2888


Batman: Arkham Asylum
  • xxxpaulxxx
    #1510
    MI AZ HOGY 18.-án jelenik meg?:|
  • simon7108
    #1509
    áááh de utálom ezeket a rémálmokat vagy miket a játékban:D
  • dante1990
    #1508
    nekem ilyen gondom van hogy xlive.dll fájlt nem talál
    valki segitsen mert nagyon nem jó ez
  • katis61
    #1507
    Sziasztok.
    Lenne egy olyan programhibám, hogy a játék 47%-nál lementett egy olyan pályaszakaszra, ami már le van zárva, tehát beszorultam !
    Mindig ide tölt vissza, ha valakinek van mentése 45-47%-nál megköszönném, ha elküldené!
  • simon7108
    #1506
    na marha fa**a még megsem jelent de már készul a magyaritás:Dmár a forditok is warezolnak:D
  • Hoz_Hun
    #1505
    OFF
    Én is jártam már ott, de én folyton, folyton csak visszavágyok....
    ON
  • Neoncsoves
    #1504
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a rész jaja! pill megyek és megcsinálom... nem is gondoltam volna h a mappát kell keresni. köszi szépen! Rage hülye volt oszt nem tudott segíteni xD
  • grebber
    #1503
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha ez az a rész amire gondolok akkor a polcoknál keresgéjl a túszok mögött ott lesz a mappa.Már ha ez az a rész ahol középen leesett a nagy csillár!
  • strebacom
    #1502
    Ez volt már??
    Ha igen akkor bocsánat...
  • Neoncsoves
    #1501
    Srácok,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a Dr. Young ujjlenyomatát követjük, akkor miért mindig ugyanoda lyukadok ki? Irodájából indulok és az ujjlenyomatok oda vezetnek a 2 túszhoz akiket már kiszabadítottam. Körülnéztem, ott náluk nincs semmi.
  • Jobboka
    #1500
    Nehogy már neked álljon feljebb... anyádnak igaza volt jobb lett volna hogyha halva születsz....
  • HeadHunter86
    #1499
    240/240. Már csak a challenge-sek vannak hátra. Képet nem tudtam kimenteni, mert csak feketeség lett belőle :S
  • ricsa008
    #1498
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ott már voltam de nem vágyok vissza de ha te kémcsőből való vagy merem ajánlani csak ennyit tudok írni


    remélem így jó grabber
  • ricsa008
    #1497
    jajj bocsánat
    télleg ez volt az utolsó
    (mind2 egyénnek szól de csak egynek tudok válaszolni)
  • Jobboka
    #1496
    mennyél el te a picsába ennyit tudok irni
  • grebber
    #1495
    Igen van.De ez spoilerbe kéne!
  • ricsa008
    #1494
    egy kérdés tölem is ha megengeditek
    van olyan rész ahol Joker kisér be engem a börtönbe ugyanúgy leszíjazva? :D
  • spati
    #1493
    hello tudna valaki segiteni abba hogy miután beszéltem méreg csokal és kijötem a botanicus kertböl hogyan jusak be a már beindázot föépületbe?ez kb 38% van
  • grebber
    #1492
    Onnan több szerintem :D
    Ezek konzolos eladások!
  • xxxpaulxxx
    #1491
    szia hiányozni fogsz
  • Neoncsoves
    #1490
    torrentről?
  • ricsa008
    #1489
    a Thehut.com ról rendelt már valaki megbízható?
  • DarkSector
    #1488
    az nemsok....
  • grebber
    #1487
    Kétmillió Batman: Arkham Asylum talált már gazdára
  • Jobboka
    #1486
    am honnan lehet a legolcsóbban rendelni??
  • Adi
    #1485
    Na jó közbe rájöttem. Átugrom és hátulról ráverdesek párat!:D
  • Adi
    #1484
    Srácok azt szeretném kérdezni, h mikor ilyen elektro sokkos bottal támadnak rám, azokat, h a legegyszerűbb leszerelni?!
    (mondjuk én boxon tolom)
  • offkorzreg
    #1483
    a lényeget nem érted,ezért nincs miről beszélnünk.heló
  • strebacom
    #1482
    Nem a warez a lényeg, hanem a hozzászólás segitség..na mindegy azért köszi szépen a dumálást....
  • offkorzreg
    #1481
    *OFF
    ez a békás dolog most valami új divat amugy?linket róla mert nem értem.biztos hülye is vagyok akkor:c
    amugy meg ha valaki normálisat kérdez,mondjuk hogy honnan lehet előrendelni,és mondjuk hol a leg olcsobb,akkor annak normálisan válaszolnánk mindannyian.maradj csendben inkább,és játsz a békáiddal idiot
    *ON
  • strebacom
    #1480
    Húú te aztán a kutban élsz a békáiddal, és iszod azt a vizet amit te termelsz, meg magadnak, nem az a lényeg amit én irtam, ha nem a te,hozzá állásod segitséget terén, látni a vászaidon, hogy egy feldult kielégitetlen ember vagy, és soha nem segítenél másokon, még ha faszságokat is kérdeznek, néha....fejezd már be ember.....nyeld le a békát amit te csináltál....
  • offkorzreg
    #1479
    ha faszságokat kérdezel nemtudom mit vársz amugyis.különben meg a játék sem jelent még meg.de ha te warezolsz akkor a másik topikban a helyed.és nincs okod itt felháborodni,tesztelgesd a kutyádat és ne a forumozokat.
    különben meg,szerinted nem leszarjuk hova és milyen fos szar blogra írod ki a nevünket?gtfo már
  • strebacom
    #1478
    Húúú a másik lúúzer, nem jobb a csend teshow..
    Már ha tudod mire értem...
  • Jobboka
    #1477
    Már nem azért te ez nem a warez topik párszor már elmondták.... a másik meg, hogy kicsit gondolkodj mielött kérdezel vmit... nem flame, tanács
  • strebacom
    #1476
    Meg a te hülye reagálásod... lehetne egy olyan embernek aki segitséget kér....és te meg nagyképüen lebaxod, lebaxnád rögtön, az SG nem erröl szól, nem fog erröl szólni, majd meglátod, és ez újságba is bekerül a "nick" neveddel....te lúúúzer.....
    mindjárt bántani mást gondolkodjál már el...
    Bocs az OFF-ért------------------
  • ProGabe #1475
    "ezt majd látjátok egy jóóó ki blogban a nevetekkel is"

    jeeeee, mindig is arra vágytam, hogy egy virtuális szarban feltüntessék a virtuális nickemet! amúgy az örök igazságot nem ismered? "hülye kérdésre hülye válasz!"
  • strebacom
    #1474
    Na látom ember nem ismersz, most meg fogsz te is be ugrottál ama tesztnek amikor azt figyelem, hogy mennyire segítökészek az SG látogatói...hát te ne vagy az(hiába a királyi csillag, vagy mi a fax??), és az elözö faxok sem azok, ezt majd látjátok egy jóóó ki blogban a nevetekkel is .......
    Úgyhogy serénykedjetek ti lúúúzerek...

    ui: ha valaki valamit kérdez akkor ti nagyképüen lebaxátok.....és ha lúzerebb az illetö mint ti vagytok...... akkor mi van...ejnye....
  • ProGabe #1473
  • strebacom
    #1472
    És a 2. rész az már letölthetö...,ha igen honnan????
    Köszi!!!
  • xxxpaulxxx
    #1471
    a 2. részbenXD