóval próbálgatni kell a crack-eket. én 2x futottam bele abba h bug-ba lőttem és kivitt a pályról a fekete négyzetre :/
  • Magiszter
    #1268
    Aha... megjelent második frissítésre. Köszi!!!
  • Batistuta007
    #1267
    azt a kis sziklát amit említesz azon én már többször voltam mint a játékban összesen:Dha rájössz merre hogy majd szólj nekem is.mert egyébként ha belemész a küldetésekbe ott még van előtte két dolog.az egyik a gardenben.el kell pusztatani valamit.de oda se tudok bejutni:D
  • Rage47
    #1266
    Ha nem jelenne meg a szép piros felirat a bannerban, frissítsetek /ctrl+F5/
  • Magiszter
    #1265
    Eh. Én is itt akadtam el. Sőt ha elkezded rángatni a kamerát a jobb oldalt a sziklánál miközben püfölöd az F -et akkor kilövi a csúzlit és 20 kilométerrel a pálya alatt-mellett kötsz ki egy kis fekete téglalapon... Tuti hogy trigger/bug. Szóval várok egy másik törést.
  • Batistuta007
    #1264
    próbáltam már mindenhogy.újra betölteni meg megkerülni az egész hegyet:D nem jövök rá.de másnál akkor ez nem volt hiba?ez a szobortól jobbra lévő ajtónál van.nyomokat kell követni és a nyomok a rácson túl vannak.18%-nál járok amúgy
  • HeadHunter86
    #1263
    Próbáltál közelebb menni? Más szögből? Lehet te itt futottál triggerbe.
  • AntiHero
    #1262
    Hát pasz nem émelékszem akkor:D Én az ajtót nem vettem észre az elején. utánna nem akadtam el sehol a játékba pedig Hardon toltam végig:) (na jó pár ellenfél megizzasztot, de semmi komoly)

    Keres valami rácsot a falon vagy szellőzőt sztem.
  • Batistuta007
    #1261
    itt máshol kell menni vagy ott kellene ahol nem enged:http://images.netbag.hu/20090905/16473831086.jpg
  • Fehercsoki
    #1260
    Main hallba a nagy szobortól balra bemegyek az ajtón és ott a terem közepe/vége felé van jobbra Dr Young irodája,na de ott ilyen elektromos fal van,aztán tovább megyek még 1 termet,ott leöltem a fegyvereseket,és ott a terem közepén jobbra be lehet menni egy ajtón,ott átmegyek,de az irodába vezető ajtó zárva.Merre menjek?
  • Fehercsoki
    #1259
    Köszi mindjárt megnézem.
  • AntiHero
    #1258
    Main Hall-ba. Ball oldalon ahogy a lépcsőn felmész a szobor mellet.
  • Fehercsoki
    #1257
    Konzol?...

    Antihero melyik bal oldali lépcső?Ott abban a teremben ahol az a katona próbál rádión segítséget kérni?
  • AntiHero
    #1256
    ball oldali lépcsőn ahogy felmész ott rögtön van egy nagy ajtó. Xboxon én se láttam meg:D vagy más fél órát ott szarakodtam:D
  • Scouser
    #1255
    A boltba 9 nap múlva
  • Fehercsoki
    #1254
    #1243 ezt nemtudja valaki hogy merre kéne menni?
  • zzeN
    #1253
    Így se jó?
  • Rohamoszti
    #1252
    Rákattintok, de csak 404 -es hiba...
  • zzeN
    #1251
    Én nem pc-n tolom, talán majd ha kijön egy rendes törés kipróbálom pc-n is. Most kezdtem el hardon, hát nem könnyű, kár h kivették a counter jelzést az ellen feje felől...
  • HeadHunter86
    #1250
    Trigger, ne próbálkozz. Fáradj át a warez topicba.
  • Rohamoszti
    #1249
    Vagy úgy érted a gépet restartoljam?:D
  • Rohamoszti
    #1248
    Hát az kemény. Amúgy már restartoltam, és úgy se ment. Neked már sikerült?
  • zzeN
    #1247
    Bug...ott fel kellene tudnod grapple-zni, restartolj hátha sikerül.
  • Rohamoszti
    #1246
    Emberek, 37%-nál kb, mikor túl vagyunk azon a látomáson, hogy Batmant elkapták és kicsit Jokert-t kell irányítani, van egy Scarecrow pálya. Na most minden okés amíg el nem jutok 2 lifthez amiken átkéne ugrálni, de ha az egyikre ráugrok akkor az lemegy jó pár szintel lejebb és ott nem tok semmit csinálni. Volt itt már valaki? F-et hiába nyomom.
  • Scouser
    #1245
    Jó persze nyilvánvaló de mégis lol:)

    Úgyis dolgoztam dupla pénzért augusztus 20-án, szal abból kifér az ára:)
  • ProGabe #1244
    "Mekkora lenne, ha az eredeti játék is ilyen lenne és ez nem védelem, hanem bug:)"

    hát az nagy pofáraesés lenne. de már megerősítették a fejlesztők, hogy ezek bizony triggerek, nem bugok :)
  • Fehercsoki
    #1243
    Dr Young irodájába hol lehet bemenni?2 ajtó van az egyik zárva a másik előtt meg ilyen áramos fal van:S
  • Rage47
    #1242
    én sem bírtam a Strangleholdot.
    Én single-t csak akkor veszek, ha nagyon leárazták. Ilyen volt nemrég Steamen a Bioshock 1e-ért. Szerintem a Batmannel is így leszek.

    Starcraft meg multiban eszméletlen jó (még most is), a napokban szoktunk játszani haverokkal bneten:D
  • Shep
    #1241
    Hát én ugyanezt tudnám elmondani az általad említett játékokról :) Na jó a StarCraft azért elég jó volt, bár csak az emberekkel szenvedtem végig.
  • Broafka
    #1240
    2e? mármint 2000 Ft? huh, az jó olcsó. Jó hát akkor nem gáz. Szerintem nagyon monoton, de igaz, embere válogatja :)
  • Shep
    #1239
    2e FT volt 3x vittem már végig, legjobb akció, pusztítás, más mit gondol róla nem izgat :)
  • Broafka
    #1238
    nah a Stranglehold a tipikus látvány játék, semmi több. Unalmas, monoton. Tény hogy tiszta Mátrix, és poén az egész, de ezek közül azt biztos nem vettem volna meg.

    ééés, hozzá teszem, egy demóból nem derül ki, hogy újra lehet e játszani vagy sem.

    Ha valaki normálisan gondolkodik, akkor nem azért nem fogja megvenni, mert a warezban van egy csomó hiba. Habár hogy bizonyos helyekre nem húz fel a kötél, az ember azt hiszi, hogy az eredetiben is így van.

    Ha én már ott tartok, hogy meg akarom venni, akkor előtte azért informálódok, hogy ezek a warez hibák eltűntek e. Ha igen, akkor mi akadályozna meg benne. Mondom, engem egyedül csak az újrajátszhatósága zavar.
  • Shep
    #1237
    Persze ez igaz, de mondom az a furcsa, hogy végigszenvedsz egy ilyen szar verzióval (és nem csak te) aztán jön, hogy nincs is kedvem újra játszani és akkor meg minek vegyem meg. Ennek a fos verziónak és a türelmetlenségnek köszönhetően szerintem 10-20%-al kevesebbet fognak eladni PC-re, mondom ezt úgy, hogy én nem akartam és nem is akarom megvenni, engem ugyanis a demo nem igazán győzött meg és a videok sem. Persze aztán lehet, hogy majd ha végigvittem akkor változik a dolog, mert nem 1 játékomat úgy vettem, meg hogy előtte akár 2x is végigvittem a "demo-t" és a vásárlás után újra játszottam mindet pl. Rainbow S. Vegas, Stranglehold, FarCry, Gears of War ...
  • Broafka
    #1236
    nincs kedvem újrajátszani? Hát... egy játékot akkor játszik újra az ember ha van miért, mármint, amiért más lesz ha újrajátszom.
    Demókkal nem játszom. Azokkal lehet játszani 5 percet, aztán amikor már kezded élvezni akkor vége.
    Valóban. Vártam a játékot, kíváncsi voltam rá, imádom a szuperhősös dolgokat, de tény, hogy nem akartam megvenni. De játszottam vele, és sokkal jobban tetszett mint gondoltam. És fontolgatom a megvevését.

    Csakhogy, szerintem egy játékot akkor érdemes megvenni, ha az tényleg nagyon jó, és érdemes újrajátszani.
    StarCraft (battle net miatt pl, meg mert unokatesómmal sokat játszottam vele) Titan Quest (most is játszom vele, és újra és újra lehet játszani, mert van kb 20 kombináció benne amitől más és más lesz) Sacred 2 (olyan mint a titan quest). És ezek meg is vannak eredetiben. Jah meg persze a Prince of Persia sorozat, de azt azért, mert a kedvenc játékom :) (főleg az 1)

    szerintem azért van igazság abban amit most írtam.
  • arty
    #1235
    demo=kostolo ;)
  • Shep
    #1234
    Na ja de végigszenvedted a szarral és utána megírod, hogy nincs kedved újra játszani ezért nem is veszed meg. Érdekes. Főleg, hogy volt demo is. Nem is akartad te ezt megvenni :)
  • Broafka
    #1233
    lehet, de azért én inkább megkóstolok egy kis kávét, mielőtt vennék belőle egy kilót drágán, nem?
    Ha szar a kávé, akkor nem veszem meg.
  • Shep
    #1232
    NA azért csak van abban a warez öli meg a vásárlást dologban.
  • Broafka
    #1231
    nah azért, néztem egy nagyot, hogy ezrest? hol veszed te a játékokat! :D

    hát nem tudom, hogy megéri e a 10 000-t. Az a baj, hogy kicsi az újrajátszhatósága. Az megsokatszámít egy játéknál.

    Sokkal több fejlesztést raktam volna bele. Több batman kütyüt, és akkor nem is lehetne mindent kifejleszteni. Így más fejlesztésekkel más hatást lehetne kiváltani, erősebb batman, vagy épp ügyesebb, vagy hasonló.
  • Scouser
    #1230
    Tízezrest lol