2888


Batman: Arkham Asylum
  • atesszan
    #2243
    Ahhhammm! Akkor sz@rban vagyok!
  • grebber
    #2242
    Sokan sírtak akkor is ha xy verzióra tették reloaded cracket majd folytatták a mentést ugyanúgy szar lett.
  • atesszan
    #2241
    Biztos igazad van, de miért kéne előről kezdeni. Ki lehet a mentést másolni! Még egyszer tuti, hogy nem kezdeném előről. Azért köszi
  • grebber
    #2240
    Szar a warez verziód ennyi.Reloaded verzió kell és elölről kezdeni tiszta lappal ennyi!
  • atesszan
    #2239
    Azt hiszem számomra befejeződött a játék. Ott tartok, ahol batmant lelövik, majd menekül a szörny elől. Ott van egy rész, ahol egy liftre kell ráugrani, az levisz, majd fel kéne huznom magam. Sajnos a karika (F) rossz helyre mutat, így ez nem sikerül. Számtalanszor visszatöltöttem, de nem jó. Visszafelé meg nem enged menni! Hihetetlen. Ötlete van valakinek?
  • Laci82
    #2238
    Az semmi ,én azzal a nagy dromedárral szenvedek aki mondjak nekem ,hogy szabadítsam ki erre Joker telenyomassa koxal és egy nagy dromedár lesz,nem elég ,hogy kitépkedem a csöveket a fejéből ,még jönnek a verőlegényei is.
    Azér az ilyet a NOB úgy meg... doppingolásért,hugyozhatana két hétig non-stopba.
  • atesszan
    #2237
    2 perc alatt megvolt!
  • atesszan
    #2236
    Köszi, kipróbálom! Szia
  • The Protector
    #2235
    Az amelyik letérdel a földre és szenved vmint vmi szarság kering a feje körül,ahhoz odamész és elkezded püfölni.Batman egyszer csak felmászik rá és irányíthatod is.
  • atesszan
    #2234
    Hali! Egy kis help kéne! Amikor a botanikus kert után a két izompacsirtával kell megküzdenem, hogyan kell a nyakába ugrani, hogy egyik üsse a másikat? Nekiviszem mindkettőt a falnak, püfölöm őket, de az egyik nyakába kell ugranom.Van valami spéci kombináció? Köszi
  • ForRedGlory
    #2233
    5% körüli savegame van-e valakinek?
    Azért kérdezem, mert 4%-nál kifagy a játék az x-ray laborban és képtelen vagyok túljutni rajta
  • aaa007
    #2232
    Helló!

    Annál a résznél vagyok hogy (asszem ki tudnék menni abból az elmegyógyintézetből (börtönből) de zárva az ajtó (az ajtó eőtt egy fasi van egy tábla van rajta ezzel a szöveggel:"dead end" ott írja hogy nyomja meg az x-et (hold scan) de nem tudom hogy mit kell nézni és hol???

    Ezt írja meg mondja percenként:"Don't cut yourself on this sharply observed portait"

    "Warden sharp??? That old guy who runs the place? In a painting ? On the wall?



  • balee4
    #2231
    Nem hiszem, hogy ez a crack-kel függne össze. De küldök egy PM-t, lehet sejtem mi lehet a gond, a laptopon nálam is volt ilyen Win7 alatt.
  • ProGabe #2230
    már vagy 5-ször válaszoltam erre a kérdésre, olvass vissza kicsit
  • grebber
    #2229
    Erre nincs garancia sokszor eredeti game is szarakszik!
  • RatBaG #2228
    control settingsnél volt vmi mirroros dolog...
  • RETROB0Y
    #2227

    Ha eredetibe pl a CD Galaxisban vagy máshol dobozosan megveszem a gyári AA-t akkor tuti nem lesz SecuLauncher hiba?

    Mert a másolt egyszerüen mindig ezt dobja ki nekem bármit teszek..
  • Laci82
    #2226
    Sziasztok.
    Ez miért van mindig nálam ha xp alatt akarok játtszani?
    Ja és hol vannak a mentések xp ill win 7 alatt tárolva?
    [IMG][/IMG]
  • ForRedGlory
    #2225
    (ha megtalálom a választ lentebb, szóljatok nyugodtan)
    Hogy a francba lehet beállítani, hogy ha gamepaddal játszok, akkor Batman ne akkor menjen előre, ha az analóg joyt lefelé húzom, hanem akkor menjen előre, ha előre tolom a joyt. Most olyan, mintha repülőgéppel nyomnám :DDD : előre tolva megy hátra, hátrahúzva megy előre. Ez így űbergáz, nagyon idegesítő, megszokhatatlan. :(
  • strebacom
    #2224
    Mi az hogy jó, faxa lett nagyon....
    Nincs meg a GTA4..még...
  • gfreak
    #2223
    strebi jó lett az accod ember? :D

    na akkor GTA-partikra is vevő lehetnél...meg felveszlek havernak live-on ;)
  • strebacom
    #2222
  • balee4
    #2221
    Rohadt könnyen fellelhető: Users\profilod neve\Dokumentumok\Eidos
  • balee4
    #2220
    Nem kell külön elindítani, a játékon belül a downloadable content részen belül lesz a 2 új challenge pálya.
  • kryst
    #2219
    Nem tudjátok véletlenül, hogy a mentéseket hová teszi a játék?
  • atesszan
    #2218
    Ó, hogy rohadjon meg! Bug volt, vissza kellett menni az előző pályára, utána megjavult!
  • grebber
    #2217
    Felteszed és tolod a Challenge modba mert új pálya az.
    De ahhoz az kell asszem hogy vidd végig a játékot mert én feltettem újból (tehát fél percet nem toltam új telepitéssel) dlc fel és még nem tudom tolni az új challange pályát!
  • atesszan
    #2216
    Hello! A Caves: Locate Dr. Young résznél vagyok elakadva, amikor az uj fegyverrel, a batclaw-al fentről ki kell tépni a rácsot. Hiába nézek fel, nem jelenik meg a kis karika az F billentyü utalással, ami által fel tudnám magam huzni! Mi lehet a gond?
  • ptomesz
    #2215
    na akkor még próbálkozok, köszi a segitséget !
  • Shep
    #2214
    Máshogy kell oda jutni ennyi az egész. Nem nagyon lehet elakadni a játékban ha kicsit szétnézel.
  • RatBaG #2213
    másfelé kell menni, sose lehet elakadni csak azért mert nincs még meg az eszköz egy ilyen hely eléréséhez.
  • ptomesz
    #2212
    fu akkor most elakadtam emiatt a játékban? mert van egy folyosó még ahol van egy csomó elektromos szar és a kapcsolója a végében van de oda meg nem tok elérni mert megb@sz az áram
  • Shep
    #2211
    Azokat majd egy új eszközzel tudod kiszakítani, egyelőre nem tudsz velük mit kezdeni.
  • ptomesz
    #2210
    Sziasztok, az Istennek sem jöttem rá hogyan lehet azokat a gyenge falakat kirobbantani amik a fejem felett vannak vagy magasabban vagy olyan helyen ahol nem lehet elérni, tehát nem lehet felugrani vagy nem tom. Próbáltam ellőni odáig a gel pisztollyan de olyat nem is lehet, a batarangom gyenge, a csákja hasztalan. (most épp azon a résznél járok, ahol a két őrt kell kiszabaditani a vizes kád felül, majd megnyitni a szellőzőt, de annak a gyenge fal mögött van a kapcsolója oda meg nem tom hogy kell feljutni) Köszi előre is.
  • strebacom
    #2209
    Hali!!
    A letöltött DLC-t hogyan indítom el??
    Köszi...
  • balee4
    #2208
    home bill-lel Live lenyit, létrehozol egy profilt és már működik is a mentés.
  • Rage47
    #2207
  • zitababa
    #2206
    A franc belé!

    Már kétszer kezdem el a játékot és soha nem folytatja, hanem kezdi előről!!!!!!!!!!!!!Kurva hosszú az elejét is kivárni míg jokert leviszik.

    Már a joker lány elfogta az igazgatót jelenetig elnyomtam, erre tölteném be újból és kezdi az elejéről!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
    Mi a franc van??????????????????,,

    Az elején vmi profilba lépés lehet kérni v. nem. De ha nem kérem el se indul, ha kérem kezdi előről????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

    HELP mert a játék jó lenne!!!!!!!!!!
  • RatBaG #2205
    röviden: kurva jó game volt!!!
    eddig talán az év játéka számomra. meglett az összes riddle-s cucc, egy halom achievement (még a credits-et is kivártam, hátha azért is ad :D), csak a challengek vannak hátra :)
  • balee4
    #2204
    Ha láthatatlan falba ütközöl, akkor ez a másolásvédelem miatt van...