2888


Batman: Arkham Asylum
  • Magiszter
    #1310
    Mr. Freeze volt Schwarzenegger a filmben(vagy fordítva? )? Marha jól játszott
  • grebber
    #1309
    Mr. Freeze említette egy szóval is valaki hogy benne lesz.
    Nem kell beszólni. Ez nem beszólás hanem vélemény nyilvánítás.
    Beszólni nem így szoktak az emberek.
  • Broafka
    #1308
    hű de vicces volt ez a sakkozás.
    Hát nem tudom, Két arccal nem találkoztam a játékban sajnos, pedig a kedvenc főgonoszom. Mr. Freeze sincsen benne. ClayHeadde lsem kell megkűzdeni... soroljam.

    Nem kell beszólni, jó helyre kell írni, ennyi...
  • grebber
    #1307
    Hát ha ezzel "55%-nál vagyok mikor poison Ivy -t meg kéne ölnöm" bármilyen poént is lelött akkor nagy baj van.Már elég rég lehet tudni kik a "fő ellenségek".
    Vagy mit hittél sakkozni kell majd ellene?
    Szerintem akik toljuk a warezt azért elég rendesen tarjuk a szánkat.
    Bár most visszagondolva nincs is benne olan nagy kunszt amit gyorsan világga kéne kürtölni hogy itt meg itt ez meg az azta de király ,eddig még nem volt!
  • Broafka
    #1306
    először is, van warez topik, nem értem mirét oylan nehéz oda írni.

    másodszor meg vége a játéknak számodra, mert:

    1, a warez miatt nem lehet itt tovább menni, valszeg a crack a rossz.
    2, honnan tudom? mert én is itt akadtam el, és tök ugyanez van nekem is, szóval várok.
    3, legalább ne lőnéd le a poént azoknak akik még nem játszanak vele...
  • tobee
    #1305
    Sziasztok!
    55%-nál vagyok mikor poison Ivy -t meg kéne ölnöm, de mikor kinyitom az ajtót ahol ő van egyszercsak bele esek a nagy semmibe. Valaki tudna nekem segiteni?
  • strebacom
    #1304
  • zzeN
    #1303
    Amikor durvábban megakad, akkor tölt.
  • strebacom
    #1302
    Légyszi valaki!!!
  • Rage47
    #1301
    reménytelen az összes warezhuszár. hihetetlen.
  • Magiszter
    #1300
    Az ütést nyomd. Beleüt párat majd felpattan a hátára... ennyi. Ha nagyon nem megy akkor lehet trigger-be ütköztél.
  • tobee
    #1299
    Sziasztok!
    Elakadtam! Mikor a növény csajt kellene elpusztitanom és bemennék a növénykertbe egyszercsak leesek egy feneketlen sötét lyukba és nem lehet semmit se csinálni!
    Se "f" -t nyomni semmit! Mit csináljak?
  • Krokodilfog
    #1298
    http://www.mypicx.com/09062009/kep/

    itt van róla egy kép is hátha így...
  • Krokodilfog
    #1297
    Sziaaztok!
    Egy ilyen problémával találkoztam:Van aza pálya amikor az álomszörnyel wagy miaz :D küzdesz meg másodszor és miután tuljutottam a csontvázharcosain fel kéne másznom egy falra de nem tudok egy nagy X-et ír ki mintha nemlehetne felugrani pedig kerestem róla videókat és ott kell felmászni nem? :S pls valaki segítség thx

  • TDantes
    #1296
    Na igen. Csak épp ez gond, hogy nem értem hogy mászik fel rá...egyszer sikerült, csak nem tudtam befejezni, és most a világért se sikerül. Nem értem. Izmos bigyó neki fut a falnak, fejét fogja, de nem tudok rajta felmászni...nyomom az ugrást, hogy ugorjon rá, vagy valami, de csak átcsúszkál a másik lába között...meg ide oda vetődik ,de nem mászik fel.

    És nem tudok rá jönni, hogy sikerült elsőre.
  • strebacom
    #1295
    Kérdeznék valamit, a játékban ezek a megtorpanások, megmegakadások, miért vannak, mintha töltene, föleg az ajtók elött vettem észre, ez másnál is igy van, vagy csak nálam???
    Köszi!!!
  • Magiszter
    #1294
    lemászik = felmászik...
  • Magiszter
    #1293
    aztán ha a fejét fogva beleszaladt a falba menj oda és verd... lemászik Batuman a hátára is kihúzza a csövet. Asszem 3x kell megcsinálni, de közben másik 50 gengszter is próbál majd kivasalni...
  • NeBby
    #1292
    Amikor fut feléd dobd meg a Q val és ugorj el az útjából.
  • leviking
    #1291
    hali. vki tudja mit kell csinálni mikor egy izmos mutánssal verekszek és mindig feltölti magát a hátán lévő szarokból... egyszerűen nem tom kinyírnni
  • Magiszter
    #1290
    Nem kell bele, csak a banner aljára. Szerintem az már feltünő.
  • Rage47
    #1289
    én csak a bannerba tudok belenyúlni. modinak kell szólni, hogy rakja a szövegdobozba
  • Magiszter
    #1288
    Csak egy ötlet: A Warez Topik feliratot és linket a szövegdobozhoz közelebb kellene tenni mert ha csak leszkrollozod az oldalt akkor könnyen el lehet felette siklani. De ha a szövegdoboz közvetlen közelében van akkor csak feltűnik.
  • Rage47
    #1287
    csak próbáltam segít-e.
    de #1282 alapján akármit kiiírhatunk......
  • gfreak
    #1286
    persze...átmennek a wareztopikba, bekurblizzák azt a fost, aztán jönnek vissza képekkel meg véleményekkel meg egy adag spoilerrel...
  • Prince23
    #1285
    Egyetértek, nagyon frusztráló és megerőltető. A játék, hogy ki veszi meg és ki nem, az teljesen magánjellegű ok. Úgy is mindenki ebbe a topikba fog írni, s leírja a véleményét:)) Akkor is ha wrz.
  • gfreak
    #1284
    ez a rohadt nagy 'Ha nem vetted...' feliat roppantul gusztustalanra sikerült :DDDD biztosan kell az oda?
  • hitch
    #1283
    nincs!!!!!!!!!!!
  • harmadas
    #1282
    warezos verzióba van physx?
  • Rage47
    #1281
    thx
  • ricsa008
    #1280
    ja az
    teljesen
  • Broafka
    #1279
    nyugi van...
  • Broafka
    #1277
    egyébként most már én is azt mondom, hogy inkább várjuk meg az eredetit. Addig elfoglalom magam mással
  • Kandurex
    #1276
    Következő warez huszár megpihen.
  • Broafka
    #1275
    hát válaszoltak...

    egyébként meg oda van írva, a data2 és a data3 a hibás
  • ricsa008
    #1274
    és hogy tudnám kideríteni Hoyt melyik elem a hibás? mer sem crc nincs se semmi amivel ellenőrizni tudnám az egész meg megint 2 nap lenne
  • kuci06
    #1273
    rosszul jött le
  • ricsa008
    #1272
    jah még annyi hogy híres piros betűs topicba b.nak váaszolni
  • ricsa008
    #1271


    ez mi lehet ?
  • sylars
    #1270
    segítsetek DefaultGravityZ mennyire kell beállítani ?