2888


Batman: Arkham Asylum
  • Jimanszky
    #1630
    SZIASZTOK SRÁCOK!
    Én marha nem csináltam offline profilt, így nem is tudtam elmenteni.Ott tartok amikor Batman benézett egy piros ajtón és mögötte ot volt egy szörny de nem jött ki.Bocs, hogy nem tudom a nevét
    Valaki tudna nekem küldeni egy easy mentést?
    Köszi előre is!
    Jó gémet!
  • EasyLife
    #1629
    menj föl a tetőre és ott az épület baloldalán vhol bekell robbantani az utat.
  • iceQ
    #1628
    Sziasztok!

    Itt mit kell csinálni:

    Egyszerűen nem jövök rá!
  • EasyLife
    #1627
    légyszi dobd már fel a mentésed valahova, sztem müxene. sikerült most visszamásolnom az enyémet.
  • EasyLife
    #1626
    okok már meg van sikerült is elcsesznem vele a mentésem :(
    amúgy meg xboxos profilommal próbálkoztam nem tudtam hogy offline profil csak egy név beírásából áll :D
  • bajsz
    #1625
    offline mod
    csináld egy offline accountot
  • simon7108
    #1624
    én már nemértem,hogy miért olyan nehéz megcsinálni?!
    semmi nehéz!simán offline profilt csinálsz nem online-t!még kiis van irva!!!
    esetleg meg ha van eredeti LIVE os játékod akk annak a kodját is használhatod és akk tudsz online bejelentkezni,persze ha bevagy regisztrálva az xboxlive ra!
  • EasyLife
    #1623
    live os okosságot hogy lehet megkerülni reloadedel? mert nekem cd key kér :S
  • ACE
    #1622
    Sza'l bug: link
  • balee4
    #1621
    Fasznak van így elmaszkírozva, egész jó picsa lenne xD de Ivy jobb. :D
  • gfreak
    #1620
    még szép..szept. 11 óta nem voltam szabin, még van egy csomó, akkor már kössük össze a kellemest a kockulással :D különben most minden harmadik hét péntekét kiírtam (tele vagyok szabikkal)..kár hogy most mégsem fogok egész pénteken pöfékelve Batmanozni haverokkal :S
  • EasyLife
    #1619
    uhh wazz igazi kocka még szabit vesz ki hogy játszhasson egy új gammával...
  • gfreak
    #1618
    pedig holnapra már a szabimat is kiírtam :DDD
  • dante1990
    #1617
    f bilentyüt kell megnyomodnod és valahogy felkapaszkodik
  • zorrobomber
    #1616
    Vagy legyen ez a warez, és akinek eredeti van átmehet a másikba, na?
  • IgH
    #1615
    Ez nem lehet igaz,pedig mennyire készültem már a holnapra..tud erről valaki valami bővebb infót? Mert pl. az 576 honlapján még a holnapi dátum van feltüntetve.
  • Rage47
    #1614
    nemtom minek wareztopik. le is szedem a bannerből mindjárt.
  • EasyLife
    #1613
    bazz valami gáz van a játékkal nálam :S 43%-nál
    itt járok, amikor kinyitom az ajtót jönniekéne a repcsinek de nem jön :s semmi sem történik. rossz a crack vagy mi? valaki esetleg aki pont itt tart a repcsi utánni mentést tudna adni?
  • rumkola
    #1612
    trainert leszedsz hozzá gamecopyról, abban van lebegés....
  • Scouser
    #1611
    CD Galaxis:

    A játék várható magyarországi megjelenése: 2009. szept. 22-23
  • simon7108
    #1610
    minden meglehet:D
  • offkorzreg
    #1609
    ja én meg még arra lettem figyelmes,mikor Harley Quinn-t ugye elzárjuk,utána a cellával szemben van egy nagy ajtó ami meg van fagyva,és tiszta jég borítja körül.ott szerintetek Mr Freeze raboskodhat?mert én arra gondoltam
  • offkorzreg
    #1608
    csak a cilinderét találni meg és a sétabotját,azt is csak egy üveg mögött az Arkham Mansionban.amolyan dísz,mint ahogy Catwomen karmai is,meg a többi cucca
  • simon7108
    #1607
    mekkora szemetek:Daz ismertetoben azt irják,hogy találkozunk a játékban pingvinnel is erre megnézem a végigjátszást és nincs is benne....
    hazugog:DXD
  • pluhi
    #1606
    Üdv!

    Volt valakinél az a hiba, hogy nem csinálja Bats azt, amit kiir az a felugró felirat?
    Mondjuk guggolok a sarokban és Space lenne a lapulás a falhoz, de semmi. Vagy robbanó gél a falon, jobbkatt mellé középső gomb a robbantás, ugyancsak semmi effekt.
    Vagy valakit lestunnolok, fekszik a földön, de nem tudom "kivégezni", hiába nyomom a shift+jobbklikket.
  • offkorzreg
    #1605
    jaja Ivy FTW^^
  • Rage47
    #1604
    Sztem is Ivy lett a legjobb:) de nekem Joker megformálása is tetszik a játékban.
  • Hoz_Hun
    #1603
    Nagy csöcsök új ruha. Inkább hagyták volna eredeti formájában. Őt leszámítva elégedett vagyok a szereplők megjelenítésével, bár Joker egy kicsit túl groteszk, Batman meg picit túl izmos. Legjobban Méregcsók "formája" tetszett.
  • Hoz_Hun
    #1602
    Az Xbox360-as változthoz képest nincs, ha jól tudom. A PS3-ban irányítható Joker a különpályákon.
  • Gideon Wieth
    #1601
    Sziasztok, van valami extra az Xbox 360as verzióhoz képest a játékban? A Physx támogatáson kivül ?
  • bala_
    #1600
    Már megvan, de az itteni kis segítség hatására:)
    Az volt a bibi , hogy nem láttam át hogy az A-D (balkéz) a durvahangolás, és az egér gombok (jobbkéz) a finom.Aszittem ugyanaz a kettő...:))Illetve láttam hogy máshogy működik, de nem találtam logikát benne :))
  • zsoleer
    #1599
    én is tekergetem ahogy mondtátok bal és jobb finomhangol de semmi és már nagyon kivan a faszom vele :@
  • simon7108
    #1598
    és ha konzolon játsza?énis konzolon nyomom és énis elakadtam ott de kaptam rá választ:)és ha csak valahol elakadt azt nem kell a warez topikba irnija csak ha warez bug végett akadt el....
  • offkorzreg
    #1597
    a legegyszerűbb dolog a játékban,nehogy már pont ez fogjon ki rajtad :d
    marha egyszerű csak figyelni kell hogy mikor lesz zöld,tekergeted egy kicsit és kész is
  • xxxpaulxxx
    #1596
    Nah én is felraktam... elég komoly gamma:D
    Bár még nem játszottam vele sokat, mert előtte még be akarok fejezni prá játékot de elég komolnynak néz ki

    Harley Quinnek mekkora csöcsöket rajzoltakXD
  • bala_
    #1595
    Persze arra rájöttem, balra jó szélesig tekerni, de hogy a jobb oldali finomhangol...tökre nem tűnt fel, pedig párat megcsináltam..:)
  • Rage47
    #1594
    én a színeket szoktam nézni:D minél zöldebb, annál jobb:D
  • Seth
    #1593
    Pedig nagyon egyszerű. Addíg tekerd a bal oldalival amíg a legszélesebb nem lesz a görbe.Ha akkor nem vált zöldre,akkor a jobb oldalival finomhangold
  • bala_
    #1592
    Van valami trükkje, annak hogy kell a frekvenciával kódolni az elektomos ezközöket (kapunyitás stb.)Mert ha valami miatt , akkor ennek az idegörlő mivolta miatt fogom abbahagyni a francba.Simákkal nincs gond de ahol 3x kell kódolni + ha nem sikerül gáz is jön, ott baromira nem fedezek fel logikát , és már a 3. felé egyre csak fogy a türelmem...:(
  • Rage47
    #1591
    akit érdekelne eredetiben, annak mondanám, hogy olcsón ebayen hozzá lehet férni az nvidia coupon kódokhoz. 13 dolcsi körül már megvehető, majd steamen aktiválható.