2888


Batman: Arkham Asylum
  • grebber
    #1590
    Azokat majd egy fegyverrel tudod "kirántani" azt majd később kapod meg ilyen 3 ágú akármi jön ki belőle azt 3 kötéllel kirántod majd őket!
  • theprob
    #1589
    Hali, az energia mezős kapukat vmint az olyan helyen lévő robbantható falakat amiket földről nem érek el, szal vhogy oda kéne lőni vmi robbanó cuccot. Ezt a 2 dolgot lehet vmi kütyüvel kiiktatni illetve kirobbantani, mert én még nem jöttem rá, szal nem lehet vagy meg kell venni xp-ből vagy késöbb kapom meg a játékban a kütyüt? Vmint reloaded verzió-t újra kezdtem és mintha bugosabb lenne a kötél lövés, többször kapom az "F" bug-ot, de végül ide-oda lépegetve végül fellövi, ez bug vagy csak nem álltam jó helyen? Előer is kösz a választ.
  • papercut
    #1588
    tudnál adni vmi tippet azért hogy mi lehet a gond?
  • papercut
    #1587
    Megvan
    Nem szóltam
  • papercut
    #1586
    És azt hol találom?
    Bocsi csak még kezdö vok és nem tudom
  • josi
    #1585
    Nézz át a warez topikba!
  • papercut
    #1584
    Sziasztok!
    Elakarom inditani a játékot és ez a hibaüzenet jön ki
    " SecuLauncher: failed to start application. [9000]
    ezzel lehet valamit kezdeni?
  • garaib
    #1583
    Sajnos a mentésed már rossz. Előről kell kezdeni az egészet relo.... verzióval.
  • Jobboka
    #1582
    nem azért, de mond már meg léci mikor jön ki a játék( szept. 18.....) warez game -el tolja warez topik.... ennyi
  • theprob
    #1581
    Hali!
    Nekem a madárijesztő 2. álmában bugos a játék/mentés mert nem lövi fel a kötelet a felső párkányra (Ahol forog 2 fogaskerék), csak a típikus "f" bug jön elő. Próbáltam már 80 féle crack-et és reloaded verzióval sem megy. Tuti újra kell kezdeni a game-et vagy esetleg van még megoldás?
  • Legend Killer
    #1580
    ja, áttettem, de fail, hogy emiatt kicsibe teszi :D. scroll miatt.
  • simon7108
    #1579
    rakjad át másik gombra a kép készitést:D
  • Legend Killer
    #1578
    mondja meg valaki miért csinálja a scroll lenyomására azt, hogy kiteszi kicsibe a játékot? xfire-n kép készítéskor idegesítő és hogyan lehet ezen változtatni? :P
  • The Protector
    #1577
    Mikor feltelik az xp kör akkor tudsz vásárolni dolgokat,fejleszteni stb....Ott tudod majd megvenni azt a képességet.
  • PunkZoli
    #1576
    a demoban volt egy olyan hogy a vízköpőről lehetett lefele lógni, azaz fejjel lefele..
    na most emlékeim szerint a ctrl- el lehetett végrehajtani ezt a bravúrt, de most sehogy sem megy a fullban.
    A játék elején vagyok, lehet ezért nem engedi még?
  • simon7108
    #1575
    a warez topikban ha visszaolvasol ott van 1 link letoltod a patchet és lesz PhysX!
  • Haversrác
    #1574
    Szasztok, a Demo setup-jában lehetett PhysX beállításokon változtani: (off-normal-high). A teljes játék setup-jában nincs ilyen állítási lehetőség. Egyáltalán nincs is PhysX effect a játékban (padló felett repkedő újságpapírok, füst stb).
    MIÉRT????
  • STREEX
    #1573
    Nem, a 2x DVD5 öst.De nem hiszem hogy van különbség
  • Blekk Síp
    #1572
    Nekem is agyon jól jönne ugyan ilyen mentés, mert én meg elfelejtettem kimásolni win7 telepítés előtt. :FF
  • Prince23
    #1571
    Reloaded-et tolod amúgy?
  • STREEX
    #1570
    Srácok ha valaki 20% körül jár fel tudná tölteni a mentését a Dokumentumok\Eidos\Batman Arkham Asylum mappából?Az se zavar ha 30%-körül van.

    Mert nekem sikerült végleg elakadnom egy bugnak köszönhetően.
    Kösz
  • baila
    #1569
    Csőváz!!! elakadtam a Penitentiary részben ..rongyolok kifele a maisonbol a szobor mellett el, le egy barlangba...ahol egy beláncozott/lakatol rácsos ajtó van..... a guide-ban azt írják h a fölötte lévő kis odún keresztül kell átjutni ahova felhúzná magát betmen. na de itt a hiba.: hiába nyomkodom az efff billentyűt sehova nem lövi ki a kilövőjét....anybody can help????
  • simon7108
    #1568
    hallitok ebben a játékban benne van pingvin?mert vaalhol olvastam,hogy igen de én eddig nem találkoztam vele....
  • simon7108
    #1567
    én tudom,nézz be a warez topikba!!!
    jobboka amit hawkie kérdezett miért kelelt volna a warez topik ba irnija?nincs koze a warezhoz....
  • Arc23
    #1566
    Hello!
    rengeteg crack-et letöltöttem már de egyel se müködik ahogy kéne,azt is kiprobáltam ami itt volt azzal lehet müködött volna de az meg nemismeri föl a mentésemet és 35%-ot nemcsinálok meg hogy kiderüljön hogy az jó e.valaki biztos tud itt valamit!!
  • Jobboka
    #1565
    Warez topik.... mert ennek a topiknak gyak. nincs értelme
  • simon7108
    #1564
    -.-már kb 20x elmondtuk!
    de elmondom még 1x ahol van a hulla ott jobbra és kicsit hátrább van az igazgato képe és azt kell lefényképezni vagy mit csinál azzal!
  • hawkie22
    #1563
    Naszóval, van egy olyan rész, hogy megtaláltam a biztonsági őr hulláját, és Riddler beszól rádión, hogy Don't cut yourself with Sharp portrait, vagy valami ilyesmi. Sejtésem szerint az igazgató fényképét vagy valami ilyesmit kéne megtalálnom, de nem tudom, merre tovább.

    Segítséget megköszönném. Köszi.
  • Hoz_Hun
    #1562
    A kombó akkor működik, ha nem szakítod meg a verekedés ütemét. Ez tisztán az ütés gombal nem lehet elérni szerintem, mert előbb-utóbb kiütöd az elenfeleidet és akkor, ha csak egy pillanatra is, megtörik a lendület. Ezért kell bele "szőni" a kombó dolgokat, ugymint; batrang, batclaw, ugrás, védekezés, speckó dobás, speckó törés, földön kiütés (erre oda kell figyelni, mert ha rossz az időzítés valóban megüthetnek, ha meg mindenki odébb van megtörik a lendület).
    Nem könnyű na. Én konzolon tolom, úgyhogy nálam más a gombkiosztás, de személy szerint a batclaw és speckó törést tartom a legjobbnak. A lendület fentartására pedig az ugrás és/vagy batrang.
  • simon7108
    #1561
    ha kombozol és megutnek akkor eltunik!ha abba ahgyod a verekedést pl nem utsz rogton az az elotti utés után vége a kombonak!
    az utéseket meg ugy lehet kivédeni,hogy amikor ut vagy rug akk jobb egeret nyomsz és elkapja kezét vagy lábát:)igy lehet kombozni csak figyelni kell!
  • grebber
    #1560
    Amúgy aki már pro szinten küldi a verekedős challenge-eet leírhatná hogy a kombokat hogy a rohadt fenébe lehet megtartani?????!!!!
    Mert az addig oké hogy zúzom őket kiírja hogy 16x szorzo meg critical akármi de semmi eltűnik nem kapok érte semmit.
    Mindig irja hogy shift+ egérgomb de akkor csak elkapja a földönfekvöt de egy másik ember addig meg leüt szal megint semmi.
    Nem tudom ezek egyáltalán nem mennek éppen hogy kínkeservesen megvan a minimum pont van ahol még aze:(
  • pxxl
    #1559
    hát nemtom tegnap kipróbáltam nagyon szép, meg jó, de kissé vontatott a történet sztem. elszórakozni jó vele, de nem egy olyan hatalmas durranás szvsz, mint amilyenre vártam

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    [spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]ezért jó a warez, mostmár tuti hogy nem veszem meg...
    [/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
  • EasyLife
    #1558
    bazz nem ide
  • EasyLife
    #1557
    SecuLauncher: failed to start application. [9000]
    ezzel lehet valamit kezdeni? (win7)
  • DJ Skyline
    #1556
    őőő, jaj, wrong topik :D elnézést, azt hittem a warez topikban vagyok. bocs
  • DJ Skyline
    #1555
    Reloaded félét próbálta valaki? mennyire stabil?
  • kirol
    #1554
    Szerinted olvasta e? :D
  • Tatyla
    #1553
    bannerban van egy piros betűs rész azt olvastad e?
  • Arc23
    #1552
    Hali!
    hallotam valami olyat hogy vannak olyan crack-ek amivel a játék nem müködik 100%-osan és azt hiszem énis olyat fogtam ki mert volt már olyan szellözö amibe nemtudtam fölkapaszkodni és most ez miatt nem is tudom folytatni a játékot. valaki léci segitsen
  • xido
    #1551