842
A világ legérdekesebb dolgai
  • mcdrusza
    #842
    érdekeség képpen: http://bizinformation.org/hu/www.sg.hu
    "Sg.hu Becsült értéke Ft 249,70 Millió"
  • en2
    #841
    Érdekes: http://szabadforum.com/node/75
  • Looooser
    #840
    de akkor is kaptunk...
  • Super Saiyan
    #839
    dettó, az én apám tüdőrákba halt meg, a nevelő apám pedig áttétes :(
  • Kicsikiraly
    #838
    föcitanárom beszélt erről, a robbanás után délről fújt a szél, felment északra, ott a szelek miatt tett egy szép kört, és hozzánk ért el legutóljára. mégis, szomszédos ország, mi kaptuk a legtöbb segítséget és rá lehet erre fogni :D tény, hogy kaptunk a felhőből, de a legkevesebbet szinte.
  • Anaid
    #837
    Dettó.
  • Fbn Lx
    #836
    akkor még szerencse, hogy kelet - közép Magyarországon lakom.
  • Looooser
    #835
    *rákos
  • Looooser
    #834
    egyszerű, akadozn az áram ellátás, az erőmű 15 kilóméteres körzetében minden hamuvá válna 40km-es körzetben minden sugárfertőzött lenne, és ezen felül márcsak a természet szivathat meg mégjobban, hafelhőt fújarra a szél, az radioaktívlesz, az eső, ami lecsapódig további sugár fertőzést okoz... a vicces az egészben hogy amikor csernobilban egtörténtabaj mi kaptunk az utána lévő felhőből, ezért van annyiros megbetegedés kelet-, közép mayarországon...
  • Looooser
    #833
    serintem ez nem csernobil....
    mert a cserobili erőmű így nézki...
  • Divizio88
    #832
    nem eltem ott nem ismerem az utcakat...
    Nekem fogalmam sincs az most nem olyan ki pusztult??
  • Super Saiyan
    #831
    engem az érdekelne, mi történne Magyarországgal ha a paksi atomerőmű felrobbanna :D
  • DeberiPeti
    #830
    Hát nem tudom mennyire érdekes, inkább csak érdekelne, hogy ez most kamu?
    Úgy értem tele van kocsikkal ebben a videóban. Csernobil, ami tudtommal nem lehetséges... vagy...
    most mi van? :-)
    http://href.hu/x/5ocu
  • amigos00
    #829
    Madarakról mindenféle
  • Mirk
    #828
    kössz
  • Mirk
    #827
    szóval mi az?
  • Kicsikiraly
    #826
    Ez mellesleg.
  • Kicsikiraly
    #825
    n00b :O
  • Mirk
    #824
    mi a fasz az a gömbvillám már nem azért
  • Magiszter
    #823
    Valami olcsó TY kategóriás sorozat: A Gyilkos Gömbvillám Legújabb kalandjai. Főszerepben a japán rajzfilmek szinkronizálásáért oklevelet kapott, Tim Tom Luhao Lee kisöccsének az egyik régi osztály társa.

    Ezt most így elképzeltem: Kicsi kövér kínai "Gömbvillám" feliratú feszülős kezeslábasban, köpenyben rohangál körbe az iskola előtt és rugdossa a nyugdíjasokat.

    Ez érdekes nem?
  • mousee
    #822
    Gyilkos gömbvillám... hamarosan könyvet is írnak belőle... durvább lesz mint a cápa...vagy freddy :)
  • RAZOR27
    #821
    xD faluban van olyan sztori, hogy bement a ház kéményén a gömbvillám, bent meg a falhoz vágott egy férfit, aki asszem meg is halt.Nem tudom higgyek-e benne, de kitudja? :D
  • ThisZip
    #820
    csoportos halu.


    A:SD:ASD:AS:DA:SD:ASD:A:SD:ASD:AS:DA:SD:ADS
  • mousee
    #819
    nem volt bélyeg se...legalábbis állítólag :DD

    Ők is azért követték, mert akkor még ez nem volt ilyen felkapott dolog, és hát "nézd má, valami fényes izé, miaz?" alapon indultak el. Szerencsére senkinek sem lett semmi baja :)
  • Fbn Lx
    #818
    "és nem ittak aznap este :P" --> csak bélyeget toltak :D
    csoportos halu.

    ez a gömbvillám cucc amúgy elvileg halálos ha valakit megcsap, én tuti nem követném.
  • mousee
    #817
    Nálunk azért volt érdekes a sztori, mert nem csak 1 ember látta, hanem egy egész család... békésen dumálgattak este, amikor láttak valami fényes kis gömböt... felfigyeltek rá, és elkezdték követni... full igaz a sztori, kb 5-6 ember látta ugyanazt (és nem ittak aznap este :P). Követték egy ideig, majd eltűnt. Lehet hogy nem is gömbvillám volt, hanem ufó?? :PP Najó, csak vicc :)

    Más felvetés: Pl megérzések. Kinek vannak, és mennyire biztosan működnek? :) (remélem még ez is belefér az érdekességek témába :P)
  • n3whous3
    #816
    Nagypapim ufót látott, nem vicc, bár nem biztos már benne annyira rég volt.
  • Rip
    #815
    Néhány éve vihar készülődött, és apu kiment az erkélyre nézelődni. Egyszer csak lelkendezve jött be vissza, hogy látott egy pillanatra egy gömbvillámot a mi háztömbünk és a másik, szemben lévő háztömb között. Jól meg is lepődtem, mert ha valaki, akkor apu aztán tényleg ufo meg szellem meg minden ilyesmi ellenes, így aztán a történetét igaznak könyveltem el :)
  • mousee
    #814
    Valamely furcsa tizenhetedik érzékem azt sugallja, hogy haldoklik a topik... igazából nem tudom megmagyarázni, de.... :)

    Azért nem ártana kicsit fellendíteni a dolgokat itt :) Például személyes tapasztalatokkal. Pl ha valaki látott már gömbvillámot, vagy ott vannak a furcsa de ja vu érzések... Jó lenne az ilyesmikről beszélgetni, és szerintem belefér az érdekességek témakörbe.

    Pl tegnap baráti társaságommal buliztunk a törzshelyünkön (budaörsön, kis telek), és hajnali 3 körül azt vettük észre, hogy totál kihalt a közvilágítás, és az egész környék vaksötét volt, mert a holdat eltakarta a sok felhő. Szokatlan volt, valahogy ebből kifolyólag elkezdtünk mindenféléről beszélgetni, és eljutottunk a gömbvillámokig. Mindannyian meglepődtünk, hogy a családjainkban visszamenőleg mindenkinek volt gömbvillámmal kapcsolatos emléke, amelyek már-már lassan családi legendákká nőtték ki magukat. Nektek nincs ilyesmi jellegű történetetek? Szerintem sokakat érdekelnek az ilyen dolgok, itt a megfelelő alkalom, hogy megosszuk egymással. Szerintetek? :)
  • SpeedXHUN
    #813
    :D
  • Looooser
    #812
    -.-
  • SpeedXHUN
    #811
    O_O:D
  • SpeedXHUN
    #810
    O_O
  • Looooser
    #809
    arrra én is képes vagyok :D elég keményfejű vagyok ehhez viszon a frissen főt tojás legegyszerűbb feltörési módja az aljáról és a tetejéről szedd le a héjat és egyy erős fújással kitudod fújni a tojást :D
  • bardocz
    #808
    Viszont én a főtojást fel tudom törni a homlokomon,és akármelyik oldalánál.[büszke]
  • Looooser
    #807
    érdekesség nem tudsz össze roppantani egy tojást 2 ujjal, ha a tetejét és az alját nyomod
  • Mo.Organ
    #806
    irgum-burgum
  • Magiszter
    #805
    Tényleg ezt kihagytam... de eszembe jutott még a macskakaparás is.
  • z99999
    #804
    irkafirka
  • Magiszter
    #803
    Most már ezt is tudom

    #801: Ákom-bákom, vagy krix-krax. Ami jobban tetszik