2888


Batman: Arkham Asylum
  • Dzsí Pí
    #2163
    Üdv, vki segítsen pls.
    Ott akadtam el, h a botanikus kertben kellene megtalálnom ill megsemmisítenem azt a titán cuccot, de semerre sem találom az odavezető utat. Van egy nagy hosszú folyosó, ami inkább szakadék(végén van egy riddle-kérdöjel), de nem tók továbbmenni arra sem, mert nem tudok a túloldaláig átsiklani. PLS help!
  • Hassassin47
    #2162
    Ez ízlések és pofonok kérdése. Nekem bejön. Most játszom nehéz szinten és neked biztos furcsa, de az első két fokozat megvan 100%-ra. Ráadásul a nehéz szintet újra kellet kezdenem, mert miután az alapsztorit végigjátszottam, csináltam egy rontott mentést. Téged nem fogott meg ennyire, de nem vagyunk egyformák és nincs ezzel semmi probléma.
  • Shep
    #2161
    Hát én normálban nyomom, de igazából az a bajom ,hogy hamar kipukkadt a lufi (nálam legalábbis) gyakorlatilag mi van mész üres helyeken, néha lekombózol pár ellen, vagy éppen a vízköpőről felkapkodod őket és ennyi, nem túl változatos.
  • Hassassin47
    #2160
    A gyűjtögetés pozitívuma, hogy nagyon sok xp-t (48000)lehet vele gyűjteni. Ez önmagában nagyjából 8-9 szintlépés. Gyakorlatilag igen gyorsan fel lehet turbózni Batmant a segítségükkel. Az is igaz, hogy végig lehet játszani a játékot normál tempójú fejlesztés mellett is, de nehéz szinten sokat segít, ha már korán megszerzed a főbb fejlesztéseket.
  • Shep
    #2159
    Ok, kösz. Igazából engem a történet izgat, ez gyűjtögetősdi hidegen hagy, amit látok azt felszedem és ennyi, sose szerettem az ilyen gyűjts össze marhaságokat egy játékban sem.
  • DJ Skyline
    #2158
    viszonylag sok, a storyból. kb a felénél jársz, de azért van még mit tenni bőven. nem is kell, a storynak vége olyan 60% körül.
  • Shep
    #2157
    Mondom, már megcsináltam. Innen amúgy még mennyi van hátra? (ennek a 27%-nak nem nagyon hiszek)
  • balee4
    #2156
    Felkapaszkodsz, legyőzöd őket és kész, fent ki tudod kapcsolni az áramos padlót.
  • Shep
    #2155
    Rájöttem, bugzott ez a szar és nem akart fel le mászni a korlátoknál, csak ugrabugrált.
  • Shep
    #2154
    Mikor tetves Harlekin áramoztatja a platformot és mindig jönnek az izom állatok, akkor mi a frászt csináljak ,hogy ne áramoztasson szarrá?
  • Hassassin47
    #2153
    Akkor a korábban említett oldalt tudom ajánlani. Ott képekkel illusztrálva le van írva mindennek a lelőhelye.
  • DarkSector
    #2152
    thx.
    de mindent megnéztem már az a gáz... még ott is.
  • Hassassin47
    #2151
    Bár nem számít bele a statisztikába, de a játékban van még egy Chronicle of Arkham "tábla". Már korábban is kérdezte valaki, hogy hol lehet megtalálni, mert egy hiányzik a gyűjteményből. Egy előttem szóló már nagyon jó kis fejtörőben megfogalmazta a lelőhelyét és én sem akarom lelőni a poént, csak gondoltam megemlítem a teljesség kedvéért.
  • DJ Skyline
    #2150
    nekem a medical facility-ben volt egy darab állkapocs. kicsit tartottam tőle, hogy a legalsó szint legeldugottabb csücskében lesz. szerencsére a ventillátoros helynél volt, így nem kellett bejárnom az egészet.
  • Hassassin47
    #2149
    A legjobb egyébként, ha nem találsz valamit, ha megnézed ezt az oldalt:
    Riddler Guide
  • Hassassin47
    #2148
    darkSector: Az Arkham Mansion-ben én azokra tippelek, amik ott vannak, ahol Zsasz-t kell fejbe dobni a Batarang-gal. Ahogy belépsz az ajtón, nézz fölfelé. Kettő a polcok mögött lesz, egy meg a polcok között. De a hangok alapján ott már könnyű megtalálni őket.
  • DarkSector
    #2147
    jah közben megvan kibaszott állkapcsok kellenek.

    DE még igy is kell 3 darab az ARKAM MANSION-ban....de fasznak nm találom meg, és a térkép szerint minden zeg-zugba benéztem.....
    van másik része ARKAM MANSION-nak??? arra a könyvespolc mögötti titkos ajtóra gondolok...azt nem lehet valami más uton megközelítei????
  • balee4
    #2146
    nézd végig a riddles menüt, ott kiírja, mit hol találsz.
  • DarkSector
    #2145
    oks
    akkor az a maradék 5 hol lehet???:D
  • balee4
    #2144
    a többi a challenge-k.
  • DarkSector
    #2143
    végig néztem a térképeket.
    max akkor lehet az az 5 ha van olyan térkép, amit nem mutat...
    de akkoris max 84-85%lenne az 5 secret után....akkor a többi 15%???
  • CptObvious
    #2142
    Nekem térképpel sikerült megtalálnom mindet.
    Próbáld meg, hogy játék közben TAB-ot nyomsz és ott kiválasztod a Riddles menüt, aztán végig nézed a helyszíneket. Ha nem találtál meg valamit, akkor ott ki kéne jeleznie.
  • DarkSector
    #2141
    jah de hogyan tovább??? :D
  • balee4
    #2140
    Lol, de én is pont ugyanígy állok, már csak 5 riddle hiányzik. :D
  • offkorzreg
    #2139
    ja,de neki biztos nem tűnt fel
  • EasyLife
    #2138
    bazz pont írtam volna :D
    szerencséd hogy be kellett jelentkeznem. amúgy kicsit se feltűnő az a nagy 0% még épp rajta is állsz a menüponton :D
  • offkorzreg
    #2137
    challenge mode
  • DarkSector
    #2136
    nah megvan a toronyház
    közbe rájöttem!! azért kössz hogy irtál....

    nah a gondom viszont ennél sokkal nagyobb!!!!

    83% megvan!!!
    nade még mindig sok cucc nincs meg, 5 kérdőjel...riddle.....1 pók kőtábla!!!

    DE VISZONT MEGVAN AZ ÖSSZES KÉRDŐJEL, amiket a SECRET mappok felszedésével jelenitettem meg a térképeken!!!!

    mind az 5 létesitményben volt 1 térkép, és a kinti területhez asszem 3-4 nah akkkor ienkor mivan????

    és mi tartozik még a százalékokba? mert még 17% kell, ami 5 kérdőjel-hez meg egy pok kőtáblához nagyon sok...
    van még valami???,amit teljesíteni kell és nem jeleztethető ki a térképen????

  • DarkSector
    #2135
    lol
    4870x2 nél 2x gyorsabb a 4890...nah nehogymár elhiggyétek ezt.
    ott valami kurvanagy gond van a rendszerrel.
  • arty
    #2134
  • balee4
    #2133
    Kösz, lol, hogy erre nem gondoltam...
  • priluki
    #2131
    hi segithetne valaki mert a hányinger kerülget már... az a föellenség amiböl csöveketkell kitépkedni. Elöször megy is,leugrál a többi,bribékje azokat is elintézem aztán semmi.. bárhogy ütöm vágom nem ugrok fel rá és nemtudom kihuzkodni a csöveket.. thx elöre is ha valaki tud segiteni
  • The Hedgehog
    #2130
    1. Nem. A Wayne toronyházat. Ha arra a secretre gondolsz ami a térkép holt részében van.
    2. erre nem igazán emléxem... screen?
  • DarkSector
    #2129
    secret-ekkel kapcsolatban:

    1. a nagy holdat hogy kell lefényképeznem?
    2. valamint van egy nagy kötél, a földön az egyik kis helységben....
    egyenlőre ez a 2 izgat...
  • The Hedgehog
    #2128
    Én ma csináltam meg. 240/240 secret. Fasza volt, bár azért jól jött volna valami extrább befejezés.
  • balee4
    #2126
    Égre földre nem találok egy riddle-t, mégpedig egy Chronicle of Arkham-t, a botanikus kertben azon a részen, ahol omladozó falak vannak (na ezt jól megaszontam) itt egy kép:

  • Feared
    #2118
    Üdv mindenki!

    Egy olyan jellegű kérdésem/ajánlatom lenne, hogy kellene a Batman Arkham Asylum collector s edition kiadása, de ezt csak xboxra és ps3-ra adták ki. 18.000 forintért kapható, én ezt megrendelném, de csak akkor ha lenne valaki, aki -a bolti 14.000 forint helyett- 10 ezer forintért átvenné magát a játékot, mert nekem csak a collector edition tartozékai kellenének.

    ha érdekel valakit keressen meg a [email protected] címen!
  • balee4
    #2117
    Tegnap béfejeztem én is a gamet, beszúrom ide is az értékelésem:

    Nem tévedtek a kritikusok az év eddigi legjobb játéka és minden idők legjobb képregényes játéka. Lenyűgöző, tulajdonképpen 2x vittem végig. De ha 3x kéne neki állnom sem unnám. Teljesen megérte az árát.

    Pro:
    - elképesztően hangulatos
    - király történet
    - hatalmas gyönyörűen kidolgozott játéktér
    - gyönyörű, gyors grafika
    - rengeteg karakter a képregényekből
    - jól kidolgozott, összetett játékmenet
    - rengeteg gyűjtögetni való, karakter leírások, trófeák
    - batman kütyüi
    - harcrendszer
    - fejlődésrendszer
    - látványos átvezetők
    - jó zene
    - igényes szinkron (Mark Hamil, Kevin Conroy)
    - Joker poénjai
    - a Scarcrow-os részek
    - viszonylag hosszú játékidő

    Kontra:
    - a Joker előtti harc egy kicsit el lett túlozva

    98%
  • DJ Skyline
    #2116
    leírtam már egyszer a másik topikban...azok a cuccok vannak csak amiket tudsz upgradelni, nincs más
  • uiztu
    #2115
    Ok. Most már sikerült továbbjutnom. Kösz. Nincs valami amitől erősebb lehetne batman? Külön tárgy, vagy dolog? Mert e így nehéz?