2888


Batman: Arkham Asylum
  • DJ Skyline
    #2070
    köszi, így könnyebb volt. :) 3 db fogsor maradt ki, szerencsére egyik sem egy bitangul elásott helyen.
  • Risu Führer
    #2069
    nem tudjtátok hol lehet átállítani a képernyő felbontását meg ilyeneket a játékban?mert az optionsba nem találom.
  • RedDevilsza
    #2068
    Velem is ez volt :) De meg lehet nézni riddlereknél melyik területen nincs meg az összes fogsor, szal nem vészes.
  • pluhi
    #2067
    Jelentem, nálam bevált...
  • pluhi
    #2066
    Azért mondom, hogy nem ez lesz, mert nekem is volt ez, viszont semmilyen más probléma nem jött elő.
    Sőt a hivatalos forumon is irják ezt. Valami háttérben futó progi "elfogja" ezt a bill. kombót és a játékban már nem történik semmi. Messengert mondják, mindjárt kipróbálom.
  • gfreak
    #2065
    Magyarországon a LIVE szolgáltatás nem elérhető...azaz...van,beregelhetsz, de nem tudsz letölteni dolgokat, multizni, stb...tehát valójában nem tudsz kapcsolódni a játékok LIVE rendszeréhez...egy fake name generator megoldja a problémát, javaslom hogy egy angol címet/telefonszámot adj meg (saját neved és emailed mellé persze) mivel a rendszer csak azt ellenőrzi, hogy ezzek az adatok valósak-e..így viszont működni fog..sajnos ez van, annyira minimál piac vagyunk, nem is tervezik bevezetni a LIVE-ot (mostanában tuti nem)
  • DJ Skyline
    #2064
    Riddles: 238/240. ne. :D megvan minden trophy, karakter bio, arhkam krónika, karakter trófea...gyanítom valahol elhagytam 1-2 ugrabugráló fogsort. na mindegy, ennyit azért nem ér meg, hogy bebarangoljam megint az egész szigetet mindennel együtt. na mindegy, jó volt nagyon.
  • balee4
    #2063
    Persze, hogy az lehet a probléma..., de nem is ez a legnagyobb gond, attól félek Ivy-nél ismét láthatatlan falba ütközök.:(
  • pluhi
    #2062
    Nem innék rá semmi erősebb mérget, hogy a warez ott a probléma...
    Hogy mi, azt ne kérdezd, gamepad megoldja, persze ha van.
  • balee4
    #2061
    Bazz ez kész hogy semmi nem segít, de hogyan tudom leirtani a warez maradványait? Már mindent próbáltam Ccleaner, regedit-ből is töröltem mindent, 2 féle Live profillal is próbáltam, régi mentéseket töröltem, semmi nem segít...
  • strebacom
    #2060
    Nem mér úgy kellett volna??
  • Shep
    #2059
    Kösz.
  • grebber
    #2058
    Nem igen!
  • gfreak
    #2057
    hogyan regeltél? angol/amerikai címmel/telefonnal?
  • strebacom
    #2056
    Segitsetek,hogy tudok belépni ebbe a szaros Liveba..ha beakarok lépni kirja hogy probléma van a fiókommal és beléptet az xboxliveba, vagy az msnbe....egyszerüen nem értem miért....
    Köszi!!
  • Shep
    #2055
    Ebben a játékban van DX10 támogatás?
  • balee4
    #2054
    Hát pedig azt csinálom, bal ctrl nyomva és space. Demóban működött is.
  • josi
    #2053
    Sztem valamit rosszul csinálsz, padló alatt ctrl+space, falnak ha guggolva mész kiírja hogy space, akkor lapul a falnak.
  • balee4
    #2052
    Azért az nem semmi, hogy megvettem eredetiben, és most sem müxik rendesen a padló alatti lopakodás és falnak lapulás. Direkt készítettem új Live profilt. Most sem garantált, hogy végig tudom vinni. Ezt kurvára nem értem.
  • gfreak
    #2051
    ennyiből nem tudom megmiondani mi a baj...van Live ID-d gondolom, meg eredeti játékod működő kulccsal (a live profilod még véletlenül sem magyar hanem fake name generatoros hogy működjön, ugye?) innentől kezdve nem tudom mi lehet a probléma ha nem fejted ki...
  • balee4
    #2050
    Miért fura? Fallout 3-hoz is Live-on keresztül lehet letölteni a DLC-ket, minden Live-s game-nél így van. Az más kérdés, hogy warezban is elérhetőek. (gondolom erre gondoltál:D)
  • DJ Skyline
    #2049
    eleinte még nem tudod őket, idővel majd lesz zselé (explosive gel), amit ha ráfújsz, akkor robbanthatod. később meg majd lesz egy ultra batclaw nevű cucc, amivel kitudod "tépni" a falat a helyéről. helyzet függő, hogy mikor melyiket tudod alkalmazni, lesz olyan amikor csak az ultra batclaw-val tudsz majd szerelni, de lesz olyan is amikor meg tulajdonképp rád van bízva, hogy robbantasz, vagy izmozol. a batclaw talán gyorsabb
  • Evin
    #2048
    Fura, hogy "simán" nem lehet letölteni.
  • Dzsí Pí
    #2047
    Üdv, a structuraly weak walls-okat hogy tóm berobbantani? (azok a gyenge falak, amik pl riddle-khez vezetnek és detective modban jelzi ki őket)
    Előre is kösz a választ!
  • gfreak
    #2046
    Live-on keresztül letölthető...beloggolsz Liveba, marketplace és onnan letöltheted
  • Evin
    #2045
    Az ingyenest mondom pc-re. A második tudtommal pénzes lesz és egyelőre konzolos.
  • balee4
    #2044
    Mármint a 2. DLC-t mondod?
    Az első kijött és Live-ról le is tölthető.
  • Evin
    #2043
    A DLC-vel mi van már, nem úgy volt, hogy 17-én jön ki? Csak mert én sehol sem látom.
  • pluhi
    #2042
    Normal/extreme challenge, bunyó+predator.
  • mailroy88
    #2041
    Sziasztok! Az a bajom, hogy befejeztem a jokeres részt és megvan 239/240 Riddlers challenge is, de még csak 84%-nál járok. Ha összegyűjtöm a maradék 1-et lesz még vmi harc, vagy mikor lesz 100%? (A befejezés nekem a Bane-es volt) Köszi!
  • gfreak
    #2040
    a rajzolat(festés) nagyon nehezen szokható, semiképpen sem a szokványos, de rettenetesen hangulatos...és a szó szoros értelmébe véve rettenetesen, hiszen a történet az egyik legnyomasztóbb Bats story amit valaha olvastam...alapmű, és ott a helye a polcon (mondjuk nekem angol HC-m van, de szép lett a magyar kiadás is)
  • balee4
    #2039
    Mi van?
  • Laci82
    #2038
    Ezt kötelező megvenni ,olyan mint hülyegyereknek a színesceruza
  • balee4
    #2037
    Most jut eszembe már berregeltem a játékot egy másik játék kulcsával, most meg megveszem a játékot, szal lesz egy fölös kulcsom.:D
  • kirol
    #2036
    Köszi!
  • Laci82
    #2035
    Ok mentések megvannak ,de erre a hibára nem találok megoldást:(
    Valaki tud rá?

    [IMG][/IMG]
  • bebert
    #2034
    Mindenkinél elő kellett jönnie, aki eddig eljutott, mert benne van a játékban, nem hiba.
  • rumkola
    #2033
    naneeeeee
    :DDDDDDDDD
  • savior
    #2032
    akkor ez lesz a gond. en csak 2-t kapcsoltam le
  • Laci82
    #2031
    Sziasztok.
    Hol vannak a mentések tárolva ehhez a játékhoz valaki meg tudná mondani?