2888


Batman: Arkham Asylum
  • Rage47
    #1870
    nekem épp most sikerült az 1. verekedős challenge max-ra :)
  • Hoz_Hun
    #1869
    Na én az elméletet sem vágom ennyire, nem hogy a gyakorlatot. Nekem a 9x sem sikerült még egyszer sem, sőt a Shock&Awe (Extreme) challenge mappot meg sem tudtam eddig csinálni.
  • pluhi
    #1868
    Az elméleti maximum sokkal több.
    Az első pályán kb. 6500, mivel itt csak 8x variációt lehet csinálni, a többin már 9x is megy, ami önmagában 5k pont.
    Tehát csak bónuszokból bejön:
    Variation: 3500+3x5000=18500
    Dark Knight: 4x500+5000 a perfect knight a végén=7000
    Flawless Freeflow: 4x1000=4000

    Ez 29500 önmagában és most számold hozzá, amit összeütöttél a szerencsétleneken, 10-15k tuti megvan az is.
    Látszik, hogy a variatonre kell rámenni, legyen meg egy kombód minden körben, amibe beleraksz mindent, onnantól már nem lesz szar a végösszeg.
  • Rage47
    #1867
    Szerintem is. Madárijesztő ftw :D
  • grebber
    #1866
    Én a játék során nem is használtam más csak nyomkodtam az egeret azt ennyi :D Nemcsoda hogy alig van meg a minimum.
  • Hoz_Hun
    #1865
    Itt a csávó az első challenge mappon 23165 csinált. Érdemes megnézni.
    combo multipliers
    Hát van még hova fejlődnöm. :)
  • blackcalibra
    #1864
    Kösz. Halad ez akkor.
  • pluhi
    #1863
    Akit érdekel a 6500 körüli kombó 3 ellenfélen az itt csekkolhatja, mp4-ben tettem fel.
    Sorban amit csinálok: STRIKE->STRIKE->COUNTER->CAPE STUN->ENEMY EVADE->STRIKE->BATARANG->BATCLAW->TAKEDOWN->INSTANT TAKEDOWN->STRIKE

    A végén a bónuszok:
    8x Variation: 8 féle mozgás a kombóban, 3500p. (9x a max elvileg, hiányzik a dobás, de nincs elég ellenfél, hogy itt meg lehessen csinálni)
    Dark Knight: nincs bekapott sebzés, 500p
    Flawless Freeflow bonus: egy kombóval mindenkit, 1000p
  • The Protector
    #1862
    Itt megnézheted hogy áll a magyarítás.Ahhoz képest h sok a szöveg Rapid nagyon jól halad.Tnap még 26%volt.
  • DJ Skyline
    #1861
    SPOILER gyanús kép, aki még nem tart a második látomásnál, az ne kattintson rá!! ezt a jelenetet annyira eltalálták a játékban, hogy az valami hihetetlen.
  • blackcalibra
    #1860
    Volt aki megfigyelte hogy a demóhoz képest hogy futott a teljes játék? Jobban, ugyanúgy vagy gyengébben.
    És ki készíti a játék magyarítását? Kb. hol tarthat most?
    Nekem a demo alapján eléggé bejövős, de pont határeset ahogy fut....
  • Hoz_Hun
    #1859
    Lol igen ez a video megmutatja. Csak sajna itt az ajtó még pont le van zárva Ivy növényeivel.

    Kongy: video 7:56. Ott az ajtó a növény mögött. Nálad az már nem lesz eltorlaszolva. Ott menj ki!!
    A Pump roomba ne menj el, mert az viszont nálad már el van zárva egy elektromos ajtóval,
  • Hoz_Hun
    #1858
    Menjél old sewerba majd tovább abba a hatalmas terembe, ahol nem tudod használni a batclaw-ot, tehát másznod, ugrálnod kell. Menj el egészen a "folyóig" aztán fel a kidőlt oszlopon, átugrasz jobbra és ott kimész az ajtón. Tehát nem vonóhorgozod magad át tovább a pump roomokhoz ( ergó; ott az ajtó ahol először kéne ebben a teremben a vonóhorgot vagy mit használni)!!
  • pluhi
    #1857
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    http://www.youtube.com/watch?v=vKmGM3NJOdI

    Ezt csekkold 6:50-től. De esetleg előtte próbáld meg, hogy mész, amilyen magasra csak tudsz és ott csekkold, tudod-e használni a Line Launchert valahová...

  • Kongy
    #1856
    ha balra mék visszajutok a batcavebe, ami megint zsákutca! Mert egy videó jött be amikor a batcavebe jutottam, tehát nemtom hogy milyen út vezet fel. :S Totál zsákutca ezért kéne egy mentés Arkham Island felszínére!
  • Kongy
    #1855
    Az a baj, hogy a szellőzőn keresztül az old sewerbe jutok. Megyek egyenesen, és az old seweer juctionba jutok, ahol nem találom az Arkhamba vezető utat. Pedig látom az Arkham West feliratot, csak nem tudom hogy jussak el oda. Ha bemék a pump roomba, a sewer junctionbol, ahol a nagy döggel és a harcosokkal küzdöttem egy zárt ajtót halálok, és nem tok átjutni. Esetleg egy videó vagy nem tom mi segitene és nem kéne mentés. :S
  • Kongy
    #1854
    Nemtom csak én vok ilyen überlow, de hiába csinálom ezt amit monjdtok visszajutok a batcavebe xD Na pls csak egy 56%os kéne. Most 55%-nál vok. Azaz 1 % ugrás semmi...
  • pluhi
    #1853
    Az új rekord 6510. Asszem minden bónusz maximális. Felvettem Fraps-szal, ha érdekel valakit, csinálhatok belőle valami tutoriált vagy ilyesmi.
  • Hoz_Hun
    #1852
    Amikor előszőr szinkrozinált valószínüleg fiatal volt, viszont most itt a játékban bizony 52 évesen adta hangját Harley Quinnhez. Szerintem ez nem semmi.
  • Ny Papa
    #1851
    Segítség elakadtam. Még a z elején vagyok. Kijövök a csőből ott vannak a helyiek megölve, az ostromlókat mind megöltem. Találtam 3 db ajtót 2db ot véd a sugár. egyet nem.de mind zárva van. Hogy lehet kijutni.

    Köszi előre is a segítséget.
  • pluhi
    #1850
    Akit érdekel egy újabb megoldás a gamepad problémára:

    http://www.tocaedit.com/IB/index.php?

    Az innen letölthető XInput emulátor működik nálam (Rumblepad 2). Minden gomb a helyére került, sőt még force feedback is lett. Arra fut, amerre nyomom, menüben is megy az analog stick, öröm és bódóttá.

    Igazából a Logitech profilerrel is be lehetett lőni nagyjából, de nemtom miért, ott nem lehet SHIFT/CTRL+egérgombot belőni (nekem nem sikerült). Xpadder-ben lehet, de ott megmaradnak a játék saját beállitásai is, egyszerre dobtam Bataranget és váltottam Detective módba.
  • gfreak
    #1849
    nincs annyi agyatok hogy használjátok a spoiler-t? idióták
  • DarkSector
    #1848
    menj a képen látható hidra, majd jobbra asszem a szellőzőbe és tovább.
  • offkorzreg
    #1847
    ott bemész a kirobbant részbe egy kis cella,ott feltudod magad húzni F-el feltudod lőni azt a szart,kicsit nézz jobban körül van megoldás nehogymár most emiatt kérj savet.
  • Kongy
    #1846
    azt csinálom. végig a csatornán. aztán ahol küzdöttem a nagy behemóttal meg a harcosokkal ott zárva az ajtó. asszem pump mi a hely neve
  • offkorzreg
    #1845
    tök egyszerű csak előre kell tovább haladnod
  • offkorzreg
    #1844
    arra nem is gondoltál hogy le kellene repülnöd oda a platformra?:)
  • Kongy
    #1843
    sorry. Itt a térkép:

  • Kongy
    #1842
    Itt állok jelenleg:



    Térképen:

  • DarkSector
    #1841
    parti bakker a tüzijáték irányában...lol.
  • offkorzreg
    #1840
    képet jelenlegi állásodról
  • Kongy
    #1839
    de csak körbe körbe megyek már egy órája. ez nem élvezet. nem jutok sehova főleg nem a partira.
  • offkorzreg
    #1838
    pedig visszalehet,próbálgasd
  • offkorzreg
    #1837
    a gond az hogy ez nem a warez topik
  • gabo453
    #1836
    kosz...ezzel rengeteget segitettel...esetleg pontosabban vagy masvalaki esetleg aki tudna segiteni???
  • Kongy
    #1835
    hihetetlen már megint elakadtam. Poison Ivyt kinyírom, és joker partijára kéne mennem. De bekavartam a batcavebe és nem tok visszajutni arkham felszínére. pls help! Nincs vkinek 55%-hoz mentése? Poison Ivy utáni, amikor már a partin vagy,?
  • vixo
    #1834
    Én levertem az összeset annál a résznél,nehogy már ott maradjanak vidáman bulizgatni meg tapsolgatni,így legalább tudják,hogy hol a helyük XD

  • Rage47
    #1833
    madárijesztő
  • vixo
    #1832
    Gyorsan összedobtam egy a fórumnak megfelelő logo-t,felismerhető? :D
  • Rage47
    #1831
    vedd meg a boltban. pápá.
    ha warezolsz legalább tudd, hogy kell.