Mass Effect 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lightjack
#10325
aztarohadt!!! errõl nem tudtam!! és ilyen nagy emberek készítik? már nagyon várom!!! lehet hogy...sõt biztos hogy a kedvencem lesz a starwars filmek mellett!! ha lesz olyan jó mint a 2 batman akkor már biztosan epikus film lesz. hát nemtom én nem tudtnám elképzelni h más témát dolgoznak fel...sztem mindenképpen a játék történetét kéne, mert az tökéletes! na persze apróbb finomságokat, háttérrészleteket el lehetne mondani a csapattagokról, vagy akár magáról shepardról...az nem lenne rossz! de szerintem biztos meglep majd valamivel a bioware! remélem 2013-2014ben már lesz az elsõ rész...

wedge31
#10324
Ehhez vissza se kell olvasni...

Spoiler tag használata.

Ha olyan információkat akarsz megosztani egy játékról vagy filmrõl, ami rontaná a dolog élvezhetõségét azok számára, akik a késõbbiekben fogják megnézni, feltétlenül használd ezt a taget. A szöveg láthatatlanul, háttérszínnel fog megjelenni, így csak az olvashatja el, aki kijelöli.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler szöveg

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10323
@Vraanyek: ha adsz cimet,kuldom a kepregeny magyaritast

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Vraaanyek
#10322
Lesz Mass Effect film, méghozzá igencsak a legjobbak kezeiben készül, úgyhogy nagyon nagy durranás lesz! viszont nem tuti, hogy konkrétan a trilógia történetét dolgozza majd fel, bár, én azt sem bánnám!
Elõre félek a magyar cím-fordítástól😄😄😄😄

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

lightjack
#10321
egyetértek. nem kell ezen felhúzni magad, csak azért mert vki új megkérdezi. azt azt mondod h le lett írva régebben és van 129 oldal a fórumon. tod ki fog itt kutakodni. valóban erre való a fórum és ahelyett hogy mérgelõdni kezdenél h 100szor le volt írva ez már, segíthetnél a másiknak. ha meg nem akarsz segíteni akkor meg inkább ne írj semmit....

SPOILER!

huh bazz most értem el a game-ben odáig h kiderült a begyûjtõkrõl h kissé génmanipulált proteaiak és nem is haltak ki, csak kicsit átváltoztatták a kaszások õket.

SPOILER VÉGE!

nah sok mindenre számítottam de erre nem! a bioware újra és újra megmutatja hogy mélteán nevezhetõ a mass effect sorozat a legeslegjobb mûvének. nem túlzás kimondani hogy ennél jobb játéksorozatot még nem igazán láttam. szerintem am filmet kéne ebbõl készíteni mert nagyon jó film lenne belõle!

#10320
persze tényleg milliószor ki lett beszélve de ha jön egy új ember az nem fog itt 20-30 oldalt visszalapozni a válaszért én se lapoznék vissza szerintem,de hát erre van a forum ugyebár.

#10319
Öööö, hát igen... este volt már. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

robotnyk
#10318
és uff, nem zártad le az underlinet :p
#10317
Ez tényleg 10.000 ki lett már tárgyalva;

HA VALAKI MEGHAL? AZ A TE ÉS CSAK IS A TE HIBÁD!! MERT FIGYELMETLEN VOLTÁL!!!

Nem a játék vacakol, hibázik, vagy bugozik, nem! TE (a játékos) rontod el. És igen, én is tudom mit beszélek, rohadt sokszor vittem már végig egyéként is ez millió forumon részletesen ki lett már tárgyalva. Nem írom be még egyszer, mert már csak ebbe a forumba is többszõr leírtam, hogy mik azok a feltételek, aminek teljesülnie kell, hogy mindenki életben maradjon.

Eddig nem egyszer találkoztam azzal, hogy égre-földre esküdöztek az illetõk hogy õk aztán mindent megtettek és végül csak kiderült, hogy pl a Miranda-Jack vagy a Tali-Legion párharcban valakinek a pártját fogták és ugrott a lojalitás. Vagy még sorolhatnám a banálisabbnál banálisabb usereket akik, világot szétordítva állítják, hogy mindent jól csináltak és nem veszik a minimális fáradtságot, hogy tényleg utánajárjanak és leellenõrizzék, minden rendben van-e.

Uff beszéltem.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Atkamon
#10316
Kasumi is mehet.

#10315
a csõbe tecknikai specialista kell tali vagy legion ha más megy halál lesz a vége.

Szolnokboy1
#10314
😄DDDDDDDD

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

wedge31
#10313
Vazze, Gruntot a csöbe ? hát persze hogy meghalt valamelyik kanyarba beszorult a szerencsétlen...<#nevetes1>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#10312
Calver pont azért nem írtam le neveket, hogy kicsit próbáljanak rájönni maguktól. Nem akartam ezt az élvezetet elvenni tõlük, de hát tessék, megtette más helyettem 😄

Ha elolvasod azt a pár mondatos profilt amit kiír a game a társaidról, szerintem elég egyértelmû kiket kell választani...

#10310
SPOILER!

Én a csõbe a lojális orvgyilkost küldtem be, gondoltam õ csak ért a csövekbe mászkáláshoz, de miután kjött belõle és a kapukat próbáltuk bezárni fejbelõtték:S
Te kit küldtél a csõbe?
#10309
Hát teljesen nem értek egyet nekem minden csapattag lojális volt és mindenkit jó helyre küldtem mégis meghalt grunt.Csõbe ment legion,2. csapat élére miranda, visszavinni a túlélõket jackob, biotikus csapattag aki veled megy samara mégis meghalt szóval az is számít hogy kivel hogy beszélsz szerintem attól hogy lojális még összeveszhetsz vele lehet valamiért beszóltál neki és azért.Szóval biztos módszer biztos hogy nincs mert annyiféle lehetõség van hogy ki hova kivel megy hogy elõfordulhat akkor is halál ha minden okénak tûnik.Én vagy 11x játszottam végig a játékot szóval van némi fogalmam róla.

#10308
SPOILER

már ezerszer le lett írva. ha rossz embert küldesz a csõbe meghal. ha nem lojális társat küldesz vissza az embereiddel, akkor meghal. Ha nem megfelelõ embert választasz vezetõnek akkor valaki meghal. Ha a vezetõ nem lojális, õ maga is meghal.

Ha nem megfelelõ biotikust választasz, valakit elvisznek a bogarak, és szintén lojális kell legyen. Emellett ismét csak számít, kit választasz újból vezetõnek, különben szintén hal valaki.

Ha az utolsó harcra nem lojális társat viszel magaddal az is meghal. Valamint nem ajánlatos hogy a Garrus/Grunt/Zaed/Jacob négyesbõl kettõt magaddal vigyél. Nem biztos, hogy galibát okoz, de õk a legerõsebb harcosaid, ha sokat elviszel közülük, gyenge maradhat a védekezõ csapatod, ami szintén azzal végzõdhet,hogy valaki hal.. Bizonyos dolgoktól függõen a nem lojális társ is halhat meg a védekezõ csapatból.

Ha megfelõ embert küldesz a csõbe, megfelelõ vezetõt választasz mindkét alkalommal, lojális embert küldesz vissza a normandiára a legénységeddel, megfelõ biotikust választasz, és mindenki lojális akkor nem érhet baj.

Ha szánsz rá pár percet, és végigolvasod melyik társról mit ír a játék, akkor egyértelmû kiket kell választani... Elõször én is szimpátia alapján választottam, meg is halt két társam. Aztán utána figyelmesebben végigolvastam kirõl mit írt és úgy már egyértelmû volt.

#10307
Lehet pacthelni kell nálam is elõfordult már mikor fegyvert váltok tûzharc közben hogy belassul de hogy mi az oka nem tudom, most fent van az 1.02 patch és nincs ilyen gond vele.

#10306
Valaki tudna segíteni?
Felraktam az összes DLC-t ami magyar verzióval megy, de fegyverválasztásnál rendszeresen belassul, legtöbbször kilép a játék.
A Normandy-n ha csapattagoknak akarok választani ott szinte mindig.
Talán patchelni kell?
A játék eddig simán futott, gépigény megvan.

#10305
Nekem is samara volt ott mégis meghalt a thane is meg grunt is nem tudom mér pedig mindenki lojális volt.

wesker24
#10304
Én biotikusnak Samarat vittem mindenki túlélte legalábbis azt a szakaszt senkti se vittek el a bogarak !
#10303
Az nem a biotikustól függ? Jack most mondta hogy upgradeljük mert akkor az átlagosnál is erõsebb lesz a biotikus ereje. Még nem próbáltam de lehet hogy akkor nálla senkit sem visznek el a döglegyek. 😊
#10302
jó lett
#10301
attól függ kit viszel magaddal meg kiket küldesz ide oda ha nem lojális és küldöd valahova akkor valószínû ha nem akkor talán életben marad.Amúgy az se jelent biztosat ha lojális nálam grunt és thane is meghalt ugyanazon a helyen pedig lojálisak voltak, elragadták a bogarak persze csak az egyiket,de több végigjátszás alatt volt hogy gruntot volt hogy thane-t ragadták el.
ja csináltam egy új képet mit szóltok?

#10300
Ha egy csapattag nem lojális akkor az mindenképpen meghal a végsõ küldetés közben?
adamfesto
#10299
De mrgvan, bocs és mégegyszer THX!

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

adamfesto
#10298
Köszi, nagyon jól sikerült. Sajnos az 1-es nem jön le...😞

Bármire bármit megfestek. Commodore 64 floppy meghajtóval és két mikrokapcsolós joystickal.

#10297
az attól függ mit választasz. lehet folytatást választani, és akkor ugyanúgy tudsz utazgatni tovább a galaxisba, vagy játszani a dlc-ket...

lightjack
#10296
egy kérdés: ha már végigtoltam a játékot akkor utána nem lehet tovább játszani? úgyértem nemtom h mi lez a vége mert nem játszottam véggi de ha megállítottam a begyûjtõket azt akkor utána nem tudom folytatni a game-t? hanem újat kell kedzeni? mert ha igen akk ement közbe felteszema dlc-ket ha nem akk meg madj ha végigtoltam az alapgame-t...

#10295
no, látom akkor te jó arc vagy aki nem fosik egy kis kihívástól. fps-ek terén valóban nem sokat jelent az rts/rpg tapasztalat😄

Vanguard a legfunabb karakter szerintem, nagyon gyorsan lehet vele haladni, meg halni is. Szerintem a legkönyebben vele öleted le magad, ha rossz helyre vagy rossz idõpontban nyomod a charge-ot 😄

A praetoriannál az a lényeg, hogy válassz egy részt, ahol valami fedezék körül lehet körbe körbe mászkálni. Szépen lassan le lehet lõni.
Ha egyik fedezék mögül mész a másikhoz, elõbb utóbb hibázol, ezért kell keresni egy olyan részt ahol körbe körbe tudsz menni. Csináltam pár képet hogy én melyik részt szoktam használni erre....

http://img825.imageshack.us/gal.php?g=ut32010090321395092.jpg

Ha fentvan a barrier-e, használjj smg-t vagy assault rifle-t. Sniper vagy pisztoly felejtõs. Ez vonatkozik a csapattársakra is. Ha leszedted a barriert, válts át piszoly/sniper/assault/shotgun, valami olyan cuccra ami nagyot üt páncál ellen. Csapattársakra is vonatkozik ez. Fapados módszer de mûködik, ha leszeded a barriert, két társad ráküldöd hogy ne veled foglalkozzon, oszt pofánlövöd egy fullos cain lökettel. Csak ne menj túl közel, mert kapod a reload screent 😄

Szoktam vinni magammal vagy Grunt-ot, vagy Jacob-ot a squad incendiery ammo miatt. Saját bónuszképességként pedig ajánlatos a warp ammo. Locust SMG-vel egy tár majdnem leszedi a praetorian teljes barrierjét...

ollie
#10294
Beregisztrálod a kulcsod az EA Download Managerbe, és le tudod tölteni a digitális változatát, amihez nem kell DVD.

#10293
Mert nem akart elmenni a bolygorol, jol erezte magat, "hasznalta" a csajokat, stb En igy ertelmeztem.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

lightjack
#10292
vki tudna segíteni nekem abban h amikor jacob küldetését csinálom, h lojális legyen, na abból nem értek mindent teljesen. lezuhanta hajó, és páran túlélték, meghalt a parancsnok ezért jacob apját nevezik ki parancsnoknak. de mivel kifogyóbn van a kaja ezért csak a fontosabb tiszteknek ad kaját, és a többinek az ottani mérgezõ kajából kell enni, így begolyóznak, és a mérgezõ kaját evett férfiak meg fellázadnak a parancsnok ellen h nekik mér nem ad a jó kajából...azt idõvel elfogy teljesen a kaja és a tisztek is megõrülnek, így azok is ellene fordulnak és a parancsnok a mecheket használja h megvédje magát. ez eddig oké. de miért nem indított be a jeladót? a másik kérdésem h mi köze volt ehhez mirandának? mert a végén a rejtõzõ fickóval beszélek és megjelenik miranda is és mondja h õ állt az egész mögött de miii??? ez nem volt világos. vki ezt magyarázza el pls mer nemértem...:/

#10291
hát érdekes ez a 3 nehézségi fokozat de ez nem hivatalos hanem egy sima mod, nem tudom nem is igazából azzal van baj hogy kevés életereje van egy egy katonának hanem mert így is elég leszedni a pajzsot róla,ha jól látom itt csak megnövelték mod gyanánt a pajzs erejét de semmi több legyen inkább valószerû vagy nem tudom ahol jobban sebzõdsz meg az ellennek se legyenek szar fegyverei , mert dlc-be ezekkel az új fegyókkal sétagalopp akkor az ellenfelek mér nem kapták meg ezeket a fegyókat?

#10290
Én sem ma kezdtem, de az is biztos, hogy a shooter-ek terén nincs nagy tapasztalatom, általában körökre osztott rpg-kkel volt dolgom.
A Praetorian-ig, mint kés a vajban, no de vele vannak problémáim, fõként, mert egy kifejezetten közelharcra kiélezett vanguard-dal vágtam neki.
De visszatérek még hozzá. 😊
#10289
Valamit rosszul csinálsz akkor, vagy rosszul választod a fegyvereket, mellé a skilleket és rosszul kombinálsz a csapattársakkal vagy nem tudom. Hidd el ez nem egy nehéz játék, még insanityn sem.

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy én már öreg motoros vagyok a gaming világban 😊

#10288
Ennek a modnak a segítségével három új nehézségi fokozat adódik a beállításokhoz (Insanity Plus / Nightmare / Nightmare Plus).bemutató
letöltés
#10287
Hát én õrület szinten tolom élharcossal de sajna ez túl könnyû még így is.Kéne valami nehezebb fokozat.Lenne egy kérdésem lehet hülye kérdés de mekkora vga memória kell a teljes grafikai pompához?Csak azért mert most cseréltem le a hd3850(256M😎 kártyámat egy hd5770(1gb)-ra és mintha a menü is más lenne mármint a konzol amin vannak az opciók (folytatás,extrák..stb)sokkal részletesebb lenne eddig minta sima narancs szine lett volna de most meg sötétbarna és több minden van rajta.Vagy csak én emlékszek rosszul?

#10286
Nincs valami patch rá hogy az eredeti verzióm ne kérje a DVD-t de ugyanakkor ne is veszítse el az eredetiségét?
#10285
Ha ez valóban így van, gratulálok a kitartásodhoz, én a második Insanity végigjátszást feladtam Horizon végén, az valami kínszenvedés volt egy Vanguard-dal. 😊
(Fõként, mert cqc-re építettem.)
#10284
Én csak insanityn játszom.

#10283
Ez teljesen így van. Causal-on és Normal-on. Esetleg még Veteran-on is, lényegében csak Normal és Insanity nehézségen játszottam Infiltrator-rel. De az utóbbi esetben lehetett és kellett is taktikázni rendesen.
Csak az ember fantáziáján múlik, hogy mit hoz ki belõle.
#10282
szerintem meg messze a legunalmasabb kaszt. Benyomod a rejtõzködést, és az összes ellenfél megáll egyhelyben és bambul ki a fejébõl. körülbelül olyan, mintha trainerrel játszanál, ahol gombnyomásra nem mozdulnak és nem támadnak rád az ellenfelek. Ez aztán tényleg izgalmas, és valóban rengeteg taktika kell hozzá...

Valamilyen szinten szabadszemmel látható a geth hunter is, pedig az is rejtõzködik...

Szolnokboy1
#10281
a küldetések elõtt, amikor kiválasztod a csapattagokat, ott lehet változtatni a külsõt is.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

#10280
Ha már le van szedve a kinézet pack ahol lehet Garrust (és persze a többieket) átöltöztetni? nem láttam hajón erre utaló terminált.
FSpofon
#10279
rakj fel neten talált angol verziót, az ea accountod azzal is jó.

Arab money

#10278
Akkor ez lessz az ami már nem jön ki magyarul? Sajnálom mert ha csak azon múlna leszedném angolul is de nem kompatibilis a magyar verziómmal.
MrStokes
#10277
A magyar verzio ala lehetseges berakni az angol feiratokat?

Ha jol tudom kis hazankban csak magyar verzio kaphato, en viszont (szerintem ertheto okokbol) ruhellem a magyar forditasokat, ha pc-s jatekokrol van szo.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#10276
Pedig a beszivárgó se rossz én pont úgy vagyok vele hogy unom már az egyszerû soldiert csak mész és lõsz vele ész nélkül.Én igazából az élharcost és a beszivárgót kedvelem, mindegyik kaszt más és más taktikát igényel és ezért jó a soldier-al sokat nem lehet taktikázni.Mert nem igazán van képessége.Az egyik kedvencem a lerohanás benyomod elõtte a pajszot majd belerohansz az ellenfélbe ha már nincs pajzsa és shotival közvetlen közelrõl megtunkolod.Vagy a beszivárgás se rossz a végén nagyon jól jön mikor sietni kell, de az elején is hasznos a társaid elterelik az ellen figyelmét de meg a hátuk mögé osonsz egy fedezékbe és mindjárt 2 tûz közé kerültek.