2888


Batman: Arkham Asylum
  • hubispace
    #2444
    ha ezt bemásolod a megfelelő helyre, akkor már win7 alatt is futni fog.
    http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcr71
  • botondarium
    #2443
    Aki megtalálta a 24 krónikát légyszi írja le, hogy hol van az uccsó!
  • Prince23
    #2442
    lényegtelen
  • Prince23
    #2441
    Hi

    Nekem win7 alatt nem hajlandó elindulni a játék.
    a vicc az hogy a far cry 2, left 4 dead 1 meg elindul simán:S

    ezt írja ki:

    SecuLauncher: failed to start application (9000)
  • Hecker666
    #2440
    megcsináltam mindent de csak 84%-ot ír ki, az miért van?
  • Grifidos
    #2439
    Persze. Sokan megtaláltuk.
  • Hecker666
    #2438
    Valaki megtalálta már a 24. krónikát?
  • genory
    #2437
    SIKERÜLT!:)
  • Gideon Wieth
    #2436
    Sziasztok!
    Megvan a játék és felpatcheltem 1.1es verzióra. A problémám az hogy a CTRL+shift es parancsokra, //pl corner cover meg a rácsok alá lemenés, nem reagál a játék. Amikor Zasznál kellet megmenteni a csajt akkor is bajosan sikerült, de egyáltalán nem müködik.vakaki tud rá megoldást ?
  • Grifidos
    #2435
    Majd ha végigjátszottad akkor visszamehetsz érte. A medicalban lévő cuccok felét csak a játék befejezése után tudod összeszedni.
  • genory
    #2434
    Szerintem én ezzel a Dr Young punival se találkoztam még! Őt hol találom meg?
  • genory
    #2433
    EZ a nyugati folyó ott van ahol a csillár is leesett, vagy egy másik épületben?
  • Alvess
    #2432
    Valaki válaszoljon a gamepados kérdésemre please XD
  • botondarium
    #2431
    Először mindenképp az irodába kell menni, hogy beszkenneld az ujjlenyomatait. A nyugati folyosón van első folyosó jobbra. Ha el van torlaszolva járd körbe, és keress egy szellőzőt, mert csak úgy lehet bejutni.
  • genory
    #2430
    Az iroda hol van? Szerintem ez lesz a megoldás?
  • Grifidos
    #2429
    Kivéve ha az irodája helyett ment a könyvtárba.
  • botondarium
    #2428
    Ha jól megnézed valamelyik könyvespolcnál megtalálod az ujjlenyomatait...
  • genory
    #2427
    Hullája? Ott nincs hulla csak 2 ember a Joker doboza mellett, akit ki kellett szabadítani! Nem vágom, hogy mi van, de már 2 órája szívók vele! Nem kell valamit bizniszelni a dokival? Vagy mitomén!:) Valaki segítsen!!:D
  • rumkola
    #2426
    a hullája mellet nem? /már rég volt :)/
  • genory
    #2425
    HI!

    Dr Youn jegyzeteit hol találom? A csillárt már levertem és az összes szintet végignéztem detektív módban, de semmi! Valaki help!
  • Alvess
    #2424
    Logitech gamepadom van és a játékban hol tudom beállitani hogy az irányitás ne fordítva legyen?? Mert most ha lett nyomok akkor megy előre és ha felt akkor megy hátra. Hogy kell beálítani PLEAS HELP XD
  • botondarium
    #2423
    Én sem találom... Mondjuk Rébusznak sem sikerült... :D XD
  • EasyLife
    #2422
    tényléeg hol van a 24. Chronicles of Arkham, mert gamesradar.com on is csak 23 at mutat :S
  • kisagocsi
    #2421
    Szeva!

    Elakadtam a cuccok gyűjtésében.Eddig 240/237 van meg, de nem tudok eljutni Medical Facility védett bejáratához. Tudom,hogy van egy bejárat a főépületnél és egy az épület tetején.Remélem tud valaki segíteni.
    Köszönöm!

    Itt a kép,hogy melyik bejárat érdekel!
  • grebber
    #2420
    Hát lehet nekem szárnyal a képzeletem de nekem ebből a videóból az jön át hogy Joker egész Gotham-et "Arkham-á" tette és ott belül burjánzik a bűnözés mindez Joker vezénylése alatt.
    Lesz Batmannak munkája bőven.

    És bejött akkor már ha igazam van amit szerettem volna nagyvárosban zuzni a népet!!!
  • grebber
    #2419
    Batman: Arkham Asylum 2 Exclusive Debut Trailer
  • rayman2003
    #2418
    Hello

    Tuddna valaki mentést adni 40-50% körül?
    Mert windowsom behalt és már nem tudtam lementeni:(
    Előre is köszönöm
  • Sgtfathi
    #2417
    Sziasztok!
    Valaki tudna segíteni olyan kb 40%-nál a Botanikus kertben vagyok! Egy ilyen csatornarendszer féleségbe kellet menni,mert Joker barátunk felrobbantotta az átjárót.a kúszó növény alatt kell le menni,utána a csákjával fel lőni magam de nem engedi...
    valami ötlet?
  • YencY
    #2416
    Én se találtam meg, amúgy 24 van és az utolsó nincs meg csak 23.
  • botondarium
    #2415
    Köszönöm a választ, hasznos volt, csak épp az nem volt rajta, amit szerettem volna, hogy rajta legyen. :D Az a Rébusz rejtvényeket mutatja meg, összesen 25-öt. Arkham krónikájából 26 van, mert az uccsót még Rébusz sem találta meg. Nekem arra lenne szükségem.
  • gfreak
    #2414
    eredeti? (jól gondold meg a választ :D )
  • tritonkirály
    #2413
    sziasztok,
    nekem olyan problémám lenne hogy eljutok 50 % körülig aztán akkor mikor poison ivy hoz kell bemenni a szobába akor kinyilik az ajto és én kiesek a térképről...és addig esek mig ki nem kapcsolom a játékot.?P
    Ez mitől van?
    köszi ati
  • grebber
    #2412
    Itt megtalálod!!
  • botondarium
    #2411
    Sziasztok!

    Legyőztem Jokert, és még van 10% a játékból. Elkezdtem Rébusz rejtvényeit fejtegetni, és az arkham krónikáiból csak egy utolsó hiányzik. Nem tudja valaki hol található?

    Elvileg a csatorna az esélyes, mert ott még nem találtam meg két trófeát, és egy "hatalmas tárgy, amit bolond lennék megkeresni" is rejtve maradt. :D Az Arkham szelleme poént azért ne lőjétek le légyszi! :D
  • Sharks
    #2410
    Láttam már pár undorító tet-es csaló sz-r játékot, de a batman chalange része übereli mindegyiket... legalja.hu, amiket csinál.
  • Qwerty4
    #2409
    Hello.

    Egy "kis" gondom van a játékkal.
    Indítás után ezt az üzenetet dobja ki:
    Batman Arkham Asylum error “Microsoft .Net Framework
    Unhandled exception occured in your application.
    Value was either too large or too small for an Int32.”

    Erre találtam is egy tippet egy angol oldalon:
    "A.) Update your .Net framework. Go to system update then tick the .net framework related releases then update."

    De az a probléma, hogy első indításnál már a legújabb .net framework volt telepítve és akárhogy játszadoztam vele, mindig ezt az üzenetet dobta ki.Régivel, újjal.

    Megoldás?
  • harmadas
    #2408
    Felraktam magyarosítást a játékhoz de annál a videónál ahol Joker megszökik mindig kifagy. Esetleg nem tudja valaki hogy miért?
  • wednes
    #2407
    Én azt szoktam csinálni mikor már sokan fetrengenek a földön, hogy bedobok egy különleges támadást. a Shift+egér gombok pl: Amíg batman azzal szórakozik, hogy kivonjon valakit a forgalomból, addig a többi ellenfél már azért feltápászkodott a földről.
  • Sharks
    #2406
    Én nehéz fokozoaton tolom, de a pontszám sztem ott sem tér el, lehet h valóban a kombónál szúrtam el, csak lassan kelnek fel a nyomik :D Köszi a helpet :D
  • wednes
    #2405
    batmang=batarang