2888


Batman: Arkham Asylum
  • Hoz_Hun
    #1350
    Mert warez.... lásd a problémát a warez topikban (link a bannerban). Eredeti verzióval nem lesz ilyen gondod.
  • Hoz_Hun
    #1349
    Szia, nekem is Xbox360n van meg és kb 12-14 óra a játékidő. Persze egyéne válogatja, meg függ a nehézségi szintől is, meg hogy mennyire kényelmesen, nézegetősen mászkálsz. A Rébusz feladványaival el lehet még tökölni egy kicsit, mert párat csak bizonyos Batman kütyükkel lehet elérni, ami az elején még nincs (tehát később vissza kell menni értük). Az után még mindig ott vannak a challenge pályák, amikben lesz kihívás (Extreme mappokban legalábbis).
  • grebber
    #1348
    Naakkor ez is 2x végigjátszos lesz!
  • garaib
    #1347
    Sziasztok

    Többször találkoztam olyan hibával, hogy egy-egy felületen nem jelzi a csáklyát, pl. a könyvtárnál amikor másodszorra kellett bejutni, itt meg tudtam oldani, úgy hogy oldalról berepültem a szellőző nyílásba, viszont a saját barlangomból nem tudok sehogy sem kijutni, mert hiányzik a csáklya jele a falról.
    Valaki találkozott már ezzel a hibával?

    Üdv,
  • Rage47
    #1346
    forralom a bosszút
  • ricsa008
    #1345
    Készül a magyaritás
  • simon7108
    #1344
    ok thx a választ nagyon bele élem magam:Dsztem év játéka ossze vissza alázza a tobbi játékot sztem:)
  • grebber
    #1343
    Ez hülyeség.Legalábbis pc-n tuti.Nem keresgéltem eddig semmit mivel közöm sincs hogy mit kéne és már 51%-nál vagyok a játékban Ivy-nél a Botanikus kertben!
  • enlightened
    #1342
    Ha megtaláltál minden *** amik el vannak rejtve. Amúgy ha nem keresgélsz semmit akkor úgy 38% -nál van vége.
  • simon7108
    #1341
    én xboxon tolom:)és arra lennék kiváncsi,hogy milyen hosszu a játék ido?
    mert én 4% nál járok:Dés hogy akkor lesz 100% ha kivittem a sztorit vagy ha megtaláltam minden sz*rt amik elvannak rejtve?
  • ricsa008
    #1340
    melyik cracket használtad?
  • Broafka
    #1339
    nem a grapple-lel voltak a gondok (legalábbis nem nekem) hanem hogy egy ajtó után nincs tovább pálya, csak zuhanás :)
  • arty
    #1338
    nem, ide 1 font (310ft)
  • CalebJoe
    #1337
    Lehet hogy tényleg csak én vittem eddig végig ezt a gagyi verziót elég hihetetlennek tűnik, pedig csak egy kis kitartás kell meg némi nyugtató ha felidegelnek a grapple bugok
  • Fehercsoki
    #1336
    Magyarországra is érvényes az ingyenes kiszállítás?
  • Broafka
    #1335
    ezek a legjobb részek a játékban szerintem :)
  • arty
    #1334
    legolcsóbban? thehut.com (8 ezerből házhoz jön)
  • Hellsing47
    #1333
    pc-re még sehol
  • ricsa008
    #1332
    nem kötekedésből de hol lehet megvenni?
  • Prince23
    #1331
    Rage!

    el ne hidd már, amit mondtam steamen Betmenről és kétarcról XDXDXD
    Átvertelek

    eltűntél mint a vakegér, nyugi, nem kell berágni

    tudtam h a spoiler mindig a gyengéd vót:DDD de elhitted, az a lényeg:)
  • DarkSector
    #1330
    most olvasom gs-en!
    :D
    összes platform TOP10

    Ősszes platform TOP 10
  • xxxpaulxxx
    #1329
    az szar ügy:D
  • xido
    #1328
    csak a p2p verzió,amiben még hiányzik egy vagy pár trükk rossz törés miatt..
  • xxxpaulxxx
    #1327
    azért mondom... mert még semmit nem találtam róla:D
    De akkor mit mondják itt egyesek hogy nyomom a q-t meg f-t?
    Demo?:D
  • gfreak
    #1326
    nyugi..nem :D
  • xxxpaulxxx
    #1325
    mialószar????
    MÁR MEGJELENT PCRE?????:|
  • DarkSector
    #1324
    nah itt tartok, és ez nagyon kezd bejönni, hogy ien horroros hangulata van a játéknak...:D

    VIGYÁZZ SPOILERVESZÉLY!!!

  • gfreak
    #1323
    jah rasta, én nyugodt vagyok :DDD ott röhögök a mondat vegen bredda :DDD

    meg egy kicsit meg kellett dícsérnem a konzolos kollegákat is (mostanában egyre normálisabban megférünk egy topikban...persze vannak még 'vadak' mindkét oldalon :DDD én is egy seggel ülök majd két lovon, veszek egy boxot, mert ez így már nem állapot..csak még egy hónap :DDD babylon system :DDD )
  • RaSzTaH
    #1322
    szu-sza :)
  • RaSzTaH
    #1321
    jogos :P
  • gfreak
    #1320
    a wareztopik oszlopos tagjaihoz szóltam...akinek meg nem inge...tudod...

    mellesleg a konzolosokban volt annyi jóérzés hogy ne írják tele ilyenekkel a topikot ha megfigyeled...

    arról már nem is szólva hogy a konzolosoknak van külön fórum, és idáig is meg tudták oldani crossplatform játékoknál, hogy ne spoilerezzék tele mondjuk a pc-s topikot, mert nekik kijött jóval előbb valami...szóval..khmm...fórumetikettről halottál-e? (csak hogy a stílusodban is válaszoljak :D )
  • Prince of Máté
    #1319
    és te a konzol topikról?
  • RaSzTaH
    #1318
    konzolról hallottál-e?
  • gfreak
    #1317
    elképesztő...még hét nap a megjelenésig, ti meg már a challengekkel szórakoztok...legalább nyomnátok a másik topikban, hát olyan nehéz ezt megérteni? nem kérünk spoilert, tippeket, élménybeszámolókat...majd jöhetnek megjelenés után, addig meg érezzétek otthon magatokat a warez topikban..
  • HeadHunter86
    #1316
    Először ráérősen kicsinálom őket. Megnézve hogy mozognak, aztán a 2-re rárobbantottam a falatú, egyet hátulról, 1-re rárepültem, 1-et sonic batranggal, az utolsóra pedig ráugrottam és kész. Észre se vettek :)
  • HeadHunter86
    #1315
    Medical Facility Challange 1:21 mp, mind3 kiíhávást teljesítve. Ez nagyon megy. A bunyó már annyira nem. Nekem már a 6000 pont is sok. Pedig figyelek a gyenge pontjukra.
  • Hoz_Hun
    #1314
    Kétarc az nincs is Arkhamban (a játék idejében legalábbis).
  • Hoz_Hun
    #1313
    Személy szerint nincs benne, csak a bio.-ban van benne egy rahedli info, illetve Rébusz egyik feladványa, pont a cellája ahol örzik (Joker sem engedett ám mindenkit ki). Nem lehet eltéveszteni.
  • Hoz_Hun
    #1312
    - A % nem mutat semmit mer a Challenge-ket is ide számolja, meg a Rébuszos cuccokat is, meg Arkham szelemét is. Szal lazán befejezheted a játékot 80%, ha elég lusta vagy.
    - Nem minden ellenfél jelenik meg a játékban.
    - Méregcsókot nem kell megölni; elég ha meg kef***d és visszamegy a cellájába magától (na aki ezt elhiszi, meg is érdemli). Amúgy elég a ha legyőzöd, nem hal meg (annak idején ezzel szenvedtem a legtöbbet, de lagalább király Ivy "meghalsz" videója).
  • gfreak
    #1311
    na, így máris kultúráltabb a banner :DDD

    kéne egy másik hg különben, aki rendet is tenne (pl a warez hozzászólások törlése)