2888


Batman: Arkham Asylum
  • Hoz_Hun
    #2030
    Hahaha, az benne van a játékban!! Nem kell vele semmit sem csinálnod csak vársz egy kicsit és továbbmegy (van Xbox360on és PS3ban is benne van). A program készítői szivatják a játékosokat (Madárijesztő a félelmeinket vetíti ki ugye-ugye). Az egy szopatás, a videó része, nincs baja a gépednek.
  • Hoz_Hun
    #2029
    Akkor valószínüleg a Botanikus kertbe kell menned Poison Ivy-hez. Ha nem, akkor még van az hogy lekapcsold a pump rooms-ban a szivatyúkat (3 db), ami Joker cuccát nyomja a Gothami vízhálózatba.
  • rumkola
    #2028
    Szevasztok!
    Itt a videó elején lévő (eslő 11másodperc) crash-t nekem is előadja a játék, bármit trükközöm a driverekkel (nvidia, phsyx off, még hangkari letiltásával is próbáltam).
    Tud valaki rá megoldást, előjött másnál is?

    youtube
  • xxxpaulxxx
    #2027
    avagy a 2 legnagyobb hiba a live rendszerben: 1,csít
    2, 1 cdkulccsal játszhatsz bármit:D
    Tényleg erről tudni valamit? Ugye nem lesz beszűntetve:)

    A csít meg egy rohadt dolog... egyedül street fighternél esett jól, mert amire feloldottam volna mind a 3 rejtett karaktert addigra megőszültem volna... ellenben fogtam egy trainert ami lehetővé tette a one hit kill-t
    és persze megkaptam az emberkéket, és el is mentette live-ra... más kérdés, hogy ez működik-e neten, ha emberek ellen harcolok... nem tudom, nem próbáltam... nem kockáztatom az esetleges bant
  • savior
    #2026
    croc-ot megoltem, utana atkerultem egy koralaku zart terembe, ahol jott egy mutans + sok zsoldos, akiket legyoztem. azota ures az egesz varos es nincs semmi jelzes, csak annyit ir, hogy allitsam meg joker-t.
  • Hoz_Hun
    #2025
    Már 1000 éve van az alexanrában (múlt héten is láttam kettőben is több darabot). Én nem vettem meg, mert nem tetszik a grafikája.
  • Hoz_Hun
    #2024
    Nincs is ilyen küldetés... én ilyenre nem emlékszem. Mi történt közvetlen előtte, mert így nem tudom belőni merre jársz.
  • balee4
    #2023
    A héten mindenképpen megveszem a játékot, alig várom, hogy újra nekikezdhessek.:)
  • savior
    #2022
    azt irja kuldetesnek, hogy akadalyozzam meg jokert abban, hogy elerje a gotham hidat. mar mindent atvizsgaltam, de nem talaltam semmit, es a terkep sem mutatja. merre keressem?
  • ricsa008
    #2021
    ezt lehet beszerzem
  • DJ Skyline
    #2020
    The 28 hidden characters in Batman: Arkham Asylum, érdeles olvasmány. spoiler gyanús lehet itt ott, de röviden és tömören arról szól, hogy a játékban nem szereplő karakterek miként, és hol találhatóak meg. spoiler gyanús lehet azoknak, akik a Riddler által adott feladatokat csinálgatják, bár sok újdonságot azért nem lő le a cikk. viszont sok érdekes infot tudhatunk meg a Batman univerzumról.

    nagyon jól összerakták a játékot, a Riddler feladatok érdekesek, meg hát ez, hogy 28 karaktert így elástak. mondjuk az utolsó inkább easter egg a cikkben/játékban. :) pl nagyon ötletes a detektív módban látható kérdőjel, hogy (spoiler, aki magától akar rájönni, az ne olvassa el a dőlt betűs részt) össze kell raknunk a kérdőjelet, és csak akkor fogadja el. eleinte fingom sem volt, hogy miért nem fogadja el, állandóan azt írta, hogy csak részben van megfejtve. mondom nyád', hagyom későbbre. így a story után még jobban tetszik a játék. :D a story az csak tényleg a jéghegy csúcsa, mint ahogy a Riddler Guide-os cikkben is írja a srác, hogy "Defeating Joker is just the beginning" :)
  • DJ Skyline
    #2019
    Batman: Arkham Asylum – Riddler Guide, ez szerintem sok embernek segítségére lesz majd a későbbiekben, jól jöhet még, érdemes szerintem eltenni. :)
  • DarkSector
    #2018
    harang alá állj be
    hozd elő a térképet
    és akkor balra lesz a térképen egy tobbvezető utvonal egy duplanagyajtó.
  • kirol
    #2017
    Egy templomszerű épületben vagyok, és Joker előtt kell megtalálnom valami papírt. Nem tudom mit kellene csinálnom, az épületből kijutni nem tudok. A harang felé tudok még felmenni, de ott se végig.

    Papírt meg nem találok sehol, legalábbis olyat, ami érdekes lenne.
  • pluhi
    #2016
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugye hallottad a szövegekben, hogy szinte minden beteggel beszélt, akit keresel. Ki fér hozzá mindenhez és mindenkihez egy ilyen intézményben?


    Lacc 88: itt ugye a lényeg, hogy ha meglátod az egyik felét, már biztosan tudod, hogy merről kell ránézned, hiszen teljes egészében látszania kell az ábrának. Képzeletben távolodva a kép felétől próbálj olyan helyeket keresni, ahonnan rálátsz a cuccra és helyet adhat a másik félnek.
  • bebert
    #2015
    Hát az egy igazán izgalmas feladat.
    Javaslom nézz alaposan körül, lehet, hogy kicsit közelebb vagy távolabb kell menned.
  • Lacc 88
    #2014
    Sziasztok!
    A kérdőjeleket hogyan lehet lefotózni? A pontot soha nem találom meg és csak azok hiányoznak.
  • Scouser
    #2013
    Csak PS3-ra, letölthető és 20 dolcsi, és nem a sztory-t lehet végigtolni, hanem a challangeket lehet a Jokerrel
  • royaltom
    #2012
    sziasztok!
    most vittem végig a játékot,nagyon tetszett,de lenne egy kérdésem:valahol olvastam hogy miután végigvitte az ember ki lehet próbálni Joker oldalán is.úgy hogy vele vagy.
    Ezt hogy lehet megcsinálni? vagy ez valami letölthető bónusz?
  • Master Rick
    #2011
    ezen már énis rohadt sokat agyaltam, de nem tudtam rájönni...:s... Tudsz vmi segítséget/támpontot adni plz?:$
  • pluhi
    #2010
    Úgyis kell mászkálni üresbe, mivel sok helyen nincs meg az adott cuccod, hogy elérd a trophykat, stb.
  • IgH
    #2009
    Lehet volt már a kérdés,akkor bocs: Szóval kipörgettem a sztorit,de mivel nem voltam elsőre valami aprólékos,ezért csak 67% lett belőle. Kérdem én,hogyha új játékot kezdek mondjuk hard fokozaton - normálon toltam -,akkor elveszik minden és kezdhetem előről,vagy ugyanúgy lehet tovább gyűjtögetni a cuccokat? Mert inkább csinálnám akkor mégegyszer a sztori keretében,mint csak mászkálni üresbe,bár ha nincs más választás,akkor az lesz belőle..
  • pluhi
    #2008
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Próbálj arra gondolni, hogy ki lehet az a személy, aki beszél végig, kiben "lakozhat" Amadeus Arkham szelleme. Hol hagytad őt?
  • atkaq
    #2007
    Valaki segítsen!Én annál a résznél vagyok ahol a növények betörnek az "irodámba" és lezárták a kiutakat.Merre lehet kijutni?
  • Evoluti0N
    #2006
    Az utolsó spirit of arkhamos cuccot hogy lehet megszerezni? Megcsináltam az összes riddleres feladatot (240/240), de az utolsó pók nincs meg és nem is mutatja kérdőjelként sehol.
  • bebert
    #2005
    Van olyan, amit le kell fényképezni, van olyan, ahol a kérdőjelet kell megtalálni. Lesz olyan, ami csak detektív módban jön elő. Jó keresgélést.
  • grebber
    #2004
    Ezek a kérdőjeles dolgok csak az hogy meg kell találni a kérdőjeleket és le kell őket "fényképezni"?
  • bebert
    #2003
    A titoktérképeken lévő kérdőjeleknél lesz még feladat bőven
  • grebber
    #2002
    Warez topik amugy mit szenvedsz azzal RELOADED!
  • G22
    #2001
    Legyőztem JOKERT, és 56% ír a játék, hogy ott tartok, utána mit kell csinálni????Mert ezek szerint nincs vége a játéknak, Vagy mégis?
  • Rayden02
    #2000
    Ja még egy dolog!!Repülni se tud a bőregér,állandóan megakad!!!Szval xar!!
  • Rayden02
    #1999
    Sziasztok,lenne egy kis,vagyis nagy ploblémám,nem rég töltöttem le a játékot és nem tudok menteni,pedig csináltam off-line account-ot is de nem akarja elmenteni!!Mitől lehet?A válaszokat is előre köszönöm!!

    Ez az amit letöltöttem,ha valamit is számítana vagy mielőtt megkérdeznétek!!

    Batman.Arkham.Asylum.READNFO.Direct2Drive
  • balee4
    #1998
    vagy várja meg a magyarítást... :D ha már az instrukciókat sem érti az ember, minek vele szenvedni...:)
  • Pretorian
    #1997
    Közben már továbbjutottam.
  • Pretorian
    #1996
    Mert import kinai szar, mondtam h ne a Négy Tigrisen vegyél köpenyt.
  • Rage47
    #1995
    150nél kaptam hozzá sugárhajtást, sokkal könnyebb így repkedni :)
  • werkfilm
    #1994
    tailoring trainert keress a fővárosok közelében, 75ös skill fölött tudod majd megvarrni a saját ruhádat
  • Soldiers
    #1993
    srácok azt vettem észre hogy 31%nál járok és elvan szakadva Batman köpenye és alig tud repülni ez a játék része vagy én szakítottam el vhogy??
  • MerlinW
    #1992
    #1955

    Amíg nem voltál a doki irodájában (főfolyosó végében bal oldalon ajtó), nem vettél ujjlenyomatot a széfjéről, nem lesz ott a könyv.

    Én is először csillároztam, tököltem ott 10 percet, majd rátaláltam az irodára és onnantól már egyértelmű volt.
  • Pretorian
    #1991
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Legalul van, ahol a két csóka tökörészik (ahová a csillár is esett). Van rajta egy kurvanagy ujjlenyomat, detektiv módban lehetetlenség nem észrevenni.