2888


Batman: Arkham Asylum
  • csabesz123
    #2484
    Hali!
    Segítség kellene!
    Kijátszottam a játékot és most a rejtvényeket csinálom. Az utolsó Arkham táblát nem találom, mert a térkép sem jelzi. Elvileg fel kell fedni a hangszalagokat készítő személy kilétét és úgy meg lehet találni.

    Valamint még 1 rébuszos rejtvény kell, a jokerfogak kinyírása, de már 1et sem találok. Az utolsó 10 rejtvény előtt meg kijött vmi szöveg h bemértem rébusz helyzetét,csak nem tudtam elolvasni.
  • davidka003
    #2483
    A warez sem bugos és az eredeti se.
    megvétel pl cdgalaxis
  • kabel15
    #2482
    Hello!

    Gondolkodok a játék megvételén.
    De sok helyen olvastam hogy bugos. Az eredeti is bugos szóval nem repűl BATMAN meg hasonlók vagy csak a warez ilyen?
    A másik kérdésem hogy hol érdemes megvenni?
  • ricsa008
    #2481
    ok köszi akkor körbenézek még1x
  • tomvader60
    #2480
    Nos ha jól emlékszem, ahol a képen vagy, az a fenti barlang. Menj az alsó barlangba és ott keresd a robbantható falat.
  • ricsa008
    #2479
    senki?
  • ricsa008
    #2478


    5-6 ? kell még pl ez nem találom a túloldalát annak a falnak
    tudtok segíteni?
  • jo01
    #2477
    Helló
    valaki tudna egy mentést küldeni KB 16%-nál mert onnan nem tudok továbbmenni mert ahova fel kéne lőnöm azt amivel magasba szoktam mászni azt nem engedi. Ez a rész az amikor megyek a dokinőnek a jegyzetiért és elérek egy ajtóhoz ami el van torlaszolva és mellette van egy csatorna be is megyek át visz egy kis szobába szobába ahol a magasba szintén van egy csatorna de oda nem tudok feljutni.
    Van rá mód hogy máshonnan menyek tovább.
    Vagy egy patch nem segít rajta mert ez az 1.0-ás változat
  • LEGO city
    #2476
    Üdv boldog új évet mindenkinek!!!!!!
  • ricsa008
    #2475
    üdv az mér van hogy berecseg a hang? eddig 2x vittem végig ezzel a géppel semmi baj nem volt
  • LEGO city
    #2474
    Újra is telepítettem a Windows-ot de semmi hiába.
  • LEGO city
    #2473
    Helló!


    Nekem ezt adja ki amikor el akarom indítani a játékot:SecuLauncher:failed to start applicacion .[9000]


    Most nem tudom mit csináljak. Valaki segítsen légszi!
  • grebber
    #2472
    Én 6x %nál végeztem a fősztorival (2. végigjátszásra) és 8x %-ig keresgéltem és legyen bármennyire is jó de ez a keresés unalomba fulladt így uninstaláltam.
  • FlyHigh
    #2471
    Az jó, mert nem szerettem volna a legelejére visszamenni, csak a hangszalagok érdekelnek igazából, vannak komoly beszélgetések.
  • grebber
    #2470
    Az csak a fullos 100%-hoz kell ha % buzi vagy csak akkor amúgy nem kell hozzá ahogy végigtudd játszani!
  • FlyHigh
    #2469
    komolyan azokat a szarokat is gyűjtögetni kell, hogy be leshessen fejezni a játékot?
  • gerej
    #2468
    Na nekem ugyan ez a bajom,az istenért sem akar sikerülni.Néztem videót róla a youtube-on,és ott ha odamegyek a fal melé,akkor Batman beáll úgy,hogy lehet célózni a batarang-gal.Na nekem nem áll be,akármit nyomok...
  • Atys91
    #2467
    Hy all!
    Némi segitségre lenne szükségem,méghozzá abban h mikor ott járunk h a csillár leszakad,és 2 ember lennt van(ott ülnek asszem),mi a rákot kell csinálni ott??Thx előre is a válaszokat!
  • owen20
    #2466
    sikerült mindent kivéve két darab rejtvény azt nem jelzi a térkép se és nem tudom hol van valakinek valami ötlet?
    sziasztok!
  • owen20
    #2465
    sziasztok
    mentem tovább de azokat nem tudtam megcsinálni!
    és vetődött fel még rejtvény megfejtése.
    a betegkezelőben van két rejtvény amit nem tudok megcsinálni.
    az egyik ott van ahol két nagy melákot megöltem és még emberek is vannak egy folyosón
    a többi pedig azon a helyen van ahol nem lehet csákjázni csak ugrálni lehet felfelé és mászni felül van egy kérdőjel és nem tudom összerakni a ponttal és még valahol ott van valami?
    előre is köszi
    szia
  • owen20
    #2464
    sziasztok!
    80%-nál járok a játékba a nagy Jokert már legyőztem most a kérdőjeleket meg ezeket próbálom begyűjteni.
    3 rejtvény nem megy. az egyik egy hatalmas kérdőjel ami ott van ahol a nagy szobor van a fegyház előtt fel kell mászni és úgy kéne állnia hogy jó legyen de nem tudom beállitani azt hogy kell?
    a másik kettő pedig a botanikuskertben van a kertben nincs szekrény igy valaki a tetőt használja helyette ez az egyik?
    a másik pedig a szoborfolyosonál van egy pad van és ott kéne valamit csinálni de azt sem értem?
    előre is köszi!
    sziasztok
  • grebber
    #2463
    Igen van hozzá magyarítás!
  • FlyHigh
    #2462
    Srácok ehhez van magyar felirat?
  • Sharks
    #2461
    Hát, gyorsabbnak kell lenned. Előre gondolkozni. Én a kitérést sokszor használtam, mert ha átugrasz vkinek a fején pont, mikor a melák jön, akkor sem kaszál el. Párat ütsz, kitérsz, párat ütsz kitérsz... bunyó közben nem érdemes dobálni a mutánsokat, mert sok idő, a nélkül is el lehet előlük ugrani. Gyakorolj egy kicsit a challenge-ben, utána biztos menni fog, az sokkal durvább.
  • owen20
    #2460
    nekem ez nem akar összejönni mindennel próbálkoztam de nem megy nincs valami segítség hozzá?
    nem lehet valamivel feltölteni az energiáját batmannak időközbe?
    esélytelen vagyok szaladgálok de annyian vannak mint az oroszok!
  • Sharks
    #2459
    Úgy kell bunyózni, hogy mindig figyeled, mikor támadnak meg és akkor átugrod őket. Próbálj meg úgy helyezkedni, hogy a mutánsok legázolják a nyomikat, miután te arrébb ugrasz. Ha az egyik colost eltalálod a batarang-al, akkor utána féltérdre ereszkedik, ha nekiment a falnak, kezd el ilyenkor püfölni és egy idő után felpattansz majd a hátára, ekkor pedig őt irányítva tudod zúzni a népet meg a másik colost (ez elég hatékony).
  • owen20
    #2458
    sziasztok!
    nekem olyan kérdésem lenne hogy 67%-nál járok amikor is Joker fent ül egy székbe a koponyák alatta és jön rád két nagy mutáns szörny meg plusszba még rengeteg ember.
    érdeklődnék hogy kell azt megcsinálni mert mindig megölnek már rengetegszer próbálkoztam de max az egyik nagy mutáns szörnyet sikerült megölni és persze időközbe az életem is egyre fogy és több több ember jön be mit tegyek hogy sikerüljön?
    a denevérkarommal dobálom lassitom a nagy mutáns szörnyeket de így nagyon nehéz más megoldás nincs a likvidálásukra?
    sziasztok!
  • botondarium
    #2457
    Oh ez klassz kössz.... :D
  • YencY
    #2456
    Itt egy video a 24. kronikáról
    http://www.youtube.com/watch?v=nC92Sf8rlb0
  • vadmacs9
    #2455
    nekem is ezt írja ki hogy:
    SecuLauncher: failed to start application (9000)

    vista 64esem van,kicsomagoltam,bemásoltam az általad ajánlott dll fájlt a binaries-be de semmi,továbbra se indul.
    am kasperskym van,nem tudom az mennyire játszik közre,igaz próbáltam úgy is h kiléptem belőle.

    VALAKI SEGÍTSEN!!!!!!!
  • grebber
    #2454
    Most csak 17,45fontba kerül a game!
  • Torda5
    #2453
    Igen az ajto mellet!es becelzod!mar reg jatszotam es mar nem nagyon emlekszek ra de valahogy igy kell az tuti!nagyon egyszeru.
  • Aranylo
    #2452
    De ott az ajto mellett?
    Meg, ha levagyok gugoglva, akkor nem latom oket!
  • Torda5
    #2451
    Fal mele kell bujni es ugy eltalalni a dobo cuccal!
  • Aranylo
    #2450
    Sziasztok!

    Elakdtam a jatekban, ott ahol a keses csavo elfogja az egyik doktornot, valahogy ki kellene szabaditanom a dobo cuccal, de akarhogy csinalom, mindig eszre vesz es megkeseli a doktornot!
    Hogy csinaljam?!
  • Sgtfathi
    #2449
    Nem vártam addig kiléptem a gaméből azért nem tünt fel:)
  • Sharks
    #2448
    Jaaaaaj lol , az tényleg vicces rész, én is meglepődtem rajta, mikor ott tartottam. Iszonyat jó a storyja, nekem ezek a madárijesztős részek jöttek be a legjobban, pl. amit most említettél, meg mikor kisgyerekként kell nyomilni röviden... nagyon ott van.
  • RedDevilsza
    #2447
    Amikor előröl indult nem tűnt fel hogy Batman van bekötözve a székbe és nem Joker?
  • Sgtfathi
    #2446
    oké rájöttem az nem fagyás ilyen a game... vertem a fejem a falba gondolhatjátok én lamer....
  • Sgtfathi
    #2445
    Megvettem a gamét,elkeztem előről keztem és eddig semmi baj nem volt a játékkal, de kb48-50% nál INTENSIVE TREATMENT-nél amikor a croc-hoz kell menni befagy, előről indul a játék..megnéztük öcsémnél is ott is előjön ez a probléma..valaki légyszi küldjön egy mentést profillal együtt. Előre is köszi mindenkitől!! [email protected] -ra.