2888


Batman: Arkham Asylum
  • joceruza
    #2768
    Ha ez nekem jött,akkor magyarul! Amúgy ez a helyzet!
  • gregtom6
    #2767
    Nem tudod magad visszacsáklyázni? Warez trigger? O:
  • joceruza
    #2766
    Helló! 1 olyan problémám van hogy 52%-nál (amikor a batman barlangot elérték a növények) nem tudok visszamenni a feledatomhoz mert nem tudom magam felcsáklyázni a szellőzőbe. Hiányzik az "f" betű. Más út nincs. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!
  • gregtom6
    #2765
    Hát már marhára felhúzott a játék, annyira nehéz.
    De már 50% körül tartok, úgyh nem akarnám az elejétől kezdeni, viszont amikor jön egy nagy Venomos ellenfél, és 2 liften jönnek tömegével az emberek, na azt a részt nem tudom megcsinálni hardon.
    Már vagy 20x próbáltam.
    Taktikai ötlet?
  • gaborvezer
    #2764
    Próbáltam úgy is, de sajna úgy se jó.
  • Bulics
    #2763
    Apropó, a rejtvényeket senki nem tudja??
  • Bulics
    #2762
    nekem c:/dokuments and settings / -név-/ edios -ban vannak az ilyesmik de mivel nincs csak egy mentés (profilok vannak ugye) gondolom az egész mappát át kell másolni. Többet én se tudok.
  • gaborvezer
    #2761
    Srácok nem tudjátok hogy tudok betenni mentést?
    Tesom gépére akarom rátenni az én mentésemet, de nemsikerül sehogy se.
    Segítsetek Plíííz
  • Bulics
    #2760
    Köszönjük
  • Lunki88
    #2759
    Most ezen a hétvégén 17 euro a játék steamen akit érdekel.
  • Bulics
    #2758
    3 db rejtvény van hátra de az istennek nem sikerül megtalálni. beküldöm a képet mert úgy egyszerűbb. nem tudnátok elmondani hogy lehet ezeket megtalálni? köszi.
  • Qwerty4
    #2757
    Azóta már én is olvastam, hogy micsoda.De nem volt kedvem hozzá, s töröltem a játékot. :)
  • Bulics
    #2756
    Egyébként nekem is sikerült csak elfelejtettem megírni. tényleg jó kis játék bár ez a végén katasztrófa volt.

    A kihívás mód csak instant verekedés, vagy lopakodásos leszerelés. ugyanaz mint a játék csak azonnali és lehet rekordokat döntögetni.
  • Bafy
    #2755
    Sziasztok! Nekem egy olyan gondom lenne, hogy amikor megyek a kertbe, akkor láttom és youtubom is néztem föl kéne kapaszkodni egy felső részre a kampóval.A baj csak az hogy nekem nincs ott "F" csak át van huzva.

    http://www.youtube.com/watch?v=c0ygm399yAQ
    2:26-nál, de cserébe van egy semmibe falon keresztül menő kapaszkodom.
    Remélem tudtok segíteni,hogy ilyenkor mivan.
    Verzió: RELOEDED
  • The Protector
    #2754
    próbáld meg a dll filet a C/windows könyvtárba is bemásolni.
  • revi73
    #2753
    Nagyon köszönöm a tippet, így már indul.
  • Qwerty4
    #2752
    Csak kitartás kell.Nekem is nehezen sikerült épp vagy 20 perce, de összejött.
    Ha az egyik behemótból leszedtél egy nagy életpontot, akkor kapaszkodj rá és üsd a másik nagy darabot.Majd következőkor denerángold meg, mikor feléd fut, aztán üsd.Közben meg mindig szökdössél a kis "bohócok" között.Nem érdemes velük harcolni, csak kikerülni, a titánbehemótok elintézik őket...

    Amúgy a kihívás mód pontosan micsoda?Még nem próbáltam ki...érdemes-e miatta elindítani még egyszer a játékot?
  • Béluska74
    #2751
    #2656

    Hellóka! Ha Ezzel a hibával nem indul el(SecuLauncher:failed to start application[9000]),akkor le kell tölteni az msvcr71.dll nevű file-t és bemásolni a játék könyvtárába,oda ahol az indító exe is van. (remélem a link jó lett.)
    De itt van "bemásolósan" is:
    http://www.dll-files.com/search.php?s=msvcr71.dll
  • revi73
    #2750
    Sziasztok, letöltöttem a game-t feltelepítettem, és mikor indítom ezt írja ki: SecuLauncher: failed to start application [9000]
  • grebber
    #2749
    Szerintem csak te nevetségesen könnyűek a szörnyek meg minden!
  • Bulics
    #2748
    SEGÍTSÉG!! Egyáltalán meg lehet csinálni azt a részt mikor joker figyel a magasból míg te a szörnyeivel vívsz?!? vagy az a sztori vége hogy mindig elbuksz?!? minimum 10 szer próbáltam újra, de sose sikerűl mert mikor már leöltem 30 söpredéket meg a 2 nagydarab "disznót"(vért izzadva), akkor tuti hogy valami kissebbségi paraszt hátulról leüt, mert úgy a vicces, ha alig férünk el az arénában annyian vagyunk. vagy csak én bénázok?
  • Qwerty4
    #2747
    Én most tolom.Kurva jó ez a játék.
    Ötletes, hangulatos, akciódús, néha lopakodós.
  • bakkerman
    #2746
    sziasztok,tudom hogy van gépigény,de úgy gondolom,több infóhoz jutok,ha itt kérdem meg:
    AMD X2 245 2.8 Ghz
    2 GB DDR3 1333 Mhz
    Gigabyte HD5570 1GB DDR3

    hogy futna a játék?
  • vipera97
    #2745
    Tömörített verzió
  • Seth
    #2744
    Mi az a KaOs?
  • vipera97
    #2743
    Én letöltöttem a KaOs-t és nincs hang. Segítsetek nem tudom hogy mit kell csinálni!
  • Lebowski
    #2742
    sziasztok!
    azt szeretném kérdezni, hogy amikor a katakombában mászok mindenfelé, akkor hogy tudom a kijárattal szemben lévő trófeát megszerezni? itt ülök rajta már egy órája és nem találom hol kéne felmásznom oda. ha tudtok akkor segítsetek legyetek szívesek :)
  • The Protector
    #2741
    Végigvitted a játékot.
    ÉS utánatudsz még ridler trófeákat gyűjtögetni meg hasonlók.Szóval bejárhatsz mindent.
  • benitez3
    #2740
    Császtok ! Lenne egy kérdésem ! A játék második felében mit kell csinálni amikor jokerrel megküzdöttem,öt vissza vidték a börtönbe a batman -t vissza rakták a szigetre,de nincsen semmi feladat csak egy csomo "?"-jel,mmeg azt írja detektiv MOD, ??????????????????????? MIT KELL CSINÁLNI KÖSSZ A VÁLASZT !!!!!!!!
  • barnasopiane
    #2739
    hali nekem hibát ir ki!SectLaucher failed to start application. (9000) ilyenkor mit kell tenni?légyszi valaki segitsen!!!
  • rosscowka
    #2738
    Sziasztok!
    Hibás mentés - ezt írta ki mikor ma folytatni akartam.
    Mivel nem szeretném előről kezdeni, valaki tudna küldeni egy mentést: a medical facilityben járok, a röntgen teremben készülnék megmenteni a doktornőt.....Kösz!
  • mikrofonhead
    #2737
    Bakker....2x kapcsoltuk ki az Xboxot, kivettük a dvd-t megtisztítottuk meg minden.... :DDDD
  • Seth
    #2736
    Nem kell megijedni, az a játék része. Ügyes húzás volt a készítőktől,játékosok nagy része egyből vmi hibára kezdett gyanakodni :)
  • mikrofonhead
    #2735
    Hello!

    Olyan kérdéssel fordulok Hozzátok, hogy az egyik részen amikor a Scarecrow-os újabb rémálomba (3.) csöppenek és "előlről indul a játék" de a személyek fel vannak cserélve, akkor a felvezető videó előtt volt egy bug, becsíkozódott a kép és bekadt a hang. Ez csak Nálam fordult elő, vagy a játék része volt? Mert egy pár mp után folytatódott a videóval...

    Előre is köszi!
  • gregtom6
    #2734
    Én csak azt látom, amit ott írtak, és persze sok helyre van az a szöveg kitéve.
    És nekem Ati kárnyám van.
    Mellesleg sok helyre van lengedező szalag, meg ilyenek rakva, csak hát lehetne több helyen ilyen.
    Márpedig amikor tudod, h a géped vinné simán, és csak azért nem tudod bekapcsolni, mert nincs támogatva, elég bosszantó tud lenni.
    A direkt belassulás meg azért is gondolom, h létezik, mert pl amikor a Mirror's Edge-nél beakadt a régi nvidia karim a bekapcsoláskor, elég furán néztem.
    Igaz, h az akkori karim nvidia, de az se támogatta a physx-et, de sok játékban tökéletesen ment másféle physx, v a még régebbi ageia physx.
    A Mirror's Edge meg direkt be-beakadt, amikor be volt kapcsolva, holott tudom, h ez csak kekeckedés a támogatottság részéről, hisz nem kellett volna akadnia.
  • gfreak
    #2733
    ez az ATI tulajoknak erdekes inkabb..physx-et meg nem lehet 'crackelni' hogy gyorsabb legyen..a physx uveggyongy..vagy bekapcsolod es nezed hogy csillog, vagy nem :D a jatek ettol fuggetlenul ugyanolyan elvezheto ;)
  • gregtom6
    #2732
    Hát nemtom, én csak itt olvastam, hogy bekapcsolható, de alapból sokkal lassabb lesz, és ott van vmi physx crack, v ilyesmi, amivel írják a bekeretezett rész alján, hogy gyorsulást lehet elérni.
    Csak kár, h nem is mindegyik link él abban a részben.
  • gfreak
    #2731
    bekapcsolhatod...aztan meglatod hogyan megy..attol fugg milyen kartyad van iagazan, ez a dedikalt kartya dolog nem kotelezo, egy par jatekban mar volt ilyen, de batran leszarhato, ha kellokeppen eleg eros a vasad tobbi resze ;)
  • gregtom6
    #2730
    Arra van lehetőség, hogy dedikált hardver nélkül is úgy kapcsoljam be a Physx-et, h ne csökkenjen a teljesítmény?
    Mert ez volt írva, amikor be akartam kapcsolni, h direkt jól belassítja a gépet, mert nincs dedikált karim.
  • Seth
    #2729
    Csak néha van szükég rá ,hogy zoomot is használd. Scannelni kell- nyomva tartod azt a gombot amivel detective módba váltassz