2888


Batman: Arkham Asylum
  • IXEMGabeo
    #2888
    8 eve jott ki a jatek, de en most vittem vegig eloszor:D

    gyujtom a Riddle trofeakat tovabbra is:)

    Arkham Knight azert mekkora fejlesztes volt ehhez a jatekhoz kepest, viszont ez egy remek uttoro darab volt mi volt es mi lett:)

    Rocksteady, Square Enix remek jatekot hoztak ossze
  • endorphinz
    #2887
    Tud valaki teljes mentést? a hanganyagok közül hiányzik 1-2 de nem akarok még órákat bolyongani értük.
  • grebber
    #2886
    Batman Arkham Asylum Ezzel a beállítással lazán játszható.

    Frames: 12161 - Time: 400953ms - Avg: 30.330 - Min: 14 - Max: 45
    Frames: 26537 - Time: 716282ms - Avg: 37.048 - Min: 23 - Max: 63
    Frames: 50353 - Time: 1362125ms - Avg: 36.967 - Min: 20 - Max: 60
    Frames: 5864 - Time: 165735ms - Avg: 35.382 - Min: 28 - Max: 51

    Ezek az alacsony fps-ek az utolsó ellenek leverésének a lassításakor vannak tehát menet közben semmi jele semmiféle akadásnak!
    Eddig elégedett vagyok az igp-vel tökéletesen.
  • Fuji324
    #2885
    Sziasztok! Újból elővettem a játékot, az új Batman hatására :-)
    Még mindig jó ez a játék :-)
  • Csocsocxa
    #2884
    Köszi Szépen!

    Sikerült letölteni és működik is!

    Üdv: Csocso
  • genndy
    #2883
    "batman_arkham_asylum_goty_edition_hun_patch.exe" a neve, mondjuk itt van hozzá egy működő link (a szöveget én se értem, de két kattintás).
  • Csocsocxa
    #2882
    Sziasztok!

    Batman Arkham Asylum GOTY-hoz volt a magyarosítás mellet valami kiegészítő magyarítás a GOTY változathoz ami a kiegészítőket is le magyarosította. Találtam pár linket, de már nem élnek. Ha megvan valakinek és megosztaná velem meg köszönném!
    Üdv: Csocso

    Ilyet találtam, csak nem jó a link: http://users.atw.hu/gamesmagyaritas/downloads.php?cat_id=81
    Utoljára szerkesztette: Csocsocxa, 2015.01.15. 20:33:01
  • KaOz
    #2881
    Lehet alapvetően valami a windows-ban szaródott el és a rendszert kellene újratennem.
    Majd a két ünnep között.
  • Rony94
    #2880
    Tényleg nem vágom mi lehet a probléma. :(
  • KaOz
    #2879
    Rohadtul nincsenek. Végignyálaztam a fórumot.
    Irkálnak valamit a savegame könyvtár letörléséről de bazz mit töröljek ha el sem indul, nemhogy lennének savegame file-jaim.
    Már minden dll. file-t össze-vissza másoltam, már a registry-ből is kitörltem minden denevérrel kapcsolatos irományt.

    Nem megy. Ha most leírhatnám mire gondolok ezzel a "szar" játékkal kapcsolatban, hogy mi a retekért nem lehet megoldani, hogy aki nem warezol, annak menjen rendesen.
    Annyira össze-vissza copyztam mindent, hogy a steam-nek a nyelve is megváltozott...
    Na most lett tele a pohár...


  • Rony94
    #2878
    Az Arkham Asylum és Arkham City nagyszerű játékok, de van egy hatalmas hibájuk, technikailag nincsenek a toppon. :-\
  • KaOz
    #2877
    Igen-igen, köszi, most itt szenvedek...
  • Rony94
    #2876
    Ezeket érdemes átnyálazni, hátha valamelyik megoldás segít.
  • KaOz
    #2875
    Már újratettem vagy 10- szer és a steamen vettem meg.
    Külföldi fórumokat bújok most.
    Több embernél van jelen ez a probléma de megoldást nem találok rá sehol...

    Utoljára szerkesztette: KaOz, 2014.12.22. 09:29:54
  • Rony94
    #2874
    Játék újratelepítése megvolt? Plusz még azt megkérdezném hogy Steam-es vagy dobozos?
  • KaOz
    #2873
    Na most jön a kipusztulás.
    Vírusirtó csere megvolt. Kerestem kémprogramokat, amiket találtam legyalultamt.
    Leszedtem az nvidia drivert a direct x-et, majd újraraktam őket.
    A beállításokban a physx kikapcsolva és direct 9-ben próbálom indítani, a hiba ugyanaz: BMgame működése leállt.
    Tanácstalan vagyok, külföldi oldalakon nem találok megoldást...
  • KaOz
    #2872
    Köszi, megpróbálom.
    Már leszedtem minden drivert, cserélek víruskeresőt, kitisztítom a registry-t, a drivereket újrateszem és megnézem így...
  • Rony94
    #2871
    Esetleg még lehet próbálkozni azzal hogy kikapcsolod a PhysX-et. Amúgy sem ad hozzá az élményhez.
  • genndy
    #2870
    Dx11-ben asszem nem működik jól. Próbáld 9-ben, Launcherben lehet átállítani.
  • KaOz
    #2869
    Már fent van a legújabb de ugyanaz a hiba...
  • Rony94
    #2868
    Lehet hülyeség, de több helyen is azt írják hogy telepítsd a DirectX-et.
  • KaOz
    #2867
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék tőletek.
    Most vettem a meg a gammát de telepítés után ezt írja ki : BM game működése leállt.
    Friss driver és friss phsix van fennt.
    Mi lehet a baj? A deus ex HR ugyanezzel a hibával lép ki már vagy 1 éve és nem jövök rá mi lehet a baj.
    Driver le-fel és a hiba megmarad. Húzzam újra a windows-t?
    Előre is köszi.
  • Shep
    #2866
    Hát ha a mai világban a vírusirtó használata beteges akkor beteg vagyok, ti meg vakmerőek, csak úgy szólok ,hogy egyébként megbízható források is terjesztettek már vírust és az unatkozó hekker palánták meg nem alszanak, úgyhogy én inkább rátudom azt a pár kiló memóriát, meg azt a kb 1 tized % proci időt és futtatok egy valós idejű védelmet.
  • davidka003
    #2865
    Betegesen félni sem egészséges. Nekem már vagy 5 éve nincs vírusírtóm.
    Néha felrakok valamit de soha nem találnak semmit. Főleg fórumozok, youtube meg max filmletöltés.
  • Shep
    #2864
    Hát én azt mondom jobb félni, mint megijedni, nekem sem talál szinte soha semmit de ha majd jön valami akkor nem árt ha van ami megfogja. Persze, eső után köpönyeg elvet is lehet követni :)
  • ratgab
    #2863
    Immár 8. hónapja élek víruskergető nélkül mindenféle gond nélkül: Látogass olyan oldalakat, amikben megbízol, ne tekeregj el ismeretlen vagy nem hivatalosnak tűnő helyekre a neten, ne warezolj (ezt most kivételesen nem bántásképp írom, csak általánosságban), ne nyitogasd meg az ismeretlen e-maileket hanem töröld a picsába és bizony nemigen lesz gondod. Bár ki tudja lehet csak szerencsém volt.

    (Előző víruskergető Panda volt, de az se talált semmit, előtte Eset Smart Security-, amitől a win egyszer nem tudott bootolni olyan hibát generált a szentem (érdekes módon csökkentett módban leirtottam és láss csodát rögtön bootolt a win). Volt AVG, volt Nod, volt Panda, láttam tesómnál Avast mit össze rinyál minden szarért (érdekes módon azon is simán átment a vírus a szervíz tanúsága szerint, mondjuk bőszen ment a warez náluk abban az időben).

    Ergó fölöslegesnek tartom. De persze használjátok csak nyugodtan ha titeket megnyugtat. Ártani semmiképp se árt (jobb esetben)!
  • ratgab
    #2862
    Nekem még egyszer nem fogott vírust egyik sem, pedig próbáltam már párat. Ellenben rendszeresen beriasztott olyanra, ami nem volt vírus.
  • Shep
    #2861
    "Több gondot okoz, mint hasznot." Azért ezt a kijelentésedet remélem nem nagyon terjeszted széles tömegeknek! :)
  • Shep
    #2860
    Hát akkor az a helyzet, hogy vagy az AVG nem a legfrankóbb (avast meg comodo amiket én favorizálok) vagy pedig tényleg bekaptál egy vírust ami a futtatandó exe file-jaidat sorra megfertőzi.
  • ratgab
    #2859
    Épp ezért nem használok újabban víruskergetőt. Több gondot okoz, mint hasznot. Mind Fake riasztás, csúnya lenne ha gyári lemezen vírus lenne. És mivel ezeket tömeggyártják többeknél előjött volna a probléma.
  • Waterhorse
    #2858
    Persze, gondoltam én rá, hogy ennek kicsi a valószínűsége. Ugyanakkor ha ez a fenyegetés általánosan veszélytelen probléma lenne, akkor arra több helyen felhívnák a figyelmet.
    Viszont legújabb fejlemény, hogy kivételek közé tettem a game.exe-t a gépre ezek után felment ahol szintén azonnal jelzett. Majd 5 perc után a játék mappájában egy másik .exe fájlra is ugyanezt a riasztást kaptam.
  • Shep
    #2857
    Hát ha szerinted a gyári DVD-n vírusos file-ok vannak akkor nem, egyébként meg a heurisztik riasztott be ami minden egyes nem szokványos programkódra jelez. Na meg gondolom az a pár ezer játékos aki előtted már megvetted a játékot azóta már egy zombigép boldog tulajdonosa :D
  • Waterhorse
    #2856
    Bölcs dolog egy trójai vírust a kivételek közé tenni?
  • Shep
    #2855
    Rakd a kivételek közé és kész.
  • Waterhorse
    #2854
    Üzletben vásárolt eredeti korongon, telepítés után az AVG win32/heur vírust észlel a game.exe fájlban, ami magán a lemezen található. A játék pedig nem hajlandó elindulni, azt írja wrong filesize. Ez mi?
  • mester1987
    #2853
    GFWL mentés importáló Steam-re

    *Csak az útvonalakat kell megadni és a program átkonvertálja.
  • Blob
    #2852
    őőőő ez alapján a videó alapján nekem már ott problémám adódik hogy ez a fajta wfl be sem jön a home gombra :S


    én valami ilyen gagyi msn szerü dologal tudok próbálkozni de semmi:
  • Blob
    #2851
    igen be
  • genndy
    #2850
    Beírtad a hozzá kapott CD-kulcsot amikor kérte?
  • Blob
    #2849
    segítségeteket szeretném kérni, steamen vettem a játékot, fel tettem a Microsoft Games for Windows - LIVE 3.5.50.0 be jelentkezem, a játék még is az elején azt írja nem vagyok csatlakozva így nem fog menteni, ezt miért csinálja, amúgy a Rony94 féle hiba nálam is elő jön első indításkor, de második alkalommal már indul, elég érdekes