2888


Batman: Arkham Asylum
  • wednes
    #2364
    Akkor tudsz ráugrani mikor letérdel és fogja a fejét(körülötte csillagok).
    Akkor csak odamész és ütés gomb és batman felugrik a hátára.
    Akkor szokott letérdelni mikor egy életerő szakasz elfogy nála, addig felesleg is odamenni hozzá amíg a szakaszból van még valami mert csak lecsap.(bár 1-2 pofont le lehet nyomni neki, de gyorsan el onnan aztán).
  • RemX
    #2363
    hmm... :) érdekes :D megpróbálom... köszi!
  • Grifidos
    #2362
    Ja...
    Mikor neked akar rohanni a batrangal fejen dobod, ettől megszédül és nekifut a falnak. Szépen ráugrasz a hátára, laposra vereted vele a másikat. Ameddig ki nem fexenek végleg.
  • RemX
    #2361
    Hogy ugrok rá? mert nem megy nála... :) ezek valami génkezeld gyogyók :)
  • Grifidos
    #2360
    Ez így valóban eléggé tág fogalom.
    Fexik, ugorj rá és csapd le. :))
  • RemX
    #2359
    HElllóóó Srácok!

    Ne haragudjatok egy csomót visszaolvastam nem találok választ a kérdésemre és csak reménykedni tudok, hogy így tudtok nekem segíteni....

    Szóval nagyjából úgy 26%-nál (tudom hogy nem jelent semmit de mégis...) van egy olyan rész mikor mennék ki az épületből van két mitugrász szellemi fogyatékos... és akárhogy ütöm-verem őket, mindig felkelnek... nem lehet velük micsinálni és amíg nem likvidálom őket nem enged ki az ajtón...

    SEGÍTSÉG!!! :)

    Köszi
  • Grifidos
    #2358
    Kell hozzá a szituáció is. Nem csak a gomb nyomkodás. :)
    Jól el kell találni az ütemet, és az irányt sem árt.
  • m0na
    #2357
    Próbáltam szimplán bevinni, VAGY combo végére...

    Boccs az elírásért.
  • m0na
    #2356
    Sziasztok,

    Egy elég amatőr kérdésem lenne: Még a játék elején megkaptam egy új képességet: special combo throw (vagy valami hasonló). A lényeg hogy X + A gombokkal lehetne előcsalni. X360-as kontrollerrel játszom és az istennek nem jön össze. Próbáltam szimplán bevinni, de combo végére odarakni de csak nem sikerül. Eredeti játékom van.

    Előre is köszi :)

  • oregon1987
    #2355
    Ebből is látszik hogy Batman-nek sok ellensége van! Amúgy nekem is a madárijesztő jött fel a vízből!
    Rég játszottam ilyen jó játékkal! Modern Warfare 2 nyomába se ér ennek pedig az se rossz na meg ez nem csak 5 óra volt végig vinni!
  • Grifidos
    #2354
    Majd ha végigjátszottad akkor lesz meg a cuccod amivel bemehetsz oda.
  • ShadowLord
    #2353
    valaki?
  • ShadowLord
    #2352
    Hali!Ez nem az a rész amikor a dokikat kell megmenteni ez jóval később van!Detektív módban látom hogy messze velem szemben van egy fal amit be lehet robbantani és e mögött van a kapcsoló!De a gáz miatt nem tudok átjutni berobbantani a falat:(
  • Knabb
    #2351
    Nekem meg kroki jött fel
  • grebber
    #2350
    Az amugy mitől füg hogy mi lesz a game vége??
    Mert első végigjátszásnál amikor a végén felbukkan a csomag akkor nekem Bane (Átok) jött fel a víz alól.Most másodszorra meg a madárijesztő.
  • grebber
    #2349
    Nézzél körül lesznek kapcsolószekrények azokat kell ledobni batarangal és bekapcsol a szellőző!
  • ShadowLord
    #2348
    Sziasztok!
    30% akadtam el.Egy szobát elöntött a gáz két őr van az irányítóban de tehetetlenek.Föléjük tudok menni a szellőzőkre és berobbantom a falat de onnan sehova se tudok menni a gáztól mert F-el sehova se tudok átlendülni vagy siklani!Ötlet mi a megoldás?Előre is köszi!
  • kirol
    #2347
    A stereoscopic 3D -t hogyan lehet engedélyezni? Driverben be van kapcsolva, de a játékban nincs semmi opció, hogy ott bekapcsoljam, így meg nincs semmi változás.
  • grebber
    #2346
    Na végignyomtam magyarítással is!
    Most majd keresgélem a rejtvényeket meg kérdőjeleket!

  • Knabb
    #2345
    Nem tiltott, csak szimplán nincs magyarországon live... Regelj egyet egy valós Brit címmel és jólesz
  • atomanti75
    #2344
    Segítsetek légyszíves!
    Steam-ről töltöttem le a játékot. Indulásnál visitozik, hogy LIVE nélkül nem tudok menteni. Regisztráltam a live-ra. Erre azt írja ki hogy nem támogatott régió. És nem jelentkezik be livra. Így nem is ment a játék. Miért nem engedhet a live be? Magyarország miért tiltott régió? Van erre valami megoldás?
  • grebber
    #2343
    Valaki eltudná magyarázni érthetően hogy mi a fenét kell csinálni hogy a kombokat be lehessen fejezni??
    Mert zúzom zúzom őket pl 12-es kombio azt elszáll nem számolja fel.
  • grebber
    #2342
    Újraindítottam a game-et most már jó!
  • Evin
    #2341
    Lehet, hogy nem is baj, mivel jó sok UPK fájl mérete és tartalma megváltozott. Nem tudom mennyire, lesz ez majd gond LIVE-on.
  • grebber
    #2340
    Érdekes kezdeném elölről magyarítással és a HOME gombra meg sehogyse jön elő a live :(
  • strebacom
    #2339
    És már tölthetö is!!!
  • oregon1987
    #2338
    Végre kész a magyarítás holnaptól elérhető ha minden igaz! juhhú!
  • Axel Foley
    #2337
    Hi! A Croc's Lair-nél elakadtam.Kb 40%nál-----az istennek nem tudom a csapdába csalni, ha meg elkap nem lehet menekülni...mi a trükk valaki help me!!!!
  • Knabb
    #2336
    A szembe lévő őrtoronyból kell átlibegni :D
  • RETROB0Y
    #2335
    rögtön továbbmentem mikor irtam márXD

    msot viszont tényleg nmtom merre tovább

    ott vok mikor a krokihoz kell bejutnom és a tetön egy snipa áll de ilyen tüskés a a fal és nmtok ráfelmenni ott merrefele mek? hogy jutok be a krokihoz?
  • balee4
    #2334
    Mind2-t kell használni: A és D-t, és a jobb és bal egérgombot is. A-D-vel a bal oldali "kapcsolót" tekered, az egérgombokkal pedig a frekvenciát.
  • RETROB0Y
    #2333
    HELLPP!!!


    elakadtam ott ahol harley 2 ört logat fel és azzal a dekoderrel kell zsarakodni nah most addig általában eljutok hogy az alap áramot kikapcsolom de mikor oda kell mennem ilyen vizesbe hogy a másodikat is a dekoderrel kiüssem 1szerüen mgbasz az áram mert olyan gyorsan nmtom csinálni azt amugy azt se tom ez a dekoder hogy mükszik??

    A és D gomb vagy egér gombjai ? hogy kell azt tekergetni vagy hogyan müködik? segitsetek pls
  • kirol
    #2332
    Jó lett, miután bemásoltam xlive mappát.
  • kirol
    #2331
    Újraraktam a windowst. Bemásoltam a mentéseimet a megfelelő helyre, erre azt írja: "corrupt save"

    Ez a barom Live miatt van gondolom. Hogy lehet elindítani a régi mentésemet?
  • Laci82
    #2330
    Na ha már így,hogy buheráljuk meg a játékot rovatot tartunk ,akkor,hol vannak a mentések a játékhoz?
  • dieselG
    #2329
    Elvileg... Gyakorlatilag viszont nem működött az se. :)
  • Evin
    #2328
    Elvileg elég lett volna a Program Files\Common Files\InstallShield mappát kilőni, majd feltelepítés után vissza.
  • dieselG
    #2327
    Sajnos nem. :(
  • dieselG
    #2326
    FONTOS INFÓ!
    Akinek megszakadt a játék telepítése (áramszünet, hardverhiba stb. miatt), és utána nem tudja újrakezdeni a telepítést, mert a lemez azt érzékeli, hogy már fel van telepítve a játék, holott hiába törölte le a félig feltelepített játékot, a registryt, mindent, nem enged többé települni. Windows 7 újratelepítése helyett tegnap azt csináltam, hogy egy másik, gyengébb gépre feltelepítettem a játékot, majd a Program Filesben fogtam az Eidos mappát és belső hálón keresztül átmásoltam az erősebb gépre, amire feltelepítettem először. Majd úgy, ahogy van, elindítottam és voilá, még a mentések is gond nélkül működnek. Remélem, pár embernek tudtam segíteni!
  • daneelolivaw
    #2325
    sziasztok!
    valaki benézne az offtopic részre, hátha tud megoldást a problémámra?