2888


Batman: Arkham Asylum
  • romeozor
    #1390
    annyira tudtam hogy ezt a nótát fogod előhúzni. ennyire nem vagy normális vagy csak roppant rövid a memóriád? 15-20 hozzászólással korábban válaszoltam 2 kérdésedre is a játékkal kapcsolatban, a konzol témát meg te hoztad fel egyetlen gyermekem azzal hogy megkérdezted hogy nekem eredeti-e. attól hogy nekem nem pc-re van meg ugyan azt a sztorit játszottam végig (2x is) és feltételeztem nem bánja senki hogy másoknak segítek ha elakadnak valahol, akár más platformokon is.
  • RedDevilsza
    #1389
    Te meg menj szépen a warez topikba a fos triggereiddel.
  • ricsa008
    #1388
    akkor go oda! ez a pc-s

    am most prbálgatom megint de semmi nem tudok feljutni nincs más mint várni
  • romeozor
    #1387
    ahogy a kolléga is említette konzolra már kijött egy ideje és én azt vettem meg. igen van konzol topik is.
  • ricsa008
    #1386
    de nem tőled kérdeztem :D "Válasz 'romeozor' üzenetére (#1378) "
    am van sztem konzolos topik is
  • Hoz_Hun
    #1385
    Nincs előttem a szöveg, de asszem azzal verekedés közben (combóként használva) erősebb, azaz ki is üt(heti) az ellenfelet (ellenfeleket).
  • simon7108
    #1384
    aki elakad a játékban az keressen rá a you tube-n a végigjátszásra énis azt nézem ha elakadok:)
  • Hoz_Hun
    #1383
    Nekem igen, mert Xboxon nyomom, amúgy van egy külön warez topik, ott részletesebben foglakoznak az ilyen trigerekkel.
  • norbi2fraktal
    #1382
    jah igen, az amikor kombózól,és nyomsz egy Q-t majd kombó közben dob egyet gyorsan/erősen
  • harmadas
    #1381
    amit te írtál az a power batarang de nekem a combo batarang kéne
  • ricsa008
    #1380
    ez egy elég massziv trigger
    asszem itt jegeljük a dolgot egy időre

  • ricsa008
    #1379
    mér neked már eredeti van?
  • romeozor
    #1378
    így jár aki warezol
  • norbi2fraktal
    #1377
    lejjeb van pont egy olyan kép, nekem sem jelölölte,vagyis be volt X-elve,és mégis engedett
  • ricsa008
    #1376
    de nekem nem jelenik meg semmi már 4-5x visszatöltöttem hiába nyomok bármit nem történik semmi
  • norbi2fraktal
    #1375
    ha segítség kell akkor nem zavarsz senkit szerintem, ott a fogaskerekeknél felkell húzni magad,ha azt jelöli hogy nem lehet akkor trigger, de akkor is felhúzza magát!!(((nekem is így volt)
  • ricsa008
    #1374
    ok ez sikerült köszi
    de még ugyanabban a részben van egy olyan hogy ez fal mellett van 2 fogaskerék ott sem tudok csinálni semmi
    ez már inkább látszik triggernek

    igérem nem zavarok többet
  • norbi2fraktal
    #1373
    batclaw-el kell lehúzni
  • norbi2fraktal
    #1372
    erősebb,és van olyan is amit te irányíthatsz, lessz majd 2-ős is, jah és ha a görgővel kattintsz akkor közelről mutassa....
  • harmadas
    #1371
    az upgrade-eknél a combo batarang mit tud?
  • romeozor
    #1370
    batclaw
  • ricsa008
    #1369
    okés
    de most el is akadtam hirtelen nem hiszem hogy trigger inkább én nem jövök rá a nyitjára
    a 2. rémálom szerűség amikor a nagy (azt hiszem őt hívják madárijesztőnek)rém elől kell bújkálni szóval van egy hasszab rész ahol nem tudok elbűjni és mindig észrevesz
    fennt vannak a levegőbe dobozok de nem tudom őket ledobni
    hogy kell ?
  • romeozor
    #1368
    puzzle. keresd meg a kérdőjelhez tartozó pontot, vagy ami hiányzik belőle, igazítsd úgy a nézeted hogy kiadja a teljes kérdőjelet és fényképezd le.
  • ricsa008
    #1367
    itt ott detektív módban vannak zöld ? ek a falon azok mit jelentenek?
  • grebber
    #1366
    Én miért ne tudnám ?
    Csak ezt nagyon sokszor bejátszották már van aki belépve sem érte el más game warez topikját!
  • norbi2fraktal
    #1365
    44%-nál tartok,nálam eddig ez az év játéka!!
  • marco2
    #1364
    Grebber már mióta itt vagy és még ennyit sem tudsz? Ha nem vagy bejelentkezve warez topik nincs.
  • mucius
    #1363
    ok. ignoráljuk.
  • mucius
    #1362


    na itt wtf? oda kéne felgrapplezni, de nem engedi. :(
    restart checkpointot már próbáltam ezerszer, egész játékot, gépet újraindítva is.
  • garaib
    #1361
    Végigjátszás:
    http://devilsbackyard.info/?5xUlfmeI
    Itt tartasz:
    http://guides.ign.com/guides/14273490/page_30.html
  • RaSzTaH
    #1360
    láss csodát tényleg ez volt a bibi
  • Prince23
    #1359
    És mivel? lelősz egy ténylegesen eredeti spoilert? :D
    De én kitaláltam Kétarc körül a szorit:D
  • romeozor
    #1358
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    detective módban nézz szét ott ahol kinyitottad a csomagot
  • DarkSector
    #1357
    kis segítség kellene 16%-nál vagyok a kastélyban levágtam a csillárt, így kiszabadítottam a 2 faszit, és a csomagot kinyitottam, amiben a box-kesztyű volt.
    Ezután merre mennyek?
  • DarkSector
    #1356
    MIKOR HIBA VAN, AKKOR NYOMJ EGY RESTART LAST CHECKPOINT-OT
  • Evin
    #1355
    Utána bejelentkezett, hogy ezt beírja. :)
    Egyébként ha nem vagyok bejelentkezve, nekem nem ír semmit, csak nem jön be. De ez minden egyéni topiknál (vagy mi ez) így van.
  • grebber
    #1354
    LOL hagyjátok már ezt a szöveget nem vagy bejelentkezve akkor hogy ír ide?
  • Magiszter
    #1353
    Nem vagy bejelentkezve. Csak bejelentkezett user használhatja a Saját fórumok-at.
  • RaSzTaH
    #1352
    érdekességképp akármikor kattintok a warez feliratra mindig ez a szöveg fogad: a kért oldal nem található... wtf :)
  • Evin
    #1351
    Mondjuk a warez topik szövegét valahogy módosítani kellene, mert most nagyon beleolvad a feketébe.