2888


Batman: Arkham Asylum
  • balee4
    #2324
    Nincs vele semmi gond, újra kell rakni a játékot, meg új játékot kezdeni és no bug. Én mondjuk meg is vettem a játékot, de a lemez óvása érdekében crack-el nyomtam. :D
  • davidka003
    #2323
    Aki béna annak persze hogy rossz. Ha új játékot kezdesz a Reloaded verzióban akkor semmi bug nincs benne.
    De egyetértek abban, hogy érdemes megvenni.
  • Laci82
    #2322
    Köszönöm hölgyem,az idegösszeroppanástól mentett meg
  • koj
    #2321
    hogy kell játék közben menteni, mert megunom és mindig a legelejéről kell kezdenem:D
  • zitababa
    #2320
    Visszaút a Bat barlang bejáratánál a szellőzőn keresztül egészen a botanikus kertig...ott kemény csata ivyvel ( a játék legkeményebbje).
  • zitababa
    #2319
    3 zárat kell feltörnöd, az utolsó a kijáratnál lesz, arra van 30 másodperced. Utánna kifutsz és voilá...
  • zitababa
    #2318
    Végignyomtam!10/10!!!
    A következő Lara kalandíg az utóbbi évek egyetlen említésre méltó Third Person játéka. A Reloaded verziót felejtsd el, tele buggal és sok rész (pl. zárfeltörések)is sokkal nehezebb benne. VEDD meg az eredetit!
    Az igazi élmény már várom a folytatást!!!
    Respect a készítőknek!!!
  • gfreak
    #2317
    visszaolvasni :D
  • Laci82
    #2316
    Na még egy kérdés.
    Mikor Harle Queennel találkozol bent a teremben és lóg a két őr a kötélen meg megy az időzített ott elakadtam.
    Kikapcsolom az áramot a kütyümmel leszedem a két őrt de az ajtó zárva és a picsa is elbúcsúzik és marad 30 másodperc,persze ha egy biztonsági rendszert hatástalanítok a másik addigra újraindul.
    Mi a fenét kell ott csinálni?
  • Laci82
    #2315
    Köszi.
    Amúgy tényleg beszarás milyen jó ez a game.
  • Knabb
    #2314
    ha az egérrel beállítod úgy a cuccost hogy a kijelző a legzöldebb legyen akkor az AD-vel is ugyen ezt megkell csinálni és jólesz
  • Laci82
    #2313
    Sziasztok.
    Ezt a cryptographic sequencer-t ,hogy kell használni?
    A jobb és bal egér gombbal hangolok ,de az a+d-t minek és mikor kell nyomni?
  • CaptainRumi
    #2312
    hali! bocsi, hogy csak most írok, de ha még mindig az a problémád, vagy bárki másnak, hogy beragadt a hídnál, akkor lője fel magát a szellőzőbe és ne croc barlangjának bejárata felé menjen, hanem a másik irányba és ott bemegy a sewerbe. Annak a kijárata is zárva, de nem is baj, mert felfelé kell menni. A kampóval nem lehet ugye, mert nem marad feszes, fel kell mászni régimódian :p ameddig csak lehet. Ott majd a detektív módban lehet látni egy falat. Mögötte emberkéket. Falat lehúzzuk és onnan már megy is...
  • empie
    #2311
    srácok, 5let arra,hogy induláskor a következőhibával dob ki: Seculauncher: failed to start application. [9000]

    Win7 alol próbálom.

    De ha nem launcherel indítom,akkor is ezt írja ki :S
  • gahu
    #2310
    zitababa
    help, kijutottam, legyőztem a crokikot,ott vaok a barlang közepén előttem bezárult az ut egy növény miatt s nemtok bemenni a barlangba
  • JaSoN HuNTeR #2309
    jön a második rész :)
  • gfreak
    #2308
    sajnos már nekem sincs olyan 'korai' mentésem...fuss neki én is azt mondom
  • Rage47
    #2307
    kezdd előről sztem
  • zitababa
    #2306
    Mostmár vettem eredeteit, de bugos a mentésem....
    Van vkinek mentése a part 32.-nél, annál a résznél ahol meg kéne keresni poison ivyt a botanikus kertben.
    Lécci nagyon megköszönném...nagyon kéne.IDE privát emailbe is elküldheted...

    Lécci nagyon kéne ez a mentés akinek eredeti játékban van hozzá mentése.
    A mentést a dokumentumok/Eidos/Bat man.../Saved Data találod.

    ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!!!!

    zita
  • gahu
    #2305
    Na mégecc!!

    A main serernél tovább és a romok tetején kell néhány kütyüt hatástalaítani....??. Semmit IET nem találok ott a barlang közepén HELP :s
  • zitababa
    #2304
    Fontos KÉRDÉS!!!!!!

    Elegem lett 45%-on a Reloaded féle Bugokból....Ha megveszem, az eredetit hol és mit kell kimásolnom a mentésből illetve majd be az eredeti verzió melyik könyvtárába, ha ugyanitt szeretném folytatni?
  • Rage47
    #2303
    remélem nem
    sandbox játékból nem tudnának ilyet kihozni
  • gfreak
    #2302
    én is ennek örülnék a legjobban...de tartok tőle hogy a jól ismert 'ez már egyszer bejött, maradjon ilyen' sémát követik marad...mondjuk ezzel a motorral elég nehéz is lenne megvalósítani egy élő, nyüzsgő Gotham City-t...szokásos hidden challengek, gyűjtögetés persze elkerülhetetlen, de mégiscsak fless hogy suhanunk az éjszakában, és lövéseket hallunk...random generálva természetesen Meg amikor megjelenik az égen a jól ismert jel, és Gordon vár egy challengre :D
  • DarkSector
    #2301
    nekem nincs dobozom, de hely sincs neki...:D
  • grebber
    #2300
    Remélem városban kocsikázós emeletes házak között repkedős lesz nagyon örülnék egy ilyennek!
  • gfreak
    #2299
    ez az! pont van egy hely ennek a doboza mellett...már tudom is mi kerül oda :D
  • grebber
    #2298
    Újabb Batman játék a Rocksteady csapatától
  • zitababa
    #2297
    ...AH RÁJÖTTEM.
    A main serernél tovább és a romok tetején kell néhány kütyüt hatástalaítani, majd utánna lesz egy brutál kemény csoportharc........
  • CptObvious
    #2296
    Ha nem tűnik el a térképről a kérdőjel, akkor az azt jelenti, hogy hibásan fotóztad le a kérdőjelet.
    Gyakorlatilag az összes kérdőjel úgy van megoldva, hogy ügyeskedni kell velük. Mindig el van tolva egymáshoz képest a kérdőjel és a pont.
    Na, ha ezeket sikerül egy vonalba rakni, és akkor lefényképezed, ki fogja írni, hogy ez is megvan. Ugye ilyenkor villan be sárgán a képernyő és szállnak el a denevérek.
  • zitababa
    #2295
    ugyanitt akadtam el én is............
    se bat barlang a növénytől a croc barlangja felé vissza értelmetlen akkor hová a túróba? Detective módba se megy semmi.......
    MI A MEGOLDÁS????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • ptomesz
    #2294
    tényleg mindenhol tovább lehet menni csak kicsit szét kell nézni, és ha normál nézetben nem megy próbáld a detektív módban. lehet van valahol egy rács amit kitéphetsz vagy egy kiszögellés ahol felugorhatsz...
    én viszont a kérdőjelekkel nem tok mit kezdeni, le fotózom az X-el kiírja hogy ja találtam valamit, de a térképről ezek után nem tűnik el a zöld kérdőjel. na ilyenkor mi van?
  • gahu
    #2293
    Szia,ugyanitt akadtam el, a hidon vagyok merre kell mmenni??,mert a növények miatt a barlangba nemtok menni,a rácshoz meg nem enged felugrani :S HELP
  • CaptainRumi
    #2292
    asszem megoldottam de azért köszi xD
  • CaptainRumi
    #2291
    Van valakinek ötlete mit csináljak?

    Most intéztem el Killer Croc-ot, a barlangban megkaptam az Ultra batclaw-t utána át kellett ugrani/repülni egy szigetre és onnan vissza egy másik járatba. Na csakhogy én a járat végén leugrottam arra a részre ahonnan a csatornákból kell átmenni batman barlangjába. Most ott vagyok azon a hídon és a szerencsétlen autosave elmentette.

    és a gondom az hogy se a bat-barlangba nem tudok bejutni sem a csatornákon keresztül mivel a kijáratokat benőtték a növények (még killer croc-ét is) vissza oda fel ahonnan jöttem meg nem tud lőni kampót mert nagyon magasan van?

    valakinek valami ötlet? nem akarom már újrakezdeni mégegyszer...
  • JaSoN HuNTeR #2290
    nem tudom letörölni. Újra felszeretném rakni és ezt irja :S
  • JaSoN HuNTeR #2289
    Ilyenkor mi a megoldás?

  • koj
    #2288
    nem vagyok az a vitatkozós típus:D szóval nem szóltam volna be
  • gfreak
    #2287
    :D még bírom :D

    koj: ez így normális, no para

    (először azt akartam megírni, hogy nagyobb monitort kell venni, és akkor középen lesz a Batman, de elvetettem az ötletet..anyázást szült volna úgyís :D )
  • koj
    #2286
    Valaki válaszolna?
  • Rage47
    #2285
    van türelmed...:D