2888


Batman: Arkham Asylum
  • uiztu
    #2114
    És, azt hogyan kell? Lehet, hogy cikis kérdés, de nem tudom. És, pontosan hol van az? Tudnál belinkelni képet, ha megkérlek?
  • Laci82
    #2113
    Amikor kinyírod a fegyvereseket és odarepülsz a annak a folyósónak a szélére ,ott van a a vén fickó képe azt scanneld be.
  • uiztu
    #2112
    Joker valami képről festményről beszél, hogy keressem meg. De, egyáltalán nem találtam sehol sem azt a képet. Azt írta, hogy kapcsoljam be azt a megfigyelő valamit. amihez X gombot megnyomod. Arra gondolok. Egy nagy terem, aminek a közepében találtam egy hangszalagot is. Azt hiszem, úgy hívják, hogy Intensive terem vagy ilyesmi. Azután már csak egy két szoba van hátra az épület szélétől, ahol ki lehet menni. Ott kezdik el használni azelőtt egy kicsivel a fegyvereket az emberek. Nem tudjátok, hogy ott mit kell csinálni?
  • Laci82
    #2111
    De a Batmant kell megvenni,mag majd az új Dirt és CoD részt és a PES 2010-et.
    Szerintem ezen az éven ezek lesznek a legjobbak
  • DarkSector
    #2110
    vjah de nem a batmant kell megvenni, azt nem irtad...:D
  • Laci82
    #2109
    Problémákra fagyásokra megoldás boltba betérés és játékvásárlás.
    10-ből 9 Batman játék rajongó ezt ajánlja
  • balee4
    #2108
    A szemközti platformra kell repülnöd, bal oldalról tudod megközelíteni és ott is lesz bal oldalon a következő kapcsoló. A 3. pedig jobb oldalon lesz, a kötelén függő őr alatti helységben.
  • Cony
    #2107


    na talán így
  • Cony
    #2106
    ja a kép lemaradt....
    de az az igazság hogy fogalmam sincs hogy kell beilleszteni ide képet :(
  • Cony
    #2105
    Hali!

    Elakadtam, segítségeteket kérem. Itt vagyok, az alattam levő ventillátort már kikapcsoltam, de nem tudom, hogy a másik kettőt hogy kellene.
  • balee4
    #2104
    Esetleg, a fejlődés miatt fontos, elég sok XP-től esel el, ha nem gyűjtögetsz és rengeteg háttérinfótól.
  • Shep
    #2103
    Ok, kösz akkor annyira nem izgatom magam miattuk.
  • DJ Skyline
    #2102
    240/240-ért nem kapsz semmit, csak egy vicces hangbejátszást Riddlertől mikor megszerzed az utolsót is. :) amúgy közben kapod a karakter biokat, karakter trófeákat, challenge küldetéseket, meg a hanganyagokat. meg vannak a pókok, amik ugye a storyt mesélik el. ezek igazából a jutalmak.
  • offkorzreg
    #2101
    semmit
  • Shep
    #2100
    Ha összegyűjtöm az összes rébuszos kérdőjelet akkor mit kapok cserébe?
  • Grove4
    #2099
    Már vágom,kösz.
  • stultus78
    #2098
    nesze neked Reloaded Na léptem
    Warezra
  • DJ Skyline
    #2097
    #2016 spoileres része, hátha rávezet. :) ha nem, akkor majd mondom tovább
  • stultus78
    #2096
    Rossz a törés.
  • stultus78
    #2095
    Nem tudok fellőni horgot (vagy mit) nem engedi.
  • Grove4
    #2094
    Na minden kész(főstory + Riddler),csak egy pókos cucc hiányzik,pedig az összeset felszedtem,meg lehet szerezni az uccsót is?
  • DJ Skyline
    #2093
    oda kell felhúznod magad, ha hátrébb állsz, akkor sem megy?
  • stultus78
    #2092
    megpróbálom én csak nem tudom hogy kell. Most a fogaskerekeken kell menni?
    Vagy hol?
    Ha nem megy akkor átkűldöm a mentést.

  • balee4
    #2090
    Warez topik...
  • DarkSector
    #2088
    meg tudom csinálni neked, kellene a mentés a játéknak tedd rar-ba és küld el.
    arra figyelj, hogy ha offline profillal játszol, akkor privátba kell a hozzáférés, amig továbbviszem
    vagyis e-mail+password...de ezt privátba, nem mintha számítana, de másnak ugyse lényeg, és ha továbbvittem lementem, és visszaadom a mentést
    akkor
    ujbol belépsz a játékba, és ha van offline profil, akkor abba és ennyi.
  • balee4
    #2087
    Az van, hogy rossz a feltörés.
  • reaper4
    #2086
    vki átnézne a másik topic-ba? thx
  • Prince of Máté
    #2084
    Már megvan, vak voltam és nem találtam 1 ajtót :)
  • Prince of Máté
    #2083
    Dr. Young iratait hol találom?
  • strebacom
    #2082
    Ha letöltöm a DLC-t hogyan tudom elindítani??
    Köszi!!
  • And5
    #2081
    Trójait talált a norton az ison. Azonkívül, hogy a játék sem indul megkéne ijednem ?
  • Seth
    #2080
    A görgőn csak a gadget kiválasztás van nem? AZok meg a számbillentyűkkel elérhetőek
  • skygt90
    #2079
    hi ! valahogy átlehet állítani az irányítást ? mert bedöglött az egerem görgője és nemtudom használni , és csak jövőhéten tudok új egeret venni :(
  • tyukol
    #2078
    Köszi sikerült!
    Csak azt nem tudtam, hogy a ctrlt és a spacet egyszerre kell lenyomni nem pedig egymás után.
  • tyukol
    #2076
    Üdv mindenkinek!
    Elakadtam a játékban, úgyhohy szeretnék kérni egy kis segítséget!
    Ott tartok amikor Joker egyik embere (valami késes forma) elkapja a vörös doktornőt. Nem tudom, hogy mit kell csinálni mert ha meglát egyből kinyírja!
    Előre is köszi!
  • Evin
    #2075
    A PhysX fizikai képesség, mint a DirectX támogatás vagy a Shader verzió. Nem lehet csak egy program telepítésével használni.
    És mivel a PhysX céget az Nvidia vette meg, az ATI nem teheti bele az övébe.
  • Risu Führer
    #2074
    köszi szépen.
    egyébként nem jelent meg valami olyan peccs vagy valami amivel ati kártyával is ki lehetne használni a physxet?
  • balee4
    #2073
    És tényleg az MSN volt a ludas, köszi a segítséget, örök hála.:)
  • balee4
    #2072
    Na gyorsan meg is lesem...
  • DJ Skyline
    #2071
    Batman Arkham Asylum/Binaries/BmLauncher.exe