2888


Batman: Arkham Asylum
  • gabo453
    #1830
    sziasztok!lenne egy olyan gondom,hogy tisztaban vagyok vele,hogy a jatek aut.ment...viszont ha kilepek a jatekbol es ujra folytatni szeretnem akkor elorol kezdhetem az egeszet...ha valaki esetleg segitene hogy mit csinalok rosszul vagy eppen esetleg mit nemcsinalok annak nagyon orulnek...kosz elore is...pls...
  • Rage47
    #1829
    igen? :OOOO
  • RedDevilsza
    #1828
    De ha szétvered őket kapsz egy acsit
  • offkorzreg
    #1827
    lehet hogy hardon már azok is neked esnek egyből
  • Prince23
    #1826
    Hát mivel megütötted őket jóhogy, gondolom én. Én simán bevonultam mint Ceasar. :D

  • xxxpaulxxx
    #1825
    valszeg amikor először szinkronizált akkor olyan 20-30 körül volt:D
  • DarkSector
    #1824
    download content menüpont a játékban, majd allul a LIVE gomgját nyomd meg.
  • TaRka0107
    #1823
    Szevasztok! A games for windows liven belül hol kell letölteni a DLC-t?
  • davidka003
    #1822
    Marha nagy spoiler. Ez alapján senki nem tudja, hogy mi a vége vagy mi is történik azon a partin.
  • Rage47
    #1821
    spoiler!!!!!!!!!!!!!!
  • davidka003
    #1820
    Végigvittem hardon. Nagyon jó volt.
    Mikor mentünk a szülinapi partira a végén akkor mikor a kis folyosón jött ellenem 16 ember az kemény volt.
  • pluhi
    #1819
    Asszem 6k körül van az elméleti max 3 emberen. A lényeg a kombózás. Elvileg 1 mp időd van egy új sikeres támadást inditani, hogy ne ess ki a kombóból. Ilyenkor megy fel a képernyő sarkában a szorzó. Mikor besárgul, speciális blokkolhatatlan mozdulatokat lehet végrehajtani, mint az instant takedown, vagy a dobás. Ha megütnek, vagy letelik az 1sec ablak, illetve a levegőt püfölöd, kiesel a kombóból.
    A végén pedig bónuszokat kapsz, ha nem sebeztek meg egyáltalán, ha egy kombóval csináltad végig az egészet, és ha variáltad a mozgásokat. Ez utóbbi a legnehezebb pont, be kell épiteni mindent, ütés/counter/köpeny stun/evade/batarang/batclaw/instant takedown/dobás.
  • Rage47
    #1818
    igen van. nevezhetsz őrültnek :D
  • PunkZoli
    #1817
    de ezt honnan veszitek ,hogy steam kulcsot belehet regelni a steamen, ha nincs még a listában azok között a játékok között, amiket valóban be lehet?
    neked van?
    ill. ki az az őrült, aki vesz neten egy kulcsot? a csávó seperc alatt visszaszerzi, eladja újra
  • grebber
    #1816
    Azta a narkosok kochengeres fa..át.Ez mocskosul sok nekem ott a legmaxabb 1100 az első körben.
    Ezért nem is csinálom a challengeket oltári béna vagyok benne 1-2 nél mimimum pont megvan de semmi több.
  • Yamada89
    #1815
    Hello al nekem az a problémám van hogy amikor játszok egy idő után megakad a játék és kirakja hogy General Protection Vault aztán kilép hibaüzenettel:S vmi tipp?
  • pluhi
    #1814
    Kedves bőregerek!
    Kis felhívás. Ki tud több pontot csinálni a Challenge mód első pályájának első körében. 3 fegyvertelen szerencsétlent kell összerakni.
    Egyelőre 4270-nél járok. Érdekel a kombó is és a kapott bónuszok (ha kicsit is tudatos volt az akció)
  • DarkSector
    #1813
  • Prince of Máté
    #1812
    De az csak batmanhez jó, ez meg minden Live játékhoz.
  • Rage47
    #1811
    ennyiért kaptál volna batman steam kulcsot is :)
  • grebber
    #1810
    1990+990ft a házhoz szállítás!
  • DarkSector
    #1809
    Grat a játékhoz.
    ha jo a resi 5nek akkor tutira batman is menni fog, mert énis mindkettőhöz beirtam már
    :D
    amugy mennyibe rendelted?
  • TaRka0107
    #1808
    Kössz mind a kettőtöknek!
  • grebber
    #1807
    Holnap hozza a futár nekem a Flatout Ultimate Carnage-et.Előbb a Resi 5-höz próbálom ki ha ott jó jön a Batman!Remélem itt is jó lesz a DLC miatt.
  • DarkSector
    #1806
    jah de azért kérdem, hogy irjon az aki nem gow kulcsával játszik
    hogy vaalami olcso játékot pl kane and linch vagy legendary is megy-e...
  • simon7108
    #1805
    a DLC-t asszem,hogy csak LIVE al toltheto!de ha esetleg valaki nem vettem meg akk keressen elo 1 eredeti LIVE os játékot és használja annak a kodját!énis a GOW kodjával játszok:D
  • Rage47
    #1804
    lehet még1x végigjátszom, olyan állat:D kár h nem lehet chapter szerint újrajátszani. a scarecrowot megnézném még:D
  • Hoz_Hun
    #1803
    Szívemből szóltál.
  • Rage47
    #1802
    52 éves? omg. amúgy tényleg minőségi a hang. de ez mindenre elmondható, szinte az egész tökéletes:D

    pc-re is tölthető a DLC amúgy.
  • DarkSector
    #1801
    Igen de asszem csak LIVE-ról tölthető le...
  • Hoz_Hun
    #1800
    Kár hogy Harley Guinn kinézetét így eltolták. Eredeti fényévekkel jobb. Na meg ezek a nagy csöcsök... de ahhoz képest hogy a szinkronhangja 52 éves marha szexi hangja van.
    Harley Quinn pár vicces pillanata (The Animated Series)
  • Hoz_Hun
    #1799
    A játéknak oriási előnye, hogy ilyen szuperek a szinkronhangok (eredeti animated széria hangjai... nem véletlen).

    A legjobb beszólás akkor is Harley Guinn hangszalagon (Patient Interview #4):
    Joker: He's crazy, you know.
    Harley: Who? Batman?
    Joker: No, Santa Claus. OF COURSE BATMAN. ALWAYS BATMAN.
  • grebber
    #1798
    Ne vezessed félre pc-re is van és tölthető!
  • oregon1987
    #1797
    Sehonnan mivel pc-re nincs! Ha meg Boxra kell akkor vedd meg!
  • K kutya
    #1796
    Halló! DLC-t honnan tudnám letölteni?
  • rage
    #1795
    Na, sikerült megoldani.

    A 4 csatornás hangot átállítottam sima két csatornás stereora, most már tökéletes.
  • Pretorian
    #1794
    Nekem Win7 + E5200 + X1650 Pro + 2GB DDR2 533-al + szintén Realtek alaplai hulladékkal 1024x768-ban 20-35 FPS között fut, a hang is tökéletes...más lesz ott a probléma szerintem...aztán ki tudja, lehet, hogy az enyémnél is gyengébb vasa van.
  • Rage47
    #1793
    akkor a géped lassú neki (?)
  • rage
    #1792
    Sajnos sem a Vsync, sem a hardware acceleration basicre állítása nem segít rajta, újabb driver meg nincs.
  • Rage47
    #1791
    én bekapcsoltam a vsyncet és jó lett