2888


Batman: Arkham Asylum
  • duke81
    #2848
    Elég könnyen végignyomtam a játékot hard módban, de ettől függetlenül ezt sohasem bírnám így megcsinálni! :)
    http://www.youtube.com/watch?v=R5Xu20fsmGM
  • Fpocok
    #2847
    Jaja. Vannak ilyenek, amiknek egy fele másik szögből látszik csak.
  • ajem kisa
    #2846
    Megvan, csak rájöttem!
  • ajem kisa
    #2845
    Hello!
    Segitséget szeretnék kérni, itt lekellene fotózni vagy nemtudom minek mondjam ezt a helyet, de azt írja, hogy részben találtam meg, valakinek rémlik ez, hogy mit kell fotózni pontosan? Ez lenne az!
    Köszi előre is!
  • Enyianyi
    #2844
    Rájöttem!!! hogy mi volt a baj... ha esetleg valakinek ugyan ez lenne a baja.. akkor a görgővel kell lőni:))
  • Enyianyi
    #2843
    ja és én már a Batman Arkham City-ről beszélek!
  • Enyianyi
    #2842
    Sziasztok valaki tudna segíteni? Eljutottam a múzeumos részhez... de a lift egyszerűen nem csinál semmit.:/ ezért sajna tovább se tudok jutni. valaki tud segíteni/esetleg valami ötlet?
  • grebber
    #2841
    A full 100% az mindenre vonatkozik challenge modra riddler cuccokra!
  • Black Hawk
    #2840
    helló ha a játék 66% nál véget ér az mit takar? még 1x végig kell tolni és kapok további extrákat vagy ilyen riddler féle vackokat kell összeszednem?
    köszi a válaszokat előre is
  • vof
    #2839
    Helló!

    Azt kérdezném hogy a feliratokat nem lehet valahogy nagyobbra állítani?
  • Rash87
    #2838
    Neten utána kerestem Neked,azt írják, hogy meg kell nézni,hogy a legújabbak-e a illesztőprogram frissítések fent vannake-e,pl. videókártya.
    Valamint újra feltelepíteni a játékot,s vele együtt a javításokat is hozzá.
  • Rony94
    #2837
    Elindítom a játékot és ezzel dob ki:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    General protection fault!

    History: ?INT?Version.ID.Unreal? ?INT?Version.ID.Local? FMOD: 42200/42200 Game

    Address = 0x5d4c373a (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d98eb9c (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d9b833c (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d458f0a (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d4592bd (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d459486 (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d9a8ec8 (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d88f215 (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    GetOutermost() Address = 0x62ecdc (filename not found) [in C:\Program Files\Eidos\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe]
    Address = 0x5d88e36d (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d887535 (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d8876cc (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d88773b (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d433c91 (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d440bdb (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    Address = 0x5d440c19 (filename not found) [in C:\Windows\system32\xlive.dll]
    GColor::GetHSI() Address = 0x1a8c163 (filename not found) [in C:\Program Files\Eidos\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe]
    GetStackOwnerClass() Address = 0x1771109 (filename not found) [in C:\Program Files\Eidos\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe]
    GetStackOwnerClass() Address = 0x1771d55 (filename not found) [in C:\Program Files\Eidos\Batman Arkham Asylum\Binaries\ShippingPC-BmGame.exe]


    Elmondanám hogy eredetibe van meg.
  • Novotsik
    #2836
    Batman máshogy néz ki Arkham City-ben de miért?
  • Szabi84
    #2835
    egyértelmű, ez a játék véleményem szerint tökéletes
  • Bhalage
    #2834
    1000egynehany forintert megeri a jatek!
  • kingpython
    #2833
    Nem az volt de ma megvettem eredetibe:) remélem most már menni fog
  • Fpocok
    #2832
    Törtön volt egy olyan rész, hogy batcave előtt nem lehetett felkötelezni egy szellőzőbe. Ez direkt volt benne. Lehet, hogy az is olyan.
  • baaka
    #2831
    Eredeti a game?Mert ha nem akkor valószínűleg azért.
  • kingpython
    #2830
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan kérdésem hogy a madárijesztő 2. álmában nem tudok tovább menni, mert nem lövi fel a kötelet a felső párkányra ez Bug vagy mi erre a megoldás? Néztem youtube videót ott simán kilövi, megy tovább. Valaki tud segíteni?
  • brutall38
    #2829
    lenne egy kérdésem láttam egy youtube videóba hogy lehet batman ra más ruhákat is tenni na most jegyezném meg hogy nem city hanem asylum van a videóban azér megismerem a menütXD hogy lehet más ruhákat tenni hősünkre?
  • skygt90
    #2828
    halihóó,,tudnátok nekem segíteni ? Úgytudom a játékot lehet 3D-ben is játszani. Mit kell bekapcsolni hozzá hogy működjön a dolog ?
  • rexsimus
    #2827
    Hali.
    Tudja valaki, hogy hol tárolja a játék a mentéseket, mert át kéne vinni egy másik gépre a játékomat, és nem találom sehol, és nem akarom elölről kezdeni az egészet.
  • Seth
    #2826
    Igen, csak kóborolni tudsz az üres terepen. Néha néha azért felbukkan egy egy ilyen rohanó őrült
  • hawkie22
    #2825
    Egy kérdés. Elintétem a végén Jokert, ls szeretném folytatni, vagy újrakezdeni a játékot a megszerzett kütyükkel együtt az Enigmás dolgok után kutatva.
    Ezt hogy tudom megcsinálni/elérni? Ha a főmenüben rákattintok a Történet folytatására, akkor berak a játékba, sehol egy ellen, csak kutakodhatok. Ez az egyetlen opció arra, ha a kérdőjeleket akarom felkutatni? Semmi harc, csak keresgélés?
  • brutall38
    #2824
    emberek hogy ehet beállítani hogy pc n joy al irányítsam hősünket aki tudja pls help me:D
  • Fpocok
    #2823
    Közben rájöttem... meg is csináltam mindegyik riddle-t. 4-5 darabot neten néztem meg, de a többi magamtól ment.
  • Bhalage
    #2822
    reszleges megfejtes.

    hianyzik a kerdojel aljarol a potty, az is egybe alljon amikor scanneled
  • Fpocok
    #2821
    Hello!

    Felraktam, végigtolom, mielőtt jön az új rész.
    Itt tudja valaki mit kell csinálni? Nem tudom lefényképezni, azt írja, csak részlete van meg. Vagy ez az alatta lévő táblát jelzi?



    Ez az épület előtt van:

  • tommygear
    #2820
    feltelepítettem a játékot és indítás után lefagy az egész rögtön és elkezd villogni a képernyő, mindenből a legfrissebb van fent, patchel is próbáltam azza is ugyan ez a hiba, mi lehet a probléma??
  • csoli31
    #2819
    Pedig egyszerű a heckelés. Az a lényege, hogy a kijelzőn a hullámzó vonal elérje a maximumot (minél nagyobb legyen). Először pld. az egeret addig nyomkodod, míg eléri a legnagyobb szintet, és utána ugyan ezt megcsinálod a billentyűzettel is (csak akkor már az a lényeg, hogy zölden világítson a kijelzője a kis kütyünek, ami közben hallasz egy kis visító hangot is).
  • tom017
    #2818
    Igen azt tudom, hogy két gombot kell használni, eleinte ment is a hackelés, csak rohadtul benehezedett. Az főleg idegesítő, hogy pont egy elég kemény fightos rész van előtte, azt megcsinálom, a hackelést próbálom, felidegesít, kilépek és amikor újra próbálnám megint le kell zúzni mindenkit....
  • NiGhTM4R3
    #2817
    A hackeléshez nekem sem volt tudatos taktikám :]
    Viszont azt láttad, hogy két kart kell mozgatni? az egyiket a nyilakkal, a másikat az egér görgőjével mozgatod [ha nem pont ezekkel akkor bocs, elfelejtettem és nincs fent a játék].

    Én úgy csináltam, hogy mikor elindult a folyamat akkor az egyiket elmozdítottam (pl. tekersz egyet az egérgörgőn) és utána a másik karral (amit a nyilakkal mozgatsz) lassan tettem egy 360 fokos kört (vagy néha annyi sem kellett) és észreveszed, hogy mikor jársz közel a feloldáshoz (erőteljesen zölden világít) és ott megállsz egy picit.

    Lényegében nem bonyolult, csak én pl. 3. nekifutásra vettem észre, hogy nem csak egy kart kell mozgatni..
  • tom017
    #2816
    Sziasztok!

    Annál a résznél tartok, ahol Joker emberei bombákat raknak a "vízköpőkre" amik felrobbannak, ha rájuk megyek. Ott elintézem az összes fegyverest, és meg kéne hackelni egy terminált. Az a gond, hogy nem raktam a hack cuccra, és nagyon nem sikerül a hackelés. Már az első sem akar felvillanni, és hármat kéne megcsinálni.
    Nincs valami tippetek a hackeléshez? Hogy érdemes csinálni?
  • NiGhTM4R3
    #2815
    Köszi.
    Van rá valami mód (csalás, mentett állás bemásolása) hogy meg legyen a 100%, vagy ahhoz közeli? a karakterleírások érdekelnének leginkább, de játszani már nincs időm a játékkal.
  • grebber
    #2814
    Pontosan!
  • NiGhTM4R3
    #2813
    Hali
    Végigjátszottam a játékot (végén meg volt a Joker harc is) de a menüben 62%-nak írja az állásomat. Tehát ez nem csak a sztori előrehaladtát mutatja, hanem a beszerzett trófeákat, megoldott rejtvényeket, karakterleírás feloldásokat is?
    Tehát úgy lesz 100% ha mindent összegyűjtök?
  • Rossi1
    #2812
    Rájöttem, ha valakinek hasonló a problémája itt a megoldás.

    http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=5e193cfe-f45a-4e29-b6b7-984e7802c639

    http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1801269
  • Bhalage
    #2811
    a jatek befejeztével elérhetővé válik minden terület + addigra meglesz minden fegyvered(kacatod) amik segítségével eljutsz azokra a helyekre is, amik a játék elejétől még megközelíthetetlenek
  • Rossi1
    #2810
    Szóval ezt...:)

    indítás
  • Rossi1
    #2809
    Hello Mindenkinek!

    Elindítanám de ezt a hibaüzenetet kapom. Tudnátok segíteni?

    Előre is köszi!

    [img]http://kephost.hu/image-302C_4D86309F.jpg[/img][/url]]hiba