2888


Batman: Arkham Asylum
  • wednes
    #2404
    Szerintem egyszerűen csak ess rá magasból és utána üsd ki.

    Lehet más fokozatokon eltér a pontszám, nem tudom, normálom játszottam.
    A folyamatos kombó fenntartása ad sox XP-t, egyszer se kezdje előröl a szorzó számítását. Ha megállsz 2 pillanatra vagy luftot ütsz vége a kombó sorozatnak. Változatos kombók, batmang, karom, de főleg akkor nyomd be mikor narancs színű a szorzó. Körönként +1000XP a tökéletes kombó sorozatért. Aztán egyszer se sérülj meg a 4 menet alatt. Ez körönként 500XP és a 4 menet végén +5000XP.
  • Sharks
    #2403
    Hy, nekem csupán két kérdésem lenne. A kihívások között van egy olyan rész, ahol rá kéne zuhanni (nem siklórepüléssel) az ellenfélre és utána a földön kiütni... ezt hogyan is kell kivitelezni? A másik az lenne, hogy a kihívásos bunyóknál hogy lehet elérni sok xp-t? Kb. úgy zúzok le mindenkit, h nem is tudnak megütni, váltogatom a támadásokat, batarang, karom, meg minden sz.. és így is csak az 1. v. 2. szintre jutok el!? Thx előre is!
  • szami93
    #2402
    Megpróbálom. Köszi!
  • kirol
    #2401
    Azt tudom, köszi!
  • wednes
    #2400
    Full HD-hez az már lehet kevés a Batman-hez. Vedd vissza a grafikát és nézd meg akkor is előjönnek e a hibák, sőt a felbontást se ártana.
  • strebacom
    #2399
    De ez nem elég.....az Xlive mappát is le kell mentened ha késöbb vissza akarod másolni....keress rá a gépen a keresövel, rejtett fájlok között van...
  • szami93
    #2398
    ATI Radeon HD 3870 Series
  • kirol
    #2397
    Kösz!
  • wednes
    #2396
    Azt, hogy szemetel pöttyöket a képernyőre, lehet videó memória kevés, vagy túlhúzva, vagy ilyesmi. Ha más játéknál is előfordult akkor valószínű nem a játékokkal van a baj. Milyen VGA-d van, ha már fullHD-t használsz?
  • Grifidos
    #2395
    google a barátod...
    C:\documents...ismerős?
    Eidos/Batman Arkham Asylum/SaveData/
  • kirol
    #2394
    Na valaki mondja már meg, hol vannak a mentések!
  • szami93
    #2393
    Assassins Creed alatt is csinálta. Meg most új monitorom van és szerintem a full hd miatt a videókártya nem bírja olyan jól mint régen. De nem tudom hogy konkrétan a játék a hibás (az assassins creednél nem jó verziót töltöttem le) vagy más gond van.
  • wednes
    #2392
    Más játék vagy 3tré mark alatt nem csinál ilyet?
  • szami93
    #2391
    Szisztok. Azt szeretném kérdezni hogy másnak is van olyan broblémája hogy bizonyos időközönként lefagy a játék, aztán utána villan egyet a monitor és folytatódik? És néha sok fekete folt villan fel játék közben is.
  • Grifidos
    #2390
    Szellőző, balra fent.
  • LSL
    #2389
    Sajnos még mindig nem jó a kereső, és valahogy nem sok kedvem 30 oldalt végig nyálazni. Meg tudná valaki mondani, hogy Medical facility alsó szintjére vissza lehet-e menni? Most értem a végére a játéknak, és csak az a rejtvények nincsenek meg, amik ott voltak. De a lift ajtó csak nem nyílik ki...
  • Grifidos
    #2388
    Igen, a hülyék meg a túloldalon hógolyóznak...
  • zoliblenz
    #2387
    Nekem az lenne a baj hogy 1x újraindult a gép és amikor visszaléptem a játékba eltűnt minden ellenfél és "ivy" féle spórakilövő....éppen a barlangrendszeres romos helyen tartok ahol csak mászni lehet..
    valaki nem tudja hogy most mit csináljak?
  • zool1981
    #2386
    Már megoldottam.Egy magasabb helyről leugrottam és "bevitorláztam" a nyílásba.Muhahaha!!!
  • Sharks
    #2385
    Már én is megtaláltam és igen, az volt az :D Azért köszi a helpet. Teljesen rossz irányban kerestem, azt hittem h az indák közt kell vmit keresgélni, mert úgy is irta, h már csak be kell igazítani, mikor arra néztem... :D
  • Seth
    #2384
    #2381
  • zool1981
    #2383
    Hali!Nem tudok bejutni a Arkham mansion-be,pedig megtaláltam a bejárat fölött a szellőzőnyílást,de nem tudok bemenni...Valaki tud segíteni?
  • wednes
    #2382
    Egy falra festett kérdőjelet kell beigazítani?
    Talán ez az.
  • Grifidos
    #2381
    Valami nem smackol, ilyen bugokat csak és kizárolag a wrz verzióban találsz...
  • Sharks
    #2380
    Sziasztok... a barlang-ban van egy kérdőjeles feladat. Már odáig eljutottam, h csak be kéne igazítani a rejtvényt, de gőzöm nincs róla, h mit kéne látnom a tetves indák között és már baromira unom, h ezzel szenvedjek. Vki nem tud egy képet belinkelni esetleg, h mi a francot kéne látni ott? A feladat ott van, ahol felfelé kell ugrálni végig, mert a falaknál nem működik a csákja (leomlanak). Köszi előre is a helpet!
  • wednes
    #2379
    Ez biztos bug.
    Kísérni kell őket végig, de az ajtók maguktól nyílnak.
  • qwert
    #2378
    Sziasztok!

    Nem tudom találkoztatok-e már ezzel a hibával, de a játékban rögtön az elején nem tudok kijutni a betegszobából. Jokert levisszük a liften, aztán sétálunk egy "üveg" ajtó felé, ami nem nyílik ki, az őrök meg magukban sétálnak, de nem haladnak sehova. Bug? Vagy mi lehet a baj?

    Kösz előre is a választ!
  • wednes
    #2377
    Végigvittem ezt a fantasztikus játékot.
    Megtaláltam Rébusz összes kihívását:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Úgyhogy őt is elkapták hehe Arra is rájöttem ki Arkham szelleme. Viszont ő nincs már ott ahol hagytam. El lehet őt kapni a szigeten valahol vagy már meglépet?
  • zoliblenz
    #2376
    Nekem az lenne a baj hogy 1x újraindult a gép és amikor visszaléptem a játékba eltűnt minden ellenfél és "ivy" féle spórakilövő....éppen a barlangrendszeres romos helyen tartok.
  • kirol
    #2375
    Hol is vannak a mentések? Mert most nem találom.
  • m0na
    #2374
    köszi... majd kipróbálom.
  • RemX
    #2373
    Oh köszi! :) adok nekik este, csak érjek haza! :)
  • Hoz_Hun
    #2372
    Az örülteket meg se kell ütni. Mikor közel ér a "konter csapás" gombot megnyomod és egyböl leteszi a földre. Ha leütöd akkor oda kell menni fölé és gugolva ugyanaza csapás és leüti a földön.
  • Grifidos
    #2371
    Nem a behemótok?
    Akkor ezek nem a piros rabruhás késelők?
    Azoknak kábító ütés kell, és lecsapni őket a földön.
  • wednes
    #2370
    Én lecsaptam őket. Mikor felém futottak védekezés gomb, így batman felkapta őket és földhöz csapta, akkor csillagokat látnak a földön és akkor ott meg a leütés. Az bill+egérnél a CTRL+jobb klikk volt.
  • Hoz_Hun
    #2369
    Hangkeltő bumerángot sehova!!! Ott szépen csendben kell menni (vagy sétálva, vagy gugolva) és akkor nem ránt le a dög. Ha kiugrik a vízből megdobod sima batrangal és visszaesik.
  • RemX
    #2368
    Az őrültekről :) a behemot már kipipálva.... ezeket az őrülteket mindig megütöm elterülnek aztán felkelnek... ez a baj...
  • Laci82
    #2367
    Sziasztok Croc odújában vagyok és ezt a hangkeltő bumerángot nemtom hova dobjam,hogy ne egem támadjon a kroki.

    A video hozzá.
  • wednes
    #2366
    Jahh lehet félre értettem...te most a nagy behemótokról beszélsz vagy a a kiszabadult őrültekről akik feléd rohannak és ráugranak a hátadra?
  • Grifidos
    #2365
    Persze a dobás után ne felejts el arrébb ugrani...különben letarol téged is.