2888


Batman: Arkham Asylum
  • Knabb
    #2284
    hámer egyenlőre a sprórákat kell összeszedni, és csak a végén kell visszacsalni az elejére a krokit :D
  • ptomesz
    #2283
    Sziasztok elakadtam ennél a békaembernél, fut utánnam mint állat de nem jön be a barlangba hanem lepottyan a rámpáról. mi a szöszt kell vele kezdeni?
  • koj
    #2282
    Sziasztok! A kamerán nem lehet változtatni? szóval Batman így balra van egy kicsit (nem is kicsit) és olyan fura, vagy e za normális kameranézet? :D
  • balee4
    #2281
    Sajnos nem, tényleg hülyeség.
    Ha mindent összegyűjtesz a végére 84%-ig jutsz el, a maradék 16% a challengek.
  • ForRedGlory
    #2280
    Nem lehet valahogy megnézni az ingame videókat ha végigjátszottam a játékot? Gáz hogy nem lehet megnézni azokat a frankó, hangulatos videócskákat. Jó az a végigjátszás 70%... amikor elkaptam Jokert. Rég esett ilyen szarul, hogy ha vége volt a játéknak, mert kurva jó... Ráadásul nem gondoltam volna hogy 70%-nál van a vége, ez különösen fájt. Azt hittem 100%-nál....
  • rz
    #2279
    Hát nem csoda hogy sose találom meg az utat a játékban se :D thx
  • gfreak
    #2278
    wareztopik (ha már a baszomagy piros felirat nem tűnt fel a bannerben :D )
  • rz
    #2277
    Olcsóbb megoldás nemlétezik? Csak mert elég sunyi vagyok. Amúgy szerintem jó játék de ezek a kamerabeállítások néha eléggé elfuseráltak lettek, és az utat megtalálni néha iszonyatosan nehéz, főleg mikor a fejed fölött van egy szellöző és kered fél óráig merre tovább.
  • gfreak
    #2276
    próbáld meg mondjuk megvenni...az megoldja ezt a problémát
  • rz
    #2275
    Hello, nekem elég hülye problémám van..a 2.rémálomszerű résznél tartok amikor csontvázok is jönnek elennem, ott van egy rész mikor csak lazán felkéne húznia magát a falra a horgonnyal de nekem az istenértse akarja kijelölni és nem tudok egyszerűen továbbmenni..próbáltam már minden szögből de sehogyse engedi...
  • landi29
    #2274
    Sziasztok!Szeretném a segitségeteket kérni,elakadtam annál a résznél amikor Joker lelövi Batmant és papatkányevő Batmannél nem tudom merre kell ugrani légyszi segitsetek!
  • atesszan
    #2273
    Igen, ez nekem is jól jönne, ugyanis másodszor kezdtem el játszani a játékot és mikor be akartam tölteni, azt írta ki: corrupt save, please delete it. A saját mentésemben mi a korrupt?
  • Rage47
    #2272
  • Alvess
    #2270
    hi lenne egy kérdésem hogy lehet a gamepadot úgy beálítani hogy a előre és hátra ne fordítva legyen (a többi gomb rendesen müködik)?????
    Logitech gamepadom van.

    Please help XD
  • TheGrinder
    #2269
    Sziasztok! Valaki nem tudna az e-mail címemre küldeni 1 mentést 35-45% között, mert újraraktam a gépem és nem akarom még 1x kivinni odáig. Ha valakinek van olyan mentése az küldje már el a [email protected] e-mail címemre. Előre is köszönöm.
  • zitababa
    #2268
    A "Mansion" résznél a rémálom pálya után levágtam a harangot, mentem utánna, de kimentem az épületből...Most meg a bejárat feletti teraszon és az a feletti szellőzőn nem enged visszajutnom az épületbe?!
    Miért?
    A mentés pedig csak az utolsó checkpointot engedi...
    Van megoldás vagy temethetem a játékot?
  • bali13
    #2267
    Most már meg jelenitette Bocs.
  • bali13
    #2266
    Én azért irtam ide mert nem jelenitette meg a másik lapot és ezért még egyszer Bocsánat.
  • bali13
    #2265
    Na figyú bocs hogy ide irók de kéne egy kis segitség ezt irja ki amikor el inditóm a gamet de máskor előte ezt nem irta ki sokszor lett úrja téve a gépem mert csak vistám volt eddig ithon és tudjátok de most nem ez a lényeg na ezt irja ki végül is:Seculauncher:failed to start application. [9000] ha tudd valaki akkor meg kérem segitsen már probáltam crackelni is meg minden ugyan ez előre is kőszőnőm.
    útó irat betegségem miatt nem tok teljesen helyesen irni Kőszőnőm a meg értéseteket Gálfi István Balázs Áll név:Raizen the lightning god
  • atesszan
    #2264
    Persze,hogy megy! Ugyanez a config-om!
  • atesszan
    #2263
    No, rájöttem miért volt e hibaüzenet. Le kellett szedni a Microsoft games foe windows live-t és ujra kellett telepíteni. Így már elindul a game!
  • grebber
    #2262
    Figyelj oda és legyél gyors ennyi!
  • underx
    #2261
    Valami trükk nincs,vagy fortély?
  • grebber
    #2260
    Ki kell kódolni a kapcsolószekrényeket ki kell szabadítani a csokákat és kijutni ,de gyorsan!
  • Knabb
    #2259
    Felköll törni a panelt akkor kimegy az áram az egyik aló, és levágni onnan majd a másikpanelt is és levágni a másik faszit, aztán meg kurvagyorsan hackelni a nagyajtót
  • underx
    #2258
    Hi!
    Elakadtam,mégpedig ott mikor 2 ficko fel van kötve viz van alattuk,amibe áram van vezetve .
    Itt mit csináljak mert az idöm mindig lejár és meghalnak.
    Itt van az hogy csaj ott van ablak mögöt!
    köszi
  • koj
    #2257
    Nekem menne a gépemen?
    Intel Core 2 Duo 2,2 Ghz
    2 GB RAM
    Nvidia Gforce 256 VRam
  • atesszan
    #2256
    Hi! Van valakinek ötlete, hogy miért írja a játék elindításakor hogy az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0150002)? Lehet ezt valamivel orvosolni?
  • gfreak
    #2255
    a vásárlás javítja ;) tipli a másik topikba (ha már az olvasás nehezedre esik)
  • BGYI
    #2254
    Vkinek van tippje, hogy a patch javítja-e a kötélen felhúzódzkodás bugot?
  • bohocotto
    #2253
    Hallod! Megírhattad volna ennyi erővel,h mit kell csinálnom!De bevallom már elfelejtettem hol voltam ezelőtt.Megírná vki,mi volt előtte?? köszike
  • balee4
    #2252
    Amikor lement egy cellát az élete és lerogy, akkor tudsz a hátára felugrani, párszor megütöd és már fel is pattan rá Batman. Közben meg batarang-gal sorozod és elugrassz előle.
  • RatBaG #2251
    csak harmadonként lehet felugrani rá, de 3 futás után visszatölt a hp-jából valamennyit... azt hiszem.
  • gti3
    #2250
    Elakadtam a 2. főellenségnél, egyszerűen nem birom kinyírni. Azt vágom, hogy az arcába kell dobnom a batrangot, majd hagynom hogy a falnak menjen, de ez kb 1x jött össze. Vmiért a hátára sem mászik fel mindíg batman, hogy kitépje a csöveket... Esetleg bug, vagy csak én csinálok vmit rosszul?

  • gfreak
    #2249
    PhysX effektet ATI kártyával???? átgondoltad?
  • Zoliz
    #2248
    Na hallod még az én 5 éves gépemen is jól fut (45 FPS Average), most valahogy Physics effekteket akarok az 1.1-es patch-al... de az nem megy...

    úgylátszik ki kell dobnom a gépem, mert régi :)
  • aaa007
    #2247
    Menjél vissza oda ahol a botanikus kert előtt voltál és ott majd rájössz.
  • bohocotto
    #2246
    Sziasztok.Elakadtam a botanikus kertnél.Nem tom mit kell csinálni .Légyszi vki segítsen!!Bemegyek,és nem lehet mit csinálni.A végén meg ajt van elektromos fal előtte,amin nem tok átmenni!pls HELP!!
  • The Protector
    #2245
    Tökéletesen.De ha van egy kis +pénzed jobb vga-t vegyél bele.De ha nem fáj akkor a -2Gb ram és annak az árát hozzáteszed a videókarihoz és nem 9600-asat veszel mert az a leggyengébb láncszem.
  • adikakk
    #2244
    hy all
    ezen a gépen futna a game?
    GIGABYTE GA-EP31-DS3L alaplap, INTEL CORE 2 DUO E8200 CPU, 4 GB DDR2-800 KINGMAX, GAINWARD 9600GT 512MB, SAMSUNG 4 TB HDD
    ha nem akkor írjátok meg mit javitsak rajta